„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

SODĪTS PAR VĪRIŠĶĪGU SOLI

Notikumu laikā „Pride 2006” cilvēks, par kuru ir šis stāsts ir izrādījis savas zemes patriotismu un īstena Latvijas vīrišķīga pilsoņa būtību. Nebaidoties izteica savu nostāju par ģimeniskām vērtībām un aizstāvējis citu nepazīstamu līdzpilsoni, kad redzēja drošības policijas nelikumīgu izrēķināšanos ar viņu. Aigars Baiks aizstāvēja cilvēku – par to saņemot atmaksu – kriminālpārkāpums. Pateicoties savai varonīgai rīcībai Baika kunga personīgā dzīve ir mainījusies ne būt ne uz labo pusi. Latvijai vajadzētu lepoties ar šādu pilsoni- ugunsdzēsības glābējs, kurš riskē ar savu dzīvību, 1998. gadā saņēmis Latvijas „Goda rakstu” par labu darbu, daudzu Latvijas godalgu saņēmējs, republikas čempions ugunsdzēsības sportā, Vairākkārtējs Baltijas čempionātu godalgu ieguvējs. Izrādās, ka par labiem darbiem cilvēks saņem atmaksu. trīs tiesas sēdes, kurās tā arī nav pierādīta Latvijas pilsoņa vaina.
Vai ir iespējams tik vienkārši spēlēties ar cilvēka likteni?
Vai Latvijā cilvēks ir vērtība?

Intervija ar A. Baika kungu pēc notikušās Augstākās tiesas sēdes 6. martā plkst. 10 30. ( Detalizētu tiesas sēdes konspektu lasi sadaļā Pārdomas)

SPEKTRS: Kā jūs varētu komentēt A. Baika kungs tiesas sēdē pārdzīvoto?

A. Baiks: Es redzu konfrontāciju starp taisnību un to, kas rosās pašlaik valdībā. Ir jaušams, ka ir kādi, kuri ir ieinteresēti noniecināt tos, kuri aizstāv kristīgās un ģimenes vērtības.
Es biju atnācis pie Anglikāņu baznīcas, lai ar savu klātbūtni pretotos pret šīs homoseksuālās nāves subkultūras, jo man kā divu bērnu tēvam uztrauc manu bērnu liktenis. Acīmredzot kādam tas nepatika.
Iepriekšējās sēdēs es redzēju manu cilvēktiesību rupju pārkāpumu, ka bez nekādiem pierādījumiem mani apsūdz un nelikumīgi notiesā. Prokurorei nebija nekādu pierādījumu, ne iepriekšējās sēdēs, ne arī tagadējā.
Pat mana arestēšana nebija likumīga, kad drošības policija mani aicināja ierasties iecirknī, lai būtu liecinieks par kāda cita cilvēka zemisku sišanu un spārdīšanu, starp citu to darīja policija civilapģērbā, tad mani piemānīja un pēkšņi kļuvu par vainīgu. Neskatoties uz to, ka es uzrādīju savu dienesta apliecību un izskaidroju situācijas būtību.

Man ir sertifikāts „glābējs uz ūdens”. Kaut gan glābju, gan uz ūdens, gan autoavārijās, cietušo glābšana, sniedzu pirmo medicīnisko palīdzību. Seku likvidācija, cilvēkiem palīdzēšana mājas apstākļos. Novēršu draudus dzīvībai. Specializācijā ietilpst arī dabas stihiju katastrofu novēršana.

SPEKTRS: Nesaprotu, Jūs esat ievērības cienīgs cilvēks, Latvijas labā daudz kas izdarīts un tomēr kāds ir ieinteresēts, lai Jūs nevainīgu cilvēku padarītu par vainīgu …

A. Baiks: Šajā gadījumā es redzu vienu grupu, kura ir ieinteresēta ieviest Latvijā uz likumdošanas pamata pederastijas legalizēšanu. Viendzimuma laulības atļaušanu. Es to kā savas zemes patriots uzskatu kā morāles tiesības klaju pārkāpumu. Tas ir noziegums – nāves subkultūra. Nāve ģimenēs. Bērnu pavedināšana uz homoseksuālām un lesbiskām darbībām. AIDS izplatīšanas. Starp citu, 60% AIDS slimnieku ir tieši pedarasti. Un diemžēl mums ir iespēja redzēt šīs subkultūras iespiešanās Latvijā no Valdības puses, tur ir ieinteresētas personas, lai nāve izplatītos Latvijā.
Nu jau, pēkšņi skolās grib piespiest skolotājiem mācīt, ka ir tētis + tētis un mamma + mamma. Tad jāņem vērā, ka bērns nespēj skaidri analizēt situāciju un jebkura veida informāciju uzsūc kā sūklis, tādējādi mūsu nākotne ir apdraudēta. Turklāt ja skolotājs būs pederasts, viņš aicinās bērnus „pamēģināt” padraiskoties ar sava dzimuma pārstāvi, tas ir šausmīgi. Es to nosodu.
Diemžēl daudzi nesaprot demokrātijas būtību, tajā neietilpst visatļautība. Šajā gadījumā pederasti grib ar varu piespiest maniem bērniem mācīties homoseksuālo programmu. Es to uzskatu par amorālu rīcību.
Tomēr uzskatu, ka valdībai būtu jārēķinās ar tautas vairākuma gribu, bet pašreiz valdība iet pret vairākuma gribu. Tauta saka „nē izmiršanai” valdība saka „Jā izmiršanai” tad piedodiet izskatīsim ko nozīmē vārds valdība, šis vārds nozīmē -ministrija tas ir, kalpošana tautai. Kam kalpo kultūras ministrija – 150 cilvēku interesēm… Būtībā kalpo slimiem cilvēkiem.

SPEKTRS: Prokurore teica, ka jūsu somā tika atrasts maisiņš ar fekālijām, kā jūs varētu komentēt šo situāciju?

A. Baiks: Tā ir bijusi liela ažiotāža. Jāņem vērā, ka tur kur es stāvēju bija ļoti daudz cilvēku, burtiski grūdās viens otram virsū, jo nebija daudz brīvas vietas. Personīgi es nebiju atnācis kādu nomētāt. Tajā brīdī es runāju ar vienu cilvēku, kurš ļoti dedzīgi aizstāvēja homoseksuālistu intereses un centos viņam izskaidrot savu nostāju, tajā pat laikā jau notika mētāšanās un viens nepazīstams cilvēks pieskrēja pie manis iespieda sānos kaut kādu maisiņu un aizskrēja, tas ir arī bija viss. Starp citu, pēc sarunas ar šo cilvēku es redzēju ainu, ka homoseksuālisti un lesbietes sāka izaicināt tautu uz agresīvām rīcībām. Nāca demonstratīvi klāt pie mētātājiem un nievājoši sarunājās un lietoja necenzētus vārdus. Plātījās ar rokām it kā taisītos sist. Viņi Latvijas tautu sauca par slimiem, ka mums visiem ir jāārstējas, un lai ejot pie viņiem viņi mūs izārstēs. Bet šajā tautas masā cilvēki cits pār citu teica: „Mēs neatdosim Jums savus bērnus”, „homoseksuālisms ir grēks”, bet necenzētus vārdus tautā nelietoja, ko nevarētu teikt par viņiem. Respektīvi, homoseksuālisti un it sevišķi lesbietes darīja visu, lai izaicinātu Latvijas tautu uz agresiju un kautiņu. Juris Cālītis homoseksuālistu mācītājs ņirdza par mums bāzās ar savu fotoaparātu burtiski katram klātesošajam sejā demonstratīvi fotografējot draudot izaicināja tautu. Protams, viņš zināja savas tiesības, bet arī es zinu savējās, es zināju, ka varu ierasties, lai izteiktu savas domas, Vadoties pēc Satversmes 100 panta. Bet manas tiesības nezin kāpēc tiesas sēdēs netiek ņemtas vērā.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda(0)

Kriss Valotons (Kris Vallotton) grāmatas „Morālā REVOLUCIJA” Kaila patiesība par SEKSUĀLAJĀM attiecībām autors un mācītājs nesen nācis klajā ar finansiālo piedzīvojumu personīgajā dzīvē. Stāstu tulkoja spektrs.com „Kādu vakaru mēs ar sievu runājām par dažādām lietām un es teicu, būtu jauki, ja Dievišķi tiktu samaksāts rēķins par mūsu māju. Mēs lūdzām Dievu. Tā bija ikdienišķa lūgšana. Pēc sešām nedēļām

Indra Cinkmane: Nabadzība manā dzīvē ir beigusies

Indra Cinkmane: Nabadzība manā dzīvē ir beigusies(0)

Dievs dziedina no nabadzības! Evaņģēliste: Indra Cinkmane pirms vairākiem gadiem strādāja par pastnieci, bet šodien ir veiksmīga uzņēmēja. Kā tas ir iespējams? Iepazīstot Dievu, Indra ieguva vajadzīgās īpašības, lai kļūtu par savas dzīves līderi. Vai, Dievs, grib, lai cilvēki ir turīgi? Nāc un piedzīvo savu finansiālo brīnumu, un piesaki karu nabadzībai! Indra dalīsies ar savu pieredzi un būs

Intervija ar Raivi Zeltītu: Par Latvijas nacionālas valsts nozīmi 21. gadsimtā

Intervija ar Raivi Zeltītu: Par Latvijas nacionālas valsts nozīmi 21. gadsimtā(0)

Par nacionālas valsts nozīmi 1904. gadā formulēja Miķelis Valters (Latvijas Republikas iekšlietu ministrs, (1918—1919) jaunstrāvnieks, jurists, politiķis, diplomāts un sabiedrisks darbinieks, viens no Satversmes izstrādātājiem.): „Tēvu zeme kā politisks jēdziens ir organizācija, kuru sauc par valsti. Šī organizācija pastāv no trim daļām: zemes, uz kuras zināma tauta dzīvo, pašas tautas un valsts varas, zem kuras

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca(0)

Vai atceramies, kas pirms 15 gadiem Ainaram Šleseram palīdzēja iegūt kāroto varu un deva iespējas piedalīties Latvijas īpašumu sadalē? Tās bija kristīgās baznīcas. Mācītāju partija – tā neformāli žurnālisti nosauca Latvijas Pirmo partiju, kuras priekšgalā kopā ar Šleseru nostājās vairāki pazīstami mācītāji,-ziņo spektrs.com/blogs.adventistiem.lv Kristiešu pienākums ir iesaistīties politikā un ietekmēt likumu pieņemšanu no iekšpuses –

Līgo un Jāņu kults – kas tas ir?

Līgo un Jāņu kults – kas tas ir?(0)

“Kristus pasaulei”:  Līgo un Jāņu kults – kas tas ir? Mācītāja Mārča Jencīša svētrunas iztirzājumu rakstīja Pārsla Jankovska, Daila Lielbārde un Ilze Drātniece Es par to dažas reizes esmu mācījis un ne tikai šeit, mūsu draudzē. Man tika uzdoti jautājumi no cilvēkiem –„Kas ir līgo kults? Kāpēc mācītājs ir teicis, ka nevajag piedalīties šajos svētkos?” Lūk, tāpēc

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.