„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Eritri cietumos iet bojā kristieši. Par ticību!

Pēdējo četru mēnešu laikā Eritri (Āfrikā, ziemeļaustrumu pusē) militārajās nometnēs bojā gājuši trīs kristieši, kuri tika notiesāti par ticību. 16.janvārī mira kristietis 42-gadīgs vīrietis.

Kristīgā cilvēktiesības organizācija „Open Doors” ziņo, ka Mehari Asgedom (Mehari Asgedom) nomira no spīdzināšanas un cukura diabēta sarežģījumiem. Vīrietis bija „Dzīvā Dieva Baznīcas” biedrs Mendefera pilsētā.

Tajā pašā cietumā (Mitire) gada sākumā no spīdzināšanas miris 37-gadīgs Mogos Hagos Kifloms, kas atsacījās atteikties no ticības Dievam. Zemes dzīvē atstājot sievu, dēlu un māti.

Kristieši no visas Eritri valsts teritorijas tika pārvesti kara cietumā „Mitire” ziemeļaustrumu rajonā, lai pakļautu nežēlīgām spīdzināšanām un piespiedu darbam.

2002. gadā Eritri varas pārstāvji paziņoja, ka visas konfesijas, tajā skaitā katoļu, luterāņu un islāms ir ārpus likuma. Kaut gan tas neattiecas uz pareizticīgo baznīcu.

Oktobrī vienā no cietumiem gāja bojā 36-gadīgais kristietis Gebreabs Kifloms (Gebreab Kiflom), kuram cietuma vadība atsacījās dot zāles no malārijas.

2008. gada jūnijā sieviete, 37-gadīga Aziba Simona (Azib Simon), nomira cietumā no neārstētās malārijas. Novārdzināta no spīdzināšanām, sieviete inficējās ar malāriju nedēļu pirms savas nāves.

No kristiešu apcietināšanas laika cietumos jau gājuši bojā 8 cilvēki, raksta „Christian Today.” Tie ir apstiprināti skaitļi.
Eretri valsts valdība turpina ticīgo vajāšanu.

11. janvārī tika apcietinātie 15 kristieši no Kerenas pilsētas. Pirms Ziemassvētkiem tika aizturēti aptuveni 49 nereģistrēto baznīcu līderi Asmari pilsētā. Pagājušā gada novembrī tika apcietinātie vēl 34 cilvēki.
Eritri – viena no nežēlīgākajām kristiešu vajātājām pasaulē.

Vasarassvētku un harizmātiskās draudzes tiek pakļautas visnežēlīgākajām izrēķināšanām, jo valsts vara ar aizdomām un nesapratni attiecas pret jaunajām kristīgām kustībām.

Saskaņā ar statistiku, arestēti aptuveni 2000 kristiešu. Tie vēl nav apsūdzēti un tiesāti.

„Open Doors” prezidents Karls Mellers teica: „Eritrejā turpina apcietināt kristiešus, kaut gan valdība noliedz šo acīm redzamu faktu. Daudzi no cilvēkiem, tiek pakļauti spīdzināšanām un apcietināti bez tiesas un izmeklēšanas.”

Aicinājums – Lūdz par Eritri!

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda(0)

Kriss Valotons (Kris Vallotton) grāmatas „Morālā REVOLUCIJA” Kaila patiesība par SEKSUĀLAJĀM attiecībām autors un mācītājs nesen nācis klajā ar finansiālo piedzīvojumu personīgajā dzīvē. Stāstu tulkoja spektrs.com „Kādu vakaru mēs ar sievu runājām par dažādām lietām un es teicu, būtu jauki, ja Dievišķi tiktu samaksāts rēķins par mūsu māju. Mēs lūdzām Dievu. Tā bija ikdienišķa lūgšana. Pēc sešām nedēļām

Indra Cinkmane: Nabadzība manā dzīvē ir beigusies

Indra Cinkmane: Nabadzība manā dzīvē ir beigusies(0)

Dievs dziedina no nabadzības! Evaņģēliste: Indra Cinkmane pirms vairākiem gadiem strādāja par pastnieci, bet šodien ir veiksmīga uzņēmēja. Kā tas ir iespējams? Iepazīstot Dievu, Indra ieguva vajadzīgās īpašības, lai kļūtu par savas dzīves līderi. Vai, Dievs, grib, lai cilvēki ir turīgi? Nāc un piedzīvo savu finansiālo brīnumu, un piesaki karu nabadzībai! Indra dalīsies ar savu pieredzi un būs

Intervija ar Raivi Zeltītu: Par Latvijas nacionālas valsts nozīmi 21. gadsimtā

Intervija ar Raivi Zeltītu: Par Latvijas nacionālas valsts nozīmi 21. gadsimtā(0)

Par nacionālas valsts nozīmi 1904. gadā formulēja Miķelis Valters (Latvijas Republikas iekšlietu ministrs, (1918—1919) jaunstrāvnieks, jurists, politiķis, diplomāts un sabiedrisks darbinieks, viens no Satversmes izstrādātājiem.): „Tēvu zeme kā politisks jēdziens ir organizācija, kuru sauc par valsti. Šī organizācija pastāv no trim daļām: zemes, uz kuras zināma tauta dzīvo, pašas tautas un valsts varas, zem kuras

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca(0)

Vai atceramies, kas pirms 15 gadiem Ainaram Šleseram palīdzēja iegūt kāroto varu un deva iespējas piedalīties Latvijas īpašumu sadalē? Tās bija kristīgās baznīcas. Mācītāju partija – tā neformāli žurnālisti nosauca Latvijas Pirmo partiju, kuras priekšgalā kopā ar Šleseru nostājās vairāki pazīstami mācītāji,-ziņo spektrs.com/blogs.adventistiem.lv Kristiešu pienākums ir iesaistīties politikā un ietekmēt likumu pieņemšanu no iekšpuses –

Līgo un Jāņu kults – kas tas ir?

Līgo un Jāņu kults – kas tas ir?(0)

“Kristus pasaulei”:  Līgo un Jāņu kults – kas tas ir? Mācītāja Mārča Jencīša svētrunas iztirzājumu rakstīja Pārsla Jankovska, Daila Lielbārde un Ilze Drātniece Es par to dažas reizes esmu mācījis un ne tikai šeit, mūsu draudzē. Man tika uzdoti jautājumi no cilvēkiem –„Kas ir līgo kults? Kāpēc mācītājs ir teicis, ka nevajag piedalīties šajos svētkos?” Lūk, tāpēc

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.