„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Cik liels ir Dievs?

„Cik liels ir mans Dievs, dziedi līdz
Cik liels ir mans Dievs, lai visi redz
Cik liels, cik liels ir mans Dievs!”

(Skan dziesma)


Astronomi pārsteigti par Visuma izmēriem, tad cik liels ir Dievs?

Dievs pārvietojoties izmanto kaut ko vairāk nekā gaismas ātrumu, tad cik liels ir Dievs?

Dievs pateica Vārdu un mainījās viss, tad cik liels ir Dievs?

Un Dievs teica: „Lai top gaisma un gaisma tapa.” tad cik liels ir Dievs?

Dievs izraisīja ūdens plūdus, tad cik liels ir Dievs?

Visuma izmēri

Rezonanses frekvenču augstums atklāj, ka Visums satur četrus procentus atomu, 22 procentus tumšās matērijas un 74 procentus tumšās enerģijas. Tātad visus 96 procentus Visuma veido mums pavisam nepazīstama matērija un enerģija. Mums par Visumu vēl nav zināms 96 procenti, tad cik liels ir Dievs?

Visuma 3D karte

Zinātniekiem ir izdevies izveidot apjomīgāko Visuma 3D karti, izmantojot 14 000 kvazāru gaismu. Darbs nebija iedomājams bez Slouna teleskopa.
Šī karte ir BOSS (barionu oscilācijas spektroskopiskā izpēte) pētījuma pirmais nozīmīgais rezultāts. Projekta vadošais zinātnieks ir Deivids Šlēgels no ASV Enerģētikas departamenta Laurensa Berkleja Nacionālās laboratorijas.
Šis ir pirmais mēģinājums izmantot barionu akustiskās svārstības, lai pētītu tumšo enerģiju. Barionu svārstības ir atkarīgas no matērijas izvietojuma Visumā, tādejādi ir uzskatāmas par Visuma izplešanās fizikālo izpausmi. Līdz šim trīs dimensiju kartēs, kas veidotas, izmantojot šīs svārstības, tika ņemts vērā redzamo galaktiku izvietojums. BOSS ir pirmais pētījums, kura ietvaros tiek kartēts arī starpgalaktiskā ūdeņraža izvietojums.
Jaunās kartes informācija atbilst Visuma laika periodam, kad matērijas izvietojums bija gandrīz viendabīgs. Atklājot tumšās enerģijas efektus šajā posmā, varētu uzzināt vērtīgu informāciju par šīs noslēpumainās sastāvdaļas dabu.
Kārters Emmarts (Carter Emmart) demonstrē Visuma 3D karti.

 

-Cik liels ir DIEVS?
-Liels!

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…(0)

Teici to Kungu, to godības Ķēniņu svētu, Dvēsele mīļā, kaut teikt Viņu cienīgi spētu! Pulkiem lai nāk, Kokles lai skandināt sāk, Visi lai slavē to Svētu! Teici to Kungu, kas visu ar gudrību rada, Tevi uz spārniem kā ērglis Viņš sargādams vada! Bēdas kad māc, Žēlīgs vēl Viņam ir prāts, Sargājot gadu pēc gada. Paldies

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!(3)

Raksta autors: Evaņģēlisko Kristiešu Draudzes «Kristus Pasaulei» vecākais mācītājs Mārcis Jencītis   Tuvojas vēlēšanas, un savu darbību atkal aktivizējuši antisektanti. Jāteic gan, ka darbība ir vārga, un tomēr tā nes negatīvas sekas mūsu valstij. Jau gadu simtiem Latvijas teritorijā ir bijis ieinteresēts Latvijas austrumu kaimiņš – Krievija. Latvijas tauta ir pārdzīvojusi masveida slepkavošanas, izsūtīšanas, paverdzināšanu,

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts(0)

Bijušais Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis sociālajos tīklos paziņojis, ka atsauc dalību 13.Saeimas vēlēšanās, kā arī nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts. “Pateicoties par man izrādīto cieņu, es nolieku savu Valsts prezidenta kandidāta nomināciju un atsaucu savu piedalīšanos vēlēšanās. Paldies visiem par izrādīto atbalstu! Peteris Sprogis“ Šodien ir mana dzimšanas diena. Man paliek 45.

FGBMFI Latvijas Nacionālās Padomes bijušā prezidenta Harija Tomaševska atklātā vēstule  Pēterim Sproģim

FGBMFI Latvijas Nacionālās Padomes bijušā prezidenta Harija Tomaševska atklātā vēstule Pēterim Sproģim(4)

Es, Harijs Tomaševskis kā bijušais FGBMFI (Full Gospel Business Men’s Fellowship International) Latvijas Nacionālās Padomes prezidents savas kalpošanas laikā satiku un kontaktējos ar visu kristīgo konfesiju cilvēkiem, tai skaitā ar baptistiem. Katras konfesijas un pat draudzes cilvēki atšķīrās ar kādām tikai viņu konfesijas vai draudzes īpatnībām. Parasti tās bija konkrētā draudzes gana personīgā viedokļa, vai

LBDS paziņojums saistībā ar P.Sproģa piesliešanos “Saskaņai”

LBDS paziņojums saistībā ar P.Sproģa piesliešanos “Saskaņai”(0)

Latvijas Baptistu Draudžu Savienības bīskapa Kaspara Šterna un Padomes PAZIŅOJUMS draudzēm Masu medijos publicētā informācija par LBDS bīskapa emeritus Pētera Sproģa atsaukšanos aicinājumam kļūt par partijas “Saskaņa” Valsts prezidenta amata kandidātu un kandidēt Saeimas vēlēšanās ir izraisījusi plašu diskusiju un pat negatīvu rezonansi Latvijas sabiedrībā un arī baptistu draudzēs. Diemžēl negatīvā rezonanse vērsta ne tikai

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.