„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Cerība, ka Ida ir cilvēka evolūcijas “trūkstošais posms”, izgāzusies

Zinātnieku grupa atspēkojusi cilvēka evolūcijas tā dēvētā „trūkstošā posma” – primāta Darwinius masillae skeleta zinātnisko nozīmību. 

“Trūkstošais posms” atrasts?

Ziņas par cilvēka evolūcijas “trūkstošā posma” atradumu – Darwinius masillae – parādījās 2009.gada maijā, jaudīgas reklāmas kampaņas ietvaros. Evolucionistu pētnieku grupa, izskatot atrasto skeletu, secināja, ka primitīvie slapjdeguna pērtiķi – grupa, kurai pieder Ida, – ir cilvēka sencis.

Jaunās veiktās analīzes apbēdina evolucionistus

Pēc jaunām veiktām pastiprinātām un detalizētām analīzēm, zinātnieki pierāda, ka iepriekšējo pētnieku pieņēmumi un apraksts par nesen traktētu, kā sensācija zinātnē ar zinātnisku nozīmību, ir bijuši nezinātniska, strīdīga un ar daudzām nepilnībām. Bez tam izrādās, ka Ida ir bijusi izmirušas lemuru dzimtas pārstāve, un līdz ar to nekādi nevar būt cilvēka sencis.

Ida – nav “trūkstošais posms”

Jaunā darba autori pierāda, ka Ida pieder pie pērtiķu koka sānu zaram, kurš izmira neatstājot pēc sevis pēcnācējus. Zinātnieki izpētīja pērtiķa Afradapis longicristatus atliekas, kurš ir par 10 miljons gadu jaunāks nekā Ida, kuras vecums tiek lēsts aptuveni 37 miljons gadu). Afradapis longicristatus salīdzinošā analīze ar citiem mūsdienu un izmirušajiem pērtiķiem parādīja, ka šo būtņu atrašanās vieta pērtiķu evolūcijas kokā ir pašā apakšējā zarā, kurš ved vairāk pie lemuriem, bet ne pie cilvēkveidīgajiem pērtiķiem.

Tas nav pirmais darbs, kurā pierādīts, ka Idas vērtība cilvēku evolūcijas koka izveidē ir pretrunīga.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Izdzīvošana mēslu mucā

Leonards Inkins: Izdzīvošana mēslu mucā(0)

Sarunā „Cīņai sveiks!”  ar NA RD deputātu Daini Loci un Leonardu Inkinu, sarunas vadītāja Marlēna stāstīja par latviešu nodevību nerunājot latviski Latvijā. „Es aicinu latviešus Latvijā runāt latviski,” pauda Marlēna. Leonards Inkins piebilda: „Vai Jūs saprotat, ko šāds aicinājums dažkārt nozīmē latvietim?”.. Marlēna: „Pazemojumu?” Leonards: „Bieži arī pazemojumu..” Sarunas „Cīņai sveiks!” ierobežotā laika dēļ nav

Leonards Inkins: Runā, ka…

Leonards Inkins: Runā, ka…(0)

Cilvēce vēl nav noskaidrojusi kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja? Daudzi vēl šodien strīdas, kur un kā radās dzīvība un no kā ir cēlies cilvēks. Ir tādi, kuri uzskata, ka Radītājs radīja Visumu, Zemi, cilvēku un to, kas plaši aprakstīts un vēl neminēts Vikipēdijā.

Kārlis Krēsliņš: Mūsdienu valsts militārā stratēģija (Latvijas piemērs)

Kārlis Krēsliņš: Mūsdienu valsts militārā stratēģija (Latvijas piemērs)(0)

Ar vērienīgu kaujas šaušanu noslēdzas militārās mācības “Sudraba bulta 2019”, ziņo „Latvijas armija”, kuru laikā pirmo reizi visa apvienotā 12 valstu karavīru,  (vairāk nekā 3000 karavīru), brigāde devusies operācijā reālajā vidē – ārpus Ādažu poligona. Pēc vingrinājuma tika parakstīti dokumenti, kas darbam NATO operācijās sertificē apvienoto Lietuvas, Latvijas un Igaunijas jeb Baltijas bataljonu.    Kārlis

Leonards Inkins: Objektīvā realitāte

Leonards Inkins: Objektīvā realitāte(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors. Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd, rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt šobrīd spējat būt objektīvi, pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā

Kārlis Krēsliņš: Budžeta pieņemšana, atkritumu sāga un partiju finansēšanas plāns

Kārlis Krēsliņš: Budžeta pieņemšana, atkritumu sāga un partiju finansēšanas plāns(0)

Patlaban norisinās budžeta pieņemšanas laiks. Sarunas starp Saeimas deputātiem noritējušas visas vasaras garumā ņemot vērā, ka piecām partijām ir dažādas intereses un lai tās apvienotu vienkopus un izstrādātu budžetu, kas oktobrī jāiesniedz Saeimā process nav vienkāršs. Sadale notiek ar 130-150 miljoniem eiro. Kopīgi jāvienojas par lielāku nodokli azartspēlēm, mazāks pieaugums pašvaldību finansēšanā, bezdarbnieku pabalstu samazināšana

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.