„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Zelts par brīvu!

Amerikā, mācītāja Maheša Čavdas draudzē dievkalpojuma laikā, pēkšņi no grieztiem, gluži kā migla parādījās zelta putekļi, kas pārklāja klātesošo galvas un rokas.

Puerta-Riko draudzē – briljanta akmentiņi.

Ukrainā, Ginta Abariusa starptautiskajā atmodas kustībā „Tēva svētība”
dievkalpojuma laikā, telpā bez logiem pēkšņi parādījās vēja vēsma, aiz kuras sekoja zelta krāsas virpulis, vēlāk klātesošie savās mutēs atklājuši zelta blombes.

Tas viss ir bijis aiz Latvijas robežas, bet nu, arī mūsu Latvijas dārziņā ir uzplaukušas bezmaksas zelta rozes, kuras var noplūkt ikviens, kurš tic zelta brīnumam.

Latvijas statistika liecina: 15 cilvēki saņēmuši Dieva brīnumu materiālā veidā –zobos zelta blombes.

Draudzē „Dieva Upe” notiek dievkalpojumi ar zelta brīnumiem. Līdzīgs atgadījums noticis arī Liepājas draudzē „Dieva Valstība.”

Lili - 
Dievkalpojumā ģimene savu piedzīvojumu stāstīja draudzē, pēc stāstītā, tie kuri vēlējās varēja pārliecināties par to paši, turot rokās lukturīti tuvinot to meitenes mutei un ieraudzīt kaut ko spīdīgu un zelta krāsā līdzīgu materiālu uz zobu blombēm.

Ģimenes zelta piedzīvojums

Mačanovsku ģimenes atvase – Lili stāstīja, kamēr vecāki viņas dzimšanas dienā skatījās video ar Džona Arnota dievkalpojumu, kurā mācītājs runāja par Dieva brīnumiem – zelta blombēm zobos, viņa tikmēr līmējusi tēva izjūkošo Bībeli. Dievkalpojuma laikā mācītājs esot aicinājis pārbaudīt vai gadījumā nav noticis arī ar kādu no video skatītājiem šāda veida brīnums, meitenes vecāki ir gājuši paklausībā un pārbaudījuši viens otra muti, pēc brīža meitene dzirdējusi mātes kliedzienu, jo ieraudzījusi tēva mutē zelta blombi. Lili stāsts turpinājās ar akcentu – Bībeles līmēšanā, (it kā šī nodarbe būtu svarīgāka nekā Dieva brīnums – zelta blombes, kas jāpiezīmē ir ļoti reta parādība.) Vecāki esot pārbaudījuši arī viņas muti un tajā bija ieraudzīts tāds pats zelta brīnumiņš.

Nākamajā dievkalpojumā ģimene savu piedzīvojumu izklāstīja draudzē, pēc stāstītā, tie kuri vēlējās, par zelta brīnumu, varēja pārliecināties paši, turot rokās lukturīti tuvinot to meitenes mutei un ieraudzīt kaut ko spīdīgu un zelta krāsā līdzīgu materiālu uz zobu blombēm. Rinda bija gara, līdz pat ieejas durvīm.

Pārējie, kuri sirgst ar skeptisku domāšanas veidu, un nav iespējas bakstīt liecinieku zobus ar lukturīti, atliek vien ticēt, vai arī neticēt. Bet mācītājs Nikolajs Bondarcovs uzskata, ka šāda veida brīnumi, daudzus ir atbrīvojusi no skeptiskās domāšanas un spēcinājusi viņu ticību.

Jautājot N. Bondarcovam par to, kāpēc Dievs nesvētī cilvēkus ar zelta zobiem, vai arī kaulu zobiem, trūkstošajās zobu spraugās? Mācītājs atbildēja, ka Dievs dara kā vēlas, bet katrā ziņā tie cilvēki, kuri saņēmuši zelta pārklājumu uz zobu blombēm, par dāvanu nav sūdzējušies.

Liepāja: Līdzīgs notikums noticis arī Liepājas draudzē „Dieva Vēstniecība.”

Mācītājs Aleksandrs Bolobins, komentēja, ka kādu reizi savā draudzē viņš pēkšņi sācis pravietot zelta laikus. Zelta laiki Bībeles kontekstā nozīmē Dieva Godība. Kad viņš uzzinājis par Dieva brīnumiem, kas notiek draudzē “Dieva upe” viņš atbrauca ciemos pie mācītāja Nikolaja Bondarcova, lai par to vairāk kaut ko uzzinātu, sarunas laikā ar viņu un Mačanovsku ģimeni, kura bija atbraukusi ciemos, esot izjutis pārdabisku siltumu mutē un lūdzis, lai kāds apskatās cerībā, ka arī viņš ir saņēmis zelta brīnumu. Cerības bija attaisnojušās, tas patiešām bija tas, ko viņš bija domājis. Par to tagad mācītājs Aleksandrs Bolobins ir paspējis pastāstīt ne tikai savā draudzē, bet arī citās, kurās ir bijis aicināts sludināt Dieva Vārdu.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.