„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

GAIDI REZULTĀTUS Kennets Kouplends

Kādā no dievkalpojumiem draudzes mācītājs pieminēja kristiešu vajāšanas. Tās patlaban strauji izplatās visā pasaulē, sevišķi Eiropā. Draudžu mācītājus sēdina cietumos par to, ka izsaka atklātu Dieva Vārda nostāju pret homoseksuālismu. Mācītājs teica: „Iedomājieties tādu situāciju Latvijā. Mani iesēdina cietumā par to, ka esmu nosodījis homoseksuālismu.” Viņš savu domu turpināja ar vārdiem par to, kāda būtu draudzes locekļu reakcija, vai tikai pārsteigums nepārvērstos baumu izplatīšanā un mācītāja nosodīšanā. Tika uzdots pārdomu pilns jautājums, vai cilvēki spētu mīlēt viņu tāpat kā iepriekš? Mācītājs šo ainu salīdzināja ar Jēzu šodienas kristiešu dzīvēs. Ko tieši mēs Viņā mīlam? Viņu pašu vai tos brīnumus, kurus Viņš rada mūsu dzīvēs..

Tas lika aizdomāties par pazīstamā pravieša Deivida Vilkersona 1973. gadā sniegtā pravietojuma par pasaules nākotni, kas piepildās. Proti, par tēmu -vajāšanas.

Deivids Vilkersons brīdināja, arvien biežāk un biežāk uzbruks Evaņģēlija sludinātājiem, tos atklāti izsmejot un atklāti par tiem ņirgājoties katrā no jauna izlaistajā filmā gan kinoteātros, gan televīzijā, gan videoprodukcijā. Radio un televīzijas programmas būs tā pārpildītas ar visādiem niekiem, apsmiešanām, ģimenes scēnām, nešķīstībām un netīrumiem, ka atlasīt kaut ko ar labu saturu būs ļoti grūti vai pat neiespējami. Šo melu kampaņu nespēs apstādināt nekāds svētums, bet tas atklāti tiks izsmiets. 

Jau šodien televīzijā sēd “sludinātāji,” kas uzstājas pret tādiem Dieva vīriem kā Billijs Grehems, Kennets Kouplends vai Benijs Hinns un tos nosauc par krāpniekiem, citu aplaupītājiem un sabiedrības maldinātājiem. Tāpēc es jums liecinu Svētajā Garā, ka tas viss ir tikai vajāšanu sākums. Katrs masu informācijas līdzeklis, katrs mēdijs tiks pakļauts velna cenzūrai. Tiks izdoti aizvien jauni masu mēdiju likumi un mainīta finansēšanas sistēma, lai tos pakāpeniski padarītu par velna ietekmēšanas kanāliem. Sabiedrības smadzenes tiks skalotas un palēnām ievirzītas pelēkā bezveidīgā bezierunu paklausītāju masā, kas simtprocentīgi atbalstītu valdošo diktatorisko ideoloģiju. 

Ir iesākti melu kari pret Dieva tautu. Velns negrib atstāt neizkustinātu nevienu akmeni, kamēr nebūs nomelnojis un aplējis ar dubļiem katru Jēzus Kristus sludinātāju. Tie Dieva strādnieki, kas savā dzīvē nepielaidīs nevienu netaisnību un nepieņems “jauno morāli,” kļūs par nepieredzētas nelietības uzbrukuma mērķiem. Velns no sava redzes punkta neizlaidīs neviena sīkumu. Viņš aktivizēs savus kūdītājus visur. Tādi cilvēki kā Billijs Gehems, Kennets Kouplends, Benijs Hinns, Džoisa Meiere un daudzi citi Dieva vīri un sievas aizvien biežāk un biežāk tiks aprunāti un publiski apsmieti. Visi, kas kalpo Dieva valstības darbā, reiz attapsies, ka ir aplieti ar dubļu un netīrumu straumi un nav nekāda veida, kā no šīm netīrajām safabricētajām straumēm izbēgt. Visvairāk no izsmiekla un apmelošanas cietīs draudžu vadītāji un pārstāvji.
Tieši šajā pašā laikā sāks atklāti parādīties velna pārdabiskās zīmes un brīnumi. Tie ietekmēs  katru Dieva bērnu, katru sievu un vīru. Visam šim velna spēku uzbrukumam ir tikai viens mērķis: iznīcināt Dieva Vārda spēku un padarīt smieklīgu Evaņģēlija vēsti. 

Taču tagad ieskatīsimies ko tieši sludina viens no tādiem lielajiem Dieva vīriem - KennetsKouplends (Kenneth Copeland) ar misiju „Jēzus ir Kungs!” no ASV, žurnāla „Victory” veidotājs un daudzu grāmatu autors 

GAIDI REZULTĀTUS

Jēkaba 4: 2- 3 „Jūs iekārojat, un jums nav; jūs slepkavojat un skaužat un nevarat iegūt; jūs cīnāties un karojat. Jums nav, tāpēc ka jūs nelūdzat Dievu.  Jūs lūdzat un nedabūjat, tāpēc ka ar ļaunām sirdīm lūdzat, lai to šķiestu savās kārībās.”
Vai visas jūsu vajadzības ir apmierinātas? Ja nav, tad kāpēc? Saskaņā ar Dieva Vārdu , tas ir vai nu tāpēc, nemaz nelūdzat par tām, vai arī tāpēc,  ka lūdzat nepareizi. Ko nozīmē nepareizi lūgties? Bieži tas nozīmē- negaidot rezultātus. Un daudzi ticīgie tā dara. Viņi izmanto lūgšanu kā sava veida garīgo ruletes spēli. Vienkārši izspēlē. „ Laikam nekas nesanāks, – viņi domā,- tomēr, kas zina? No izmēģināšanas sliktāk nebūs”. Ja pret lūgšanu  tāda attieksme, tad mainiet to! Pret lūgšanu jābūt nopietnai attieksmei. Pārstājiet lūgties pienākuma pēc. Pārstājiet lūgties tikai tāpēc, ka draudzē visi lūdzas. Sāciet lūgties tāpēc, lai saņemtu atbildes un rezultātus. Sāciet lūgties Jēzus Vārdā, saskaņā ar Dieva Vārdu, un katru reizi gaidiet saņemt to, ko lūdzat. Iespējams, izklausās pašpārliecinoši. Nē, bet tas ir drosmīgi un jums pieder Bībeliskās tiesības būt drosmīgam. Saskaņā ar Dieva Vārdu, jums vienmēr ir atvērts uzaicinājums no Debesu Tēva droši nākt pie žēlastības troņa, lai saņemtu ( Ebrejiem 4: 16). Pie tam vārds „ saņemt” šeit ir pārliecinātības vārds ar nozīmi „ iegūt īpašumā”, pārvaldīt.
Tāpēc – lūdzieties, gaidot, ka varat pārvaldīt pār to, ko esat lūdzis, un ne tikai reizi, bet katru reizi. Kad nesaņemat atbildes uz lūgšanu, neatkāpieties ar vārdiem: ” Nekad jau nevar zināt, kas Dievam padomā”. Sakampiet problēmu ar abām rokām! Nāciet pie Dieva lūgšanā un Dieva Vārdā; uzziniet, kur jūs ko esat palaidis garām un izlabojiet situāciju. Kad jūs vēršaties pie Dieva ar precīzu, Dieva Vārdā pamatotu, Gara iedvesmotu lūgšanu, jūs noteikti zināt, ko Viņš gatavojas darīt. Viņš gatavojas dot atbildi. Viņš gatavojas piepildīt jūsu vajadzības tieši tā, kā jūs Viņu par to lūdzāt. Sāciet gaidīt, ka Viņš to izdarīs tieši šodien.

IESLĒDZ SAVU CERĪBU!
Romiešiem 15: 13 „Bet cerības devējs Dievs lai piepilda jūs ar visu prieku un mieru ticībā, lai jūs kļūtu bagāti cerībā Svētā Gara spēkā.”
Ziniet, tieši tāds es vēlos būt… cerības pārpildīts! Es vēlos būt drosmīgs veltīt visu savu dzīvi un visu, kas man ir, tam sapnim, kas nāk no Dieva sirds. Es gribu tajā ieslīgt tik dziļi, ka bez Dieva palīdzības man neatgriezties.
Vairums cilvēku nedomā līdzīgā veidā, jo baidās ciest sakāvi. Bailes ciest neveiksmi vai sakāvi ir bīstamas. Ja tām ļausiet pār sevi uzkundzēties, tās piespiedīs jūs darīt to, kas neizbēgami novedīs pie neveiksmes. Kā tad stāties pretī šīm bailēm? Ieslēdziet savu cerību! Noejiet vientulībā būt tikai ar Dievu un ieklausieties Viņā. Pārdomājiet Dieva apsolījumus līdz tam, ka sevī jau redzat tik skaidru ainu, ka nekas nespēj jums to nozagt. Ja esat piekalts pie gultas, un ātri pateikuši, ka nekad vairs nestaigāsiet, tad tā vietā, lai iegrimtu šajā sliktajā ziņā, sāciet sapņot un iztēloties. Sāciet sapņot par to, ka rāpjaties kalnos un sludināt ļaudīm attālos miestos. Ņemiet Dieva Vārdu, kas sola, ka tie kas cer uz To Kungu, skries un nenogurs, ies bez apstājas. Skatieties uz šiem vārdiem līdz tam laikam, kad vairs neievērojat visu pārējo. Iztēlojieties sevi daudz kilometru garā pārgājienā un skrienošu no vietas uz vietu, kas visiem pēc kārtas stāsta, ka Jēzus pacēlis un dziedinājis Jūs. Lūk, tā ir cerība! Tas ir Dieva sapnis. Tas ir iekšējs tēls, kas ir lielāks par jums, jo tas balstās Dieva apsolījumos! Ja esat kristietis, tad jums jābūt sapņotājam. Ņemiet Dieva Vārdu un sāciet iztēloties jau šodien!

CĪNIES AR NEZĀLI!
Marka 4: 26 „Un Viņš sacīja: “Tāpat ir ar Dieva valstību, kā kad kāds cilvēks sēklu iemet zemē”
Jēzus Dieva valstību salīdzināja ar sēklas iesēšanu un ražas nopļaušanu. Tā ir ļoti vienkāršā koncepcija. Katrs to saprot. Tomēr- kāpēc ne visi mēs atnesam neredzētu ražu savā laikā?
Tāpēc, ka mēs vienkārši sēžam un gaidām, ka Dievs izdarīs visu mūsu vietā! Bet Dievam ir nedaudz cita pieeja. Dievs strādās ar jums, bet nedarīs visu darbu viens pats. Ir dažas lietas, kuras jums jādara ar ticību, ja vēlaties iegūt ražu ražas laikā.
1.    Jums ar ticību jāsēj Dieva Vārda sēklas, gaidot, ka tās nesīs ražu. Jums vajag atrast dārgus Dieva apsolījumus Viņa Vārdā [ domās, prātā, un, jārīkojas tā].
2.    Šīs sēklas ir jālaista. Laistiet tās katru dienu ar slavēšanu. Laistiet ar Dieva Vārda garīgo ūdeni. Šajā Vārdā ir dzīvība, bet bez tās apsolījuma sēklas nevar uzdīgt.
3.    Cīnieties ar nezālēm! Kad nepiedošanas, šaubu , baiļu, vilšanās [ un visu citu, velna piesviesto drazu] sēklas cenšas izaugt, izraujiet! Pretējā gadījumā tās nomāks Dieva Vārdu. Priekš tā no jūsu puses būs nepieciešami zināmi centieni. Neviens jūsu vietā to nedarīs. Jums pašam nāksies izravēt savu ražu. Tāpēc esiet nopietni šajā darbā. Tiklīdz pamanāt sevī pat nelielu nezālīti, tūlīt pat izraujiet!
Raujiet ar sakni! Pasmidziniet ar Dieva Vārdu! Nepadodieties vilinājumam saglabāt kādu glītu savvaļas atvasi, laikā, kad varat būt kaut kā labāka īpašnieks, – vislabākā, kas Dievam ir. Nesēžat un negaidiet, ka Dievs izaudzēs jūsu ražu. Sāciet sēt. Sekojiet saviem sējumiem- savam prātam un sirdij- laistot tos ar Dieva Vārdu un cīnoties ar nezālēm. Veltiet sevi sava darba daļas izpildei un ticiet Dievam , ka Viņš savu daļu īstenos. Un jūs saņemsiet vēl nepiedzīvotu ražu!

NESTEIDZIES!
5.Mozus 6: 6- 8 „Un lai šie vārdi, ko es tev šodien pavēlu, tev paliek ierakstīti tavā sirdī.  Un atgādini tos saviem bērniem un runā tos sēžot savā namā un pa ceļu ejot, guļoties un ceļoties.”
Viens no iemesliem, kāpēc mēs ar Gloriju esam saņēmuši savā dzīvē un kalpošanā tagad esošos rezultātus  ir tas, ka, sapratuši, uz ko ir spējīgs Dieva Vārds, mēs, burtiski ienirām tajā. Mēs pārstājām skatīties TV un klausīties radio, atlikām avīzes un izmantojām katru brīvu brīdi vai nu lasot Dieva Vārdu, vai klausoties kasetes ar dievkalpojumiem, vai pārdomājot Vārdu. Rezultātā, laiks, kas bija pavadīts Dieva Vārdā, atstāja lielu ietekmi uz mums. Tas apgrieza otrādi visu mūsu dzīvi. Tas mūsu neveiksmes pārvērta veiksmēs. Protams, tas nenotika vienas dienas laikā. Tas prasīja savu laiku. Ļoti daudzi ticīgie nesaprot to. Viņi sāk veltīt sevi Dieva Vārdam, bet pieļauj kļūdu, gaidot momentānus, brīnumainus rezultātus. Toties, kad viņi tos neredz, vīlušies atkrīt. Nedariet to! Esiet pacietīgi. Dodiet Dieva Vārdam laiku savu darbu padarīt. Reiz Jēzus teica ( Mateja 4: 4) : „ Stāv rakstīts: cilvēks nedzīvo no maizes vien, bet no katra vārda, kas iziet no Dieva mutes”. Dieva Vārds baro garīgo cilvēku tieši tāpat, kā maize baro jūsu ķermeni. Pārtikai vajag „iedzīvoties” jūsu organismā. Vitamīniem un minerālvielām piemīt uzkrāšanās tendence. Vitamīniem, minerālvielām, ko satur ēdiens, piemīt uzsūkšanās īpašības, vai ne? Faktiski, gandrīz viss, kas momentāni iedarbojas uz jūsu organismu, skaitās bīstams. Tas pats attiecas arī uz Dieva Vārdu. Tam arī piemīt uzkrāšanās spējas. Protams, reizēm Dievs var rīkoties momentāni un darīt brīnumus, tomēr tikai lai varētu atgriezt lietu esošo stāvokli normālā. Viņš grib, lai jūs pārtiktu no Dieva Vārda priekš tā, lai nostiprinātos spēkā un ticībā, un nestu augļus pareizā laikā. Tāpēc, nesteidzieties. Dzīvojiet Dieva Vārdā. Esiet pacietīgs. Rezultāti būs!

 

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.