„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt vardarbību un diskrimināciju dzimuma dēļ, ziņo spektrss.com/ charismamediaproduction/Foto: charismanews.com

Es vienmēr gaidu jaunā gada sākumu, jo dažas dienas veltu īpašai lūgšanai. Man nepatīk beigt gadu un sākt nākamo, nepateicoties Jēzum par to, kā Viņš mani ir svētījis pēdējos 12 mēnešos un lūdzot Viņam pārdabisku spēku jaunajā gadā.
Šīs lūgšanu dienas man ir īsts svēts papildinājums. Bez šī laika es jūtos vājš, zaudējis mērķi un nesagatavots jauniem izaicinājumiem.

Kā ar tevi? Vai tavas garīgās baterijas ir pamirušas pagājušā gada cīņās? Svētais Gars dod iespēju atjaunoties. Šeit ir septiņi veidi, kā tu vari uzlabot savu personīgo lūgšanu dzīvi.

ATTĪSTI GARĪGO PAŠAPZIŅU. Daudzi kristieši burtiski dzīvo uz Dieva svētību robežas, jo netic, ka viņi tiek attaisnoti ar Kristus upuri. Tu nekad nesagaidīsi atbildi no Dieva, ja ticēsi, ka Viņš uz tevi dusmojas.
Neuzvedies kā vergs, baidoties kaut ko prasīt no saimnieka. Tu esi Viņa mantinieks, un Viņš vēlas tev uzticēt valstību. Dievs mums saka: “Tāpēc pieiesim bez bailēm pie žēlastības troņa, lai saņemtu apžēlošanu un atrastu žēlastību, palīdzību īstā laikā.”(Ebrejiem 4:16)

ESI KONKRĒTS.
Zigs Ziglars parasti teica: “Ja jūs neplānojat nokļūt nekur, jūs nekur netiksiet.” Tāpēc neskaidras lūgšanas ir zemākas par konkrētajām. Nesen izveidoju sarakstu ar “TOP-7” lūgšanu virzieniem. Kad es to izdarīju pirmo reizi, atstājot valsti pagājušajā gadā, Kungs divu mēnešu laikā atbildēja uz diviem no maniem 7 norādījumiem.
Tas man atgādināja Jēkaba ​​4: 2 teikto: “Jums to nav, jo jūs nelūdzat.”

NEIEROBEŽO DIEVU AR MAZĀM LŪGŠANĀM. Psalms 2:8 saka: “Prasi Man, tad Es tev došu tautas par īpašumu un pasaules galus par mantību.”
Mums jāiemācās lūgt vairāk. Kāpēc mums vajadzētu būt apmierinātiem ar mazāk, ja Dievs var paveikt neiespējamo?

ESI DEDZĪGS, PRETOJOTIES GARĪGAJAM IENAIDNIEKAM.
Garīgas cīņas laikā nepietiek ar status quo lūgšanām. Garīgajā karā ir laiks runāt, un tam būs nepieciešama karojoša attieksme pret ienaidnieku.
Pārāk bieži mēs esam apmierināti ar nelielām uzvarām, jo ​​lūdzāmies ne tik dedzīgi. Tava centība bieži noteiks iznākumu.

APVIENO LŪGŠANU AR GAVĒŠANU. Gavēnis nav veids, kā piekukuļot Dievu. Lai piesaistītu Viņa uzmanību, tev nav jāatsakās no ēdiena. Taču atturēšanās no ēšanas palīdz koncentrēties uz To Kungu, un tas var stiprināt lūgšanu.
Pastāv noteikti garīgi šķēršļi, kuru pārvarēšanai ir nepieciešams papildu grūdiens. Runājot par dēmonu, kuru vajadzēja izdzīt, Jēzus sacīja saviem mācekļiem: “Bet šī suga neiziet citādi kā vien ar lūgšanas un gavēšanas palīdzību.”
(Mateja 17:21). Ja tev šķiet, ka esi nonācis pie garīgās sienas, iespējams, ir laiks gavēt.

IEKĀRTO NAKTS LŪGŠANAS.
Es neesmu tas puisis, kurš pieceļas plkst. 3:00, lai lūgtu. Man patīk gulēt! Tomēr ir reizes dzīvē, kad Tas Kungs var pamudināt pavadīt laiku ar Viņu naktī.
Dziesmu dziesmā līgava dzird viņas mīļotā aicinājumu piecelties no gultas (Dziesmu dziesma 5:2-6), un viņa pietiekami ātri neatbild uz viņa aicinājumu. Daudzi no mums ir pārāk apjukuši visās dzīves lietās, lai sadzirdētu, kā Dievs aicina uz lūgšanas laiku. Tomēr Tas Kungs meklē cilvēkus, kuri nesīs Viņa nastu. Vai atļausi Viņam caur tevi lūgt?

ĻAUJ DIEVAM STIPRINĀTTAVAS VĀJĀS LŪGŠANAS.
Es savā lūgšanu dzīvē mēdzu cīnīties ar nolaidību, jo nejutu, ka manas lūgšanas ir pietiekami spēcīgas. Bet tad es lasīju Efeziešiem 3:20 jaunā gaismā. Tajā teikts, ka Dievs var “izdarīt nesalīdzināmi vairāk par visu, ko mēs lūdzam vai domājam”
(Efesiešiem 3:20). Tas nozīmē, ka pēc tam, kad esmu lūdzis, Dievs manai lūgšanai pievieno savu brīnumaino sastāvdaļu.
Manas lūgšanas var šķist vājas un neefektīvas, bet Viņš spēj tās stiprināt.
Tāpat kā nelielas uzkodas, kas sastāv no piecām maizēm un divām zivīm, Jēzus var paņemt kaut ko nenozīmīgu un pabarot daudzus. Kad tu lūdzies, gaidi, ka Viņš palielinās ietekmi. Tas, ko čuksti savā slepenajā telpā, var satricināt pasauli.
Lai Dievs uzlādē tavu lūgšanu dzīvi 2020. gadā!

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.