„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

SEKSS sākas no virtuves

Veidojiet tuvības atmosfēru, lai paceltu temperatūru Jūsu attiecībās. 

Sekss sākas no virtuves, jo mīlestība neapstājas dienas laikā. Kaut gan seksu nevar dēvēt par galveno sastāvdaļu Jūsu dzīvē…Jūs esat saistījuši laulības saitēm nevis vienu, bet gan četrus…

Esat izbrīnīts? Tā ir tikai viena no intriģējošām tēmām. Par kurām runā viens no pazīstamākajiem grāmatu autoriem un lieliskajiem oratoriem, TV programmas „Apsolījuma ģimene” prezidents un vadītājs, kā arī psihologs doktors Kevins Lemans.

Ja Jūsu laulības dzīvē ir pazudusi dzirkstele un aiz aizvērtām guļamistabas durvīm nekas nenotiek, tas nozīmē, ka pienācis laiks ieklausīties tajā, ko vēsta psihologs un ģimenes lietu konsultants.

Kevins Lemans uzskata, ka seksuālā tuvība, tā ir izpausme, kurā pāris apvieno visas kopdzīves sfērās. Uzzināsiet, kā apmierināt savu dzīves partneri pat netuvojoties guļamistabai.

Tātad, sekss sākas no virtuves. Es izmantoju mana paša pārbaudītās un izmantotās receptes, ar kuru palīdzību Jūs spēsiet atgriezt laulībā pikantumu un kaisli.

Katrā laulības dzīvē ir dažādas nianses. Katrā ģimenē ir savi skaidrojumi, bet principi līdzīgi. Esmu pacenties tos ietilpt desmit punktos. Protams, tie nav salīdzināmi ar 10 baušļiem. Bet es tos nosauktu par „desmit pienākumiem”.

1. Mēs katru dienu solām sev darīt visu, par labu mīlestībai, kaut arī dzīve piedāvā izvēlēties daudz vienkāršāku izvēli.

2. Mēs apsolām sev novērtēt viens otru kā visdārgāko dāvanu no debesīm.

3. Mēs apsolām ātri piedot viens otram un neturēt ļaunu prātu.

4. Mēs solāmies iedalīt laiku viens priekš otra.

5. Mēs katru dienu apsolām dalīties viens ar otru savās pārdomās un pārdzīvojumos.

6. Solāmies demonstrēt cieņu vienam pret otru gan sabiedrībā, gan arī mājās. Izņemot ātrās garastāvokļu maiņas, egoistisko pieprasījumu un pazemojošu vārdu laikā.

7. Solāmies iemācīties lasīt partnera domas un specifiskās vajadzības un vēlmes.

8. Solāmies darīt visu iespējamo, lai mūsu laulība spētu pozitīvi ietekmēt apkārtējos.

9. Izvirzām par mērķi lūgt viens par otru, lai palīdzētu pacelt garīgo līmeni.

10. Solāmies pagodināt Dievu un viens otru savās domās, runā un darbos.

Laulība – ne vienmēr ir tas, ko mēs esam iedomājušies. Laulība ir kaut kas daudz labāks. Pētnieki vienā balsī apliecina, ka precēti cilvēki ir paši laimīgākie un veselīgākie cilvēku uz zemes. Bet dažreiz mums nākas cīnīties par mūsu laulību, kā tas gadās arī ar citām vērtīgām lietām mūsu dzīvē. Process, lai kļūtu viena miesa nav nesāpīgs. Lai viss izdotos ir daudz jāpiepūlas. Laulības nav autopilots. Nav iespējams piespiest gāzes pedāli un atlaisties krēslā, lai atpūstos. Nepieciešams nepārtraukti sekot rādītājiem uz paneļa un koriģēt, lai lidmašīna nekristu, bet gan lidotu. Katru dienu nepieciešams piespiest savu gribasspēku, lai mīlētu savu dzīves partneri. Katru dienu! Jo kārdinājumiem nav brīvdienu.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība(0)

Pieminot 1941.gada ebreju masu slepkavības, 30. novembrī Latvijā, Rīgā, kino “K Suns” norisinājās Izraēlas un Latvijas pārstāvja Borisa Mafcira aizkustinošās dokumentālās filmas “Atmiņu lādes” 6.daļa prezentācija. Pēc filmas demonstrācijas Izraēlas vēstniecības organizatori aicināja klātesošos nolikt sveces pie Brīvības pieminekļa, pieminot Rumbulā noslepkavotos Latvijas ebrejus. Uzvelkot virsdrēbes īpaši steidzīgie aši devās ceļā pie Brīvības pieminekļa, taču

Kāpēc kristietība nav savienojama ar citām reliģijām un garīgām praksēm

Kāpēc kristietība nav savienojama ar citām reliģijām un garīgām praksēm(1)

Ilze Eris: Mīlestības Skolas lektore. Četru bērnu mamma. Aizlūdzēja, kalpotāja. Ilze ir ieguvusi augstāko izglītību valodniecības jomā, kas palīdz viņai labāk izprast Dieva vārdu. Viņa ir arī studējusi teoloģiskās zinības. Precoties, ar ko mēs rēķināmies? Ar mīlestību. Ar uzticību. Ar to, ka dzīvosim visu atlikušo dzīvi ar šo cilvēku un viņš/viņa ar mums. Mēs rēķināmies,

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?(0)

“Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?” (LELB Arhibīskaps Jānis Vanags)  “Raksti Efesas draudzes eņģelim: tā saka tas, kas tur septiņas zvaigznes savā labajā rokā un kas staigā starp septiņiem zelta gaismekļiem: es zinu tavus darbus un tavus pūliņus, un tavu izturību, un to, ka tu nespēj paciest ļaunos

Latvijas valsts svētkos/ Mārcis Jencītis: Kāpēc LATVIESU tauta ir pazaudējusi privilēģiju valdīt pār savu zemi?

Latvijas valsts svētkos/ Mārcis Jencītis: Kāpēc LATVIESU tauta ir pazaudējusi privilēģiju valdīt pār savu zemi?(0)

„Visai Bībelei vijas cauri fakts, ka tad, kad tauta paklausa Dievam, tad valsts ir svētīta. Kad tauta atkāpjas no Dieva, tad tauta bauda okupāciju, lāstus, nabadzību un zaudē neatkarību.” Mārcis Jencītis Es jūs, apsveicu 18. novembra svētkos, mūsu mīļās Latvijas valsts dibināšanas dienā. Tā ir mūsu valsts proklamēšanas diena. Proklamēšana ir svinīgs paziņojums, ka mēs

Mēbeļu Bode starp mēbeļu tirdzniecības centru gigantiem

Mēbeļu Bode starp mēbeļu tirdzniecības centru gigantiem(0)

Mūsdienu pasaulē cenšoties viens otru pārsteigt un cīnoties par labāku sniegumu, labāku rezultātu, augstākiem reitingiem un lielāku ietekmi, mēs varam arī paskriet garām kaut kam, kas var būt dažkārt svarīgāks, nekā – augstāk, tālāk un ātrāk. Dzenoties izgudrot, kaut ko jaunu, sasniedzot ātrāku progresu, ne reti par upuri liekot godpilnu konkurenci, cilvēcīgumu un cēlsirdību darbā

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.