„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

SEKSS sākas no virtuves

Veidojiet tuvības atmosfēru, lai paceltu temperatūru Jūsu attiecībās. 

Sekss sākas no virtuves, jo mīlestība neapstājas dienas laikā. Kaut gan seksu nevar dēvēt par galveno sastāvdaļu Jūsu dzīvē…Jūs esat saistījuši laulības saitēm nevis vienu, bet gan četrus…

Esat izbrīnīts? Tā ir tikai viena no intriģējošām tēmām. Par kurām runā viens no pazīstamākajiem grāmatu autoriem un lieliskajiem oratoriem, TV programmas „Apsolījuma ģimene” prezidents un vadītājs, kā arī psihologs doktors Kevins Lemans.

Ja Jūsu laulības dzīvē ir pazudusi dzirkstele un aiz aizvērtām guļamistabas durvīm nekas nenotiek, tas nozīmē, ka pienācis laiks ieklausīties tajā, ko vēsta psihologs un ģimenes lietu konsultants.

Kevins Lemans uzskata, ka seksuālā tuvība, tā ir izpausme, kurā pāris apvieno visas kopdzīves sfērās. Uzzināsiet, kā apmierināt savu dzīves partneri pat netuvojoties guļamistabai.

Tātad, sekss sākas no virtuves. Es izmantoju mana paša pārbaudītās un izmantotās receptes, ar kuru palīdzību Jūs spēsiet atgriezt laulībā pikantumu un kaisli.

Katrā laulības dzīvē ir dažādas nianses. Katrā ģimenē ir savi skaidrojumi, bet principi līdzīgi. Esmu pacenties tos ietilpt desmit punktos. Protams, tie nav salīdzināmi ar 10 baušļiem. Bet es tos nosauktu par „desmit pienākumiem”.

1. Mēs katru dienu solām sev darīt visu, par labu mīlestībai, kaut arī dzīve piedāvā izvēlēties daudz vienkāršāku izvēli.

2. Mēs apsolām sev novērtēt viens otru kā visdārgāko dāvanu no debesīm.

3. Mēs apsolām ātri piedot viens otram un neturēt ļaunu prātu.

4. Mēs solāmies iedalīt laiku viens priekš otra.

5. Mēs katru dienu apsolām dalīties viens ar otru savās pārdomās un pārdzīvojumos.

6. Solāmies demonstrēt cieņu vienam pret otru gan sabiedrībā, gan arī mājās. Izņemot ātrās garastāvokļu maiņas, egoistisko pieprasījumu un pazemojošu vārdu laikā.

7. Solāmies iemācīties lasīt partnera domas un specifiskās vajadzības un vēlmes.

8. Solāmies darīt visu iespējamo, lai mūsu laulība spētu pozitīvi ietekmēt apkārtējos.

9. Izvirzām par mērķi lūgt viens par otru, lai palīdzētu pacelt garīgo līmeni.

10. Solāmies pagodināt Dievu un viens otru savās domās, runā un darbos.

Laulība – ne vienmēr ir tas, ko mēs esam iedomājušies. Laulība ir kaut kas daudz labāks. Pētnieki vienā balsī apliecina, ka precēti cilvēki ir paši laimīgākie un veselīgākie cilvēku uz zemes. Bet dažreiz mums nākas cīnīties par mūsu laulību, kā tas gadās arī ar citām vērtīgām lietām mūsu dzīvē. Process, lai kļūtu viena miesa nav nesāpīgs. Lai viss izdotos ir daudz jāpiepūlas. Laulības nav autopilots. Nav iespējams piespiest gāzes pedāli un atlaisties krēslā, lai atpūstos. Nepieciešams nepārtraukti sekot rādītājiem uz paneļa un koriģēt, lai lidmašīna nekristu, bet gan lidotu. Katru dienu nepieciešams piespiest savu gribasspēku, lai mīlētu savu dzīves partneri. Katru dienu! Jo kārdinājumiem nav brīvdienu.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu(0)

„Valmieras – Valmiermuižas draudzes mācītājs un vēlākais Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Voldemārs Beldavs  Būdams 4. Saeimas deputāts, Kārlis Beldavs piedzīvos zvaigžņu stundu. Visai negaidīti tiek piedāvāts izglītības ministra portfelis. Viņš, protams, pagodināts, piekrīt, lai gan amatā sabūt iznāk pavisam īsu laiku, no 1934. gada 18. marta līdz 15. maijam. Pēc valsts apvērsuma un trīs dienu iepauzēšanas,

Saeimā pirmajā lasījumā atbalsta brīvdienas noteikšanu pareizticīgo Ziemassvētkos

Saeimā pirmajā lasījumā atbalsta brīvdienas noteikšanu pareizticīgo Ziemassvētkos(0)

Lai arī Saeimas Sabiedrisko lietu komisijā deputātu vairākums likumprojektu noraidīja, un Atzinumos par likumprojektu Tieslietu ministrija, Ekonomikas ministrija, Finanšu ministrija, Latvijas darba devēju konfederācija, Kultūras ministrija, Latvijas brīvo arodbiedrību sabiedrība, (kaut ar niansēm), visi kā viens iestājušies PRET brīvdienas piešķiršanu Pareizticīgo Ziemassvētkiem, Saeima ceturtdien, 8.martā, pirmajā lasījumā atbalstīja priekšlikumu noteikt brīvdienu pareizticīgo Ziemassvētkos 7.janvārī. Par

Mārcis Jencītis: Dievs, svētī Latviju!

Mārcis Jencītis: Dievs, svētī Latviju!(0)

“Kristus pasaulei” draudzes mācītājs- Mārcis Jencītis Viss, ko es vēlos, ir lūkoties Dieva sejā, jo nav nekā labāka. Es nezinu, kā tas ir tev, bet manā dzīvē nav nekā labāka par būšanu Dieva klātbūtnē. Pats labākais ir būt vienatnē ar Viņu. Arī dievkalpojumā, kaut arī visi esam kopā, tomēr mēs katrs individuāli, personīgi sastopamies ar

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa(1)

„Tad Viņš tiem teica: “Tad dodiet ķeizaram, kas ķeizaram pieder, un Dievam, kas Dievam pieder.”” (Mat. 22: 22)   No jauna sabiedrībā uzvirmojusi diskusija par jaunajām Latvijas pasēm, aktualizējoties jautājumam, Vai kristieši reliģiskās pārliecības dēļ ir tiesīgi atteikties no jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm?  Lai rastos skaidrība par to, kāda ir kristīgi- politiska nostāja

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.