„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

SEKSS sākas no virtuves

Veidojiet tuvības atmosfēru, lai paceltu temperatūru Jūsu attiecībās. 

Sekss sākas no virtuves, jo mīlestība neapstājas dienas laikā. Kaut gan seksu nevar dēvēt par galveno sastāvdaļu Jūsu dzīvē…Jūs esat saistījuši laulības saitēm nevis vienu, bet gan četrus…

Esat izbrīnīts? Tā ir tikai viena no intriģējošām tēmām. Par kurām runā viens no pazīstamākajiem grāmatu autoriem un lieliskajiem oratoriem, TV programmas „Apsolījuma ģimene” prezidents un vadītājs, kā arī psihologs doktors Kevins Lemans.

Ja Jūsu laulības dzīvē ir pazudusi dzirkstele un aiz aizvērtām guļamistabas durvīm nekas nenotiek, tas nozīmē, ka pienācis laiks ieklausīties tajā, ko vēsta psihologs un ģimenes lietu konsultants.

Kevins Lemans uzskata, ka seksuālā tuvība, tā ir izpausme, kurā pāris apvieno visas kopdzīves sfērās. Uzzināsiet, kā apmierināt savu dzīves partneri pat netuvojoties guļamistabai.

Tātad, sekss sākas no virtuves. Es izmantoju mana paša pārbaudītās un izmantotās receptes, ar kuru palīdzību Jūs spēsiet atgriezt laulībā pikantumu un kaisli.

Katrā laulības dzīvē ir dažādas nianses. Katrā ģimenē ir savi skaidrojumi, bet principi līdzīgi. Esmu pacenties tos ietilpt desmit punktos. Protams, tie nav salīdzināmi ar 10 baušļiem. Bet es tos nosauktu par „desmit pienākumiem”.

1. Mēs katru dienu solām sev darīt visu, par labu mīlestībai, kaut arī dzīve piedāvā izvēlēties daudz vienkāršāku izvēli.

2. Mēs apsolām sev novērtēt viens otru kā visdārgāko dāvanu no debesīm.

3. Mēs apsolām ātri piedot viens otram un neturēt ļaunu prātu.

4. Mēs solāmies iedalīt laiku viens priekš otra.

5. Mēs katru dienu apsolām dalīties viens ar otru savās pārdomās un pārdzīvojumos.

6. Solāmies demonstrēt cieņu vienam pret otru gan sabiedrībā, gan arī mājās. Izņemot ātrās garastāvokļu maiņas, egoistisko pieprasījumu un pazemojošu vārdu laikā.

7. Solāmies iemācīties lasīt partnera domas un specifiskās vajadzības un vēlmes.

8. Solāmies darīt visu iespējamo, lai mūsu laulība spētu pozitīvi ietekmēt apkārtējos.

9. Izvirzām par mērķi lūgt viens par otru, lai palīdzētu pacelt garīgo līmeni.

10. Solāmies pagodināt Dievu un viens otru savās domās, runā un darbos.

Laulība – ne vienmēr ir tas, ko mēs esam iedomājušies. Laulība ir kaut kas daudz labāks. Pētnieki vienā balsī apliecina, ka precēti cilvēki ir paši laimīgākie un veselīgākie cilvēku uz zemes. Bet dažreiz mums nākas cīnīties par mūsu laulību, kā tas gadās arī ar citām vērtīgām lietām mūsu dzīvē. Process, lai kļūtu viena miesa nav nesāpīgs. Lai viss izdotos ir daudz jāpiepūlas. Laulības nav autopilots. Nav iespējams piespiest gāzes pedāli un atlaisties krēslā, lai atpūstos. Nepieciešams nepārtraukti sekot rādītājiem uz paneļa un koriģēt, lai lidmašīna nekristu, bet gan lidotu. Katru dienu nepieciešams piespiest savu gribasspēku, lai mīlētu savu dzīves partneri. Katru dienu! Jo kārdinājumiem nav brīvdienu.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Nazis pret kodolieročiem (Nelieši)

Leonards Inkins: Nazis pret kodolieročiem (Nelieši)(0)

Pamācības Laikam nav neviena vīriešu kārtu un bieži vien arī sieviešu kārtu dzimuma cilvēku, kuri jaunībā nebūtu, kaut dienu nodarbojušies ar kādu no cīņas veidiem. Nav neviena, kurš nebūtu kaut pagalma līmenī mācījies atvairīt sitienu, sist tā lai krīt un, dažādus paņēmienus pret uzbrucēju ar nazi. Divdesmit pirmajā gadsimtā ir gana daudz tīmeklī dažādu video

Leonards Inkins par ārpolitikas prognozēm: Kas gaidāms Jaunajā 2019.gadā?

Leonards Inkins par ārpolitikas prognozēm: Kas gaidāms Jaunajā 2019.gadā?(0)

Pagājušā 2018. gada nogalē bija skaidrs, ka Amerikas Savienoto Valstu prezidenta rīcība labvēlīgi ietekmēja ASV ekonomiku un tika radīts vairāk nekā četri miljoni jaunu darbavietu kopš 2017. gada janvāra. Tas ir gandrīz trīs Latvijas apmēros, ieskaitot pensionārus un zīdaiņus. Tajā skaitā vairāk nekā četri simti tūkstošu jaunu darbavietu ražošanā. Šādas tendences nebija vērojamas ASV sen.

Guntis Kalme: Janvāra barikādes un šodienas hibrīdkarš

Guntis Kalme: Janvāra barikādes un šodienas hibrīdkarš(0)

Noslēdzas 1991. gada Janvāra barikāžu aizstāvju kalendārā atcere. Mēdz sacīt, ka no vēstures jāmācās, visbiežāk gan diemžēl nepasakot, ko tieši. Ko varam secināt no šīs savas vēsturiskās pieredzes? Toreiz, pirms 28 gadiem mūsu stratēģiski svarīgo infrastruktūru – valdības iestādes, TV, Daugavas tiltus, uc. izgāja sargāt daudzi tūkstoši brīvprātīgo aizstāvju kailām rokām. Tika veikts milzu organizatoriskais

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Svētā vakarēdiena brīnums: Vīns pārvēršas asinīs jeb pret faktiem nav argumentu

Svētā vakarēdiena brīnums: Vīns pārvēršas asinīs jeb pret faktiem nav argumentu(1)

Raksta autori: Miezislavs Piotrovskis (ks. Mieczysław Piotrowski TChr);  Miroslavs Ruckis (dr hab. inż. Mirosław Rucki) ; “Mīliet viens otru!” Euharistijas brīnums Sokulkā, tāpat kā citi Euharistijas brīnumi, kas notikuši Baznīcas vēsturē, ir visvarenā Dieva īpašas zīmes, kas aicina mūs uz grēku nožēlu, kā  arī māca un audzina mūs. Caur šīm zīmēm – Euharististijas brīnumiem – Kristus apstiprina, ka

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.