„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

SEKSS sākas no virtuves

Veidojiet tuvības atmosfēru, lai paceltu temperatūru Jūsu attiecībās. 

Sekss sākas no virtuves, jo mīlestība neapstājas dienas laikā. Kaut gan seksu nevar dēvēt par galveno sastāvdaļu Jūsu dzīvē…Jūs esat saistījuši laulības saitēm nevis vienu, bet gan četrus…

Esat izbrīnīts? Tā ir tikai viena no intriģējošām tēmām. Par kurām runā viens no pazīstamākajiem grāmatu autoriem un lieliskajiem oratoriem, TV programmas „Apsolījuma ģimene” prezidents un vadītājs, kā arī psihologs doktors Kevins Lemans.

Ja Jūsu laulības dzīvē ir pazudusi dzirkstele un aiz aizvērtām guļamistabas durvīm nekas nenotiek, tas nozīmē, ka pienācis laiks ieklausīties tajā, ko vēsta psihologs un ģimenes lietu konsultants.

Kevins Lemans uzskata, ka seksuālā tuvība, tā ir izpausme, kurā pāris apvieno visas kopdzīves sfērās. Uzzināsiet, kā apmierināt savu dzīves partneri pat netuvojoties guļamistabai.

Tātad, sekss sākas no virtuves. Es izmantoju mana paša pārbaudītās un izmantotās receptes, ar kuru palīdzību Jūs spēsiet atgriezt laulībā pikantumu un kaisli.

Katrā laulības dzīvē ir dažādas nianses. Katrā ģimenē ir savi skaidrojumi, bet principi līdzīgi. Esmu pacenties tos ietilpt desmit punktos. Protams, tie nav salīdzināmi ar 10 baušļiem. Bet es tos nosauktu par „desmit pienākumiem”.

1. Mēs katru dienu solām sev darīt visu, par labu mīlestībai, kaut arī dzīve piedāvā izvēlēties daudz vienkāršāku izvēli.

2. Mēs apsolām sev novērtēt viens otru kā visdārgāko dāvanu no debesīm.

3. Mēs apsolām ātri piedot viens otram un neturēt ļaunu prātu.

4. Mēs solāmies iedalīt laiku viens priekš otra.

5. Mēs katru dienu apsolām dalīties viens ar otru savās pārdomās un pārdzīvojumos.

6. Solāmies demonstrēt cieņu vienam pret otru gan sabiedrībā, gan arī mājās. Izņemot ātrās garastāvokļu maiņas, egoistisko pieprasījumu un pazemojošu vārdu laikā.

7. Solāmies iemācīties lasīt partnera domas un specifiskās vajadzības un vēlmes.

8. Solāmies darīt visu iespējamo, lai mūsu laulība spētu pozitīvi ietekmēt apkārtējos.

9. Izvirzām par mērķi lūgt viens par otru, lai palīdzētu pacelt garīgo līmeni.

10. Solāmies pagodināt Dievu un viens otru savās domās, runā un darbos.

Laulība – ne vienmēr ir tas, ko mēs esam iedomājušies. Laulība ir kaut kas daudz labāks. Pētnieki vienā balsī apliecina, ka precēti cilvēki ir paši laimīgākie un veselīgākie cilvēku uz zemes. Bet dažreiz mums nākas cīnīties par mūsu laulību, kā tas gadās arī ar citām vērtīgām lietām mūsu dzīvē. Process, lai kļūtu viena miesa nav nesāpīgs. Lai viss izdotos ir daudz jāpiepūlas. Laulības nav autopilots. Nav iespējams piespiest gāzes pedāli un atlaisties krēslā, lai atpūstos. Nepieciešams nepārtraukti sekot rādītājiem uz paneļa un koriģēt, lai lidmašīna nekristu, bet gan lidotu. Katru dienu nepieciešams piespiest savu gribasspēku, lai mīlētu savu dzīves partneri. Katru dienu! Jo kārdinājumiem nav brīvdienu.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.