„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

PRIEKA VĒSTS piedzīvo finansiālu uzplaukumu

Kur Viņš, tur es Viņa pēdiņās… Un tā tipinot no vienām ozolgravētām durvīm citās, nemanot „ierullēju” PPRIEKA VĒSTS stikla durvīs. 
Slavēšana fantastiska, dziesmas ar dziļiem un pārdomātiem vārdiem, aizskar sirds stīgas un tā vietā, lai ieskrietu tikai uz 5 minūtēm un satiktu draugu, lai pavēstītu par kādu iespēju, iestrēdz uz nezināmu laiku.
Mūsu plāni… cik dažkārt tie liekas smieklīgi Dieva acīs. Vari pretoties cik vien Tu spēj, bet Viņš tāpat izdarīs tā, kā vēlas. Un tā, ka Tu pat nepamani. Vēlāk, kā jau tas vienmēr izrādās, tas ir bijis labākais, kas ar Tevi varēja notikt. Tātad, Dieva klātbūtnē nejuzdama laika intervālu, es jau biju pazudusi Viņa dziļumos. Bet šoreiz dziesma ir par ko citu. Tēma- FINANSES!
Atguvos ātri, acis kā pogas un ausis spicas, kad runa ir par FINANSĒM. Kuram gan nepatīk šī tēma? Kaut gan varbūt man nav taisnība, bet manā gadījumā, reakcija ir ātra un interese liela.
Par dzirdēto, uzmundrinājums, iedrošinājums un iedvesma burtiski lauzās no manām krūtīm un ceru, ka tas ir uz ilgu laiku.
Tāpēc ticu, ka tālāk lasītais varētu iedrošināt arī Tevi uz jauniem, varonīgiem un lieliem finansiāliem mērķiem.
Jāņem vērā, ka Jaunais Gads PPRIEKA VĒSTĪ bija iesācies ar pravietisku vārdu – šis gads ir iespēju gads! Šķiet dīvaini, ka tad, kad pasaulē atskan SOS signāli, draudzē miers, uzplaukums un cilvēkiem labs prāts. Kā tad tas izdodas? Atbilde seko…
Mācītājs Vilnis GLEŠKE teica, ka šajā ceturtdienas dievkalpojumā tiks runāts par finansēm, viņš arī aicināja pacelt rokas tiem, kurus Dievs Latvijas piedzīvotās finansiālās, ekonomiskās un emocionālās krīzes laikā, izved piedzīvojot finansiālu labklājību. Paceltās rokas bija daudz. Bet par cik, laiku nevarēja izstiept kā gumiju, tad par saviem finansiāliem piedzīvojumiem pastāstīja tikai daži.

Irina: Mans vīrs ir bez darba, bet Dievs aicināja sākt mājas celtniecību. Jautāju mācītājam, vai tāda varētu būt Dieva griba? Bet Dievs ne tikai svētīja mājas celtniecību, bet arī dāvāja man bezmaksas atpūtas braucienu uz Itāliju un pēc tam uz Izraēlu. Tagad esam uzsākuši otras mājas celtniecību.

Maija: Kādu laiku atpakaļ es nonācu strupceļā ar parādu atdošanu, trīs mēnešus pēc kārtas es nevarēju neko samaksāt. Kādā lūgšanas pasākumā, Dievs mani uzrunāja un teica: „Es atdošu visus pārdus Tavā vietā. Viss, kas no Tevis ir atkarīgs, pielūgt mani.” Tas notika divu mēnešu laikā, bez nekāda lieka uztraukuma, viss notika raiti. Parādi atdoti.

Elīna: Gada sākumā es piedalījos jauniešu pasākumā, kurā tika aicināts uzrakstīt Dievam lūgumu un pasākuma organizatori pasvītroja, ka lai mēs nelūdzam Dievam par maz. Es to ņēmu vērā. Vienā no lūguma punktiem bija finansiālais jautājums, es uzrakstīju, lai Dievs man paaugstina algu desmitkārtīgi. Gada laikā, kad Latvija piedzīvo finansiālo krīzi, Dievs paaugstināja manu algu piecas reizes, kaut gan, vēl ir palikuši daži mēneši līdz gada beigām, tā kā vēl viss man ir priekšā.

Gunārs Skubiņš: Man pazuda mobilais telefons. Tādēļ es braucu pie operatora, lai lauztu Līgumu. Es nopirku jaunu un skaistu mobilo telefonu, kas patīk daudz labāk nekā iepriekšējais. Nākošā dienā aizbraucot uz darbu es uz darba galda ieraudzīju savu veco telefonu, izrādījās, ka tas netika nozagts. Man palika kauns, jo sapratu, ka nebiju paļāvies uz to Kungu un nespēju noticēt, ka Viņš varētu pasargāt arī manu mantu no zagļiem. Es lūdzu Dievam piedošanu. Bet ar to nebija viss! Šajā dienā es uzzināju, ka par cik mēs izpildījām plānu, tad saņemsim prēmiju algas apmērā.

Kundze gados: Es nopirku veļas mašīnu un ledusskapi un redzu kā piedzīvoju finansiālo uzplaukumu. Esmu sapratusi kāpēc, jo esmu ik pa laikam finansiāli atbalstījusi citus, kuriem vajadzība ir bijusi lielāka nekā man. Turklāt arī savā dzimšanas dienā es no draudzenes par dāvanu saņēmu 50Ls, bet pusbrālis man dāvināja 20Ls. Slava Dievam!

Dace: Es strādāju Kristīgajā Jauniešu Centrā. Bet par nožēlu centrā notika zādzība un tā dēļ, par cik man bija pārbaudes laiks, vadība secināja, ka nespēs finansiāli apmaksāt un mani atlaida, bet nākamajā dienā man paziņoja, ka tomēr es varēšu turpināt darbu un līdzekļi atradīsies, lai maksātu man algu.

Juris: Mums ar sievu bija finansiāla vajadzība. No rīta piecēlies es sāku zūdīties, lūdzu Dievu un Viņam prasīju, nu kā tā tas varēja notikt, ka esam bez naudas. Bez nekāda noskaņojuma piesēdāmies pie pusdiengalda un mans sievas tēvs jautāja: „Nu ko, vai naudu vajag?” Mēs atbildējām: „Vajag!” Viņš jautāja: „Vai ar 100Ls pietiks?” Mēs priecīgi atbildējām: „Jā!”

Sieviete: Mani Dievs pasargāja no liekiem finansiāliem izdevumiem. Pirmkārt, dzīvoklī plīsa truba tieši tad, kad biju mājās un nepaspēja notikt ūdens plūdi visā mājā, viss notika savlaicīgi, otrkārt, automašīnai plīsa zobrats ar grabēšanas brīdinājumu, es paspēju atbraukt uz servisu, parasti, kā servisa darbinieks paskaidroja, tādas vainas ar grabēšanas brīdinājumu nenotiek, bet gan tādu automašīnu atved cita „striķītī.”

 

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā(0)

Guntis Kalme, teoloģijas doktors, Lutera akadēmijas docents, mācītājs, grāmatu autors: “Durvis uz mājām”; „Pēdas” un „Latviešu karotprasme 1944-1945 desmit sarunas ar Latviešu leģionu”  Pasaulē ir vairāki tūkstoši tautu, taču ir tikai 196 valstis, tātad – tikai mazākumam ir sava valsts. Mēs, latvieši, esam starp tiem, kuriem tā ir! Mēs gan to nez kāpēc sākam uztvert

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis 2018. gada 14. augustā Aglonā. Pierakstīja katolis.lv Dārgie svētceļnieki! Šogad pulcējamies Aglonā īpašā kontekstā. Šis ir gads, kad svinam Latvijas simtgadi. Šis ir gads, kad pāvests Francisks ierodas pie mums kā svētceļnieks, lai stiprinātu mūsu tautā ticību un cerību, lai būtu kopā ar mums šai svarīgajā vēstures posmā. Pirms

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…(0)

Teici to Kungu, to godības Ķēniņu svētu, Dvēsele mīļā, kaut teikt Viņu cienīgi spētu! Pulkiem lai nāk, Kokles lai skandināt sāk, Visi lai slavē to Svētu! Teici to Kungu, kas visu ar gudrību rada, Tevi uz spārniem kā ērglis Viņš sargādams vada! Bēdas kad māc, Žēlīgs vēl Viņam ir prāts, Sargājot gadu pēc gada. Paldies

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!(3)

Raksta autors: Evaņģēlisko Kristiešu Draudzes «Kristus Pasaulei» vecākais mācītājs Mārcis Jencītis   Tuvojas vēlēšanas, un savu darbību atkal aktivizējuši antisektanti. Jāteic gan, ka darbība ir vārga, un tomēr tā nes negatīvas sekas mūsu valstij. Jau gadu simtiem Latvijas teritorijā ir bijis ieinteresēts Latvijas austrumu kaimiņš – Krievija. Latvijas tauta ir pārdzīvojusi masveida slepkavošanas, izsūtīšanas, paverdzināšanu,

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts(0)

Bijušais Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis sociālajos tīklos paziņojis, ka atsauc dalību 13.Saeimas vēlēšanās, kā arī nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts. “Pateicoties par man izrādīto cieņu, es nolieku savu Valsts prezidenta kandidāta nomināciju un atsaucu savu piedalīšanos vēlēšanās. Paldies visiem par izrādīto atbalstu! Peteris Sprogis“ Šodien ir mana dzimšanas diena. Man paliek 45.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.