„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

PRIEKA VĒSTS piedzīvo finansiālu uzplaukumu

Kur Viņš, tur es Viņa pēdiņās… Un tā tipinot no vienām ozolgravētām durvīm citās, nemanot „ierullēju” PPRIEKA VĒSTS stikla durvīs. 
Slavēšana fantastiska, dziesmas ar dziļiem un pārdomātiem vārdiem, aizskar sirds stīgas un tā vietā, lai ieskrietu tikai uz 5 minūtēm un satiktu draugu, lai pavēstītu par kādu iespēju, iestrēdz uz nezināmu laiku.
Mūsu plāni… cik dažkārt tie liekas smieklīgi Dieva acīs. Vari pretoties cik vien Tu spēj, bet Viņš tāpat izdarīs tā, kā vēlas. Un tā, ka Tu pat nepamani. Vēlāk, kā jau tas vienmēr izrādās, tas ir bijis labākais, kas ar Tevi varēja notikt. Tātad, Dieva klātbūtnē nejuzdama laika intervālu, es jau biju pazudusi Viņa dziļumos. Bet šoreiz dziesma ir par ko citu. Tēma- FINANSES!
Atguvos ātri, acis kā pogas un ausis spicas, kad runa ir par FINANSĒM. Kuram gan nepatīk šī tēma? Kaut gan varbūt man nav taisnība, bet manā gadījumā, reakcija ir ātra un interese liela.
Par dzirdēto, uzmundrinājums, iedrošinājums un iedvesma burtiski lauzās no manām krūtīm un ceru, ka tas ir uz ilgu laiku.
Tāpēc ticu, ka tālāk lasītais varētu iedrošināt arī Tevi uz jauniem, varonīgiem un lieliem finansiāliem mērķiem.
Jāņem vērā, ka Jaunais Gads PPRIEKA VĒSTĪ bija iesācies ar pravietisku vārdu – šis gads ir iespēju gads! Šķiet dīvaini, ka tad, kad pasaulē atskan SOS signāli, draudzē miers, uzplaukums un cilvēkiem labs prāts. Kā tad tas izdodas? Atbilde seko…
Mācītājs Vilnis GLEŠKE teica, ka šajā ceturtdienas dievkalpojumā tiks runāts par finansēm, viņš arī aicināja pacelt rokas tiem, kurus Dievs Latvijas piedzīvotās finansiālās, ekonomiskās un emocionālās krīzes laikā, izved piedzīvojot finansiālu labklājību. Paceltās rokas bija daudz. Bet par cik, laiku nevarēja izstiept kā gumiju, tad par saviem finansiāliem piedzīvojumiem pastāstīja tikai daži.

Irina: Mans vīrs ir bez darba, bet Dievs aicināja sākt mājas celtniecību. Jautāju mācītājam, vai tāda varētu būt Dieva griba? Bet Dievs ne tikai svētīja mājas celtniecību, bet arī dāvāja man bezmaksas atpūtas braucienu uz Itāliju un pēc tam uz Izraēlu. Tagad esam uzsākuši otras mājas celtniecību.

Maija: Kādu laiku atpakaļ es nonācu strupceļā ar parādu atdošanu, trīs mēnešus pēc kārtas es nevarēju neko samaksāt. Kādā lūgšanas pasākumā, Dievs mani uzrunāja un teica: „Es atdošu visus pārdus Tavā vietā. Viss, kas no Tevis ir atkarīgs, pielūgt mani.” Tas notika divu mēnešu laikā, bez nekāda lieka uztraukuma, viss notika raiti. Parādi atdoti.

Elīna: Gada sākumā es piedalījos jauniešu pasākumā, kurā tika aicināts uzrakstīt Dievam lūgumu un pasākuma organizatori pasvītroja, ka lai mēs nelūdzam Dievam par maz. Es to ņēmu vērā. Vienā no lūguma punktiem bija finansiālais jautājums, es uzrakstīju, lai Dievs man paaugstina algu desmitkārtīgi. Gada laikā, kad Latvija piedzīvo finansiālo krīzi, Dievs paaugstināja manu algu piecas reizes, kaut gan, vēl ir palikuši daži mēneši līdz gada beigām, tā kā vēl viss man ir priekšā.

Gunārs Skubiņš: Man pazuda mobilais telefons. Tādēļ es braucu pie operatora, lai lauztu Līgumu. Es nopirku jaunu un skaistu mobilo telefonu, kas patīk daudz labāk nekā iepriekšējais. Nākošā dienā aizbraucot uz darbu es uz darba galda ieraudzīju savu veco telefonu, izrādījās, ka tas netika nozagts. Man palika kauns, jo sapratu, ka nebiju paļāvies uz to Kungu un nespēju noticēt, ka Viņš varētu pasargāt arī manu mantu no zagļiem. Es lūdzu Dievam piedošanu. Bet ar to nebija viss! Šajā dienā es uzzināju, ka par cik mēs izpildījām plānu, tad saņemsim prēmiju algas apmērā.

Kundze gados: Es nopirku veļas mašīnu un ledusskapi un redzu kā piedzīvoju finansiālo uzplaukumu. Esmu sapratusi kāpēc, jo esmu ik pa laikam finansiāli atbalstījusi citus, kuriem vajadzība ir bijusi lielāka nekā man. Turklāt arī savā dzimšanas dienā es no draudzenes par dāvanu saņēmu 50Ls, bet pusbrālis man dāvināja 20Ls. Slava Dievam!

Dace: Es strādāju Kristīgajā Jauniešu Centrā. Bet par nožēlu centrā notika zādzība un tā dēļ, par cik man bija pārbaudes laiks, vadība secināja, ka nespēs finansiāli apmaksāt un mani atlaida, bet nākamajā dienā man paziņoja, ka tomēr es varēšu turpināt darbu un līdzekļi atradīsies, lai maksātu man algu.

Juris: Mums ar sievu bija finansiāla vajadzība. No rīta piecēlies es sāku zūdīties, lūdzu Dievu un Viņam prasīju, nu kā tā tas varēja notikt, ka esam bez naudas. Bez nekāda noskaņojuma piesēdāmies pie pusdiengalda un mans sievas tēvs jautāja: „Nu ko, vai naudu vajag?” Mēs atbildējām: „Vajag!” Viņš jautāja: „Vai ar 100Ls pietiks?” Mēs priecīgi atbildējām: „Jā!”

Sieviete: Mani Dievs pasargāja no liekiem finansiāliem izdevumiem. Pirmkārt, dzīvoklī plīsa truba tieši tad, kad biju mājās un nepaspēja notikt ūdens plūdi visā mājā, viss notika savlaicīgi, otrkārt, automašīnai plīsa zobrats ar grabēšanas brīdinājumu, es paspēju atbraukt uz servisu, parasti, kā servisa darbinieks paskaidroja, tādas vainas ar grabēšanas brīdinājumu nenotiek, bet gan tādu automašīnu atved cita „striķītī.”

 

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”(0)

Aktieris Džeimss Kevizels, kurš populārajā Mela Gibsona filmā “Kristus ciešanas” atveidojis Jēzu Kristu, ir nācis klajā ar savu liecību  ASV Katoļu universitāšu studentu asociācijas forumā, kas janvāra sākumā norisinājās Čikāgā. Viņš pastāstīja par savu aicinājumu, par to, kā Gibsona filmas uzņemšanā gūtā pieredze ir ietekmējusi viņa garīgo dzīvi, un aicināja jauniešus kļūt par bezbailīgiem Kristus

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu(1)

„Valmieras – Valmiermuižas draudzes mācītājs un vēlākais Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Voldemārs Beldavs  Būdams 4. Saeimas deputāts, Kārlis Beldavs piedzīvos zvaigžņu stundu. Visai negaidīti tiek piedāvāts izglītības ministra portfelis. Viņš, protams, pagodināts, piekrīt, lai gan amatā sabūt iznāk pavisam īsu laiku, no 1934. gada 18. marta līdz 15. maijam. Pēc valsts apvērsuma un trīs dienu iepauzēšanas,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.