„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Mūsu Tēvs debesīs…

Savstarpējās attiecības. Vai kaut kas tāds nenotiek arī laulības ostā?

Persona: Mūsu Tēvs debesīs…

Dievs: Jā?

Persona: Netraucē man! Es lūdzu tagad.

Dievs: Bet tu uzrunāji mani.

Persona: Uzrunāju tevi?! Es tevi nesaucu. Es lūdzu. Mūsu Tēvs debesīs…

Dievs: Nu, re, tu atkal to izdarīji.

Persona: Ko izdarīju?

Dievs: Uzrunāji mani. Tu teici: “Mūs Tēvs debesīs…”. Te es esmu. Kas tev prātā?

Persona: Bet es neko ar to nebiju domājis. Es tikai, tu jau zini, skaitīju ikdienišķo lūgšanu. Es vienmēr saku Mūsu Tēvs lūgšanu. Tas man liek justies labi, it kā padarīts darbiņš.

Dievs: Nu labi. Turpini.

Persona: Svētīts lai top tavs vārds…

Dievs: Pagaidi! Ko tu ar to domā?

Persona: Par ko domāju?

Dievs: Ar “svētīts, lai top tavs vārds”?

Persona: Tas nozīmē…tas nozīmē… Apžēļiņ! Kā es varu zināt, ko tas nozīmē? Tā ir tikai daļa no lūgšanas. (pauze) Jā, starp citu, ko tas nozīmē?

Dievs: Tas nozīmē esi godāts, svēts, brīnišķīgs.

Persona: Ā, tas skan sakarīgi. Es nekad agrāk nebiju domājis, ko nozīmē “svētīts”. Tavs prāts, lai notiek kā debesīs tā arī virs zemes.

Dievs: Vai tu tiešām tā uzskati?

Persona: Protams! Kāpēc ne?

Dievs: Ko tu dari, lai tas tā būtu?

Persona: Daru? Man liekas, ka neko. Man tikai liekas, ka tas būtu ļoti labi, ka Tu lietas kontrolētu šeit uz zemes tā, kā Tu to dari tur augšā.

Dievs: Vai man ir kontrole pār tevi?

Persona: Nūūū…, Es eju uz baznīcu.

Dievs: Tas nebija tas, ko es tev jautāju. Kā ir ar tavu slikto raksturu? Tev tiešām ir problēmas ar to.

Persona: Beidz bakstīt mani! Esmu tomēr labāks, kā kāds no tiem liekuļiem baznīcā.

Dievs: Atvainojos, bet es domāju tu lūdzi, lai mans prāts notiek? Ja tam tā jānotiek, tad tas sāksies ar tiem, kas lūdz pēc tā. Piemēram, kā tu.

Persona: Es nebiju par to daudz domājis, līdz šim brīdim, bet es tiešām vēlētos atbrīvoties no šīm dažām lietām. Es tiešām gribētu zināt, kā tas ir justies brīvam.

Dievs: Labi! Nu jau mēs esam nonākuši pie kaut kā. Man un tev, labs darbs kopā sanāca. Dažas reālas uzvaras ir gūtas. Es lepojos ar tevi!

Persona: Redzi, Kungs, man vajag pabeigt lūgšanu. Tas šoreiz ļoti ievelkas, nekā parasti. Mūsu dienišķo maizi dodi mums šodien.

Dievs: Tev vajadzētu šo rindu izlaist, jo tev, kā man liekas, ir neliels liekais svars.

Persona: Hei! Mirklīti! Ko tas nozīmē? Es te tagad veicu savu reliģisko pienākumu, un visu laiku Tu mani pārtrauc, lai atgādinātu par maniem trūkumiem.

Dievs: Lūgšana ir bīstama lieta! Tu pabeidzot lūgšanu, vari būt izmainīts. To es tev visu laiku mēģinu parādīt. Tu piesauc mani, un te es esmu. Ir pa vēlu tagad apstāties. Turpini lūgšanu. Esmu ieinteresēts par nākamo daļu tavā lūgšanā. (pauze) Nu, turpini!

Persona: Esmu nobijies…

Dievs: No kā nobijies?

Persona: Es zinu, ko Tu man teiksi.

Dievs: Pamēģini un tad redzēsi.

Persona: Piedod mums mūsu parādus, kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem.

Dievs: Kā ir ar Pēteri Bērziņu?

Persona: Redzi! Es zināju, ka tu viņu pieminēsi. Kāpēc? Kungs, viņš stāsta melus par mani, un viņš izkrāpa no manis mazliet naudas. Es zvēru, ka viņš man vēl to pieminēs.

Dievs: Bet tava lūgšana? Kā tur ir ar tavu lūgšanu?

Persona: Es to tā nebiju nedomājis.

Dievs: Labi, ka tu esi vismaz godīgs. Bet tas taču nav patīkami nesāt sevī rūgtumu, vai ne?

Persona: Jā, bet es jutīšos labāk, kad es viņam atriebšos! Man ir kāds plāns padomā sakarā ar to veco Pēteri!

Dievs: Tu nejutīsies labāk pēc tam. Tu jutīsies pat sliktāk. Atriebība nemaz nav salda. Padomā cik nelaimīgs patiesībā tu esi. Bet es visu mainīšu.

Persona: Tu tā darīsi!?!? Bet kā?

Dievs: Piedod Pēterim. Tad es tev piedošu. Tad naids un grēks būs Pētera problēmas, ne vairs tavējās. Tu varbūt vari pazaudēt naudu, bet tu nomierināsi savu sirdi.

Persona: Tas neizklausās viegli, bet dziļi sirdī es zinu, ka tas būs to vērts. Paldies, Kungs, ka palīdzēji man tikt tam cauri. Un neieved mūs kārdināšanā, bet atpestī mūs no ļauna. Jo tev pieder valstība, spēks un gods mūžīgi mūžos. AMEN.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda(0)

Kriss Valotons (Kris Vallotton) grāmatas „Morālā REVOLUCIJA” Kaila patiesība par SEKSUĀLAJĀM attiecībām autors un mācītājs nesen nācis klajā ar finansiālo piedzīvojumu personīgajā dzīvē. Stāstu tulkoja spektrs.com „Kādu vakaru mēs ar sievu runājām par dažādām lietām un es teicu, būtu jauki, ja Dievišķi tiktu samaksāts rēķins par mūsu māju. Mēs lūdzām Dievu. Tā bija ikdienišķa lūgšana. Pēc sešām nedēļām

Indra Cinkmane: Nabadzība manā dzīvē ir beigusies

Indra Cinkmane: Nabadzība manā dzīvē ir beigusies(0)

Dievs dziedina no nabadzības! Evaņģēliste: Indra Cinkmane pirms vairākiem gadiem strādāja par pastnieci, bet šodien ir veiksmīga uzņēmēja. Kā tas ir iespējams? Iepazīstot Dievu, Indra ieguva vajadzīgās īpašības, lai kļūtu par savas dzīves līderi. Vai, Dievs, grib, lai cilvēki ir turīgi? Nāc un piedzīvo savu finansiālo brīnumu, un piesaki karu nabadzībai! Indra dalīsies ar savu pieredzi un būs

Intervija ar Raivi Zeltītu: Par Latvijas nacionālas valsts nozīmi 21. gadsimtā

Intervija ar Raivi Zeltītu: Par Latvijas nacionālas valsts nozīmi 21. gadsimtā(0)

Par nacionālas valsts nozīmi 1904. gadā formulēja Miķelis Valters (Latvijas Republikas iekšlietu ministrs, (1918—1919) jaunstrāvnieks, jurists, politiķis, diplomāts un sabiedrisks darbinieks, viens no Satversmes izstrādātājiem.): „Tēvu zeme kā politisks jēdziens ir organizācija, kuru sauc par valsti. Šī organizācija pastāv no trim daļām: zemes, uz kuras zināma tauta dzīvo, pašas tautas un valsts varas, zem kuras

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca(0)

Vai atceramies, kas pirms 15 gadiem Ainaram Šleseram palīdzēja iegūt kāroto varu un deva iespējas piedalīties Latvijas īpašumu sadalē? Tās bija kristīgās baznīcas. Mācītāju partija – tā neformāli žurnālisti nosauca Latvijas Pirmo partiju, kuras priekšgalā kopā ar Šleseru nostājās vairāki pazīstami mācītāji,-ziņo spektrs.com/blogs.adventistiem.lv Kristiešu pienākums ir iesaistīties politikā un ietekmēt likumu pieņemšanu no iekšpuses –

Līgo un Jāņu kults – kas tas ir?

Līgo un Jāņu kults – kas tas ir?(0)

“Kristus pasaulei”:  Līgo un Jāņu kults – kas tas ir? Mācītāja Mārča Jencīša svētrunas iztirzājumu rakstīja Pārsla Jankovska, Daila Lielbārde un Ilze Drātniece Es par to dažas reizes esmu mācījis un ne tikai šeit, mūsu draudzē. Man tika uzdoti jautājumi no cilvēkiem –„Kas ir līgo kults? Kāpēc mācītājs ir teicis, ka nevajag piedalīties šajos svētkos?” Lūk, tāpēc

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.