„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Latvijas izlamizācija sākusies!

Kamēr viens Latvijas preses izdevums cīnās par homoseksuālistu tiesībām, bet otrs savukārt nostājas pret homoseksuālistu propagandas, tikmēr aiz „puķainā” aizplīvurotā aizsega parādās „pumpuriņi” – Eiropas islamizācijas programma. Slēptā un netiešā veidā pateicoties mēdijiem, skopiem uzņēmējiem un valdības līmenī nelegālai darbībai, islamizacijas programma jau īstenojas Latvijā. 

Latvija ir maza valsts pie Baltijas jūras..

Kādam ir izdevīga „iepotēšana” Latvijas tautai, ka viņa ir „maza un nespējīga valsts!” Ja mēs Latvijas tauta esam tik niecīga, maziņa un vērā neņemama, tad kāpēc tik daudz acu uz mums raugās? Gadsimtu gadsimtos kāds vienmēr ir tiecies mūs pakļaut. Varbūt mēs neesam nemaz tik maza niecība? Vienkārši, kāds ir ieinteresēts, lai mēs tā par sevi domātu. Atņemot ticību sev, Dievam un savai valstij. Mēs esam mazi, bet stipri kā klints. Dieva izredzēta tauta! Uz mūsu sirds plāksnēm Dievs ir ierakstījis „Mana tauta!” Un tas, kurš dzīvo mūsos ir lielāks par to, kas ir šajā pasaulē! Kurš spēj nostāties pret mums? Vienīgi mēs paši. Klusējot.

Daudzi saka, ka Latvijā esot miers, turpretī citās zemēs ir karš, nebrīve, terora akti. Ko mēs te vēl spirināmies?

Svešie nespēj saprast, ka Latvijas zemē notiek nepārtraukta garīga cīņa. Tik maza Latvijas nācija spēj palīdzēt lielajai Amerikai cīņā Irākā. Protams, tas netika nepamanīts. Teroraktu mēģinājumi Latvijā. Bez panākumiem. Dievs sargā! No kuras puses vējš pūš? Droši vien ikviens to saprotam. Ja mēs esam tik ļoti nenozīmīgi, kāpēc esam nepieciešami, lai realizētu svešzemju izvirtušu cilvēku un tagad jau Eiropas fanātiķu reliģiskus plānus? Tātad, no mūsu balss ir kaut kas atkarīgs! Visa pasaule vēroja, kā Latvija cīnījās par ģimeniskām vērtībām. Un nepieļāva izvirtības gājienu. Lielas valstis to nespēja, bet tā tur, mazā, pie Baltijas jūras spēja!

Latvija, nezaudē modrību! Homoseksuālisms ir tikai „ziediņi”. Cīņa vēl nav beigusies, tā tikai ir sākusies, vai spēsim izturēt islamizācijas spiedienu, atkarīgs no tā, vai mēs spēsim būt vienoti. Mums jāpārstāj runāt maldus savā sirdī, ka mēs neko nespējam, jo valdība visu lemj.. Mēs nedrīkstam aizmirst, ka valdība pastāv tautas dēļ, nevis tauta valdības dēļ. Mums jābūt noteicējiem, savas Tēvijas sargiem, modrībā un pazemībā Dieva priekšā. Diemžēl mēs, gluži kā citas tautas, esam palaiduši garām izdevību nosargāt savu zemi un atbrīvojuši darba vakances, turku, musulmaņu un citu valsts Latvijai nelojāliem viesstrādniekiem. Ticu, ka spēsim attapties un gluži kā nesen plecu pie pleca stāvot Vecrīgas ielās saucot pilnā rīklē :„Nē, homoseksuālismam!” arī tagad pietiks spēka no jauna apvienoties un teikt: „Nē, Latvijas islamizācijai!” Latvijas izlamizācija sākusies! Vai turpināsim klusēt?

Eiropas izslamizācija

Bībele un Korāns vienkopus?

Cīņa par pozīcijas nostiprināšanu interneta telpā. Pirmo reizi pasaules vēsturē decembra mēnesī tika atvērta jauna interneta mājas lapa www.bibleandkoran.net. Bībele un Korāns. To izveidojuši Nīderlandes ekumeniskais radio IKON un Nīderlandes radio. Jā! Nu, organizētāji ir kļuvuši vēl populārāki. Aplausi!

Skaists aizplīvurots mērķis : ar meklētāja palīdzību var atrast jēdzienus gan vienā, gan otrā grāmatā un salīdzināt, ko katra saka par attiecīgo tēmu. Un kāda ir kristiešu un musulmaņu izpratne par to. Glaimojoši vai ne?!

Droši vien varētu apsveikt.. Ja vien varētu.. Paskatīsimies uz šo lietu nedaudz globālāk. Vai tikai galvenais mērķis nav kristiešu integrēšana? Lai panāktu iecietību pret nekristīgi domājošiem – asinskāriem fanātiķiem un pašnāvniekiem. Vai projekts veidots sadarbībā ar kristiešu pretēja viedokļa piekritējiem? Nē! Vienpusēja darbība līdzinās izdabāšanai. Vienīgi kā priekšā?

Stratēģisks plāns. Kompromiss! Par kādu cenu? Lūdzu, atbilde! Kas traucē Eiropas islamizēšanā? Kristieši! Kā arī nāciju nacionālisti, patrioti un valstu identitātes apveltīti cilvēki. Kā panākt islamizēšanu? Jāatslābina kristiešu un patriotu pozīcija! Lielisks piemērs, „apvienojošā” Bībele un Korāns. Kristieši atslābs, zaudēs modrību. Salīdzinot 18 stāstus, kas ir līdzīgi gan Bībelē, gan arī Korānā, garā vāji kristieši zaudēs ticību. Bet laicīgi domājošos, bremzēs ceļā uz pestīšanu. Neapgaismots prāts salīdzinājumos nāks pie secinājuma, ka Muhameds un Jēzus Kristus ir viens un tas pats Dievs! Meli melu galā, bet toties kāds rezultāts.

Stratēģisks plāns Krievijā

Gudrība vai muļķība? Tā ir pieņemts uzskatīt, ka cilvēka raksturu var pārbaudīt apsolot – naudu, seksu un varu. Acīm redzot Maskavu ir nopirkuši par naudu. Krievijas valdība, noteikti un konkrēti bija pateikusi „Homoseksuālismam Nē!”. Praida gājiens nenotika. Kaimiņu valstis priecājās par Krievijas nostāju šajā jautājumā, cerot, ka valdība un pareizticīgā baznīca spēs nosargāt savu valsti no nešķīstības. Bet zaudējuši modrību tagad un pieļāvuši lielāku kļūdu. Iespējams, ka Krievijas valdība nodomājusi ekonomēt valsts līdzekļus un ļaut musulmaņiem celt poliklīniku Maskavas centrā, nesaprazdami, ka paši ir ļāvuši ienaidniekam nostiprināt pozīcijas viņu zemē. Decembrī poliklīnika tika pabeigta un svinīgi atklāta. Kāpēc bija nepieciešams celt atsevišķu poliklīniku, kura ne ar ko neatšķiras no pērējām? Atbilde banāla – musulmaņi nevar lietot spirtotas zāles.

Vēlāk, Krievijai nāksies zaudēt daudz vairāk. Krievija lies gaužas asaras terorisma aktu laikā, kad netiks pildītas teroristu prasības.

Uzbekistānā musulmaņu svētki piespiedu kārtā

Uzbekistānas prezidents Islams Karimovs aicināja musulmaņu svētkus atzīmēt ar sapratni. Parakstot dokumentu un paziņojot, ka musulmaņu svētkus „Kurban-bairam” turpmāk svinēs 19. decembrī un šī diena no šā gada sākot tiek pasludināta par brīvdienu. Turklāt valsts iestādēm svētku tuvošanās laikā likts sagatavoties īpaši. Lai būtu redzams, ka svētki tiek atzīmēti plaši. Piespiedu kārtā svinami svētki?

Vienīgi nav saprotams, kāpēc pamatiedzīvotājiem ir jāsvin šie svētki? Jo vadoties pēc Uzbekistānas reliģijas pārvaldes datiem, valstī dzīvojošie musulmaņi šajā dienā svētkus brauca svinēt uz Arābu emirātiem.

Bulgārijā, mošejas aug kā sēnes

Bulgārijas zinātnieks Pavels Stefanovs presē pauž sašutumu par musulmaņu ieņemto pozīciju Bulgārijā. Viņš teica : „Nevar nepamanīt, ka šodien arābu fondi finansē un ceļ simtiem mošejas vismazākajās Bulgāru pilsētiņās. Turklāt organizē musulmaņu pamatskolas. Tas nozīmē, ka drīzumā mūsu bērni sāks runāt turku valodā un sevi uzskatīs par turkiem. Valsts politiskā divkosība ir šodienas nacionālās drošības draudi un identitātes zaudēšana rītdien!”

Toronto, tēvs noslepkavo meitu

Amerikā, pilsētā Toronto musulmanis 57 gadus vecais tēvs Muhameds Parvezs noslepkavo savu 16 gadīgo meitu, par to, ka viņa atteicās nēsāt hidžabu (musulmaņu nacionālais lakats). Tēvs policijai atzina savu vainu. Meitene tika nogādāta slimnīcā, bet viņas dzīvību glābt neizdevās.

Latvijas islamizācija sākusies!

Vai Latvijas pilsoņi drīkst veikt kādas nelegālas darbības? Protams, ka nē! Kamēr mēs žēlojamies par savu dzīvi un staigājam aizsietām acīm, tikmēr nelegālas darbības tiek veiktas valdības līmenī? Protams, tu teiksi: „Latviju izzog! Sorosieši šiverē!” Bet kā tev patīk jauni vārdi? „Latvijas islamizācija sākusies!” Pārdomājot, paliek baisi ap dūšu, vai ne?

Likums attiecībā par viesstrādnieku uzņemšanu vēl nav pieņemts, plānots ar to nodarboties nākošgad. Interesanti, likuma nav, bet viesstrādnieku jūra siro Vecrīgas ielās. Kurš tagad Vecrīgu ir pārņēmis? Krievi? Latvieši? Angļi? Nē! Ieskaties viņu sejās vērīgāk! Drīz viņi pieprasīs sociālas garantijas, manipulēs ar cilvēktiesību likuma pārkāpšanu, pieprasīs sev attiecīgu ārstēšanu, speciālas vietas, kurās var pielūgt savu dievu, celt mošejas un t.t. Ko tu teiksi par to? Joprojām klusēsi? Latvijas tauta! Kāpēc neveicam protesta akcijas pie saeimas? Kāpēc neveicam likuma grozījumus, kaut gan Latvijas tautai uz to ir pilnas tiesības referenduma ceļā? Protams, vieglāk „mēli trīt” draugu lokā, bet valsts līmenī, kaut kas jādara. Kamēr mēs čupojamies atsevišķās noslēgtās grupiņās, uzskatot, ka esam tie gudrākie, jeb pretēji, domājot: „Ko tad es?” tikmēr Latvijas valsts līmenī notiek nelegālas darbības. Pietiek sūdzēties! Laiks rīkoties!

Pārdomām. Ja musulmaņi par apģērbu var noslepkavot savu pēcnācējus, tad kas liek domāt, ka izdabāšana viņiem, atļaujot valstiskā mērogā svinēt viņu svētkus citā zemē, celt, praktiski bez nekāda jaušama iemesla, tikai viņiem paredzētu poliklīniku, uzsvaru, svešā zemē, celt mošejas kā sēnes iezīmējot savu teritoriju, kā plēsīgi dzīvnieki, spēs atturēt „apsēstus”, ienaidu pilnus, nežēlīgus un cietsirdīgus fanātiķus no citu nāciju iznīcināšanas. Gluži otrādi, tādas baiļu pilnas, patvaļīgas un bezatbildīgas valdību rīcības, pakļaujoties un dodot musulmaņiem jebkādas prioritātes, spēcina un nostiprina viņu pozīcijas svešās zemēs. Valdības pašas savām rokām, parakstot dokumentus un pašrocīgi ielaižot musulmaņus savās zemēs, dod iemeslu uzkundzēties un iznīcināt savas tautas. Bez tiesas lēmuma ielaižot pierē lodi, jebkuram kas nostājas viņu ceļā. Vai tiešām cilvēka dzīvībai nav nekādas vērtības?

Latvijas tauta, attopies! Dievs, svētī Latviju!

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Ilmārs Hiršs par bijušā baptistu bīskapa Pētera Sproģa piesliešanos „Saskaņai”: “Pārsteigums un šoks”

Ilmārs Hiršs par bijušā baptistu bīskapa Pētera Sproģa piesliešanos „Saskaņai”: “Pārsteigums un šoks”(1)

“Vai Dievs sūta mani tieši šajā vidē darboties? Vidē, kuras pārstāvji pagātnē ir nodarījuši daudz posta un sāpju mūsu tautai. Pie ļaudīm, kur mana izvirzīšana tiek apstiprināta Krievijas Ārlietu ministrijā?” Prof. Ilmārs Hiršs,. Mg.sc.ing., Dr. theol. Šajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa par mūsu savienības bijušā bīskapa Pētera Sproģa pēkšņo un negaidīto iesaistīšanos politikā un vēl

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”(0)

Aktieris Džeimss Kevizels, kurš populārajā Mela Gibsona filmā “Kristus ciešanas” atveidojis Jēzu Kristu, ir nācis klajā ar savu liecību  ASV Katoļu universitāšu studentu asociācijas forumā, kas janvāra sākumā norisinājās Čikāgā. Viņš pastāstīja par savu aicinājumu, par to, kā Gibsona filmas uzņemšanā gūtā pieredze ir ietekmējusi viņa garīgo dzīvi, un aicināja jauniešus kļūt par bezbailīgiem Kristus

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.