„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Latvijas izlamizācija sākusies!

Kamēr viens Latvijas preses izdevums cīnās par homoseksuālistu tiesībām, bet otrs savukārt nostājas pret homoseksuālistu propagandas, tikmēr aiz „puķainā” aizplīvurotā aizsega parādās „pumpuriņi” – Eiropas islamizācijas programma. Slēptā un netiešā veidā pateicoties mēdijiem, skopiem uzņēmējiem un valdības līmenī nelegālai darbībai, islamizacijas programma jau īstenojas Latvijā. 

Latvija ir maza valsts pie Baltijas jūras..

Kādam ir izdevīga „iepotēšana” Latvijas tautai, ka viņa ir „maza un nespējīga valsts!” Ja mēs Latvijas tauta esam tik niecīga, maziņa un vērā neņemama, tad kāpēc tik daudz acu uz mums raugās? Gadsimtu gadsimtos kāds vienmēr ir tiecies mūs pakļaut. Varbūt mēs neesam nemaz tik maza niecība? Vienkārši, kāds ir ieinteresēts, lai mēs tā par sevi domātu. Atņemot ticību sev, Dievam un savai valstij. Mēs esam mazi, bet stipri kā klints. Dieva izredzēta tauta! Uz mūsu sirds plāksnēm Dievs ir ierakstījis „Mana tauta!” Un tas, kurš dzīvo mūsos ir lielāks par to, kas ir šajā pasaulē! Kurš spēj nostāties pret mums? Vienīgi mēs paši. Klusējot.

Daudzi saka, ka Latvijā esot miers, turpretī citās zemēs ir karš, nebrīve, terora akti. Ko mēs te vēl spirināmies?

Svešie nespēj saprast, ka Latvijas zemē notiek nepārtraukta garīga cīņa. Tik maza Latvijas nācija spēj palīdzēt lielajai Amerikai cīņā Irākā. Protams, tas netika nepamanīts. Teroraktu mēģinājumi Latvijā. Bez panākumiem. Dievs sargā! No kuras puses vējš pūš? Droši vien ikviens to saprotam. Ja mēs esam tik ļoti nenozīmīgi, kāpēc esam nepieciešami, lai realizētu svešzemju izvirtušu cilvēku un tagad jau Eiropas fanātiķu reliģiskus plānus? Tātad, no mūsu balss ir kaut kas atkarīgs! Visa pasaule vēroja, kā Latvija cīnījās par ģimeniskām vērtībām. Un nepieļāva izvirtības gājienu. Lielas valstis to nespēja, bet tā tur, mazā, pie Baltijas jūras spēja!

Latvija, nezaudē modrību! Homoseksuālisms ir tikai „ziediņi”. Cīņa vēl nav beigusies, tā tikai ir sākusies, vai spēsim izturēt islamizācijas spiedienu, atkarīgs no tā, vai mēs spēsim būt vienoti. Mums jāpārstāj runāt maldus savā sirdī, ka mēs neko nespējam, jo valdība visu lemj.. Mēs nedrīkstam aizmirst, ka valdība pastāv tautas dēļ, nevis tauta valdības dēļ. Mums jābūt noteicējiem, savas Tēvijas sargiem, modrībā un pazemībā Dieva priekšā. Diemžēl mēs, gluži kā citas tautas, esam palaiduši garām izdevību nosargāt savu zemi un atbrīvojuši darba vakances, turku, musulmaņu un citu valsts Latvijai nelojāliem viesstrādniekiem. Ticu, ka spēsim attapties un gluži kā nesen plecu pie pleca stāvot Vecrīgas ielās saucot pilnā rīklē :„Nē, homoseksuālismam!” arī tagad pietiks spēka no jauna apvienoties un teikt: „Nē, Latvijas islamizācijai!” Latvijas izlamizācija sākusies! Vai turpināsim klusēt?

Eiropas izslamizācija

Bībele un Korāns vienkopus?

Cīņa par pozīcijas nostiprināšanu interneta telpā. Pirmo reizi pasaules vēsturē decembra mēnesī tika atvērta jauna interneta mājas lapa www.bibleandkoran.net. Bībele un Korāns. To izveidojuši Nīderlandes ekumeniskais radio IKON un Nīderlandes radio. Jā! Nu, organizētāji ir kļuvuši vēl populārāki. Aplausi!

Skaists aizplīvurots mērķis : ar meklētāja palīdzību var atrast jēdzienus gan vienā, gan otrā grāmatā un salīdzināt, ko katra saka par attiecīgo tēmu. Un kāda ir kristiešu un musulmaņu izpratne par to. Glaimojoši vai ne?!

Droši vien varētu apsveikt.. Ja vien varētu.. Paskatīsimies uz šo lietu nedaudz globālāk. Vai tikai galvenais mērķis nav kristiešu integrēšana? Lai panāktu iecietību pret nekristīgi domājošiem – asinskāriem fanātiķiem un pašnāvniekiem. Vai projekts veidots sadarbībā ar kristiešu pretēja viedokļa piekritējiem? Nē! Vienpusēja darbība līdzinās izdabāšanai. Vienīgi kā priekšā?

Stratēģisks plāns. Kompromiss! Par kādu cenu? Lūdzu, atbilde! Kas traucē Eiropas islamizēšanā? Kristieši! Kā arī nāciju nacionālisti, patrioti un valstu identitātes apveltīti cilvēki. Kā panākt islamizēšanu? Jāatslābina kristiešu un patriotu pozīcija! Lielisks piemērs, „apvienojošā” Bībele un Korāns. Kristieši atslābs, zaudēs modrību. Salīdzinot 18 stāstus, kas ir līdzīgi gan Bībelē, gan arī Korānā, garā vāji kristieši zaudēs ticību. Bet laicīgi domājošos, bremzēs ceļā uz pestīšanu. Neapgaismots prāts salīdzinājumos nāks pie secinājuma, ka Muhameds un Jēzus Kristus ir viens un tas pats Dievs! Meli melu galā, bet toties kāds rezultāts.

Stratēģisks plāns Krievijā

Gudrība vai muļķība? Tā ir pieņemts uzskatīt, ka cilvēka raksturu var pārbaudīt apsolot – naudu, seksu un varu. Acīm redzot Maskavu ir nopirkuši par naudu. Krievijas valdība, noteikti un konkrēti bija pateikusi „Homoseksuālismam Nē!”. Praida gājiens nenotika. Kaimiņu valstis priecājās par Krievijas nostāju šajā jautājumā, cerot, ka valdība un pareizticīgā baznīca spēs nosargāt savu valsti no nešķīstības. Bet zaudējuši modrību tagad un pieļāvuši lielāku kļūdu. Iespējams, ka Krievijas valdība nodomājusi ekonomēt valsts līdzekļus un ļaut musulmaņiem celt poliklīniku Maskavas centrā, nesaprazdami, ka paši ir ļāvuši ienaidniekam nostiprināt pozīcijas viņu zemē. Decembrī poliklīnika tika pabeigta un svinīgi atklāta. Kāpēc bija nepieciešams celt atsevišķu poliklīniku, kura ne ar ko neatšķiras no pērējām? Atbilde banāla – musulmaņi nevar lietot spirtotas zāles.

Vēlāk, Krievijai nāksies zaudēt daudz vairāk. Krievija lies gaužas asaras terorisma aktu laikā, kad netiks pildītas teroristu prasības.

Uzbekistānā musulmaņu svētki piespiedu kārtā

Uzbekistānas prezidents Islams Karimovs aicināja musulmaņu svētkus atzīmēt ar sapratni. Parakstot dokumentu un paziņojot, ka musulmaņu svētkus „Kurban-bairam” turpmāk svinēs 19. decembrī un šī diena no šā gada sākot tiek pasludināta par brīvdienu. Turklāt valsts iestādēm svētku tuvošanās laikā likts sagatavoties īpaši. Lai būtu redzams, ka svētki tiek atzīmēti plaši. Piespiedu kārtā svinami svētki?

Vienīgi nav saprotams, kāpēc pamatiedzīvotājiem ir jāsvin šie svētki? Jo vadoties pēc Uzbekistānas reliģijas pārvaldes datiem, valstī dzīvojošie musulmaņi šajā dienā svētkus brauca svinēt uz Arābu emirātiem.

Bulgārijā, mošejas aug kā sēnes

Bulgārijas zinātnieks Pavels Stefanovs presē pauž sašutumu par musulmaņu ieņemto pozīciju Bulgārijā. Viņš teica : „Nevar nepamanīt, ka šodien arābu fondi finansē un ceļ simtiem mošejas vismazākajās Bulgāru pilsētiņās. Turklāt organizē musulmaņu pamatskolas. Tas nozīmē, ka drīzumā mūsu bērni sāks runāt turku valodā un sevi uzskatīs par turkiem. Valsts politiskā divkosība ir šodienas nacionālās drošības draudi un identitātes zaudēšana rītdien!”

Toronto, tēvs noslepkavo meitu

Amerikā, pilsētā Toronto musulmanis 57 gadus vecais tēvs Muhameds Parvezs noslepkavo savu 16 gadīgo meitu, par to, ka viņa atteicās nēsāt hidžabu (musulmaņu nacionālais lakats). Tēvs policijai atzina savu vainu. Meitene tika nogādāta slimnīcā, bet viņas dzīvību glābt neizdevās.

Latvijas islamizācija sākusies!

Vai Latvijas pilsoņi drīkst veikt kādas nelegālas darbības? Protams, ka nē! Kamēr mēs žēlojamies par savu dzīvi un staigājam aizsietām acīm, tikmēr nelegālas darbības tiek veiktas valdības līmenī? Protams, tu teiksi: „Latviju izzog! Sorosieši šiverē!” Bet kā tev patīk jauni vārdi? „Latvijas islamizācija sākusies!” Pārdomājot, paliek baisi ap dūšu, vai ne?

Likums attiecībā par viesstrādnieku uzņemšanu vēl nav pieņemts, plānots ar to nodarboties nākošgad. Interesanti, likuma nav, bet viesstrādnieku jūra siro Vecrīgas ielās. Kurš tagad Vecrīgu ir pārņēmis? Krievi? Latvieši? Angļi? Nē! Ieskaties viņu sejās vērīgāk! Drīz viņi pieprasīs sociālas garantijas, manipulēs ar cilvēktiesību likuma pārkāpšanu, pieprasīs sev attiecīgu ārstēšanu, speciālas vietas, kurās var pielūgt savu dievu, celt mošejas un t.t. Ko tu teiksi par to? Joprojām klusēsi? Latvijas tauta! Kāpēc neveicam protesta akcijas pie saeimas? Kāpēc neveicam likuma grozījumus, kaut gan Latvijas tautai uz to ir pilnas tiesības referenduma ceļā? Protams, vieglāk „mēli trīt” draugu lokā, bet valsts līmenī, kaut kas jādara. Kamēr mēs čupojamies atsevišķās noslēgtās grupiņās, uzskatot, ka esam tie gudrākie, jeb pretēji, domājot: „Ko tad es?” tikmēr Latvijas valsts līmenī notiek nelegālas darbības. Pietiek sūdzēties! Laiks rīkoties!

Pārdomām. Ja musulmaņi par apģērbu var noslepkavot savu pēcnācējus, tad kas liek domāt, ka izdabāšana viņiem, atļaujot valstiskā mērogā svinēt viņu svētkus citā zemē, celt, praktiski bez nekāda jaušama iemesla, tikai viņiem paredzētu poliklīniku, uzsvaru, svešā zemē, celt mošejas kā sēnes iezīmējot savu teritoriju, kā plēsīgi dzīvnieki, spēs atturēt „apsēstus”, ienaidu pilnus, nežēlīgus un cietsirdīgus fanātiķus no citu nāciju iznīcināšanas. Gluži otrādi, tādas baiļu pilnas, patvaļīgas un bezatbildīgas valdību rīcības, pakļaujoties un dodot musulmaņiem jebkādas prioritātes, spēcina un nostiprina viņu pozīcijas svešās zemēs. Valdības pašas savām rokām, parakstot dokumentus un pašrocīgi ielaižot musulmaņus savās zemēs, dod iemeslu uzkundzēties un iznīcināt savas tautas. Bez tiesas lēmuma ielaižot pierē lodi, jebkuram kas nostājas viņu ceļā. Vai tiešām cilvēka dzīvībai nav nekādas vērtības?

Latvijas tauta, attopies! Dievs, svētī Latviju!

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.