„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Kā Černoveckis uzvarēja mēra vēlēšanās? -Skaidro Sandejs Adeladža

Iepriekš SPEKTRS iepazīstināja lasītājus ar mācītāju Sandeju Adeladžu un viņa grāmatām par finasēm, un rakstu: Kā iegūt finasiālu brīvību? savulaik ir vērsies pie Jušenko glābt valsti no sabrukuma, kā arī par to, ka draudze „Dieva vēstniecība” uzsākusi ekskluzīvā dievnama celtniecību, taču tagad jaunas ziņas politiskā jomā.

        Ukraina: 2.jūnijs internetkonference

Par tēmu:

1. 14 gadu laikā draudze “Dieva Vēstniecība” ir kļuvusi par vislielāko harizmātu draudzi Eiropā.

2. Kāpēc Leonīds Černoveckis atkal uzvarēja Kijevas mēra vēlēšanās?

3. Aktīvā draudzes “Dieva Vēstniecība” loma Kijevas sabiedriskā un politiskā dzīvē.

Informācijai: Sandejs Adeladža – vecākais draudzes “Dieva Vēstniecība” mācītājs.

“Dieva Vēstniecība”– nav dogmatiska draudze. Tā vispirms ir izglītības, gudrības un saprašanās skola, kurā paceļ cilvēku gara stāvokli un padarot tos par dzīvē spējīgiem. Cilvēki šajā draudzē- izglītojas, un kļūst par spējīgiem spriest arī par sabiedriski politiskiem jautājumiem”, – tādā veidā Sandejs Adeladža izskaidro draudzes panākumus.

Konferences dalībniekus samulsināja jēdziena „baznīca” un „politika” savienojums. Viņi jautāja: „Vai nav pretrunīgi jēdzieni un kā tas skan Bībeles kontekstā, un kā uz to skatās pats Dievs?” Mācitājs S. Adeladža atbildēja: „Politika nevar būt pretrunā ar Bībeles kontekstu, tāpēc, ka pats Dievs ir radījis politiku, tāpat kā visu redzamo un neredzamo, viss ir Viņa radīts”.

Attiecībā par Kijevas mēra, Leonīda Černovecka uzvaru, S. Adeladža sacīja: „Viņš iesēdās mēra krēslā, esot turīgs cilvēks. Viņš nevar atteikties no darba algas, starp citu viņa alga tiek pārskaitīta uz Kijevas maznodrošināto fondu. Lai Dod Dievs, ka visi mūsu politiķi būtu tādi kā L. Černoveckis”. Tika uzdots jautājums: „Kādi pasākumi draudzē tika veikti, lai atbalstītu L. Černovecki , un kāda tieši ir panākumu recepte?”, Mācītāja atbilde: „Nekāda lielā noslēpuma nav. Pirmkārt – nepieciešams kļūt par ticīgu cilvēku, kurš lasa Bībeli un iet uz draudzi. Otrkārt – ar saviem darbiem jāparāda, ka Jūs patiesi mīlat cilvēkus. Tādā veidā citi redzēs jūsos Kristus līdzību, un pat aģitācija nebūs vajadzīga, cilvēki tāpat redzēs kas jūs esat un spēs novērtēt un balsos”.

Konferences laikā bija uzdoti arī tādi jautājumi, kā, piemēram, kāpēc mācītājs Sandejs Adeladža nesludina savā dzimtenē, bet tieši Ukrainā? Un kāpēc vispār bija tāda nepieciešamība uzturēties Ukrainā? Vēl kāds teica: „Atradies te Afraukrainis, lai atgriežas uz savu plantāciju Nigērijā!”. Mācītājs mierīgā tonī izteica nožēlu, ka šim cilvēkam, kurš tā runā vispirms būtu jāizkļūst no sava kolhoza. Viņš teica: „Dogma, kura uzbāžas ar masu informāciju līdzekļu palīdzību ir kropla. Stereotipiskā domāšana un pēc komunisma periods ir dziļi iedragājis tautas domāšanu. Jāņem vērā arī tautas mentalitāte – ka, ja kāds nav komunists, tad tas ir tautas ienaidnieks un diversants.

Skanēja arī labi vārdi, piemēram,: „Liels paldies, par Jūsu titānisko darbu Ukrainā! Daudzcietušā Ukraina ir redzējusi glābiņu Jūsu dēļ! Pateicamies, ko Jūs palīdzat daudziem mūsu valsts bērniem atbrīvoties no narkotiskās atkarības!”

Lielu ziņkārību izsauca jautājums par baznīcas finansiālo pusi: „Vai tā ir taisnība, ka draudzes locekļi dod desmito tiesu un cik naudas ir draudzes kasē? Mācītājs aicināja interesentus vērsties nodokļu inspekcijā, kurā tiek deklarēti jebkuri ienākumi. Attiecībā par desmito tiesu S. Adeladža minēja piemēru no Bībeles „Lai labā roka nezina, ko dara kreisā”.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Nazis pret kodolieročiem (Nelieši)

Leonards Inkins: Nazis pret kodolieročiem (Nelieši)(0)

Pamācības Laikam nav neviena vīriešu kārtu un bieži vien arī sieviešu kārtu dzimuma cilvēku, kuri jaunībā nebūtu, kaut dienu nodarbojušies ar kādu no cīņas veidiem. Nav neviena, kurš nebūtu kaut pagalma līmenī mācījies atvairīt sitienu, sist tā lai krīt un, dažādus paņēmienus pret uzbrucēju ar nazi. Divdesmit pirmajā gadsimtā ir gana daudz tīmeklī dažādu video

Leonards Inkins par ārpolitikas prognozēm: Kas gaidāms Jaunajā 2019.gadā?

Leonards Inkins par ārpolitikas prognozēm: Kas gaidāms Jaunajā 2019.gadā?(0)

Pagājušā 2018. gada nogalē bija skaidrs, ka Amerikas Savienoto Valstu prezidenta rīcība labvēlīgi ietekmēja ASV ekonomiku un tika radīts vairāk nekā četri miljoni jaunu darbavietu kopš 2017. gada janvāra. Tas ir gandrīz trīs Latvijas apmēros, ieskaitot pensionārus un zīdaiņus. Tajā skaitā vairāk nekā četri simti tūkstošu jaunu darbavietu ražošanā. Šādas tendences nebija vērojamas ASV sen.

Guntis Kalme: Janvāra barikādes un šodienas hibrīdkarš

Guntis Kalme: Janvāra barikādes un šodienas hibrīdkarš(0)

Noslēdzas 1991. gada Janvāra barikāžu aizstāvju kalendārā atcere. Mēdz sacīt, ka no vēstures jāmācās, visbiežāk gan diemžēl nepasakot, ko tieši. Ko varam secināt no šīs savas vēsturiskās pieredzes? Toreiz, pirms 28 gadiem mūsu stratēģiski svarīgo infrastruktūru – valdības iestādes, TV, Daugavas tiltus, uc. izgāja sargāt daudzi tūkstoši brīvprātīgo aizstāvju kailām rokām. Tika veikts milzu organizatoriskais

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Svētā vakarēdiena brīnums: Vīns pārvēršas asinīs jeb pret faktiem nav argumentu

Svētā vakarēdiena brīnums: Vīns pārvēršas asinīs jeb pret faktiem nav argumentu(1)

Raksta autori: Miezislavs Piotrovskis (ks. Mieczysław Piotrowski TChr);  Miroslavs Ruckis (dr hab. inż. Mirosław Rucki) ; “Mīliet viens otru!” Euharistijas brīnums Sokulkā, tāpat kā citi Euharistijas brīnumi, kas notikuši Baznīcas vēsturē, ir visvarenā Dieva īpašas zīmes, kas aicina mūs uz grēku nožēlu, kā  arī māca un audzina mūs. Caur šīm zīmēm – Euharististijas brīnumiem – Kristus apstiprina, ka

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.