„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Kā Černoveckis uzvarēja mēra vēlēšanās? -Skaidro Sandejs Adeladža

Iepriekš SPEKTRS iepazīstināja lasītājus ar mācītāju Sandeju Adeladžu un viņa grāmatām par finasēm, un rakstu: Kā iegūt finasiālu brīvību? savulaik ir vērsies pie Jušenko glābt valsti no sabrukuma, kā arī par to, ka draudze „Dieva vēstniecība” uzsākusi ekskluzīvā dievnama celtniecību, taču tagad jaunas ziņas politiskā jomā.

        Ukraina: 2.jūnijs internetkonference

Par tēmu:

1. 14 gadu laikā draudze “Dieva Vēstniecība” ir kļuvusi par vislielāko harizmātu draudzi Eiropā.

2. Kāpēc Leonīds Černoveckis atkal uzvarēja Kijevas mēra vēlēšanās?

3. Aktīvā draudzes “Dieva Vēstniecība” loma Kijevas sabiedriskā un politiskā dzīvē.

Informācijai: Sandejs Adeladža – vecākais draudzes “Dieva Vēstniecība” mācītājs.

“Dieva Vēstniecība”– nav dogmatiska draudze. Tā vispirms ir izglītības, gudrības un saprašanās skola, kurā paceļ cilvēku gara stāvokli un padarot tos par dzīvē spējīgiem. Cilvēki šajā draudzē- izglītojas, un kļūst par spējīgiem spriest arī par sabiedriski politiskiem jautājumiem”, – tādā veidā Sandejs Adeladža izskaidro draudzes panākumus.

Konferences dalībniekus samulsināja jēdziena „baznīca” un „politika” savienojums. Viņi jautāja: „Vai nav pretrunīgi jēdzieni un kā tas skan Bībeles kontekstā, un kā uz to skatās pats Dievs?” Mācitājs S. Adeladža atbildēja: „Politika nevar būt pretrunā ar Bībeles kontekstu, tāpēc, ka pats Dievs ir radījis politiku, tāpat kā visu redzamo un neredzamo, viss ir Viņa radīts”.

Attiecībā par Kijevas mēra, Leonīda Černovecka uzvaru, S. Adeladža sacīja: „Viņš iesēdās mēra krēslā, esot turīgs cilvēks. Viņš nevar atteikties no darba algas, starp citu viņa alga tiek pārskaitīta uz Kijevas maznodrošināto fondu. Lai Dod Dievs, ka visi mūsu politiķi būtu tādi kā L. Černoveckis”. Tika uzdots jautājums: „Kādi pasākumi draudzē tika veikti, lai atbalstītu L. Černovecki , un kāda tieši ir panākumu recepte?”, Mācītāja atbilde: „Nekāda lielā noslēpuma nav. Pirmkārt – nepieciešams kļūt par ticīgu cilvēku, kurš lasa Bībeli un iet uz draudzi. Otrkārt – ar saviem darbiem jāparāda, ka Jūs patiesi mīlat cilvēkus. Tādā veidā citi redzēs jūsos Kristus līdzību, un pat aģitācija nebūs vajadzīga, cilvēki tāpat redzēs kas jūs esat un spēs novērtēt un balsos”.

Konferences laikā bija uzdoti arī tādi jautājumi, kā, piemēram, kāpēc mācītājs Sandejs Adeladža nesludina savā dzimtenē, bet tieši Ukrainā? Un kāpēc vispār bija tāda nepieciešamība uzturēties Ukrainā? Vēl kāds teica: „Atradies te Afraukrainis, lai atgriežas uz savu plantāciju Nigērijā!”. Mācītājs mierīgā tonī izteica nožēlu, ka šim cilvēkam, kurš tā runā vispirms būtu jāizkļūst no sava kolhoza. Viņš teica: „Dogma, kura uzbāžas ar masu informāciju līdzekļu palīdzību ir kropla. Stereotipiskā domāšana un pēc komunisma periods ir dziļi iedragājis tautas domāšanu. Jāņem vērā arī tautas mentalitāte – ka, ja kāds nav komunists, tad tas ir tautas ienaidnieks un diversants.

Skanēja arī labi vārdi, piemēram,: „Liels paldies, par Jūsu titānisko darbu Ukrainā! Daudzcietušā Ukraina ir redzējusi glābiņu Jūsu dēļ! Pateicamies, ko Jūs palīdzat daudziem mūsu valsts bērniem atbrīvoties no narkotiskās atkarības!”

Lielu ziņkārību izsauca jautājums par baznīcas finansiālo pusi: „Vai tā ir taisnība, ka draudzes locekļi dod desmito tiesu un cik naudas ir draudzes kasē? Mācītājs aicināja interesentus vērsties nodokļu inspekcijā, kurā tiek deklarēti jebkuri ienākumi. Attiecībā par desmito tiesu S. Adeladža minēja piemēru no Bībeles „Lai labā roka nezina, ko dara kreisā”.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.