„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Atmodas konference ar Rodniju Hovardu Braunu Latvijā

Ar dažādu Latvijas draudžu līdzdalību no 4. un 5. aprīlim Rīgā notika notikusi starpkonfesionāla un starptautiska mēroga konference, kuru vadīja Rodnijs Hovards – Brauns no ASV. 

Dievkalpojumi Rīgā, draudzes “Labā vēsts” telpās, notika Lielās Atmodas Tūres ietvarā, kuru R.Hovards – Brauns sāka 2007. gada februārī. Šajā periodā kampaņa notika 49 Amerikas pilsētās, kuru rezultātā 910 000 cilvēku atdeva savas dzīves Dievam. Sākot ar 2009.gadu Tūres maršruts izgāja aiz ASV robežām. “Mans uzdevums – mobilizēt un aizdedzināt cilvēkus neglābto cilvēku aizsniegšanai. Tanī ir Tūres jēga, – saka mācītājs Rodnijs. – Atmoda nevar būt kaut kāds uzliesmojums. Tai jābūt jūsu dzīves stilam.”  

29 kalpošanas gadu laikā Rodnijs un viņa sieva Adonika ir apmeklējuši 50 pasaules valstis, kurās ir  noturējuši atmodas dievkalpojumus. 1996. gadā viņi sāka draudzi “Upe” Tampā (Floridas štatā), kurā ir, apmēram, 3000 cilvēku. Tur arī bāzējas Starptautiskā Atmodas Kalpošana, Bībeles Institūts “Upe” un Pielūgsmes Skola “Upe”.

Rodnija Hovarda – Brauna kalpošanas atšķirīgā iezīme ir neparedzētība, jo viņš ir sludinātājs, kurš spējīgs atkāpties un dot brīvību Svētajam Garam. “Savā kalpošanā jums jābūt diviem balansiem – Vārda un Dieva spēka,” – saka viņš. Tāpēc vienmēr, ņemot Vārdu par enkuru, mācītāja Rodnija kalpošana tiek pavadīta ar pārdabiskiem brīnumiem un zīmēm.

Rodnijs Brauns mācīja lietas, kas ir saistītas ar ģimeni un finansēm, bet īpaša uzmanība tika pievērsta evaņģelizācijas tēmai.

Konferencē ieradās draudžu pārstāvji no dažādām valstīm un dažādām Latvijas draudzēm, tostarp no „Patiesības vārds” bīskaps Nikolajs Gribs; „Dzīvības avots” Jānis un Modris Ozelinkēviči, draudzes „Jaunā paaudze” mācītājs Aleksejs Ļedajevs; draudzes „Dieva upe” mācītājs Nikolajs Bondarcovs; draudzes „Dieva ģimene” Andrejs Kočkins; draudzes „Labā vēsts” mācītājs Andrejs Čebetarovs un citi.

Konferencē bija arī valsts amatpersonas no politiskās partijas „LPP/LC”(Latvijas pirmā partija/Latvijas ceļš).

Konferences slavēšanu vadīja draudzes „Jaunā paaudze” slavēšanas grupa, kā arī dievkalpojuma laikā nodrošināja kārtības dienestu un video filmēšanu.

Galvenais konferences organizators bija draudzes „Iemīlējušies Jēzū” mācītājs Aleksandrs Peremots. Brīnumainā kārtā konference tika noorganizēta 2 nedēļu laikā, principā tāda veida konferenci nav iespējams izveidot tik maza laika sprīdī, bet kā saka pats organizators A. Peremots: „Jēzus visas lietas pakārto!” Mācītājs uzskata, ka Jēzum ir svarīgi, lai mēs evaņgelizētu. Tas ir jaušams arī viņa kalpošanā, jo divu gadu laikā grēkus nožēlojuši 14 000 cilvēku. Arī konferences otrajā dienā plkst. 15: 00 notika evaņģelizācija ielās. Grēkus nožēloja 100 cilvēki.

Pirmā diena:

1. Ģimene. R. Brauns aicināja vīrus būt pacietīgiem un uzklausīt savas sievas, jo tas ir ģimenes miera garants.

2. Evaņģelizācija – veiksmīgas evaņģelizācijas gadījumā ir izstrādāts scenārijs dvēseļu iegūšanai:

1. Vai kāds tev jebkad ir sacījis, ka Dievs tevi mīl un Viņam ir brīnišķīgs plāns tavai dzīvei?

2. Ja tu nomirtu šajā brīdī, kur tu nonāktu?

3. Ļauj man tev teikt ko par to saka Bībele” visi ir grēkojuši un visiem trūkst dievišķās godības atziņas” un „grēka alga ir nāve, bet Dieva dāvana ir mūžīga dzīvība caur Jēzu Kristu, mūsu Kungu.” Bībelē ir arī rakstīts, ka „ikviens, kurš piesauks Tā Kunga vārdu, tiks izglābts.”

4. Vai es varētu par tevi tagad aizlūgt? (Lūgšana par viņa/viņas dzīvi)

5. Noskaitiet kopā ar savu sarunas biedru grēku nožēlas lūgšanu.

3. Finanses – R. Brauns teica, ka viņš ir no Āfrikas un zinot, kas ir bads un nabadzība, tādēļ izprot arī Latvijas situāciju. „Emu šurp nācis ar labu vēsti, lai tas Jums ir par iedrošinājumu „Es biju jauns un kļuvu vecs, bet nekad es neredzēju taisno atstātu, nedz arī viņa bērnus lūdzam maizi” Psalms 37:25”,-teica Brauns, viņš arī tic, ka neskatoties uz pasaules finansu krīzi, Dieva tauta netiks atstāta, padarīs to par oazi un palmu – ģimenē, laulībā un biznesā.

Otrā diena:

Konference izvērtās ļoti neierastā formā, netika ievērota iekšējā kārtība un reglaments. Konferences viesis rīkojās Svētā Gara vadībā. R. Brauns iesāka dievkalpojumu, bet tad pēkšņi nebilzdams ne vārda sāka staigāt starp sēdvietu rindām un izvēlēties atsevišķus cilvēkus un aizlūdza par tiem. Reakcijas bija dažāda, kāds nokrita Svētā Gara ietekmē, bet cits sāka smieties. Kādu sievieti mācītājs Brauns aicināja pastaigāties ar viņu kopā, līdz brīdim, kad viņa vairs nespēja noturēties kājās, apsēdās pirmajā rindā un sāka klikšķināt pirkstus. Vēlāk noskaidrojās, ka tajā brīdī viņa esot dzirdējusi dziesmu un tādēļ klikšķinājusi ritmu. Bet pavecāks kungs, kurš ikdienā nodarbojas ar Bībeles izplatīšanu atzinās, ka esot pārcietis smagu operāciju un kad mācītājs par viņu aizlūdza, tad viņš izjutis, ka sāpes pazudušas. Mācītājs Brauns turpināja staigāt starp rindām un vēroja apkārtējos, tad kad viņš apstājās pie kāda sēdvietu sektora, tad tajā notika neierastas lietas, sievietes sāka skaļi smieties un vicināja rokas. Brauns paskaidroja, ka nav nepieciešamības nosodīt to, kas redzams, jo arī tāda var būt prieka izpausme. „Mēs esam pieraduši pie problēmām un asarām, bet līdz ko redzam, ka kāds priecājas, tad mums šķiet, ka kaut kas nav kārtībā. Tas nav pareizi” teica Brauns.

Komentāri par konferenci:

Draudzes „Jaunā paaudze” mācītājs Aleksejs Ļedjajevs: „Šīs konferences ietvaros ieraudzīju kaut ko jaunu. Tā ir apziņas reformācija. Nākošo reizi gribētos redzēt Braunu kopā ar sievu, jo tad, kad viņš ir viens smejas tikai sievietes, bet ja būs arī viņa sieva, tad gan jau smiesies arī vīrieši.. Katrā ziņā laipni lūgts Latvijā!”

Draudzes „Labā vēsts” mācītājs Andrejs Čebetarovs: „Es ticu, ka tādā veidā Latvijā ātrāk sāksies Atmoda un arī tad, kad mēs katrs pildīsim savu pienākumu – evaņģelizēšanu.”

Draudzes „Iemīlējušies Jēzū” Aleksandrs Peremots: „Esmu pateicīgs Dievam, ka vairākus gadus atpakaļ man bija tāda iespēja aizbraukt uz Brauna konferenci Vācijā un tur piedzīvot Uguns kristību un esmu aizdedzies tik ļoti, ka joprojām nevaru apstāties – evaņģelizēt!”

 

Konference „Kā atbrīvoties no parāda?”

Kamēr Rodnijs Hovards Brauns no Floridas draudzes „Atdzimšana” (Revival) ierodas Latvijā, lai no 4-5. aprīlim vadītu Atmodas konferenci, tikmēr viņa draudzē palīgs Eriks Gonjons (Eric Gonyon’s) novadījis konferenci „Kā atbrīvoties no parāda?”

Jāņem vērā, ka Eriks Gonjons nesenā pagātnē ir bijis veiksmīgs uzņēmējs, tādēļ paustajām pamattēzēm var droši uzticēties.

„Banku sistēma bāzējas uz meliem, tās pamatmērķis – turēt jūs parādu važās. Viss, ar ko nodarbojas bankas, tas ir, atrast ceļus, kādā veidā varētu vēl izkrāpt no Jums naudu. Un tas arī izdosies, ja jums nebūs pietiekamas zināšanas šajā jomā. Bankas psiholoģiski manipulē ar klientiem, tādēļ kartes nosaucot par kredītkartēm, kaut gan tās būtu jānosauc par parādkartēm.”, – apgalvo E. Gonjons.

Konferences mērķis – cilvēku disciplinēšana finansiālā jomā un atbrīvošanās no parādu un kredītu verdzības. „Es negribu jums sacīt, ka nedrīkst kredītā pirkt mājās vai automašīnas, bet gan, lai jūs būtu veiksmīgi un uzticami pārvaldnieki Dieva uzticētajā lietā.

Lai atbrīvotos no kredīta ir jāveic daži praktiski soļi:

1. Pārtraukt uz kredītkartītēm veikt jaunus pirkumus.

2. Nākošo trīsdesmit dienu laikā pierakstīt visus savus izdevumus. Kad būs redzama izdevumu reālā aina, visticamāk, jūs lemsiet attiekties no maznozīmīgākajām lietām.

3. Nogriezt vai samazināt apdrošināšanas maksas par automašīnu, par telefona sakariem un internetu.

4. Summu, kuru jūs ietaupīsiet, dzēsiet parādu par kredītkartēm.

5. Atmaksājiet kredītkartes parādsaistību palielinot tās iemaksu līdz maksimumam.

„Atcerieties, ka kredīts zog jūsu nākotni, lai maksātu par šodienu. Neiegādājieties lietas, kuras vienkārši gribas. Nepakļaujaties miesīgai vēlmei. Sēdiet uz grīdas, kamēr nebūs iespējas sēdēt uz kastes. Sēdiet uz kastes, kamēr nebūs iespējas sēdēt uz krēsla. Sēdiet uz krēsla, kamēr nebūs iespējas sēdēt uz dīvāna.” –papildināja mācītājs.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā(0)

Guntis Kalme, teoloģijas doktors, Lutera akadēmijas docents, mācītājs, grāmatu autors: “Durvis uz mājām”; „Pēdas” un „Latviešu karotprasme 1944-1945 desmit sarunas ar Latviešu leģionu”  Pasaulē ir vairāki tūkstoši tautu, taču ir tikai 196 valstis, tātad – tikai mazākumam ir sava valsts. Mēs, latvieši, esam starp tiem, kuriem tā ir! Mēs gan to nez kāpēc sākam uztvert

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis 2018. gada 14. augustā Aglonā. Pierakstīja katolis.lv Dārgie svētceļnieki! Šogad pulcējamies Aglonā īpašā kontekstā. Šis ir gads, kad svinam Latvijas simtgadi. Šis ir gads, kad pāvests Francisks ierodas pie mums kā svētceļnieks, lai stiprinātu mūsu tautā ticību un cerību, lai būtu kopā ar mums šai svarīgajā vēstures posmā. Pirms

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…(0)

Teici to Kungu, to godības Ķēniņu svētu, Dvēsele mīļā, kaut teikt Viņu cienīgi spētu! Pulkiem lai nāk, Kokles lai skandināt sāk, Visi lai slavē to Svētu! Teici to Kungu, kas visu ar gudrību rada, Tevi uz spārniem kā ērglis Viņš sargādams vada! Bēdas kad māc, Žēlīgs vēl Viņam ir prāts, Sargājot gadu pēc gada. Paldies

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!(3)

Raksta autors: Evaņģēlisko Kristiešu Draudzes «Kristus Pasaulei» vecākais mācītājs Mārcis Jencītis   Tuvojas vēlēšanas, un savu darbību atkal aktivizējuši antisektanti. Jāteic gan, ka darbība ir vārga, un tomēr tā nes negatīvas sekas mūsu valstij. Jau gadu simtiem Latvijas teritorijā ir bijis ieinteresēts Latvijas austrumu kaimiņš – Krievija. Latvijas tauta ir pārdzīvojusi masveida slepkavošanas, izsūtīšanas, paverdzināšanu,

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts(0)

Bijušais Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis sociālajos tīklos paziņojis, ka atsauc dalību 13.Saeimas vēlēšanās, kā arī nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts. “Pateicoties par man izrādīto cieņu, es nolieku savu Valsts prezidenta kandidāta nomināciju un atsaucu savu piedalīšanos vēlēšanās. Paldies visiem par izrādīto atbalstu! Peteris Sprogis“ Šodien ir mana dzimšanas diena. Man paliek 45.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.