„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Atmodas konference ar Rodniju Hovardu Braunu Latvijā

Ar dažādu Latvijas draudžu līdzdalību no 4. un 5. aprīlim Rīgā notika notikusi starpkonfesionāla un starptautiska mēroga konference, kuru vadīja Rodnijs Hovards – Brauns no ASV. 

Dievkalpojumi Rīgā, draudzes “Labā vēsts” telpās, notika Lielās Atmodas Tūres ietvarā, kuru R.Hovards – Brauns sāka 2007. gada februārī. Šajā periodā kampaņa notika 49 Amerikas pilsētās, kuru rezultātā 910 000 cilvēku atdeva savas dzīves Dievam. Sākot ar 2009.gadu Tūres maršruts izgāja aiz ASV robežām. “Mans uzdevums – mobilizēt un aizdedzināt cilvēkus neglābto cilvēku aizsniegšanai. Tanī ir Tūres jēga, – saka mācītājs Rodnijs. – Atmoda nevar būt kaut kāds uzliesmojums. Tai jābūt jūsu dzīves stilam.”  

29 kalpošanas gadu laikā Rodnijs un viņa sieva Adonika ir apmeklējuši 50 pasaules valstis, kurās ir  noturējuši atmodas dievkalpojumus. 1996. gadā viņi sāka draudzi “Upe” Tampā (Floridas štatā), kurā ir, apmēram, 3000 cilvēku. Tur arī bāzējas Starptautiskā Atmodas Kalpošana, Bībeles Institūts “Upe” un Pielūgsmes Skola “Upe”.

Rodnija Hovarda – Brauna kalpošanas atšķirīgā iezīme ir neparedzētība, jo viņš ir sludinātājs, kurš spējīgs atkāpties un dot brīvību Svētajam Garam. “Savā kalpošanā jums jābūt diviem balansiem – Vārda un Dieva spēka,” – saka viņš. Tāpēc vienmēr, ņemot Vārdu par enkuru, mācītāja Rodnija kalpošana tiek pavadīta ar pārdabiskiem brīnumiem un zīmēm.

Rodnijs Brauns mācīja lietas, kas ir saistītas ar ģimeni un finansēm, bet īpaša uzmanība tika pievērsta evaņģelizācijas tēmai.

Konferencē ieradās draudžu pārstāvji no dažādām valstīm un dažādām Latvijas draudzēm, tostarp no „Patiesības vārds” bīskaps Nikolajs Gribs; „Dzīvības avots” Jānis un Modris Ozelinkēviči, draudzes „Jaunā paaudze” mācītājs Aleksejs Ļedajevs; draudzes „Dieva upe” mācītājs Nikolajs Bondarcovs; draudzes „Dieva ģimene” Andrejs Kočkins; draudzes „Labā vēsts” mācītājs Andrejs Čebetarovs un citi.

Konferencē bija arī valsts amatpersonas no politiskās partijas „LPP/LC”(Latvijas pirmā partija/Latvijas ceļš).

Konferences slavēšanu vadīja draudzes „Jaunā paaudze” slavēšanas grupa, kā arī dievkalpojuma laikā nodrošināja kārtības dienestu un video filmēšanu.

Galvenais konferences organizators bija draudzes „Iemīlējušies Jēzū” mācītājs Aleksandrs Peremots. Brīnumainā kārtā konference tika noorganizēta 2 nedēļu laikā, principā tāda veida konferenci nav iespējams izveidot tik maza laika sprīdī, bet kā saka pats organizators A. Peremots: „Jēzus visas lietas pakārto!” Mācītājs uzskata, ka Jēzum ir svarīgi, lai mēs evaņgelizētu. Tas ir jaušams arī viņa kalpošanā, jo divu gadu laikā grēkus nožēlojuši 14 000 cilvēku. Arī konferences otrajā dienā plkst. 15: 00 notika evaņģelizācija ielās. Grēkus nožēloja 100 cilvēki.

Pirmā diena:

1. Ģimene. R. Brauns aicināja vīrus būt pacietīgiem un uzklausīt savas sievas, jo tas ir ģimenes miera garants.

2. Evaņģelizācija – veiksmīgas evaņģelizācijas gadījumā ir izstrādāts scenārijs dvēseļu iegūšanai:

1. Vai kāds tev jebkad ir sacījis, ka Dievs tevi mīl un Viņam ir brīnišķīgs plāns tavai dzīvei?

2. Ja tu nomirtu šajā brīdī, kur tu nonāktu?

3. Ļauj man tev teikt ko par to saka Bībele” visi ir grēkojuši un visiem trūkst dievišķās godības atziņas” un „grēka alga ir nāve, bet Dieva dāvana ir mūžīga dzīvība caur Jēzu Kristu, mūsu Kungu.” Bībelē ir arī rakstīts, ka „ikviens, kurš piesauks Tā Kunga vārdu, tiks izglābts.”

4. Vai es varētu par tevi tagad aizlūgt? (Lūgšana par viņa/viņas dzīvi)

5. Noskaitiet kopā ar savu sarunas biedru grēku nožēlas lūgšanu.

3. Finanses – R. Brauns teica, ka viņš ir no Āfrikas un zinot, kas ir bads un nabadzība, tādēļ izprot arī Latvijas situāciju. „Emu šurp nācis ar labu vēsti, lai tas Jums ir par iedrošinājumu „Es biju jauns un kļuvu vecs, bet nekad es neredzēju taisno atstātu, nedz arī viņa bērnus lūdzam maizi” Psalms 37:25”,-teica Brauns, viņš arī tic, ka neskatoties uz pasaules finansu krīzi, Dieva tauta netiks atstāta, padarīs to par oazi un palmu – ģimenē, laulībā un biznesā.

Otrā diena:

Konference izvērtās ļoti neierastā formā, netika ievērota iekšējā kārtība un reglaments. Konferences viesis rīkojās Svētā Gara vadībā. R. Brauns iesāka dievkalpojumu, bet tad pēkšņi nebilzdams ne vārda sāka staigāt starp sēdvietu rindām un izvēlēties atsevišķus cilvēkus un aizlūdza par tiem. Reakcijas bija dažāda, kāds nokrita Svētā Gara ietekmē, bet cits sāka smieties. Kādu sievieti mācītājs Brauns aicināja pastaigāties ar viņu kopā, līdz brīdim, kad viņa vairs nespēja noturēties kājās, apsēdās pirmajā rindā un sāka klikšķināt pirkstus. Vēlāk noskaidrojās, ka tajā brīdī viņa esot dzirdējusi dziesmu un tādēļ klikšķinājusi ritmu. Bet pavecāks kungs, kurš ikdienā nodarbojas ar Bībeles izplatīšanu atzinās, ka esot pārcietis smagu operāciju un kad mācītājs par viņu aizlūdza, tad viņš izjutis, ka sāpes pazudušas. Mācītājs Brauns turpināja staigāt starp rindām un vēroja apkārtējos, tad kad viņš apstājās pie kāda sēdvietu sektora, tad tajā notika neierastas lietas, sievietes sāka skaļi smieties un vicināja rokas. Brauns paskaidroja, ka nav nepieciešamības nosodīt to, kas redzams, jo arī tāda var būt prieka izpausme. „Mēs esam pieraduši pie problēmām un asarām, bet līdz ko redzam, ka kāds priecājas, tad mums šķiet, ka kaut kas nav kārtībā. Tas nav pareizi” teica Brauns.

Komentāri par konferenci:

Draudzes „Jaunā paaudze” mācītājs Aleksejs Ļedjajevs: „Šīs konferences ietvaros ieraudzīju kaut ko jaunu. Tā ir apziņas reformācija. Nākošo reizi gribētos redzēt Braunu kopā ar sievu, jo tad, kad viņš ir viens smejas tikai sievietes, bet ja būs arī viņa sieva, tad gan jau smiesies arī vīrieši.. Katrā ziņā laipni lūgts Latvijā!”

Draudzes „Labā vēsts” mācītājs Andrejs Čebetarovs: „Es ticu, ka tādā veidā Latvijā ātrāk sāksies Atmoda un arī tad, kad mēs katrs pildīsim savu pienākumu – evaņģelizēšanu.”

Draudzes „Iemīlējušies Jēzū” Aleksandrs Peremots: „Esmu pateicīgs Dievam, ka vairākus gadus atpakaļ man bija tāda iespēja aizbraukt uz Brauna konferenci Vācijā un tur piedzīvot Uguns kristību un esmu aizdedzies tik ļoti, ka joprojām nevaru apstāties – evaņģelizēt!”

 

Konference „Kā atbrīvoties no parāda?”

Kamēr Rodnijs Hovards Brauns no Floridas draudzes „Atdzimšana” (Revival) ierodas Latvijā, lai no 4-5. aprīlim vadītu Atmodas konferenci, tikmēr viņa draudzē palīgs Eriks Gonjons (Eric Gonyon’s) novadījis konferenci „Kā atbrīvoties no parāda?”

Jāņem vērā, ka Eriks Gonjons nesenā pagātnē ir bijis veiksmīgs uzņēmējs, tādēļ paustajām pamattēzēm var droši uzticēties.

„Banku sistēma bāzējas uz meliem, tās pamatmērķis – turēt jūs parādu važās. Viss, ar ko nodarbojas bankas, tas ir, atrast ceļus, kādā veidā varētu vēl izkrāpt no Jums naudu. Un tas arī izdosies, ja jums nebūs pietiekamas zināšanas šajā jomā. Bankas psiholoģiski manipulē ar klientiem, tādēļ kartes nosaucot par kredītkartēm, kaut gan tās būtu jānosauc par parādkartēm.”, – apgalvo E. Gonjons.

Konferences mērķis – cilvēku disciplinēšana finansiālā jomā un atbrīvošanās no parādu un kredītu verdzības. „Es negribu jums sacīt, ka nedrīkst kredītā pirkt mājās vai automašīnas, bet gan, lai jūs būtu veiksmīgi un uzticami pārvaldnieki Dieva uzticētajā lietā.

Lai atbrīvotos no kredīta ir jāveic daži praktiski soļi:

1. Pārtraukt uz kredītkartītēm veikt jaunus pirkumus.

2. Nākošo trīsdesmit dienu laikā pierakstīt visus savus izdevumus. Kad būs redzama izdevumu reālā aina, visticamāk, jūs lemsiet attiekties no maznozīmīgākajām lietām.

3. Nogriezt vai samazināt apdrošināšanas maksas par automašīnu, par telefona sakariem un internetu.

4. Summu, kuru jūs ietaupīsiet, dzēsiet parādu par kredītkartēm.

5. Atmaksājiet kredītkartes parādsaistību palielinot tās iemaksu līdz maksimumam.

„Atcerieties, ka kredīts zog jūsu nākotni, lai maksātu par šodienu. Neiegādājieties lietas, kuras vienkārši gribas. Nepakļaujaties miesīgai vēlmei. Sēdiet uz grīdas, kamēr nebūs iespējas sēdēt uz kastes. Sēdiet uz kastes, kamēr nebūs iespējas sēdēt uz krēsla. Sēdiet uz krēsla, kamēr nebūs iespējas sēdēt uz dīvāna.” –papildināja mācītājs.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.