„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Apokalipse 2012

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Bet kas notiks ar Zemes poliem un cilvēku nākotni?

Sensacionāls atklājums! Zinātnieki atklājuši… Vienīgi sensācijas ažiotāža neizraisa tajos, kuri katru rītu iesāk ar Bībeles lasīšanu. Jo tas viss jau sen ir atklāts…
Ieskats par to, ko par šo tēmu pauž divi dažādi avoti..

Ko saka zinātne?

„Ģeofizikas un vulkanoloģijas Nacionālā institūta” vadītājs Antonio Meloni saka, ka elektromagnētiskais lauks pēdējā laikā krasi samazinās. Lai gan tās nelielā palielināšanās un straujā lejupslīde notiek visā zemes pastāvēšanas laikā. Tomēr tieši pēdējā laikā ir ievērojama nepastāvība. Kā zināms, magnētiskais lauks, aizsargā Zemi no ārpasaules un tā stimulēšana ir atkarīga no konvektīvās zemes kodola šķidrās dzelzs apvalka kustības, griežoties starp mantiju un cieto zemes dzelzs kodolu. Diemžēl lauks ir neviendabīgs un nepastāvīgs. Tādēļ arī magnētiskie poli sliecas uz migrēšanu. Zinātnieki uzskata, ka drīzumā ir gaidāms polārblāzmas novērot arī Austrum Eiropā.

Zinātnieki arī apgalvo, ka drīz, polaritātes inversijas rezultātā, ģeogrāfiski ziemeļpols un Zemes magnētiskais dienvidpols var saplūst vienā puslodē. Cēlonis tādai inversijai meklējams turbulencē, kas ir saistīta ar cietā kodola nostiprināšanās procesiem, kā arī ar Saules plankumu cikliskām maiņām.

Presē un internetā tiek izplatīts pieņēmums, ka zeme izbeigs savu eksistenci 2012 gadā, jo Saule šajā periodā sasniegs savu visaugstāko starojuma intensivitāti.

Ko saka Bībele?

Vai pienākuši pēdējie laiki? Iespējams, ka strauja pēdējo laiku tuvošanās pastāv, jo tieši šobrīd Bībeles pravietojumi piepildās straujos tempos. Tomēr, jautājums ir tāds, ja Bībele to jau sen bija paredzējusi, tad sanāk tā, ka Augstāk Stāvošajam Spēkam, tas bija ieplānots no pasaules radīšanas laika? Atbilde viennozīmīgi nē! Radītājs bija paredzējis cilvēcei dzīvot mūžīgi, bet Ievas un Ādama nepaklausības dēļ mūžība tika zaudēta. Līdz ar to, jau bija notikusi Zemes pirmā apokalipse.

Moments, kuram vēlētos pievērst īpašu uzmanību ir Apokalipse ar nosaukumu „Ūdens plūdi.” „…pārplūda lielo dzelmju avoti un tika atvērti debesu logi. Un lietus lija pār zemi…” (1.Moz.7:11) Tas nozīmē, ka nevis vienkārši lija lietus no debesīm, bet kaut kas…neredzams…un liels atvērās…kas tas ir? Tas bija debesu logs. No kura mūsdienās ir atlicis tikai Zemes elektromagnētiskais lauks, kurš gadsimtu laikā loģiskā gaitā tuvojas noslēgumam. Tādējādi arī samazinās cilvēku dzīve, sasprindzinājuma palielināšanās un CNS difūzija. Dievs visu ir radījis perfekti, vienīgi diemžēl cilvēks joprojām to nespēj novērtēt, turpinot dzīvot zemo instinktu vadīts. Paredzēts bija pavisam cits scenārijs. Dievs bija paredzējis un radījis debesu logu, jeb jumu tā, lai tajā ietilptu arī tādas funkcijās ne tikai cilvēka pasargāšana no metoriorītu lietus, tiešās Saules ietekmes un citiem ārējiem faktoriem, bet tajā bija milzu enerģijas barotne, kas veicināja cilvēku mūžīgai dzīvei. Bet nepaklausība darīja savu. Dievs teica: „Tagad tu mirsi!” Vai tas nozīmē, ka Ādams un Ieva mira uz līdzenas vietas? Nē, viņi zaudēja mūžīgu dzīvošanu. Viņi kļuva mirstīgi. Debesu logs bruka. Līdz pat mūsdienām ir jaušams Dieva teiktais vārds. Zemes elektromagnētiskā lauka pavājināšanās un cilvēku mūža un enerģijas rezerves samazināšanās.

Pēdējie laiki

Ko saka zinātne?

Pēc dažu zinātnieku domām, inversija jau notiek. Kas mūs sagaida? Drīz nebūs derīgi kompasi. Cilvēki būs pakļauti dažādam slimībām. Magnetosfēra aizsargā virszemi no bīstamām kosmosa daļiņām, kuras tiek apturētas uzlādējoties lielās enerģijas ietekmē. Bez magnetizētā vairoga apstarojums būs ļoti augsts ekvatoriālās un vidējās zonās. Par to ir pārliecināti daudzi vadošie zinātnieki pasaulē.

Ko saka Bībele?

Neatkarīgi no tā, ka cilvēkam piemīt tendence grēkot, tomēr Dieva žēlastība un mīlestība ir tik liela, ka Pasaulē nācis Viņa vienpiedzimušais dēls Jēzus Kristus, lai atpestītu mūs no grēkiem un mēs atgūtu mūžīgo dzīvošanu debesis. Tur būs jauna Zeme. Jauns sākums.
Vai 2012. gadā notiks apokalipse?
Debess un zeme zudīs, bet Mani vārdi nezudīs. Bet par to dienu vai stundu neviens nezina, ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, kā vien Tēvs. (Marka 13:32)

„Esiet nomodā!” (Marka 13:37)

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO(0)

Rinta Bružēvica :Pāri mums pašiem Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās. “Mēs nākam no saknēm, un vainagu visa pasaule sauc par Latviju. Mēs to apdzīvojam un piepildām. Te noris mūsu dzīves ar to priekiem un skumjām. Uz mums guļ seno laiku svētība. Tāpēc mēs esam. Un esam tik gudri, talantīgi, varoši,

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā(0)

Guntis Kalme, teoloģijas doktors, Lutera akadēmijas docents, mācītājs, grāmatu autors: “Durvis uz mājām”; „Pēdas” un „Latviešu karotprasme 1944-1945 desmit sarunas ar Latviešu leģionu”  Pasaulē ir vairāki tūkstoši tautu, taču ir tikai 196 valstis, tātad – tikai mazākumam ir sava valsts. Mēs, latvieši, esam starp tiem, kuriem tā ir! Mēs gan to nez kāpēc sākam uztvert

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis 2018. gada 14. augustā Aglonā. Pierakstīja katolis.lv Dārgie svētceļnieki! Šogad pulcējamies Aglonā īpašā kontekstā. Šis ir gads, kad svinam Latvijas simtgadi. Šis ir gads, kad pāvests Francisks ierodas pie mums kā svētceļnieks, lai stiprinātu mūsu tautā ticību un cerību, lai būtu kopā ar mums šai svarīgajā vēstures posmā. Pirms

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…(0)

Teici to Kungu, to godības Ķēniņu svētu, Dvēsele mīļā, kaut teikt Viņu cienīgi spētu! Pulkiem lai nāk, Kokles lai skandināt sāk, Visi lai slavē to Svētu! Teici to Kungu, kas visu ar gudrību rada, Tevi uz spārniem kā ērglis Viņš sargādams vada! Bēdas kad māc, Žēlīgs vēl Viņam ir prāts, Sargājot gadu pēc gada. Paldies

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!(3)

Raksta autors: Evaņģēlisko Kristiešu Draudzes «Kristus Pasaulei» vecākais mācītājs Mārcis Jencītis   Tuvojas vēlēšanas, un savu darbību atkal aktivizējuši antisektanti. Jāteic gan, ka darbība ir vārga, un tomēr tā nes negatīvas sekas mūsu valstij. Jau gadu simtiem Latvijas teritorijā ir bijis ieinteresēts Latvijas austrumu kaimiņš – Krievija. Latvijas tauta ir pārdzīvojusi masveida slepkavošanas, izsūtīšanas, paverdzināšanu,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.