„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Apokalipse 2012

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Bet kas notiks ar Zemes poliem un cilvēku nākotni?

Sensacionāls atklājums! Zinātnieki atklājuši… Vienīgi sensācijas ažiotāža neizraisa tajos, kuri katru rītu iesāk ar Bībeles lasīšanu. Jo tas viss jau sen ir atklāts…
Ieskats par to, ko par šo tēmu pauž divi dažādi avoti..

Ko saka zinātne?

„Ģeofizikas un vulkanoloģijas Nacionālā institūta” vadītājs Antonio Meloni saka, ka elektromagnētiskais lauks pēdējā laikā krasi samazinās. Lai gan tās nelielā palielināšanās un straujā lejupslīde notiek visā zemes pastāvēšanas laikā. Tomēr tieši pēdējā laikā ir ievērojama nepastāvība. Kā zināms, magnētiskais lauks, aizsargā Zemi no ārpasaules un tā stimulēšana ir atkarīga no konvektīvās zemes kodola šķidrās dzelzs apvalka kustības, griežoties starp mantiju un cieto zemes dzelzs kodolu. Diemžēl lauks ir neviendabīgs un nepastāvīgs. Tādēļ arī magnētiskie poli sliecas uz migrēšanu. Zinātnieki uzskata, ka drīzumā ir gaidāms polārblāzmas novērot arī Austrum Eiropā.

Zinātnieki arī apgalvo, ka drīz, polaritātes inversijas rezultātā, ģeogrāfiski ziemeļpols un Zemes magnētiskais dienvidpols var saplūst vienā puslodē. Cēlonis tādai inversijai meklējams turbulencē, kas ir saistīta ar cietā kodola nostiprināšanās procesiem, kā arī ar Saules plankumu cikliskām maiņām.

Presē un internetā tiek izplatīts pieņēmums, ka zeme izbeigs savu eksistenci 2012 gadā, jo Saule šajā periodā sasniegs savu visaugstāko starojuma intensivitāti.

Ko saka Bībele?

Vai pienākuši pēdējie laiki? Iespējams, ka strauja pēdējo laiku tuvošanās pastāv, jo tieši šobrīd Bībeles pravietojumi piepildās straujos tempos. Tomēr, jautājums ir tāds, ja Bībele to jau sen bija paredzējusi, tad sanāk tā, ka Augstāk Stāvošajam Spēkam, tas bija ieplānots no pasaules radīšanas laika? Atbilde viennozīmīgi nē! Radītājs bija paredzējis cilvēcei dzīvot mūžīgi, bet Ievas un Ādama nepaklausības dēļ mūžība tika zaudēta. Līdz ar to, jau bija notikusi Zemes pirmā apokalipse.

Moments, kuram vēlētos pievērst īpašu uzmanību ir Apokalipse ar nosaukumu „Ūdens plūdi.” „…pārplūda lielo dzelmju avoti un tika atvērti debesu logi. Un lietus lija pār zemi…” (1.Moz.7:11) Tas nozīmē, ka nevis vienkārši lija lietus no debesīm, bet kaut kas…neredzams…un liels atvērās…kas tas ir? Tas bija debesu logs. No kura mūsdienās ir atlicis tikai Zemes elektromagnētiskais lauks, kurš gadsimtu laikā loģiskā gaitā tuvojas noslēgumam. Tādējādi arī samazinās cilvēku dzīve, sasprindzinājuma palielināšanās un CNS difūzija. Dievs visu ir radījis perfekti, vienīgi diemžēl cilvēks joprojām to nespēj novērtēt, turpinot dzīvot zemo instinktu vadīts. Paredzēts bija pavisam cits scenārijs. Dievs bija paredzējis un radījis debesu logu, jeb jumu tā, lai tajā ietilptu arī tādas funkcijās ne tikai cilvēka pasargāšana no metoriorītu lietus, tiešās Saules ietekmes un citiem ārējiem faktoriem, bet tajā bija milzu enerģijas barotne, kas veicināja cilvēku mūžīgai dzīvei. Bet nepaklausība darīja savu. Dievs teica: „Tagad tu mirsi!” Vai tas nozīmē, ka Ādams un Ieva mira uz līdzenas vietas? Nē, viņi zaudēja mūžīgu dzīvošanu. Viņi kļuva mirstīgi. Debesu logs bruka. Līdz pat mūsdienām ir jaušams Dieva teiktais vārds. Zemes elektromagnētiskā lauka pavājināšanās un cilvēku mūža un enerģijas rezerves samazināšanās.

Pēdējie laiki

Ko saka zinātne?

Pēc dažu zinātnieku domām, inversija jau notiek. Kas mūs sagaida? Drīz nebūs derīgi kompasi. Cilvēki būs pakļauti dažādam slimībām. Magnetosfēra aizsargā virszemi no bīstamām kosmosa daļiņām, kuras tiek apturētas uzlādējoties lielās enerģijas ietekmē. Bez magnetizētā vairoga apstarojums būs ļoti augsts ekvatoriālās un vidējās zonās. Par to ir pārliecināti daudzi vadošie zinātnieki pasaulē.

Ko saka Bībele?

Neatkarīgi no tā, ka cilvēkam piemīt tendence grēkot, tomēr Dieva žēlastība un mīlestība ir tik liela, ka Pasaulē nācis Viņa vienpiedzimušais dēls Jēzus Kristus, lai atpestītu mūs no grēkiem un mēs atgūtu mūžīgo dzīvošanu debesis. Tur būs jauna Zeme. Jauns sākums.
Vai 2012. gadā notiks apokalipse?
Debess un zeme zudīs, bet Mani vārdi nezudīs. Bet par to dienu vai stundu neviens nezina, ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, kā vien Tēvs. (Marka 13:32)

„Esiet nomodā!” (Marka 13:37)

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība(0)

Pieminot 1941.gada ebreju masu slepkavības, 30. novembrī Latvijā, Rīgā, kino “K Suns” norisinājās Izraēlas un Latvijas pārstāvja Borisa Mafcira aizkustinošās dokumentālās filmas “Atmiņu lādes” 6.daļa prezentācija. Pēc filmas demonstrācijas Izraēlas vēstniecības organizatori aicināja klātesošos nolikt sveces pie Brīvības pieminekļa, pieminot Rumbulā noslepkavotos Latvijas ebrejus. Uzvelkot virsdrēbes īpaši steidzīgie aši devās ceļā pie Brīvības pieminekļa, taču

Kāpēc kristietība nav savienojama ar citām reliģijām un garīgām praksēm

Kāpēc kristietība nav savienojama ar citām reliģijām un garīgām praksēm(1)

Ilze Eris: Mīlestības Skolas lektore. Četru bērnu mamma. Aizlūdzēja, kalpotāja. Ilze ir ieguvusi augstāko izglītību valodniecības jomā, kas palīdz viņai labāk izprast Dieva vārdu. Viņa ir arī studējusi teoloģiskās zinības. Precoties, ar ko mēs rēķināmies? Ar mīlestību. Ar uzticību. Ar to, ka dzīvosim visu atlikušo dzīvi ar šo cilvēku un viņš/viņa ar mums. Mēs rēķināmies,

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?(0)

“Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?” (LELB Arhibīskaps Jānis Vanags)  “Raksti Efesas draudzes eņģelim: tā saka tas, kas tur septiņas zvaigznes savā labajā rokā un kas staigā starp septiņiem zelta gaismekļiem: es zinu tavus darbus un tavus pūliņus, un tavu izturību, un to, ka tu nespēj paciest ļaunos

Latvijas valsts svētkos/ Mārcis Jencītis: Kāpēc LATVIESU tauta ir pazaudējusi privilēģiju valdīt pār savu zemi?

Latvijas valsts svētkos/ Mārcis Jencītis: Kāpēc LATVIESU tauta ir pazaudējusi privilēģiju valdīt pār savu zemi?(0)

„Visai Bībelei vijas cauri fakts, ka tad, kad tauta paklausa Dievam, tad valsts ir svētīta. Kad tauta atkāpjas no Dieva, tad tauta bauda okupāciju, lāstus, nabadzību un zaudē neatkarību.” Mārcis Jencītis Es jūs, apsveicu 18. novembra svētkos, mūsu mīļās Latvijas valsts dibināšanas dienā. Tā ir mūsu valsts proklamēšanas diena. Proklamēšana ir svinīgs paziņojums, ka mēs

Mēbeļu Bode starp mēbeļu tirdzniecības centru gigantiem

Mēbeļu Bode starp mēbeļu tirdzniecības centru gigantiem(0)

Mūsdienu pasaulē cenšoties viens otru pārsteigt un cīnoties par labāku sniegumu, labāku rezultātu, augstākiem reitingiem un lielāku ietekmi, mēs varam arī paskriet garām kaut kam, kas var būt dažkārt svarīgāks, nekā – augstāk, tālāk un ātrāk. Dzenoties izgudrot, kaut ko jaunu, sasniedzot ātrāku progresu, ne reti par upuri liekot godpilnu konkurenci, cilvēcīgumu un cēlsirdību darbā

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.