„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Apokalipse 2012

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Bet kas notiks ar Zemes poliem un cilvēku nākotni?

Sensacionāls atklājums! Zinātnieki atklājuši… Vienīgi sensācijas ažiotāža neizraisa tajos, kuri katru rītu iesāk ar Bībeles lasīšanu. Jo tas viss jau sen ir atklāts…
Ieskats par to, ko par šo tēmu pauž divi dažādi avoti..

Ko saka zinātne?

„Ģeofizikas un vulkanoloģijas Nacionālā institūta” vadītājs Antonio Meloni saka, ka elektromagnētiskais lauks pēdējā laikā krasi samazinās. Lai gan tās nelielā palielināšanās un straujā lejupslīde notiek visā zemes pastāvēšanas laikā. Tomēr tieši pēdējā laikā ir ievērojama nepastāvība. Kā zināms, magnētiskais lauks, aizsargā Zemi no ārpasaules un tā stimulēšana ir atkarīga no konvektīvās zemes kodola šķidrās dzelzs apvalka kustības, griežoties starp mantiju un cieto zemes dzelzs kodolu. Diemžēl lauks ir neviendabīgs un nepastāvīgs. Tādēļ arī magnētiskie poli sliecas uz migrēšanu. Zinātnieki uzskata, ka drīzumā ir gaidāms polārblāzmas novērot arī Austrum Eiropā.

Zinātnieki arī apgalvo, ka drīz, polaritātes inversijas rezultātā, ģeogrāfiski ziemeļpols un Zemes magnētiskais dienvidpols var saplūst vienā puslodē. Cēlonis tādai inversijai meklējams turbulencē, kas ir saistīta ar cietā kodola nostiprināšanās procesiem, kā arī ar Saules plankumu cikliskām maiņām.

Presē un internetā tiek izplatīts pieņēmums, ka zeme izbeigs savu eksistenci 2012 gadā, jo Saule šajā periodā sasniegs savu visaugstāko starojuma intensivitāti.

Ko saka Bībele?

Vai pienākuši pēdējie laiki? Iespējams, ka strauja pēdējo laiku tuvošanās pastāv, jo tieši šobrīd Bībeles pravietojumi piepildās straujos tempos. Tomēr, jautājums ir tāds, ja Bībele to jau sen bija paredzējusi, tad sanāk tā, ka Augstāk Stāvošajam Spēkam, tas bija ieplānots no pasaules radīšanas laika? Atbilde viennozīmīgi nē! Radītājs bija paredzējis cilvēcei dzīvot mūžīgi, bet Ievas un Ādama nepaklausības dēļ mūžība tika zaudēta. Līdz ar to, jau bija notikusi Zemes pirmā apokalipse.

Moments, kuram vēlētos pievērst īpašu uzmanību ir Apokalipse ar nosaukumu „Ūdens plūdi.” „…pārplūda lielo dzelmju avoti un tika atvērti debesu logi. Un lietus lija pār zemi…” (1.Moz.7:11) Tas nozīmē, ka nevis vienkārši lija lietus no debesīm, bet kaut kas…neredzams…un liels atvērās…kas tas ir? Tas bija debesu logs. No kura mūsdienās ir atlicis tikai Zemes elektromagnētiskais lauks, kurš gadsimtu laikā loģiskā gaitā tuvojas noslēgumam. Tādējādi arī samazinās cilvēku dzīve, sasprindzinājuma palielināšanās un CNS difūzija. Dievs visu ir radījis perfekti, vienīgi diemžēl cilvēks joprojām to nespēj novērtēt, turpinot dzīvot zemo instinktu vadīts. Paredzēts bija pavisam cits scenārijs. Dievs bija paredzējis un radījis debesu logu, jeb jumu tā, lai tajā ietilptu arī tādas funkcijās ne tikai cilvēka pasargāšana no metoriorītu lietus, tiešās Saules ietekmes un citiem ārējiem faktoriem, bet tajā bija milzu enerģijas barotne, kas veicināja cilvēku mūžīgai dzīvei. Bet nepaklausība darīja savu. Dievs teica: „Tagad tu mirsi!” Vai tas nozīmē, ka Ādams un Ieva mira uz līdzenas vietas? Nē, viņi zaudēja mūžīgu dzīvošanu. Viņi kļuva mirstīgi. Debesu logs bruka. Līdz pat mūsdienām ir jaušams Dieva teiktais vārds. Zemes elektromagnētiskā lauka pavājināšanās un cilvēku mūža un enerģijas rezerves samazināšanās.

Pēdējie laiki

Ko saka zinātne?

Pēc dažu zinātnieku domām, inversija jau notiek. Kas mūs sagaida? Drīz nebūs derīgi kompasi. Cilvēki būs pakļauti dažādam slimībām. Magnetosfēra aizsargā virszemi no bīstamām kosmosa daļiņām, kuras tiek apturētas uzlādējoties lielās enerģijas ietekmē. Bez magnetizētā vairoga apstarojums būs ļoti augsts ekvatoriālās un vidējās zonās. Par to ir pārliecināti daudzi vadošie zinātnieki pasaulē.

Ko saka Bībele?

Neatkarīgi no tā, ka cilvēkam piemīt tendence grēkot, tomēr Dieva žēlastība un mīlestība ir tik liela, ka Pasaulē nācis Viņa vienpiedzimušais dēls Jēzus Kristus, lai atpestītu mūs no grēkiem un mēs atgūtu mūžīgo dzīvošanu debesis. Tur būs jauna Zeme. Jauns sākums.
Vai 2012. gadā notiks apokalipse?
Debess un zeme zudīs, bet Mani vārdi nezudīs. Bet par to dienu vai stundu neviens nezina, ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, kā vien Tēvs. (Marka 13:32)

„Esiet nomodā!” (Marka 13:37)

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu(0)

„Valmieras – Valmiermuižas draudzes mācītājs un vēlākais Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Voldemārs Beldavs  Būdams 4. Saeimas deputāts, Kārlis Beldavs piedzīvos zvaigžņu stundu. Visai negaidīti tiek piedāvāts izglītības ministra portfelis. Viņš, protams, pagodināts, piekrīt, lai gan amatā sabūt iznāk pavisam īsu laiku, no 1934. gada 18. marta līdz 15. maijam. Pēc valsts apvērsuma un trīs dienu iepauzēšanas,

Saeimā pirmajā lasījumā atbalsta brīvdienas noteikšanu pareizticīgo Ziemassvētkos

Saeimā pirmajā lasījumā atbalsta brīvdienas noteikšanu pareizticīgo Ziemassvētkos(0)

Lai arī Saeimas Sabiedrisko lietu komisijā deputātu vairākums likumprojektu noraidīja, un Atzinumos par likumprojektu Tieslietu ministrija, Ekonomikas ministrija, Finanšu ministrija, Latvijas darba devēju konfederācija, Kultūras ministrija, Latvijas brīvo arodbiedrību sabiedrība, (kaut ar niansēm), visi kā viens iestājušies PRET brīvdienas piešķiršanu Pareizticīgo Ziemassvētkiem, Saeima ceturtdien, 8.martā, pirmajā lasījumā atbalstīja priekšlikumu noteikt brīvdienu pareizticīgo Ziemassvētkos 7.janvārī. Par

Mārcis Jencītis: Dievs, svētī Latviju!

Mārcis Jencītis: Dievs, svētī Latviju!(0)

“Kristus pasaulei” draudzes mācītājs- Mārcis Jencītis Viss, ko es vēlos, ir lūkoties Dieva sejā, jo nav nekā labāka. Es nezinu, kā tas ir tev, bet manā dzīvē nav nekā labāka par būšanu Dieva klātbūtnē. Pats labākais ir būt vienatnē ar Viņu. Arī dievkalpojumā, kaut arī visi esam kopā, tomēr mēs katrs individuāli, personīgi sastopamies ar

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa(1)

„Tad Viņš tiem teica: “Tad dodiet ķeizaram, kas ķeizaram pieder, un Dievam, kas Dievam pieder.”” (Mat. 22: 22)   No jauna sabiedrībā uzvirmojusi diskusija par jaunajām Latvijas pasēm, aktualizējoties jautājumam, Vai kristieši reliģiskās pārliecības dēļ ir tiesīgi atteikties no jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm?  Lai rastos skaidrība par to, kāda ir kristīgi- politiska nostāja

Jurģis Klotiņš: Vai Rīgas valdošie ir godīgi pret Latvijas pensionētajiem pilsoņiem?

Jurģis Klotiņš: Vai Rīgas valdošie ir godīgi pret Latvijas pensionētajiem pilsoņiem?(0)

  VL-TB/LNNK rosinājusi liegt piemērot atvieglojumus sabiedriskajā transportā trešo valstu pilsoņiem. Likumprojektā noteikts, ka braukšanas maksas atvieglojumus varētu saņemt Latvijas valstspiederīgie, Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomikas zonas valstu un Šveices pilsoņi, kā arī bezvalstnieki. Pēc likumprojekta autoru domām, šādas izmaiņas motivēs cilvēkus saglabāt vai iegūt Latvijas valstspiederību, tāpat būšot pozitīva ietekme uz pašvaldību budžetiem. Rīgas domes

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.