„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Apokalipse 2012

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Bet kas notiks ar Zemes poliem un cilvēku nākotni?

Sensacionāls atklājums! Zinātnieki atklājuši… Vienīgi sensācijas ažiotāža neizraisa tajos, kuri katru rītu iesāk ar Bībeles lasīšanu. Jo tas viss jau sen ir atklāts…
Ieskats par to, ko par šo tēmu pauž divi dažādi avoti..

Ko saka zinātne?

„Ģeofizikas un vulkanoloģijas Nacionālā institūta” vadītājs Antonio Meloni saka, ka elektromagnētiskais lauks pēdējā laikā krasi samazinās. Lai gan tās nelielā palielināšanās un straujā lejupslīde notiek visā zemes pastāvēšanas laikā. Tomēr tieši pēdējā laikā ir ievērojama nepastāvība. Kā zināms, magnētiskais lauks, aizsargā Zemi no ārpasaules un tā stimulēšana ir atkarīga no konvektīvās zemes kodola šķidrās dzelzs apvalka kustības, griežoties starp mantiju un cieto zemes dzelzs kodolu. Diemžēl lauks ir neviendabīgs un nepastāvīgs. Tādēļ arī magnētiskie poli sliecas uz migrēšanu. Zinātnieki uzskata, ka drīzumā ir gaidāms polārblāzmas novērot arī Austrum Eiropā.

Zinātnieki arī apgalvo, ka drīz, polaritātes inversijas rezultātā, ģeogrāfiski ziemeļpols un Zemes magnētiskais dienvidpols var saplūst vienā puslodē. Cēlonis tādai inversijai meklējams turbulencē, kas ir saistīta ar cietā kodola nostiprināšanās procesiem, kā arī ar Saules plankumu cikliskām maiņām.

Presē un internetā tiek izplatīts pieņēmums, ka zeme izbeigs savu eksistenci 2012 gadā, jo Saule šajā periodā sasniegs savu visaugstāko starojuma intensivitāti.

Ko saka Bībele?

Vai pienākuši pēdējie laiki? Iespējams, ka strauja pēdējo laiku tuvošanās pastāv, jo tieši šobrīd Bībeles pravietojumi piepildās straujos tempos. Tomēr, jautājums ir tāds, ja Bībele to jau sen bija paredzējusi, tad sanāk tā, ka Augstāk Stāvošajam Spēkam, tas bija ieplānots no pasaules radīšanas laika? Atbilde viennozīmīgi nē! Radītājs bija paredzējis cilvēcei dzīvot mūžīgi, bet Ievas un Ādama nepaklausības dēļ mūžība tika zaudēta. Līdz ar to, jau bija notikusi Zemes pirmā apokalipse.

Moments, kuram vēlētos pievērst īpašu uzmanību ir Apokalipse ar nosaukumu „Ūdens plūdi.” „…pārplūda lielo dzelmju avoti un tika atvērti debesu logi. Un lietus lija pār zemi…” (1.Moz.7:11) Tas nozīmē, ka nevis vienkārši lija lietus no debesīm, bet kaut kas…neredzams…un liels atvērās…kas tas ir? Tas bija debesu logs. No kura mūsdienās ir atlicis tikai Zemes elektromagnētiskais lauks, kurš gadsimtu laikā loģiskā gaitā tuvojas noslēgumam. Tādējādi arī samazinās cilvēku dzīve, sasprindzinājuma palielināšanās un CNS difūzija. Dievs visu ir radījis perfekti, vienīgi diemžēl cilvēks joprojām to nespēj novērtēt, turpinot dzīvot zemo instinktu vadīts. Paredzēts bija pavisam cits scenārijs. Dievs bija paredzējis un radījis debesu logu, jeb jumu tā, lai tajā ietilptu arī tādas funkcijās ne tikai cilvēka pasargāšana no metoriorītu lietus, tiešās Saules ietekmes un citiem ārējiem faktoriem, bet tajā bija milzu enerģijas barotne, kas veicināja cilvēku mūžīgai dzīvei. Bet nepaklausība darīja savu. Dievs teica: „Tagad tu mirsi!” Vai tas nozīmē, ka Ādams un Ieva mira uz līdzenas vietas? Nē, viņi zaudēja mūžīgu dzīvošanu. Viņi kļuva mirstīgi. Debesu logs bruka. Līdz pat mūsdienām ir jaušams Dieva teiktais vārds. Zemes elektromagnētiskā lauka pavājināšanās un cilvēku mūža un enerģijas rezerves samazināšanās.

Pēdējie laiki

Ko saka zinātne?

Pēc dažu zinātnieku domām, inversija jau notiek. Kas mūs sagaida? Drīz nebūs derīgi kompasi. Cilvēki būs pakļauti dažādam slimībām. Magnetosfēra aizsargā virszemi no bīstamām kosmosa daļiņām, kuras tiek apturētas uzlādējoties lielās enerģijas ietekmē. Bez magnetizētā vairoga apstarojums būs ļoti augsts ekvatoriālās un vidējās zonās. Par to ir pārliecināti daudzi vadošie zinātnieki pasaulē.

Ko saka Bībele?

Neatkarīgi no tā, ka cilvēkam piemīt tendence grēkot, tomēr Dieva žēlastība un mīlestība ir tik liela, ka Pasaulē nācis Viņa vienpiedzimušais dēls Jēzus Kristus, lai atpestītu mūs no grēkiem un mēs atgūtu mūžīgo dzīvošanu debesis. Tur būs jauna Zeme. Jauns sākums.
Vai 2012. gadā notiks apokalipse?
Debess un zeme zudīs, bet Mani vārdi nezudīs. Bet par to dienu vai stundu neviens nezina, ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, kā vien Tēvs. (Marka 13:32)

„Esiet nomodā!” (Marka 13:37)

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš: Mūsdienu valsts militārā stratēģija (Latvijas piemērs)

Kārlis Krēsliņš: Mūsdienu valsts militārā stratēģija (Latvijas piemērs)(0)

Ar vērienīgu kaujas šaušanu noslēdzas militārās mācības “Sudraba bulta 2019”, ziņo „Latvijas armija”, kuru laikā pirmo reizi visa apvienotā 12 valstu karavīru,  (vairāk nekā 3000 karavīru), brigāde devusies operācijā reālajā vidē – ārpus Ādažu poligona. Pēc vingrinājuma tika parakstīti dokumenti, kas darbam NATO operācijās sertificē apvienoto Lietuvas, Latvijas un Igaunijas jeb Baltijas bataljonu.    Kārlis

Leonards Inkins: Objektīvā realitāte

Leonards Inkins: Objektīvā realitāte(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors. Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd, rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt šobrīd spējat būt objektīvi, pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā

Kārlis Krēsliņš: Budžeta pieņemšana, atkritumu sāga un partiju finansēšanas plāns

Kārlis Krēsliņš: Budžeta pieņemšana, atkritumu sāga un partiju finansēšanas plāns(0)

Patlaban norisinās budžeta pieņemšanas laiks. Sarunas starp Saeimas deputātiem noritējušas visas vasaras garumā ņemot vērā, ka piecām partijām ir dažādas intereses un lai tās apvienotu vienkopus un izstrādātu budžetu, kas oktobrī jāiesniedz Saeimā process nav vienkāršs. Sadale notiek ar 130-150 miljoniem eiro. Kopīgi jāvienojas par lielāku nodokli azartspēlēm, mazāks pieaugums pašvaldību finansēšanā, bezdarbnieku pabalstu samazināšana

Leonards Inkins: „Tvaika nolaišana” nešķiro ne svešos, ne savējos

Leonards Inkins: „Tvaika nolaišana” nešķiro ne svešos, ne savējos(0)

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk. Kamēr skrūves ir kārtīgi pievilktas, sakarsušajam gaisam nav cerību izkļūt, un tikai tad, kad palaiž skrūves vaļīgāk, spēkam, kas koncentrējies tvaikā un ieslodzīts katlā, rodas iespēja izlauzties brīvībā. Izlaužoties tas ārda visu, ko satop, un to

Kārlis Krēsliņš par Baltijas ceļa 30gadi: „Tā ir MŪSU VALSTS UZVARAS diena”

Kārlis Krēsliņš par Baltijas ceļa 30gadi: „Tā ir MŪSU VALSTS UZVARAS diena”(0)

Raksta autors Kārlis Krēsliņš- Dienesta NBS  brig. ģenerālis(atv.) Dr.habil.sc.ing. Aizsardzības zinātņu pētnieciskā centra vadītājs, Nacionālās aizsardzības akadēmijas profesors. Latvijas pārstāvis NATO padomnieku grupā (NATO National Advisory No 2006.gada – Aizsardzības zinātņu pētnieciskā centra vadītājs, Nacionālās aizsardzības akadēmijas profesors. Latvijas pārstāvis NATO padomnieku grupā (NATO National Advisory) Zinātniskā žurnāla par drošību un aizsardzību „Militārais Apskats” redakcijas kolēģijas priekšsēdētājs. Autors

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.