„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Apokalipse 2012

Zeme zaudē elektromagnētisko lauku. Bet kas notiks ar Zemes poliem un cilvēku nākotni?

Sensacionāls atklājums! Zinātnieki atklājuši… Vienīgi sensācijas ažiotāža neizraisa tajos, kuri katru rītu iesāk ar Bībeles lasīšanu. Jo tas viss jau sen ir atklāts…
Ieskats par to, ko par šo tēmu pauž divi dažādi avoti..

Ko saka zinātne?

„Ģeofizikas un vulkanoloģijas Nacionālā institūta” vadītājs Antonio Meloni saka, ka elektromagnētiskais lauks pēdējā laikā krasi samazinās. Lai gan tās nelielā palielināšanās un straujā lejupslīde notiek visā zemes pastāvēšanas laikā. Tomēr tieši pēdējā laikā ir ievērojama nepastāvība. Kā zināms, magnētiskais lauks, aizsargā Zemi no ārpasaules un tā stimulēšana ir atkarīga no konvektīvās zemes kodola šķidrās dzelzs apvalka kustības, griežoties starp mantiju un cieto zemes dzelzs kodolu. Diemžēl lauks ir neviendabīgs un nepastāvīgs. Tādēļ arī magnētiskie poli sliecas uz migrēšanu. Zinātnieki uzskata, ka drīzumā ir gaidāms polārblāzmas novērot arī Austrum Eiropā.

Zinātnieki arī apgalvo, ka drīz, polaritātes inversijas rezultātā, ģeogrāfiski ziemeļpols un Zemes magnētiskais dienvidpols var saplūst vienā puslodē. Cēlonis tādai inversijai meklējams turbulencē, kas ir saistīta ar cietā kodola nostiprināšanās procesiem, kā arī ar Saules plankumu cikliskām maiņām.

Presē un internetā tiek izplatīts pieņēmums, ka zeme izbeigs savu eksistenci 2012 gadā, jo Saule šajā periodā sasniegs savu visaugstāko starojuma intensivitāti.

Ko saka Bībele?

Vai pienākuši pēdējie laiki? Iespējams, ka strauja pēdējo laiku tuvošanās pastāv, jo tieši šobrīd Bībeles pravietojumi piepildās straujos tempos. Tomēr, jautājums ir tāds, ja Bībele to jau sen bija paredzējusi, tad sanāk tā, ka Augstāk Stāvošajam Spēkam, tas bija ieplānots no pasaules radīšanas laika? Atbilde viennozīmīgi nē! Radītājs bija paredzējis cilvēcei dzīvot mūžīgi, bet Ievas un Ādama nepaklausības dēļ mūžība tika zaudēta. Līdz ar to, jau bija notikusi Zemes pirmā apokalipse.

Moments, kuram vēlētos pievērst īpašu uzmanību ir Apokalipse ar nosaukumu „Ūdens plūdi.” „…pārplūda lielo dzelmju avoti un tika atvērti debesu logi. Un lietus lija pār zemi…” (1.Moz.7:11) Tas nozīmē, ka nevis vienkārši lija lietus no debesīm, bet kaut kas…neredzams…un liels atvērās…kas tas ir? Tas bija debesu logs. No kura mūsdienās ir atlicis tikai Zemes elektromagnētiskais lauks, kurš gadsimtu laikā loģiskā gaitā tuvojas noslēgumam. Tādējādi arī samazinās cilvēku dzīve, sasprindzinājuma palielināšanās un CNS difūzija. Dievs visu ir radījis perfekti, vienīgi diemžēl cilvēks joprojām to nespēj novērtēt, turpinot dzīvot zemo instinktu vadīts. Paredzēts bija pavisam cits scenārijs. Dievs bija paredzējis un radījis debesu logu, jeb jumu tā, lai tajā ietilptu arī tādas funkcijās ne tikai cilvēka pasargāšana no metoriorītu lietus, tiešās Saules ietekmes un citiem ārējiem faktoriem, bet tajā bija milzu enerģijas barotne, kas veicināja cilvēku mūžīgai dzīvei. Bet nepaklausība darīja savu. Dievs teica: „Tagad tu mirsi!” Vai tas nozīmē, ka Ādams un Ieva mira uz līdzenas vietas? Nē, viņi zaudēja mūžīgu dzīvošanu. Viņi kļuva mirstīgi. Debesu logs bruka. Līdz pat mūsdienām ir jaušams Dieva teiktais vārds. Zemes elektromagnētiskā lauka pavājināšanās un cilvēku mūža un enerģijas rezerves samazināšanās.

Pēdējie laiki

Ko saka zinātne?

Pēc dažu zinātnieku domām, inversija jau notiek. Kas mūs sagaida? Drīz nebūs derīgi kompasi. Cilvēki būs pakļauti dažādam slimībām. Magnetosfēra aizsargā virszemi no bīstamām kosmosa daļiņām, kuras tiek apturētas uzlādējoties lielās enerģijas ietekmē. Bez magnetizētā vairoga apstarojums būs ļoti augsts ekvatoriālās un vidējās zonās. Par to ir pārliecināti daudzi vadošie zinātnieki pasaulē.

Ko saka Bībele?

Neatkarīgi no tā, ka cilvēkam piemīt tendence grēkot, tomēr Dieva žēlastība un mīlestība ir tik liela, ka Pasaulē nācis Viņa vienpiedzimušais dēls Jēzus Kristus, lai atpestītu mūs no grēkiem un mēs atgūtu mūžīgo dzīvošanu debesis. Tur būs jauna Zeme. Jauns sākums.
Vai 2012. gadā notiks apokalipse?
Debess un zeme zudīs, bet Mani vārdi nezudīs. Bet par to dienu vai stundu neviens nezina, ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, kā vien Tēvs. (Marka 13:32)

„Esiet nomodā!” (Marka 13:37)

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.