„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Latviešu biedrība pieprasa “1938. g. Latvijas Republikas” neatkarību Godzemes Izumu Izumos Ropažu novadā

Godzemes Ditta

Mēs, vispasaules pamatiedzīvotāju Godzemes diarki – Ditta un Leifs, esam proklamējuši valsti “1938. g. Latvijas Republika” kas atrodas visā Latvijā, un mudinām visus pievienot tai savas zemes, lai izvairīties no ārzemju banku genocīda, kas caur digitālām mahinācijām okupē Latvju svēto zemi.

Es, Godzemes Ditta, rīkoju Valsts Zemes Dienestu atjaunotajai  valstij atdalīt agrāko ģeogrāfisko teritoriju Izumi Ropažos, kur arī ir reģistrēta Latviešu Biedrība kas darbojas pēc brīvvalsts laika statūtiem, mudinot 1938. g iekārtas atjaunošanu visā Latvijā ārzemju banku un vadošo struktūru administratīvās okupācijas dēļ.

Valsts “1938. g. Latvijas Republika” proklamācijas dokumentus ir saņēmuši banku sadarbības biznesa firmu Saeima, Ministru Kabinets, un Prezidents vadītāji, kas ignorē 3000 Latviešu biedrību pirmskara tīklu atjaunošanas nepieciešamību valsts izveidei, īstenojot vienīgi izredzētās rases vēlmes.

93.g. g. 18. februāra naktī pēc Godmaņa pavēles notika asiņaina izrēķināšanās ar vienīgo RLBvaldi, kas uzsāka atjaunot Rīgas Latviešu Biedrības darbību pēc brīvvalsts laika statūtiem. 3000 Latviešu biedrības ir tā valsts pamatstruktūra kas īsteno Satversmes 2. pantu Vara pieder Tautai. Latviešu biedrībām ir jāpieņem darbā visi deputāti,  u c  vadītāji, lai valsts darbotos saskaņa ar pamatiedzīvotāju tiesībām. Šobrīd visas iestādes ir ārzemēs reģistrētas korporācijas un šīs ārzemnieku biznesa peļņas motivētas firmas pieņem darbā ievēlētos sistēmiski ekspropriējot pamatiedzīvotāju zemes un īpašumus. Tas ir karš! Tā ir okupācija! Bet bēgļiem no Latvijas nepiešķir bēgļu statusu, jo prioritāte ir rasu nomaiņa un  spēkā ir citu kontinentu bēgļu pilns ekonomiskais atbalsts bet ārzemju banku un tiesu okupācijas sistēmas ir slēpta un neizteikta ekonomiskā un  administratīvā kara sekas.

Un vēl reiz – tagad 2017. gadā -  tiek iznīcināta Latviešu Biedrība, šoreiz Ropažos, izdzenot pamatiedzīvotājus no vienīgās dzīvesvietas. Un nelīdz rakstītais nekādām instancēm, jo vara Latvijā pieder Sorosiem, Rotšildiem, Cionas Priorātam, Bernadotiem, Warburgiem, Vatikānai, Pentagonam u d c, tikai ne Latvijas Tautai. Un III Pasaules Karu uzvarēja centrālbanku baņķieri nodibinot BIS.org, kas arī bija II Pasaules kara mērķis – radīt Eiropas privāto centrālbanku mātes uzņēmumu un Eiropas virsvadības biznesu centru – Eiropas Komisiju. Eiropas parlaments ir tikai butaforijai. Rasistiskā pasaules valdība NWO turpina savu 90 % iedzīvotāju iznīcināšanas plānu netraucēti.

Un neticiet Pūķina briesmu scenārijiem jo arī PRAVITELSTVO RF (DUNS nr 531298725) ir Vācu firma, kas vada Krievijas valdību, un Krievijas centrālbanka, tāpat kā Latvijas, ir Rotšildu privātie kantori, kas vada gan narkotiku, gan cilvēku tirdzniecības, gan bērnu upurēšanas biznesus.

Un potes, bērniem uz dzimumorgāniem, jau ir likvidējušas nākamo paaudzi, kuras nebūs, ja I un II Pasaules karu genocīdu vadījušie noziedznieki vēl turpinās vadīt PaSauli!

Nāciet Latviešu Biedrībā LaBie.lv un mierīgi sistēmiski izglābsim visas Tautas izirdinot kara korporācijas!

Romas Reiha inkvizīcijas policija joprojām vajā mani Latvijā lai ielikt arestā par to ka NEATDEVU VĀJPRĀTĪGAJIEM MANAS TIESĪBAS. Cietumi un kapi ir pilni ar pamatiedzīvotājiem – tas ir piemuļķoto zombiju pasaules karš, jau trešais!

Pievienotie dokumenti ir plašāks 28. lpp lietu apraksts un 10 triljonu BIR (Baltic Indigenous Runes) pavadzīmes Zviedrijas NATO komisāram Björn von Sydow visu pasaules kara korporāciju decentralizācijai, ka arī 1 kvadriljons BIR pasaules pamatiedzīvotājiem.

Diarki par Godzemi https://youtu.be/6xKd-rqPUBY

Latviešu biedrība 

Papildus informācija:

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Džastins Bībers: Velnam nav varas, kad Jūs zināt dzīvo Dievu!

Džastins Bībers: Velnam nav varas, kad Jūs zināt dzīvo Dievu!(0)

Džastins Bībers (Justin Bieber) dalījās ar ziņu savā mājas lāpā, atgādinot abonentiem, ka velns nevar uzvarēt Dievu: “Lai velns ir norūpējusies par to, ka viņam nav varas pār jums, kad zināt dzīvo Dievu! Un Viņa vārds ir Jēzus! Kāpēc raizēties, ja tā vietā Jūs varat Viņu pielūgt, “ziņo-spektrs.com/ cnl.news  Ziņojumā pievienots arī video, kurā, Bībers

ASV prezidenta Donalda Trampa uzruna tautai Varšavā: Lai Rietumi izdzīvotu, jāsargā tradicionālās vērtības un Dieva apziņa

ASV prezidenta Donalda Trampa uzruna tautai Varšavā: Lai Rietumi izdzīvotu, jāsargā tradicionālās vērtības un Dieva apziņa(0)

ASV prezidenta Donalda Trampa vizītes laikā Varšavā, 6. Jūlijā naca klajā ar uzrunu Polijas tautai. Viens no galvenajiem šīs vizītes mērķiem bija paust Amerikas Savienoto Valstu uzticību NATO sabiedrotajiem, tostarp Polijai, kurā pēc pērnā gada Varšavas samita izvietoti papildu amerikāņu spēki. Savā uzrunā Varšavas centrā Tramps norādīja, ka transatlantiskās saiknes starp ASV un Eiropu ir

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca(0)

Vai atceramies, kas pirms 15 gadiem Ainaram Šleseram palīdzēja iegūt kāroto varu un deva iespējas piedalīties Latvijas īpašumu sadalē? Tās bija kristīgās baznīcas. Mācītāju partija – tā neformāli žurnālisti nosauca Latvijas Pirmo partiju, kuras priekšgalā kopā ar Šleseru nostājās vairāki pazīstami mācītāji,-ziņo spektrs.com/blogs.adventistiem.lv Kristiešu pienākums ir iesaistīties politikā un ietekmēt likumu pieņemšanu no iekšpuses –

Saeimas priekšsēdētāja: holokausta noziegumiem nav noilguma

Saeimas priekšsēdētāja: holokausta noziegumiem nav noilguma(1)

Ebreji ir bijuši, ir un būs nozīmīga Latvijas sabiedrības daļa. Noziegumiem pret ebreju tautu joprojām nav attaisnojuma un noilguma, un mēs noliecam galvu nevainīgo upuru priekšā. To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uzsvēra otrdien, 4.jūlijā, piedaloties Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienas pasākumā,-ziņo spektrs.com/saeima.lv Saeimas priekšsēdētāja atgādināja, ka tā ir ne tikai Latvijas, Vācijas un daudzu

Kristīgais hip-hop dziedātājs Lauris Vilcāns klajā laidis jaunu dziesmu – Tu dzirdi manu lūgšanu

Kristīgais hip-hop dziedātājs Lauris Vilcāns klajā laidis jaunu dziesmu – Tu dzirdi manu lūgšanu(0)

Lauris Vilcāns, kristīgais hip-hop dziedātājs, un mājas lapas cilvekuzvejnieki.lv pārstāvis kopā ar Eliju Gobu & Edgaru sabiedrībai piedāvā jaunu dziesmu “Tu dzirdi manu lūgšanu”,-ziņo spektrs.com Lauris Vilcāns – Tu dzirdi manu lūgšanu pied. Elijs Goba & Edgars Lauris Vilcāns : “Pirms vairākiem gadiem (2011.g.) es dzīvoju Anglijā. Manā dzīvē bija daudz problēmu un atkarību, lai

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.