„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Latviešu biedrība pieprasa “1938. g. Latvijas Republikas” neatkarību Godzemes Izumu Izumos Ropažu novadā

Godzemes Ditta

Mēs, vispasaules pamatiedzīvotāju Godzemes diarki – Ditta un Leifs, esam proklamējuši valsti “1938. g. Latvijas Republika” kas atrodas visā Latvijā, un mudinām visus pievienot tai savas zemes, lai izvairīties no ārzemju banku genocīda, kas caur digitālām mahinācijām okupē Latvju svēto zemi.

Es, Godzemes Ditta, rīkoju Valsts Zemes Dienestu atjaunotajai  valstij atdalīt agrāko ģeogrāfisko teritoriju Izumi Ropažos, kur arī ir reģistrēta Latviešu Biedrība kas darbojas pēc brīvvalsts laika statūtiem, mudinot 1938. g iekārtas atjaunošanu visā Latvijā ārzemju banku un vadošo struktūru administratīvās okupācijas dēļ.

Valsts “1938. g. Latvijas Republika” proklamācijas dokumentus ir saņēmuši banku sadarbības biznesa firmu Saeima, Ministru Kabinets, un Prezidents vadītāji, kas ignorē 3000 Latviešu biedrību pirmskara tīklu atjaunošanas nepieciešamību valsts izveidei, īstenojot vienīgi izredzētās rases vēlmes.

93.g. g. 18. februāra naktī pēc Godmaņa pavēles notika asiņaina izrēķināšanās ar vienīgo RLBvaldi, kas uzsāka atjaunot Rīgas Latviešu Biedrības darbību pēc brīvvalsts laika statūtiem. 3000 Latviešu biedrības ir tā valsts pamatstruktūra kas īsteno Satversmes 2. pantu Vara pieder Tautai. Latviešu biedrībām ir jāpieņem darbā visi deputāti,  u c  vadītāji, lai valsts darbotos saskaņa ar pamatiedzīvotāju tiesībām. Šobrīd visas iestādes ir ārzemēs reģistrētas korporācijas un šīs ārzemnieku biznesa peļņas motivētas firmas pieņem darbā ievēlētos sistēmiski ekspropriējot pamatiedzīvotāju zemes un īpašumus. Tas ir karš! Tā ir okupācija! Bet bēgļiem no Latvijas nepiešķir bēgļu statusu, jo prioritāte ir rasu nomaiņa un  spēkā ir citu kontinentu bēgļu pilns ekonomiskais atbalsts bet ārzemju banku un tiesu okupācijas sistēmas ir slēpta un neizteikta ekonomiskā un  administratīvā kara sekas.

Un vēl reiz – tagad 2017. gadā -  tiek iznīcināta Latviešu Biedrība, šoreiz Ropažos, izdzenot pamatiedzīvotājus no vienīgās dzīvesvietas. Un nelīdz rakstītais nekādām instancēm, jo vara Latvijā pieder Sorosiem, Rotšildiem, Cionas Priorātam, Bernadotiem, Warburgiem, Vatikānai, Pentagonam u d c, tikai ne Latvijas Tautai. Un III Pasaules Karu uzvarēja centrālbanku baņķieri nodibinot BIS.org, kas arī bija II Pasaules kara mērķis – radīt Eiropas privāto centrālbanku mātes uzņēmumu un Eiropas virsvadības biznesu centru – Eiropas Komisiju. Eiropas parlaments ir tikai butaforijai. Rasistiskā pasaules valdība NWO turpina savu 90 % iedzīvotāju iznīcināšanas plānu netraucēti.

Un neticiet Pūķina briesmu scenārijiem jo arī PRAVITELSTVO RF (DUNS nr 531298725) ir Vācu firma, kas vada Krievijas valdību, un Krievijas centrālbanka, tāpat kā Latvijas, ir Rotšildu privātie kantori, kas vada gan narkotiku, gan cilvēku tirdzniecības, gan bērnu upurēšanas biznesus.

Un potes, bērniem uz dzimumorgāniem, jau ir likvidējušas nākamo paaudzi, kuras nebūs, ja I un II Pasaules karu genocīdu vadījušie noziedznieki vēl turpinās vadīt PaSauli!

Nāciet Latviešu Biedrībā LaBie.lv un mierīgi sistēmiski izglābsim visas Tautas izirdinot kara korporācijas!

Romas Reiha inkvizīcijas policija joprojām vajā mani Latvijā lai ielikt arestā par to ka NEATDEVU VĀJPRĀTĪGAJIEM MANAS TIESĪBAS. Cietumi un kapi ir pilni ar pamatiedzīvotājiem – tas ir piemuļķoto zombiju pasaules karš, jau trešais!

Pievienotie dokumenti ir plašāks 28. lpp lietu apraksts un 10 triljonu BIR (Baltic Indigenous Runes) pavadzīmes Zviedrijas NATO komisāram Björn von Sydow visu pasaules kara korporāciju decentralizācijai, ka arī 1 kvadriljons BIR pasaules pamatiedzīvotājiem.

Diarki par Godzemi https://youtu.be/6xKd-rqPUBY

Latviešu biedrība 

Papildus informācija:

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Diskusija: Ārvalstu propagandas ietekme uz vēlēšanām

Diskusija: Ārvalstu propagandas ietekme uz vēlēšanām(0)

Šī brīža situācija Rietumu pasaulē un Latvijā ir aktualizējusi jautājumu par ārvalstu propagandu – kāda ir tās ietekme uz neatkarīgu valstu vēlēšanām? Kā demokrātiskai valstij cīnīties pret dezinformāciju un viltus ziņām? Vai vēlēšanas Latvijā varētu tikt ietekmētas no ārpuses? Uz šiem jautājumiem mēģināsim rast atbildi diskusijā jauniešu auditorijai. Piedalījās: Dr. theol. Guntis Kalme, Dr.sc.pol., LĀI

Raivis Dzintars (NA) aicina apstādināt “Providus” imigrācijas un beztautu pasaules reklamēšanas projekta izplatīšanu skolās

Raivis Dzintars (NA) aicina apstādināt “Providus” imigrācijas un beztautu pasaules reklamēšanas projekta izplatīšanu skolās(0)

Organizācija “Providus” aktīvi ķērusies pie projekta, kas, pašas organizācijas vārdiem izsakoties, paredz “paplašināt izpratni par migrācijas procesiem” un “mainīt viedokli par jaunatbraucējiem Latvijas sabiedrībā”. Dažādi imigrācijas un beztautu pasaules reklamēšanas projekti nav nekas jauns. Taču šoreiz pasākuma neslēpts mērķis ir iekļūšana skolās, lai propaganda sasniegtu visvieglāk ietekmējamo sabiedrības daļu – bērnus. Kā “Providus” ieceres sadarbības

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa(0)

„Tad Viņš tiem teica: “Tad dodiet ķeizaram, kas ķeizaram pieder, un Dievam, kas Dievam pieder.”” (Mat. 22: 22)   No jauna sabiedrībā uzvirmojusi diskusija par jaunajām Latvijas pasēm, aktualizējoties jautājumam, Vai kristieši reliģiskās pārliecības dēļ ir tiesīgi atteikties no jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm?  Lai rastos skaidrība par to, kāda ir kristīgi- politiska nostāja

Vērtēs piedāvātos grozījumus “mājas-kuģa” radīto neskaidrību novēršanai

Vērtēs piedāvātos grozījumus “mājas-kuģa” radīto neskaidrību novēršanai(0)

Sabiedrībā plaši apspriestā tēma par Pāvilostas novada Sakas pagastā pašā jūras krasta kāpās uzbūvēto atpūtas māju “kuģis”, ieguvusi atsevišķu politiķu uzmanību, pēc tam, kad lielāko sabiedrības neizpratni izsauca ziņa, par 2013. gadā tiesā pierādīto, ka tas ir kuģis. Savukārt Administratīvā rajona tiesa nāca klajā ar paziņojumu, ka “Tiesā pēc būtības netika vērtēts jautājums par to,

Tagad iespējams lejuplādēt un izmantot mobilo lietotni “Valodas draugs”

Tagad iespējams lejuplādēt un izmantot mobilo lietotni “Valodas draugs”(0)

Tieslietu ministrijā tika prezentēta Valsts valodas centra izstrādātā mobilā lietotne “Valodas draugs”, kura no šodienas ir pieejama iedzīvotājiem, lai iesaistītos Valsts valodas centra darbībā, nosūtot ziņojumu par iespējamu valsts valodas pārkāpumu vai uzslavu par valodas lietojumu. Lietotne ir pieejama jebkurai personai, kura izmanto mobilo ierīci ar Android operētājsistēmu un to iespējams lejuplādēt GooglePlay veikalā (lietotne drīzumā būs pieejama arī iOSoperētājsistēmai

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.