„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Latviešu biedrība pieprasa “1938. g. Latvijas Republikas” neatkarību Godzemes Izumu Izumos Ropažu novadā

Godzemes Ditta

Mēs, vispasaules pamatiedzīvotāju Godzemes diarki – Ditta un Leifs, esam proklamējuši valsti “1938. g. Latvijas Republika” kas atrodas visā Latvijā, un mudinām visus pievienot tai savas zemes, lai izvairīties no ārzemju banku genocīda, kas caur digitālām mahinācijām okupē Latvju svēto zemi.

Es, Godzemes Ditta, rīkoju Valsts Zemes Dienestu atjaunotajai  valstij atdalīt agrāko ģeogrāfisko teritoriju Izumi Ropažos, kur arī ir reģistrēta Latviešu Biedrība kas darbojas pēc brīvvalsts laika statūtiem, mudinot 1938. g iekārtas atjaunošanu visā Latvijā ārzemju banku un vadošo struktūru administratīvās okupācijas dēļ.

Valsts “1938. g. Latvijas Republika” proklamācijas dokumentus ir saņēmuši banku sadarbības biznesa firmu Saeima, Ministru Kabinets, un Prezidents vadītāji, kas ignorē 3000 Latviešu biedrību pirmskara tīklu atjaunošanas nepieciešamību valsts izveidei, īstenojot vienīgi izredzētās rases vēlmes.

93.g. g. 18. februāra naktī pēc Godmaņa pavēles notika asiņaina izrēķināšanās ar vienīgo RLBvaldi, kas uzsāka atjaunot Rīgas Latviešu Biedrības darbību pēc brīvvalsts laika statūtiem. 3000 Latviešu biedrības ir tā valsts pamatstruktūra kas īsteno Satversmes 2. pantu Vara pieder Tautai. Latviešu biedrībām ir jāpieņem darbā visi deputāti,  u c  vadītāji, lai valsts darbotos saskaņa ar pamatiedzīvotāju tiesībām. Šobrīd visas iestādes ir ārzemēs reģistrētas korporācijas un šīs ārzemnieku biznesa peļņas motivētas firmas pieņem darbā ievēlētos sistēmiski ekspropriējot pamatiedzīvotāju zemes un īpašumus. Tas ir karš! Tā ir okupācija! Bet bēgļiem no Latvijas nepiešķir bēgļu statusu, jo prioritāte ir rasu nomaiņa un  spēkā ir citu kontinentu bēgļu pilns ekonomiskais atbalsts bet ārzemju banku un tiesu okupācijas sistēmas ir slēpta un neizteikta ekonomiskā un  administratīvā kara sekas.

Un vēl reiz – tagad 2017. gadā -  tiek iznīcināta Latviešu Biedrība, šoreiz Ropažos, izdzenot pamatiedzīvotājus no vienīgās dzīvesvietas. Un nelīdz rakstītais nekādām instancēm, jo vara Latvijā pieder Sorosiem, Rotšildiem, Cionas Priorātam, Bernadotiem, Warburgiem, Vatikānai, Pentagonam u d c, tikai ne Latvijas Tautai. Un III Pasaules Karu uzvarēja centrālbanku baņķieri nodibinot BIS.org, kas arī bija II Pasaules kara mērķis – radīt Eiropas privāto centrālbanku mātes uzņēmumu un Eiropas virsvadības biznesu centru – Eiropas Komisiju. Eiropas parlaments ir tikai butaforijai. Rasistiskā pasaules valdība NWO turpina savu 90 % iedzīvotāju iznīcināšanas plānu netraucēti.

Un neticiet Pūķina briesmu scenārijiem jo arī PRAVITELSTVO RF (DUNS nr 531298725) ir Vācu firma, kas vada Krievijas valdību, un Krievijas centrālbanka, tāpat kā Latvijas, ir Rotšildu privātie kantori, kas vada gan narkotiku, gan cilvēku tirdzniecības, gan bērnu upurēšanas biznesus.

Un potes, bērniem uz dzimumorgāniem, jau ir likvidējušas nākamo paaudzi, kuras nebūs, ja I un II Pasaules karu genocīdu vadījušie noziedznieki vēl turpinās vadīt PaSauli!

Nāciet Latviešu Biedrībā LaBie.lv un mierīgi sistēmiski izglābsim visas Tautas izirdinot kara korporācijas!

Romas Reiha inkvizīcijas policija joprojām vajā mani Latvijā lai ielikt arestā par to ka NEATDEVU VĀJPRĀTĪGAJIEM MANAS TIESĪBAS. Cietumi un kapi ir pilni ar pamatiedzīvotājiem – tas ir piemuļķoto zombiju pasaules karš, jau trešais!

Pievienotie dokumenti ir plašāks 28. lpp lietu apraksts un 10 triljonu BIR (Baltic Indigenous Runes) pavadzīmes Zviedrijas NATO komisāram Björn von Sydow visu pasaules kara korporāciju decentralizācijai, ka arī 1 kvadriljons BIR pasaules pamatiedzīvotājiem.

Diarki par Godzemi https://youtu.be/6xKd-rqPUBY

Latviešu biedrība 

Papildus informācija:

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Juridiskas sarunas par Satversmi

Juridiskas sarunas par Satversmi(0)

Reizi piecos gados Satversmes pieņemšanas gadadienā apspriežam tās iespējamos pilnveidojumus. Piedalīsies: LU docents Jānis Pleps; tiesībsargs Juris Jansons; Latvijas pārstāvis starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Kristīne Līce. dalība brīva bez maksas vēlama iepriekšēja pieteikšanās:[email protected] Laiks: 15 februārī, 13:00; Adrese: Raiņa būlvārī 4.

Līga Gleške „Prieka vēsts”: Jaunā Gada pravietojums

Līga Gleške „Prieka vēsts”: Jaunā Gada pravietojums(0)

Draudzes „Prieka vēsts” mācītājas Līgas Gleškes uzruna dievkalpojumā Jaunā Gada mijā. Kāds būs gaidāmais Jaunais Gads? Jēzus Kristus atbildētu: „Tāds, kādu Tu vēlies.” Vai gads būs izdevībām, iespējām, un finansiāli pārbagāts? Vai arī tajā neklāsies tik labi kā gribētos? Par to zina tikai Tu pats! Kāpēc? Tāpēc, ka mēs paši radām iespējas un izdarām izvēles

ANO rezolūcija par Jeruzalemi: Latvija balsojumā atturējās atšķirībā no pārējām Baltijas valstīm

ANO rezolūcija par Jeruzalemi: Latvija balsojumā atturējās atšķirībā no pārējām Baltijas valstīm(0)

ANO Ģenerālā asambleja ceturtdien balsojusi pret ASV prezidenta Donalda Trampa nostāju, ka Jeruzaleme atzīstama par Izraēlas galvaspilsētu. Latvija šajā balsojumā atturējās, kaut arī Lietuva, Igaunija un vēl 126 citas valstis atbalstīja rezolūciju, -ziņo spektrs.com/ BBC. “Jebkādi lēmumi un darbības, kas sakās esam mainījušas svētās Jeruzalemes pilsētas raksturu, statusu vai demogrāfisko kompozīciju, ir juridiski nesaistošas, tās

Jura Rubeņa Jaunajā Gada novēlējums: iemantot jaunu sirdi un jaunu garu!

Jura Rubeņa Jaunajā Gada novēlējums: iemantot jaunu sirdi un jaunu garu!(0)

Juris Rubenis Brāļu draudzes Jaunā Gada izraudzītais lozungs: „Es jums piešķiršu jaunu sirdi un jaunu garu; Es izņemšu no jūsu krūtīm akmens sirdi un ielikšu jums miesas sirdi.” (Ecēhiēla 36:26-27) Jaunā Gada novēlējumos mēs bieži lietojam vārdu JAUNS! Piemēram, vēlējot jaunus panākumus. Kāds domātājs ir sacījis, ka satiekot kaut ko jaunu, ir tā, ka Tu

ASV prezidents Donalds Tramps atzīst Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu

ASV prezidents Donalds Tramps atzīst Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu(0)

ASV prezidents Donalds Tramps trešdien paziņojis, ka Jeruzaleme tiek atzīta par Izraēlas galvaspilsētu un atsakoties no desmitgadēm ilgās piesardzīgās Vašingtonas politikas un riskējot izraisīt jaunu vardarbības uzliesmojumu Tuvajos Austrumos. „Esmu izlēmis, ka pienācis laiks Jeruzalemi oficiāli atzīt par Izraēlas galvaspilsētu. Tā ir pareiza rīcība. Pildot vienu no saviem priekšvēlēšanu solījumiem, esmu devis arī rīkojumu Valsts

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.