„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Latviešu biedrība pieprasa “1938. g. Latvijas Republikas” neatkarību Godzemes Izumu Izumos Ropažu novadā

Godzemes Ditta

Mēs, vispasaules pamatiedzīvotāju Godzemes diarki – Ditta un Leifs, esam proklamējuši valsti “1938. g. Latvijas Republika” kas atrodas visā Latvijā, un mudinām visus pievienot tai savas zemes, lai izvairīties no ārzemju banku genocīda, kas caur digitālām mahinācijām okupē Latvju svēto zemi.

Es, Godzemes Ditta, rīkoju Valsts Zemes Dienestu atjaunotajai  valstij atdalīt agrāko ģeogrāfisko teritoriju Izumi Ropažos, kur arī ir reģistrēta Latviešu Biedrība kas darbojas pēc brīvvalsts laika statūtiem, mudinot 1938. g iekārtas atjaunošanu visā Latvijā ārzemju banku un vadošo struktūru administratīvās okupācijas dēļ.

Valsts “1938. g. Latvijas Republika” proklamācijas dokumentus ir saņēmuši banku sadarbības biznesa firmu Saeima, Ministru Kabinets, un Prezidents vadītāji, kas ignorē 3000 Latviešu biedrību pirmskara tīklu atjaunošanas nepieciešamību valsts izveidei, īstenojot vienīgi izredzētās rases vēlmes.

93.g. g. 18. februāra naktī pēc Godmaņa pavēles notika asiņaina izrēķināšanās ar vienīgo RLBvaldi, kas uzsāka atjaunot Rīgas Latviešu Biedrības darbību pēc brīvvalsts laika statūtiem. 3000 Latviešu biedrības ir tā valsts pamatstruktūra kas īsteno Satversmes 2. pantu Vara pieder Tautai. Latviešu biedrībām ir jāpieņem darbā visi deputāti,  u c  vadītāji, lai valsts darbotos saskaņa ar pamatiedzīvotāju tiesībām. Šobrīd visas iestādes ir ārzemēs reģistrētas korporācijas un šīs ārzemnieku biznesa peļņas motivētas firmas pieņem darbā ievēlētos sistēmiski ekspropriējot pamatiedzīvotāju zemes un īpašumus. Tas ir karš! Tā ir okupācija! Bet bēgļiem no Latvijas nepiešķir bēgļu statusu, jo prioritāte ir rasu nomaiņa un  spēkā ir citu kontinentu bēgļu pilns ekonomiskais atbalsts bet ārzemju banku un tiesu okupācijas sistēmas ir slēpta un neizteikta ekonomiskā un  administratīvā kara sekas.

Un vēl reiz – tagad 2017. gadā -  tiek iznīcināta Latviešu Biedrība, šoreiz Ropažos, izdzenot pamatiedzīvotājus no vienīgās dzīvesvietas. Un nelīdz rakstītais nekādām instancēm, jo vara Latvijā pieder Sorosiem, Rotšildiem, Cionas Priorātam, Bernadotiem, Warburgiem, Vatikānai, Pentagonam u d c, tikai ne Latvijas Tautai. Un III Pasaules Karu uzvarēja centrālbanku baņķieri nodibinot BIS.org, kas arī bija II Pasaules kara mērķis – radīt Eiropas privāto centrālbanku mātes uzņēmumu un Eiropas virsvadības biznesu centru – Eiropas Komisiju. Eiropas parlaments ir tikai butaforijai. Rasistiskā pasaules valdība NWO turpina savu 90 % iedzīvotāju iznīcināšanas plānu netraucēti.

Un neticiet Pūķina briesmu scenārijiem jo arī PRAVITELSTVO RF (DUNS nr 531298725) ir Vācu firma, kas vada Krievijas valdību, un Krievijas centrālbanka, tāpat kā Latvijas, ir Rotšildu privātie kantori, kas vada gan narkotiku, gan cilvēku tirdzniecības, gan bērnu upurēšanas biznesus.

Un potes, bērniem uz dzimumorgāniem, jau ir likvidējušas nākamo paaudzi, kuras nebūs, ja I un II Pasaules karu genocīdu vadījušie noziedznieki vēl turpinās vadīt PaSauli!

Nāciet Latviešu Biedrībā LaBie.lv un mierīgi sistēmiski izglābsim visas Tautas izirdinot kara korporācijas!

Romas Reiha inkvizīcijas policija joprojām vajā mani Latvijā lai ielikt arestā par to ka NEATDEVU VĀJPRĀTĪGAJIEM MANAS TIESĪBAS. Cietumi un kapi ir pilni ar pamatiedzīvotājiem – tas ir piemuļķoto zombiju pasaules karš, jau trešais!

Pievienotie dokumenti ir plašāks 28. lpp lietu apraksts un 10 triljonu BIR (Baltic Indigenous Runes) pavadzīmes Zviedrijas NATO komisāram Björn von Sydow visu pasaules kara korporāciju decentralizācijai, ka arī 1 kvadriljons BIR pasaules pamatiedzīvotājiem.

Diarki par Godzemi https://youtu.be/6xKd-rqPUBY

Latviešu biedrība 

Papildus informācija:

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Izraēlas kino dienās aicina apmeklēt bezmaksas kino un ekskursiju uz sinagogu

Izraēlas kino dienās aicina apmeklēt bezmaksas kino un ekskursiju uz sinagogu(0)

Izraēlas kino dienas 21. oktobrī Izraēlas filmu dienu ietvaros kinoteātrī K.Suns pl. 15:30 būs skatāma detektīvkomēdija “Strausa sindroms” (Režisors: Amirs I. Volfs). Upē tiek atrasts kāda vecāka vīra līķis, kam uz rokas ir mistiskas izcelsmes tetovējums. Jauns policijas detektīvs uzņemas izmeklēt šo lietu. Amikams ir atradis iespēju pievienoties baisākajam klubam pasaulē: holokaustā izdzīvojušo klubam. Neraugoties

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana(0)

Profesora Roberta Feldmaņa fonds jūs sirsnīgi aicina uz mācītāja Dr. theol. Roberta Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma “PAR SEVI UN SEV” atvēršanu 31. oktobrī pulksten 17.00 Lutera akadēmijā (Rīgā, Alksnāja ielā 3)

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām(0)

Katoļu baznīcas pasākumā desmitiem tūkstoši cilvēku sestdien Polijā pulcējās uz valsts robežām, lai vienotos kopīgās lūgšanās. Kaut arī šis bija reliģisks pasākums, taču kritiķi tajā saskata atbalstu valdības atteikumam ielaist valstī musulmaņu imigrantus,-ziņo spektrs.com/lkr.lv  Cilvēki ar autobusiem tika nogādāti no vairāk nekā 300 baznīcām uz iepriekš izvēlētām vietām pie robežas. Vairāki priesteri atzina, ka šis

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”(0)

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē NA deputāti Nauris Puntulis un Dainis Locis neatbalstīja finansējuma piešķiršanu Rīgas pareizticīgo kamerkora “Blagovest” dalības nodrošināšanai Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē,-ziņo spektrs.com/Nacionālā Apvienība Visi pārējie komitejas locekļi vienbalsīgi atbalstīja finansējuma piešķiršanu. Atgādināsim, ka šī kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs ir bēdīgi slavenais GKR valdes loceklis, miljonārs,

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi(0)

Portāls Tuvumā.lv veicis kriestiešu aptauju saistībā ar referendumu Katalonijā, tostarp arī viedokli izteikuši Latvijas arhibīskapi,-ziņo spektrs.com Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags: “Es tik labi nepārzinu Spānijas lietas, lai pēc būtības spriestu par Katalonijas neatkarību. Atminoties mūsu tautas pašnoteikšanās centienus, simpātijas ir katalāņu pusē, bet atceros arī savas negatīvās izjūtas pret V.Lindermaņa un I.Girsa rosināto Latgales autonomiju. Lai arī

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.