„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Latviešu biedrība pieprasa “1938. g. Latvijas Republikas” neatkarību Godzemes Izumu Izumos Ropažu novadā

Godzemes Ditta

Mēs, vispasaules pamatiedzīvotāju Godzemes diarki – Ditta un Leifs, esam proklamējuši valsti “1938. g. Latvijas Republika” kas atrodas visā Latvijā, un mudinām visus pievienot tai savas zemes, lai izvairīties no ārzemju banku genocīda, kas caur digitālām mahinācijām okupē Latvju svēto zemi.

Es, Godzemes Ditta, rīkoju Valsts Zemes Dienestu atjaunotajai  valstij atdalīt agrāko ģeogrāfisko teritoriju Izumi Ropažos, kur arī ir reģistrēta Latviešu Biedrība kas darbojas pēc brīvvalsts laika statūtiem, mudinot 1938. g iekārtas atjaunošanu visā Latvijā ārzemju banku un vadošo struktūru administratīvās okupācijas dēļ.

Valsts “1938. g. Latvijas Republika” proklamācijas dokumentus ir saņēmuši banku sadarbības biznesa firmu Saeima, Ministru Kabinets, un Prezidents vadītāji, kas ignorē 3000 Latviešu biedrību pirmskara tīklu atjaunošanas nepieciešamību valsts izveidei, īstenojot vienīgi izredzētās rases vēlmes.

93.g. g. 18. februāra naktī pēc Godmaņa pavēles notika asiņaina izrēķināšanās ar vienīgo RLBvaldi, kas uzsāka atjaunot Rīgas Latviešu Biedrības darbību pēc brīvvalsts laika statūtiem. 3000 Latviešu biedrības ir tā valsts pamatstruktūra kas īsteno Satversmes 2. pantu Vara pieder Tautai. Latviešu biedrībām ir jāpieņem darbā visi deputāti,  u c  vadītāji, lai valsts darbotos saskaņa ar pamatiedzīvotāju tiesībām. Šobrīd visas iestādes ir ārzemēs reģistrētas korporācijas un šīs ārzemnieku biznesa peļņas motivētas firmas pieņem darbā ievēlētos sistēmiski ekspropriējot pamatiedzīvotāju zemes un īpašumus. Tas ir karš! Tā ir okupācija! Bet bēgļiem no Latvijas nepiešķir bēgļu statusu, jo prioritāte ir rasu nomaiņa un  spēkā ir citu kontinentu bēgļu pilns ekonomiskais atbalsts bet ārzemju banku un tiesu okupācijas sistēmas ir slēpta un neizteikta ekonomiskā un  administratīvā kara sekas.

Un vēl reiz – tagad 2017. gadā -  tiek iznīcināta Latviešu Biedrība, šoreiz Ropažos, izdzenot pamatiedzīvotājus no vienīgās dzīvesvietas. Un nelīdz rakstītais nekādām instancēm, jo vara Latvijā pieder Sorosiem, Rotšildiem, Cionas Priorātam, Bernadotiem, Warburgiem, Vatikānai, Pentagonam u d c, tikai ne Latvijas Tautai. Un III Pasaules Karu uzvarēja centrālbanku baņķieri nodibinot BIS.org, kas arī bija II Pasaules kara mērķis – radīt Eiropas privāto centrālbanku mātes uzņēmumu un Eiropas virsvadības biznesu centru – Eiropas Komisiju. Eiropas parlaments ir tikai butaforijai. Rasistiskā pasaules valdība NWO turpina savu 90 % iedzīvotāju iznīcināšanas plānu netraucēti.

Un neticiet Pūķina briesmu scenārijiem jo arī PRAVITELSTVO RF (DUNS nr 531298725) ir Vācu firma, kas vada Krievijas valdību, un Krievijas centrālbanka, tāpat kā Latvijas, ir Rotšildu privātie kantori, kas vada gan narkotiku, gan cilvēku tirdzniecības, gan bērnu upurēšanas biznesus.

Un potes, bērniem uz dzimumorgāniem, jau ir likvidējušas nākamo paaudzi, kuras nebūs, ja I un II Pasaules karu genocīdu vadījušie noziedznieki vēl turpinās vadīt PaSauli!

Nāciet Latviešu Biedrībā LaBie.lv un mierīgi sistēmiski izglābsim visas Tautas izirdinot kara korporācijas!

Romas Reiha inkvizīcijas policija joprojām vajā mani Latvijā lai ielikt arestā par to ka NEATDEVU VĀJPRĀTĪGAJIEM MANAS TIESĪBAS. Cietumi un kapi ir pilni ar pamatiedzīvotājiem – tas ir piemuļķoto zombiju pasaules karš, jau trešais!

Pievienotie dokumenti ir plašāks 28. lpp lietu apraksts un 10 triljonu BIR (Baltic Indigenous Runes) pavadzīmes Zviedrijas NATO komisāram Björn von Sydow visu pasaules kara korporāciju decentralizācijai, ka arī 1 kvadriljons BIR pasaules pamatiedzīvotājiem.

Diarki par Godzemi https://youtu.be/6xKd-rqPUBY

Latviešu biedrība 

Papildus informācija:

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

“Cīņai sveiks!”: Jaunlatvieši pret Brāļu draudzēm jeb hernhūtiešiem
Balsošana 2019: parakstīšanai atvērts likums atjaunot pilsoņu tiesības lemt pašiem

Balsošana 2019: parakstīšanai atvērts likums atjaunot pilsoņu tiesības lemt pašiem(0)

No 2019.gada 20.septembra līdz 2020.gada 19.septembrim visās 119 pašvaldībās atvērts vēlētāju parakstīšanai likums – atcelt ierobežojumus tautas tiesībām (atcelt 2012. gada gozījumus likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu”). Parakstīt var klātienē pašvaldību izpilddirekcijās/pagastu pārvaldēs pie notāriem un internetā – Latvija.lv ar interneta bankas vai eParaksts pieeju. Aicinām ikvienu pilsoni izmantot savas tiesības un iesaistīties – pastāstīt līdzcilvēkiem

Nacionālā identitāte: “Uzvaras pieminekļa demontāža” izskatīšana  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā

Nacionālā identitāte: “Uzvaras pieminekļa demontāža” izskatīšana Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā(1)

Kolektīvā iesnieguma “Uzvaras pieminekļa demontāža” izskatīšana Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā (13. Saeima) un Edvīna Šnores komentārs. Materiālu filmēja un montēja Leonards Inkins.         Edvīns Šnore: Uzvaras piemineklim nav sakara ar apbedījumiem, un tas nav 1994. gada Latvijas-Krievijas vienošanās priekšmets

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”(0)

Dokumentālā filmā „Latvijas simtgades lāpu gājiens” piedalījās lāpu gājiena dalībnieki, daloties ar savu piedzīvoto gājiena laikā. Filmas ievadā uzrunāja Ivo Pavlovičs, Saulkrastu un Skultes luterāņu baznīcu mācītājs. Filmas dalībnieki: Elīna Boguša, Vladislavs Ķīselis, Rūdolfs Kreislers, Juris Dobelis, Visvaldis Freidenfelds, Ritvars Eglājs, Ādams Lipinskis- Polijas partijas “Likums un taisnīgums” vicepriekšsēdētājs.  

NA kongress : INTERVIJA ar Polijas partijas “Likums un taisnīgums” vicepriekšsēdētāju Ādamu Lipinski

NA kongress : INTERVIJA ar Polijas partijas “Likums un taisnīgums” vicepriekšsēdētāju Ādamu Lipinski(0)

Sestdien, 2018. gada 15. decembrī Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3) notika Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) kongress,-ziņo spektrs.com Nacionālās apvienības kongresā Latvijas gadsimtam sveica viesis no NA sadarbības partneriem Eiropā – Polijas partijas “Likums un Taisnīgums” vicepriekšsēdētājs Ādams Lipinskis. Polijas partijas “Likums un taisnīgums” vicepriekšsēdētājs Ādams Lipinskis NA kongresā paziņoja: “Mēs

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.