„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

22.03.2010. Latvija-Rīga: “Šajā naktī debesis vaļā!”

krusts

Aicinām visu konfesiju draudžu kristiešus piedalīties Lūgšanu nakts pasākumā “Šajā naktī debesis vaļā!” no šī gada 2. aprīļa pulksten 22.00 līdz 3. aprīļa pulksten 6.00 no rīta,- spektrs.com ziņo Rīgas evaņģēliskās Vasarsvētku draudzes “Cerība” mācītājs Jānis Sadovskis.

Ir pienācis Lieldienu laiks, kas runā par Jēzus Kristus pēdējo Vakarēdienu, lūgšanu cīņu Ģetzemanes dārzā, Viņa ciešanām un augšāmcelšanos. Tas runā par notikumiem, kas mainīja cilvēces likteni. Tika izcīnīta visgrandiozākā cīņa cilvēces vēsturē, par to, lai cilvēki varētu sastapties ar Tēvu, un pilnīgi attaisnoti Jēzus asinīs nostātos Dieva priekšā. Jēzus to piepildīja uzvarot nāvi un elli. Pie koka krusta Golgātā tika pienagloti mani un tavi grēki, un atvērās ceļš uz debesīm pie mūsu Tēva.
Jēzus apsolīja, ka nekādi apstākļi vai notikumi ap mums nespēs mūs šķirt no Viņa mīlestības, žēlastības un patiesas svētības.
“Kas mūs šķirs no Kristus mīlestības? Vai ciešanas, izbailes, vajāšanas, bads, plikums, briesmas vai zobens? Nē, visās šinīs lietās mēs paliekam uzvarētāji Tā spēkā, kas mūs mīlējis.” (Rom. 8:35,37)
Taču ir kaut kas tāds, kas starp mums un mūsu mīlošo Tēvu, tomēr spēj uzcelt sienu, tas ir grēks. Mūsu nepareizās domas, vārdi un darbi. Tie ir tie, kas atnes mūsu dzīvē sāpes, vilšanos, sarūgtinājumu un atsvešināšanos no Dieva. Tie nodara pāri mums, cilvēkiem mums apkārt, mūsu zemei un sāpina mūsu Dievu. Vienīgais ceļš, kā visu atkal griezt atpakaļ ir salauzta sirds par saviem un savas tautas grēkiem. Jēzus ir apsolījis, ka salauztu sirdi un satriektu garu Viņš nenoraidīs, un katru, kas griezīsies atpakaļ pie Viņa ar grēku nožēlu, Viņš pieņems, piedos un nomazgās.
Tāpēc šis aicinājums ir Latvijas Dieva tautai, visu konfesiju draudzēm un to mācītājiem, grēku nožēlas dienas ietvaros, šī gada 2. aprīļa naktī vienoties kopīgā grēku nožēlas lūgšanu dievkalpojumā. Mēs aicinām meklēt Dieva vaigu, zemoties grēku nožēlā, meklējot grēku piedošanu un sagaidot mūsu zemes dziedināšanu.

Mēs ticam, ka mūsu tauta var piedzīvot Jesajas grāmatā 61. nodaļā apsolīto, ka Dievs dziedinās sagrauztas sirdis Latvijā, pasludinās apcietinātajiem atsvabināšanu un sasaistītajiem pilnīgu brīvību. Dievs iepriecinās visus noskumušos, piešķirs galvas rotu pelnu vietā, dos prieka eļļu sēru drēbju vietā un atjaunos sagrautās postu vietas.
Šī būs pirmā lūgšanu nakts Latvijā 2010. gadā. Iepriekšējās lūgšanu naktīs ar mums kopā bija daudzas dažādu konfesiju draudzes un mājas grupas, aicinām un ceram uz jaunu dalībnieku iesaistīšanos.
Mēs ticam, ka atmodu un Svētā Gara uguni Latvijā Dievs var izliet caur cilvēkiem, kuri dziļi un personīgi pazīst Dievu un ir gatavi maksāt cenu atraujot no sava miega, komforta un pavadot atdalītu laiku lūgšanā.
NEPALIECIET MALĀ!!!
Lūgšanu nakts mērķis ir vienota, vienlaicīga lūgšana starp draudzēm un atsevišķiem kristiešiem visā Latvijas zemē.
Paliksim nomodā un lūgsim.
Dievs, Svētī Latviju.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Sabiedriskā apspriešana: Jaunajā mācību saturā izņem kristīgās mācības priekšmetu 1.-3. klasei

Sabiedriskā apspriešana: Jaunajā mācību saturā izņem kristīgās mācības priekšmetu 1.-3. klasei(0)

UZMANĪBU! Forumu ciklā eksperti apspriedīs jaunā mācību satura piedāvājumu. Nedēļas laikā to var brīvi apmeklēt arī interesenti izsakot savu vērtējumu  Kristīgās mācības skolotāja Dita Pavloviča paužot nožēlu stāsta: „Mācu šo priekšmetu jau 14 gadus- kopš tas tika ieviests skolu programmā kā obligāts izvēles priekšmets. Trīs gadu garumā reizi nedēļā no 1.-3. klasei bērni apguva pašu kristietības

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”(0)

Doma baznīcā atklāj jauno vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”, kas veltīta 1991.gada barikādēm un Latvijas neatkarībai,- ziņo spektrs.com/la.lv/vsm.lv Doma baznīcai bija sevišķa nozīme 1991. gada janvāra barikāžu laikā, kad tā pārvērtās par sava veida kaujas nometni, kur neatkarības aizstāvji smēlās garīgo spēku un saņēma gan emocionālo mierinājumu, gan medicīnisko palīdzību. Lai godinātu barikāžu laiku

Juridiskas sarunas par Satversmi

Juridiskas sarunas par Satversmi(0)

Reizi piecos gados Satversmes pieņemšanas gadadienā apspriežam tās iespējamos pilnveidojumus. Piedalīsies: LU docents Jānis Pleps; tiesībsargs Juris Jansons; Latvijas pārstāvis starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Kristīne Līce. dalība brīva bez maksas vēlama iepriekšēja pieteikšanās:[email protected] Laiks: 15 februārī, 13:00; Adrese: Raiņa būlvārī 4.

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts(0)

Artūrs Irbe – Ne tikai NHL hokeja leģenda, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, vārtsargs, bet arī vīrietis, tēvs un kristietis. 3. februārī bezmaksas sarunu pasākums, kurā Artūrs dalīsies ar savu stāstu par pārbaudījumiem un uzvarām un šajā ceļā iegūtajam atziņām. Saturs ar uzsvaru vīriešiem, taču aicināts ikviens. 3. februārī Rīgā, Rīgas Vasarsvētku draudzē “Cerība”, Nometņu ielā

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu(0)

Rīgas Ebreju kopiena uzsāk jaunu projektu jauniešiem ar ebreju saknēm un vēlmi iepazīt ebreju kultūru un labi pavadīt laiku kopā ar interesantiem cilvēkiem. Aicinām uz pirmo pasākumu svētdien, 21. janvārī plkst. 12:00! Pasākuma laikā iepazīsim Rīgas Ebreju kopienas namu (Skolas iela 6) – kultūras pieminekli un kādreizējo Ebreju teātra ēku: ielūkosimies, kas notiek aiz “slēgtām

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.