„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

22.03.2010. Latvija-Rīga: “Šajā naktī debesis vaļā!”

krusts

Aicinām visu konfesiju draudžu kristiešus piedalīties Lūgšanu nakts pasākumā “Šajā naktī debesis vaļā!” no šī gada 2. aprīļa pulksten 22.00 līdz 3. aprīļa pulksten 6.00 no rīta,- spektrs.com ziņo Rīgas evaņģēliskās Vasarsvētku draudzes “Cerība” mācītājs Jānis Sadovskis.

Ir pienācis Lieldienu laiks, kas runā par Jēzus Kristus pēdējo Vakarēdienu, lūgšanu cīņu Ģetzemanes dārzā, Viņa ciešanām un augšāmcelšanos. Tas runā par notikumiem, kas mainīja cilvēces likteni. Tika izcīnīta visgrandiozākā cīņa cilvēces vēsturē, par to, lai cilvēki varētu sastapties ar Tēvu, un pilnīgi attaisnoti Jēzus asinīs nostātos Dieva priekšā. Jēzus to piepildīja uzvarot nāvi un elli. Pie koka krusta Golgātā tika pienagloti mani un tavi grēki, un atvērās ceļš uz debesīm pie mūsu Tēva.
Jēzus apsolīja, ka nekādi apstākļi vai notikumi ap mums nespēs mūs šķirt no Viņa mīlestības, žēlastības un patiesas svētības.
“Kas mūs šķirs no Kristus mīlestības? Vai ciešanas, izbailes, vajāšanas, bads, plikums, briesmas vai zobens? Nē, visās šinīs lietās mēs paliekam uzvarētāji Tā spēkā, kas mūs mīlējis.” (Rom. 8:35,37)
Taču ir kaut kas tāds, kas starp mums un mūsu mīlošo Tēvu, tomēr spēj uzcelt sienu, tas ir grēks. Mūsu nepareizās domas, vārdi un darbi. Tie ir tie, kas atnes mūsu dzīvē sāpes, vilšanos, sarūgtinājumu un atsvešināšanos no Dieva. Tie nodara pāri mums, cilvēkiem mums apkārt, mūsu zemei un sāpina mūsu Dievu. Vienīgais ceļš, kā visu atkal griezt atpakaļ ir salauzta sirds par saviem un savas tautas grēkiem. Jēzus ir apsolījis, ka salauztu sirdi un satriektu garu Viņš nenoraidīs, un katru, kas griezīsies atpakaļ pie Viņa ar grēku nožēlu, Viņš pieņems, piedos un nomazgās.
Tāpēc šis aicinājums ir Latvijas Dieva tautai, visu konfesiju draudzēm un to mācītājiem, grēku nožēlas dienas ietvaros, šī gada 2. aprīļa naktī vienoties kopīgā grēku nožēlas lūgšanu dievkalpojumā. Mēs aicinām meklēt Dieva vaigu, zemoties grēku nožēlā, meklējot grēku piedošanu un sagaidot mūsu zemes dziedināšanu.

Mēs ticam, ka mūsu tauta var piedzīvot Jesajas grāmatā 61. nodaļā apsolīto, ka Dievs dziedinās sagrauztas sirdis Latvijā, pasludinās apcietinātajiem atsvabināšanu un sasaistītajiem pilnīgu brīvību. Dievs iepriecinās visus noskumušos, piešķirs galvas rotu pelnu vietā, dos prieka eļļu sēru drēbju vietā un atjaunos sagrautās postu vietas.
Šī būs pirmā lūgšanu nakts Latvijā 2010. gadā. Iepriekšējās lūgšanu naktīs ar mums kopā bija daudzas dažādu konfesiju draudzes un mājas grupas, aicinām un ceram uz jaunu dalībnieku iesaistīšanos.
Mēs ticam, ka atmodu un Svētā Gara uguni Latvijā Dievs var izliet caur cilvēkiem, kuri dziļi un personīgi pazīst Dievu un ir gatavi maksāt cenu atraujot no sava miega, komforta un pavadot atdalītu laiku lūgšanā.
NEPALIECIET MALĀ!!!
Lūgšanu nakts mērķis ir vienota, vienlaicīga lūgšana starp draudzēm un atsevišķiem kristiešiem visā Latvijas zemē.
Paliksim nomodā un lūgsim.
Dievs, Svētī Latviju.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana(0)

Profesora Roberta Feldmaņa fonds jūs sirsnīgi aicina uz mācītāja Dr. theol. Roberta Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma “PAR SEVI UN SEV” atvēršanu 31. oktobrī pulksten 17.00 Lutera akadēmijā (Rīgā, Alksnāja ielā 3)

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām(0)

Katoļu baznīcas pasākumā desmitiem tūkstoši cilvēku sestdien Polijā pulcējās uz valsts robežām, lai vienotos kopīgās lūgšanās. Kaut arī šis bija reliģisks pasākums, taču kritiķi tajā saskata atbalstu valdības atteikumam ielaist valstī musulmaņu imigrantus,-ziņo spektrs.com/lkr.lv  Cilvēki ar autobusiem tika nogādāti no vairāk nekā 300 baznīcām uz iepriekš izvēlētām vietām pie robežas. Vairāki priesteri atzina, ka šis

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”(0)

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē NA deputāti Nauris Puntulis un Dainis Locis neatbalstīja finansējuma piešķiršanu Rīgas pareizticīgo kamerkora “Blagovest” dalības nodrošināšanai Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē,-ziņo spektrs.com/Nacionālā Apvienība Visi pārējie komitejas locekļi vienbalsīgi atbalstīja finansējuma piešķiršanu. Atgādināsim, ka šī kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs ir bēdīgi slavenais GKR valdes loceklis, miljonārs,

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi(0)

Portāls Tuvumā.lv veicis kriestiešu aptauju saistībā ar referendumu Katalonijā, tostarp arī viedokli izteikuši Latvijas arhibīskapi,-ziņo spektrs.com Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags: “Es tik labi nepārzinu Spānijas lietas, lai pēc būtības spriestu par Katalonijas neatkarību. Atminoties mūsu tautas pašnoteikšanās centienus, simpātijas ir katalāņu pusē, bet atceros arī savas negatīvās izjūtas pret V.Lindermaņa un I.Girsa rosināto Latgales autonomiju. Lai arī

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda(0)

Kriss Valotons (Kris Vallotton) grāmatas „Morālā REVOLUCIJA” Kaila patiesība par SEKSUĀLAJĀM attiecībām autors un mācītājs nesen nācis klajā ar finansiālo piedzīvojumu personīgajā dzīvē. Stāstu tulkoja spektrs.com „Kādu vakaru mēs ar sievu runājām par dažādām lietām un es teicu, būtu jauki, ja Dievišķi tiktu samaksāts rēķins par mūsu māju. Mēs lūdzām Dievu. Tā bija ikdienišķa lūgšana. Pēc sešām nedēļām

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.