„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

22.03.2010. Latvija-Rīga: “Šajā naktī debesis vaļā!”

krusts

Aicinām visu konfesiju draudžu kristiešus piedalīties Lūgšanu nakts pasākumā “Šajā naktī debesis vaļā!” no šī gada 2. aprīļa pulksten 22.00 līdz 3. aprīļa pulksten 6.00 no rīta,- spektrs.com ziņo Rīgas evaņģēliskās Vasarsvētku draudzes “Cerība” mācītājs Jānis Sadovskis.

Ir pienācis Lieldienu laiks, kas runā par Jēzus Kristus pēdējo Vakarēdienu, lūgšanu cīņu Ģetzemanes dārzā, Viņa ciešanām un augšāmcelšanos. Tas runā par notikumiem, kas mainīja cilvēces likteni. Tika izcīnīta visgrandiozākā cīņa cilvēces vēsturē, par to, lai cilvēki varētu sastapties ar Tēvu, un pilnīgi attaisnoti Jēzus asinīs nostātos Dieva priekšā. Jēzus to piepildīja uzvarot nāvi un elli. Pie koka krusta Golgātā tika pienagloti mani un tavi grēki, un atvērās ceļš uz debesīm pie mūsu Tēva.
Jēzus apsolīja, ka nekādi apstākļi vai notikumi ap mums nespēs mūs šķirt no Viņa mīlestības, žēlastības un patiesas svētības.
“Kas mūs šķirs no Kristus mīlestības? Vai ciešanas, izbailes, vajāšanas, bads, plikums, briesmas vai zobens? Nē, visās šinīs lietās mēs paliekam uzvarētāji Tā spēkā, kas mūs mīlējis.” (Rom. 8:35,37)
Taču ir kaut kas tāds, kas starp mums un mūsu mīlošo Tēvu, tomēr spēj uzcelt sienu, tas ir grēks. Mūsu nepareizās domas, vārdi un darbi. Tie ir tie, kas atnes mūsu dzīvē sāpes, vilšanos, sarūgtinājumu un atsvešināšanos no Dieva. Tie nodara pāri mums, cilvēkiem mums apkārt, mūsu zemei un sāpina mūsu Dievu. Vienīgais ceļš, kā visu atkal griezt atpakaļ ir salauzta sirds par saviem un savas tautas grēkiem. Jēzus ir apsolījis, ka salauztu sirdi un satriektu garu Viņš nenoraidīs, un katru, kas griezīsies atpakaļ pie Viņa ar grēku nožēlu, Viņš pieņems, piedos un nomazgās.
Tāpēc šis aicinājums ir Latvijas Dieva tautai, visu konfesiju draudzēm un to mācītājiem, grēku nožēlas dienas ietvaros, šī gada 2. aprīļa naktī vienoties kopīgā grēku nožēlas lūgšanu dievkalpojumā. Mēs aicinām meklēt Dieva vaigu, zemoties grēku nožēlā, meklējot grēku piedošanu un sagaidot mūsu zemes dziedināšanu.

Mēs ticam, ka mūsu tauta var piedzīvot Jesajas grāmatā 61. nodaļā apsolīto, ka Dievs dziedinās sagrauztas sirdis Latvijā, pasludinās apcietinātajiem atsvabināšanu un sasaistītajiem pilnīgu brīvību. Dievs iepriecinās visus noskumušos, piešķirs galvas rotu pelnu vietā, dos prieka eļļu sēru drēbju vietā un atjaunos sagrautās postu vietas.
Šī būs pirmā lūgšanu nakts Latvijā 2010. gadā. Iepriekšējās lūgšanu naktīs ar mums kopā bija daudzas dažādu konfesiju draudzes un mājas grupas, aicinām un ceram uz jaunu dalībnieku iesaistīšanos.
Mēs ticam, ka atmodu un Svētā Gara uguni Latvijā Dievs var izliet caur cilvēkiem, kuri dziļi un personīgi pazīst Dievu un ir gatavi maksāt cenu atraujot no sava miega, komforta un pavadot atdalītu laiku lūgšanā.
NEPALIECIET MALĀ!!!
Lūgšanu nakts mērķis ir vienota, vienlaicīga lūgšana starp draudzēm un atsevišķiem kristiešiem visā Latvijas zemē.
Paliksim nomodā un lūgsim.
Dievs, Svētī Latviju.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.