„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

22.03.2010. Latvija-Rīga: “Šajā naktī debesis vaļā!”

krusts

Aicinām visu konfesiju draudžu kristiešus piedalīties Lūgšanu nakts pasākumā “Šajā naktī debesis vaļā!” no šī gada 2. aprīļa pulksten 22.00 līdz 3. aprīļa pulksten 6.00 no rīta,- spektrs.com ziņo Rīgas evaņģēliskās Vasarsvētku draudzes “Cerība” mācītājs Jānis Sadovskis.

Ir pienācis Lieldienu laiks, kas runā par Jēzus Kristus pēdējo Vakarēdienu, lūgšanu cīņu Ģetzemanes dārzā, Viņa ciešanām un augšāmcelšanos. Tas runā par notikumiem, kas mainīja cilvēces likteni. Tika izcīnīta visgrandiozākā cīņa cilvēces vēsturē, par to, lai cilvēki varētu sastapties ar Tēvu, un pilnīgi attaisnoti Jēzus asinīs nostātos Dieva priekšā. Jēzus to piepildīja uzvarot nāvi un elli. Pie koka krusta Golgātā tika pienagloti mani un tavi grēki, un atvērās ceļš uz debesīm pie mūsu Tēva.
Jēzus apsolīja, ka nekādi apstākļi vai notikumi ap mums nespēs mūs šķirt no Viņa mīlestības, žēlastības un patiesas svētības.
“Kas mūs šķirs no Kristus mīlestības? Vai ciešanas, izbailes, vajāšanas, bads, plikums, briesmas vai zobens? Nē, visās šinīs lietās mēs paliekam uzvarētāji Tā spēkā, kas mūs mīlējis.” (Rom. 8:35,37)
Taču ir kaut kas tāds, kas starp mums un mūsu mīlošo Tēvu, tomēr spēj uzcelt sienu, tas ir grēks. Mūsu nepareizās domas, vārdi un darbi. Tie ir tie, kas atnes mūsu dzīvē sāpes, vilšanos, sarūgtinājumu un atsvešināšanos no Dieva. Tie nodara pāri mums, cilvēkiem mums apkārt, mūsu zemei un sāpina mūsu Dievu. Vienīgais ceļš, kā visu atkal griezt atpakaļ ir salauzta sirds par saviem un savas tautas grēkiem. Jēzus ir apsolījis, ka salauztu sirdi un satriektu garu Viņš nenoraidīs, un katru, kas griezīsies atpakaļ pie Viņa ar grēku nožēlu, Viņš pieņems, piedos un nomazgās.
Tāpēc šis aicinājums ir Latvijas Dieva tautai, visu konfesiju draudzēm un to mācītājiem, grēku nožēlas dienas ietvaros, šī gada 2. aprīļa naktī vienoties kopīgā grēku nožēlas lūgšanu dievkalpojumā. Mēs aicinām meklēt Dieva vaigu, zemoties grēku nožēlā, meklējot grēku piedošanu un sagaidot mūsu zemes dziedināšanu.

Mēs ticam, ka mūsu tauta var piedzīvot Jesajas grāmatā 61. nodaļā apsolīto, ka Dievs dziedinās sagrauztas sirdis Latvijā, pasludinās apcietinātajiem atsvabināšanu un sasaistītajiem pilnīgu brīvību. Dievs iepriecinās visus noskumušos, piešķirs galvas rotu pelnu vietā, dos prieka eļļu sēru drēbju vietā un atjaunos sagrautās postu vietas.
Šī būs pirmā lūgšanu nakts Latvijā 2010. gadā. Iepriekšējās lūgšanu naktīs ar mums kopā bija daudzas dažādu konfesiju draudzes un mājas grupas, aicinām un ceram uz jaunu dalībnieku iesaistīšanos.
Mēs ticam, ka atmodu un Svētā Gara uguni Latvijā Dievs var izliet caur cilvēkiem, kuri dziļi un personīgi pazīst Dievu un ir gatavi maksāt cenu atraujot no sava miega, komforta un pavadot atdalītu laiku lūgšanā.
NEPALIECIET MALĀ!!!
Lūgšanu nakts mērķis ir vienota, vienlaicīga lūgšana starp draudzēm un atsevišķiem kristiešiem visā Latvijas zemē.
Paliksim nomodā un lūgsim.
Dievs, Svētī Latviju.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.