„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

21.12.2009. Ārvalstīs: Atklāti par islāmu.. Brīdinājums!

islamizacija

Kopumā islāms attēlots pārāk vienkārši — kā ārzemnieku vai turku problēma. Bet ar turkiem te ir maz saistības. Islāms ir lielākais izaicinājums pasaulē tuvākajos gadsimtos. Islāms ir cilvēkiem naidīga ideoloģija, kura uzdodas par tolerantu tik ilgi, kamēr tā ir mazākumā. Kolīdz tā kļūst par vairākumu, visi citādi ticošie tiek brutālā veidā iznīcināti. Piemēram, Turcijā pirms 80 gadiem 25% iedzīvotāju bija kristieši un 75% — musulmaņi. Mūsdienās Turcijā nav pat viens procents kristiešu. Turcijā, kura ir Eiropas Savienības kandidātvalsts, līdz pat šai dienai nav atļauts būvēt kristiešu dievnamus. Stambulas plānā nav atļauts norādīt kristiešu baznīcu kā objektu — tā ir jāuzrāda kā ūdenstornis vai autoremontdarbnīca,- ziņo spektrs.com atsaucoties uz marcisjencitis.lv

Muhameds ir pravietis, kurš pat attālā veidā nav salīdzināms ar Jēzu Kristu. Erceņģelis Gabriēls, kas Muhamedam esot parādījies, manuprāt, nav bijis Gabriēls, bet kritušais eņģelis Lucifers. Es uzskatu islāmu par sātanisku reliģiju (..) jāatzīst, ka islāma pētniecībā par Muhameda reliģiskās iedvesmas avotu ir arī tāda versija: pats Muhameds pēc atklāsmes saņemšanas gadus trīs bija depresijā, jo uzskatīja, ka savā atklāsmē ir sastapies ar džinu jeb ļaunu garu. Muhameda sieva viņam iegalvoja, ka tā nav un ka viņa aicinājums ir bijis tāpat kā Mozum — no Dieva.

(..) Mums ir Korāna tulkojums vācu valodā. Es to lasīju un konstatēju, ka tajā ir 404 šaušalīgas naida tirādes pret citādi ticīgajiem, kuras būtu kaut kas neiedomājams visu konfesiju kristiešu vidū. Protams, islāmisti apgalvo, ka kristieši viduslaikos nav bijuši labāki kā viņi. Taču islāms ir jāiepazīst. Tā ir reliģija, kas nepavisam nevairās izmantot melus. Tā ir tā sauktā takija — islāmā atļautie meli. Tas nozīmē, ka pie islāma nepiederīgos drīkst apkrāpt un runāt nepatiesību, lai sasniegtu savus mērķus.

(..) Korānā ir daudz aicinājumu uz naidu pret citas ticības pārstāvjiem, viņu vajāšanu un nonāvēšanu. Salīdzinājumi ar kristiešu Bībeli nav korekti — tādu lietu Bībelē nav. Muhameds bija karavadonis, kas pārsvarā aicināja nevis uz miermīlību, bet gan uz naidu. Un vēl viena atšķirība no kristietības. Tie kristieši, kuri viduslaikos un arī vēlāk ticības vārdā pastrādāja nelietīgus darbus, nekad nav drīkstējuši atsaukties uz Bībeli vai Kristu. Islāmā par līdzīgām darbībām ir iespējams atsaukties uz Korānu un Muhamedu, kurš ir devis precīzus priekšrakstus, kā jāapietas ar tiem, kas tic citādi.

(..) islāms tuvākajos gadsimtos būs lielākais izaicinājums un arī — lielākās briesmas ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē. Vēl viena atšķirība no kristietības ir tā, ka islāmā nav iespējama reformācija, kādu piedzīvoja kristietība. Ikviens, kurš uzdrīkstētos, tūlīt pat tiktu padarīts par galvas tiesu īsāks. Vācijā starp lielajām politiskajām partijām nav nevienas, kas būtu gatava runāt atklāti par islāmu.

Šos 404 Korāna citātus mēs esam iztulkojuši un izdevuši atsevišķā brošūrā. Cilvēki ir šokā un saka — to mēs nevarējām iedomāties. Tas ir tāpat kā Hitlera laikā, kad daudzi cilvēki nebija lasījuši Mein Kampf, bet balsoja par Hitleru. Pēc tam, kad viņa šaušalīgās idejas kļuva zināmas, visi rādīja dumjus ģīmjus un teica, ka neko nav pat nojautuši. Ja viņi būtu šo grāmatu izlasījusī iepriekš, Hitlers nekad nebūtu demokrātiskā ceļā nonācis pie varas. Ar Korānu ir līdzīgi.

Agrāk vai vēlāk tas kļūs ļoti aktuāli arī Latvijā, kad palielināsies imigrantu skaits no islāma valstīm. Tas jau ir sācies. Tas ir tikai laika jautājums, kad Latvijā tiks uzbūvēta pirmā lielā mošeja.

LATVIJAS ISLĀMIZĀCIJA SĀKUSIES!

5 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Jura Rubeņa Jaunajā Gada novēlējums: iemantot jaunu sirdi un jaunu garu!

Jura Rubeņa Jaunajā Gada novēlējums: iemantot jaunu sirdi un jaunu garu!(0)

Juris Rubenis Brāļu draudzes Jaunā Gada izraudzītais lozungs: „Es jums piešķiršu jaunu sirdi un jaunu garu; Es izņemšu no jūsu krūtīm akmens sirdi un ielikšu jums miesas sirdi.” (Ecēhiēla 36:26-27) Jaunā Gada novēlējumos mēs bieži lietojam vārdu JAUNS! Piemēram, vēlējot jaunus panākumus. Kāds domātājs ir sacījis, ka satiekot kaut ko jaunu, ir tā, ka Tu

ASV prezidents Donalds Tramps atzīst Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu

ASV prezidents Donalds Tramps atzīst Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu(0)

ASV prezidents Donalds Tramps trešdien paziņojis, ka Jeruzaleme tiek atzīta par Izraēlas galvaspilsētu un atsakoties no desmitgadēm ilgās piesardzīgās Vašingtonas politikas un riskējot izraisīt jaunu vardarbības uzliesmojumu Tuvajos Austrumos. „Esmu izlēmis, ka pienācis laiks Jeruzalemi oficiāli atzīt par Izraēlas galvaspilsētu. Tā ir pareiza rīcība. Pildot vienu no saviem priekšvēlēšanu solījumiem, esmu devis arī rīkojumu Valsts

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība(0)

Pieminot 1941.gada ebreju masu slepkavības, 30. novembrī Latvijā, Rīgā, kino “K Suns” norisinājās Izraēlas un Latvijas pārstāvja Borisa Mafcira aizkustinošās dokumentālās filmas “Atmiņu lādes” 6.daļa prezentācija. Pēc filmas demonstrācijas Izraēlas vēstniecības organizatori aicināja klātesošos nolikt sveces pie Brīvības pieminekļa, pieminot Rumbulā noslepkavotos Latvijas ebrejus. Uzvelkot virsdrēbes īpaši steidzīgie aši devās ceļā pie Brīvības pieminekļa, taču

Latvijas tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs: Parakstu vākšana par Kopdzīves likumu ir kā kāja durvīs ceļā uz viendzimuma laulībām

Latvijas tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs: Parakstu vākšana par Kopdzīves likumu ir kā kāja durvīs ceļā uz viendzimuma laulībām(0)

Likumdošanas iniciatīvai (Kopdzīves likums) ir savākuši 10 tūkstošus parakstu, informēju par to, ka šis solis ir kā kāja durvīs ceļā uz viendzimuma kopdzīves, tam sekojošas viendzimuma laulības un bērnu adopcijas šādā laulībā legalizāciju.  Šoreiz tā nav nekāda sazvērestības teorija. Par šādu notikumu virzības realitāti liecina Eiropas Cilvēktiesību tiesas prakse. Ja valsts ar šādu likumu ir

Viktora Lapčenoka aicinājums uz labdarības koncertu ,,Mīlestības pieskāriens,, -2017

Viktora Lapčenoka aicinājums uz labdarības koncertu ,,Mīlestības pieskāriens,, -2017(0)

Dziedātājs Viktors Lapčenoks aicina uz labdarības koncertu ”Mīlestības pieskāriens”, kas notiks Rīgas Dievmātes sāpju Romas katoļu baznīcā -svētdien 2017. gada 3.decembrī plkst.: 15:00 Rīgā Pils ielā -5 Vecrīgā.      

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.