„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

16.09.2011. Geji un lezbietes mēģināja izmantot Tiesībsargu, lai diktētu noteikumus Latvijai

gimene

SPEKTRS.COM Piedāvā divus notikuma apraktus, kā to attēlo viena puse -homoseksuālistu atbalstītāji un otra- homoseksuālistu noliedzēji.

Iepazīstoties ar publiskajā telpā izplatīto tendenciozo informāciju, ka it kā „viendzimuma laulību noliedzēji sarīkojuši jandāliņu Tiesībsarga padomē”, fonds „Moral Revolution” kā Tiesībsarga konsultatīvās padomes par partnerattiecībām loceklis vēlas paust savu vērtējumu. spektrs.com ziņo fonds „Moral Revolution”

Padomē piedalījās kompetenti tiesībzinātnieki, kā arī kardināls Jānis Pujats. Padomes sākumā bija vērojamas domstarpības, bet vēlāk padomes dalībnieki konstruktīvi un lietišķi pauda savu viedokli, sarunai ievirzoties cieņpilnā gultnē. Jāatzīmē, ka pretēji medijos izplatītajai informācijai seksuālo minoritāšu pārstāvji paši neizcēlās ar toleranci un pieklājīgu uzvedību, par ko saņēma vairākkārtējus aizrādījumus.

Tika izteikts priekšlikums padomes sastāvā iekļaut asociācijas „Ģimene”, kura ir respektabla 40 nevalstisko organizāciju pārstāve, Demogrāfisko lietu padomes locekle, vadītāju; kā arī baznīcas vadības pārstāvi, ņemot vērā, ka partnerattiecību jautājumi ir tieši saistīti ar morāles vērtībām.

Rīgas kristīgo draudžu kolēģijas priekšsēdētājs Jānis Šmits pauda pārliecību, ka nav pieļaujama seksuālo minoritāšu diktatūra pār sabiedrības vairākumu, kurš nepiekrīt homoseksuālisma legalizācijai, kuras sākumpunkts ir it kā nevainīga mantisko jautājumu risināšana. Šmita kungs apņēmās aizstāvēt kristiešu intereses šajā jautājumā un vērsties ar iesniegumu iekļaut viņu padomes sastāvā.

Kardināls Jānis Pujats iepazīstināja klātesošos ar 240 Latvijas ārstu atzinumu, ka homoseksualitāte ir amorāla novirze, kuru iespējams ārstēt un kuras popularizēšanu nedrīkst pieļaut. Kardināls pauda viedokli, ka viendzimuma pāru partnerattiecību regulēšana ir cieši saistīta ar morāli un ētiku. Tā ir provokācija pret mūsu valsts tradicionālo ētisko dzīvesveidu, ģimenes vērtībām un reliģiju. Likumus teorētiski var izmainīt, bet tikumu un netikumu jēdzieni nemainās. Likumu izmaiņas radītu milzīgu spriedzi sabiedrībā. Latvijas sabiedrība ir ļoti toleranta un neviens homoseksuālus cilvēkus neaizskar, ja vien viņi paši to neprovocē.

Tiesībsargs pauda viedokli, ka nepieciešams ievērot Latvijā pastāvošās tradīcijas un Satversmē nostiprinātos principus.

Kā padomes sēdē atzina Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, ir nepieciešams rūpīgi apsvērt, vai mums tiešām nepieciešams vēl viens paralēls laulības institūta regulējums. Iespējams, ir vairāk jādomā par tradicionālu laulību popularizēšanu un homoseksuāliem cilvēkiem jāskaidro, kā noregulēt savas attiecības jau esošo likumu ietvaros. A.Borovkovs tāpat uzsvēra to, ka padomes darbam jānorit konstruktīvi, noliekot pie malas emocijas.

Fonda „Moral Revolution” valdes locekle Natālija Lazukina atzina, ka likumi kalpo sabiedrībā atzītām vērtībām un nav pieļaujams pieņemt jebkādus aktus, kas neatbilst nācijas vērtību sistēmai. Jurisprudence nav atrauta no vērtībām. Saskaņā ar Satversmes 116. pantu valsts sargā citu cilvēku tiesības, demokrātisko valsts iekārtu, sabiedrības drošību, labklājību un tikumību.

Padomes locekļi izteica priekšlikumus vairāk pievērsties tiešām aktuālu jautājumu risināšanai sabiedrībā – nodokļu regulējums, bērnu tiesību aizsardzība, bērnu pabalsti utt.

Zināms, ka Latvijas Juristu biedrība ir izplatījusi atzinumu par partnerattiecību legalizāciju, atzīmējot, ka tas pēc būtības grauj Satversmē nostiprināto ģimenes jēdzienu. Arī Tieslietu ministrija ir oficiāli atzinusi, ka Latvijā esošie normatīvie akti ir pietiekami viendzimuma pāru attiecību sakārtošanai.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.