„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

16.09.2011. Geji un lezbietes mēģināja izmantot Tiesībsargu, lai diktētu noteikumus Latvijai

gimene

SPEKTRS.COM Piedāvā divus notikuma apraktus, kā to attēlo viena puse -homoseksuālistu atbalstītāji un otra- homoseksuālistu noliedzēji.

Iepazīstoties ar publiskajā telpā izplatīto tendenciozo informāciju, ka it kā „viendzimuma laulību noliedzēji sarīkojuši jandāliņu Tiesībsarga padomē”, fonds „Moral Revolution” kā Tiesībsarga konsultatīvās padomes par partnerattiecībām loceklis vēlas paust savu vērtējumu. spektrs.com ziņo fonds „Moral Revolution”

Padomē piedalījās kompetenti tiesībzinātnieki, kā arī kardināls Jānis Pujats. Padomes sākumā bija vērojamas domstarpības, bet vēlāk padomes dalībnieki konstruktīvi un lietišķi pauda savu viedokli, sarunai ievirzoties cieņpilnā gultnē. Jāatzīmē, ka pretēji medijos izplatītajai informācijai seksuālo minoritāšu pārstāvji paši neizcēlās ar toleranci un pieklājīgu uzvedību, par ko saņēma vairākkārtējus aizrādījumus.

Tika izteikts priekšlikums padomes sastāvā iekļaut asociācijas „Ģimene”, kura ir respektabla 40 nevalstisko organizāciju pārstāve, Demogrāfisko lietu padomes locekle, vadītāju; kā arī baznīcas vadības pārstāvi, ņemot vērā, ka partnerattiecību jautājumi ir tieši saistīti ar morāles vērtībām.

Rīgas kristīgo draudžu kolēģijas priekšsēdētājs Jānis Šmits pauda pārliecību, ka nav pieļaujama seksuālo minoritāšu diktatūra pār sabiedrības vairākumu, kurš nepiekrīt homoseksuālisma legalizācijai, kuras sākumpunkts ir it kā nevainīga mantisko jautājumu risināšana. Šmita kungs apņēmās aizstāvēt kristiešu intereses šajā jautājumā un vērsties ar iesniegumu iekļaut viņu padomes sastāvā.

Kardināls Jānis Pujats iepazīstināja klātesošos ar 240 Latvijas ārstu atzinumu, ka homoseksualitāte ir amorāla novirze, kuru iespējams ārstēt un kuras popularizēšanu nedrīkst pieļaut. Kardināls pauda viedokli, ka viendzimuma pāru partnerattiecību regulēšana ir cieši saistīta ar morāli un ētiku. Tā ir provokācija pret mūsu valsts tradicionālo ētisko dzīvesveidu, ģimenes vērtībām un reliģiju. Likumus teorētiski var izmainīt, bet tikumu un netikumu jēdzieni nemainās. Likumu izmaiņas radītu milzīgu spriedzi sabiedrībā. Latvijas sabiedrība ir ļoti toleranta un neviens homoseksuālus cilvēkus neaizskar, ja vien viņi paši to neprovocē.

Tiesībsargs pauda viedokli, ka nepieciešams ievērot Latvijā pastāvošās tradīcijas un Satversmē nostiprinātos principus.

Kā padomes sēdē atzina Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, ir nepieciešams rūpīgi apsvērt, vai mums tiešām nepieciešams vēl viens paralēls laulības institūta regulējums. Iespējams, ir vairāk jādomā par tradicionālu laulību popularizēšanu un homoseksuāliem cilvēkiem jāskaidro, kā noregulēt savas attiecības jau esošo likumu ietvaros. A.Borovkovs tāpat uzsvēra to, ka padomes darbam jānorit konstruktīvi, noliekot pie malas emocijas.

Fonda „Moral Revolution” valdes locekle Natālija Lazukina atzina, ka likumi kalpo sabiedrībā atzītām vērtībām un nav pieļaujams pieņemt jebkādus aktus, kas neatbilst nācijas vērtību sistēmai. Jurisprudence nav atrauta no vērtībām. Saskaņā ar Satversmes 116. pantu valsts sargā citu cilvēku tiesības, demokrātisko valsts iekārtu, sabiedrības drošību, labklājību un tikumību.

Padomes locekļi izteica priekšlikumus vairāk pievērsties tiešām aktuālu jautājumu risināšanai sabiedrībā – nodokļu regulējums, bērnu tiesību aizsardzība, bērnu pabalsti utt.

Zināms, ka Latvijas Juristu biedrība ir izplatījusi atzinumu par partnerattiecību legalizāciju, atzīmējot, ka tas pēc būtības grauj Satversmē nostiprināto ģimenes jēdzienu. Arī Tieslietu ministrija ir oficiāli atzinusi, ka Latvijā esošie normatīvie akti ir pietiekami viendzimuma pāru attiecību sakārtošanai.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.