„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

12.03.2010. Latvija-Rīga, NACIONĀLĀ IDENTITĀTE: Vai es dzīvoju pakalpiņu valstī?

Šis raksts ir domāts latviešu tautai, kura patlaban nostājusies trīs frontēs. Pirmie ir tie, kas nosoda un cenšas izdzēst leģionāru varoņdarbus no Latvijas vēstures un pakļāvusies lielvaras Krievijas, Latvijas vēstures apmelošanas, politikai. Otri ir tie, kas iestājas par 16. marta atceres dienu, bet lai ierastos un kopā ar savu tautu pieminētu savus varoņus, attaisnojas, ka nav laika. Bet savukārt trešie ir mūžīgi „pareizie” kristieši, kuri iet „lēnprātībā” un neiesaistās Latvijai nozīmīgos pasākumos, jo ir iestājušies par kristīgām vērtībām un attaisnojas, ka ir gatavi mirt Jēzus dēļ, par Dieva lietām, – ziņo spektrs.com

Jūs esat liekuļi!

Pirmie domā, ka klusējot un pakļaujoties lielvaras rīkojumam, būs pasargāti un varēs netraucēti turpināt savas sīkās noziedzīgās darbības. Otrie domā, ka attaisnojot savu slinkumu, tie darbā paveic vairāk, nekā atrodoties pie Brīvības pieminekļa, tādējādi nezaudē darbu. Savukārt trešie, savu bezdarbību attaisno ar vārdiem, par Debesu Valstību, aizmirstot, ka primāri dzīvo uz šīs Latvijas zemes.

Jūs esat zaudētāji!

Pirmie, naivi domāt, ka lielvalsts vara Jūs žēlos. Visiem neatkarīgi no tā, vai tie ir krievi, musulmaņi, amerikāņi, ir galīgi nospļauties par citas valsts pamatiedzīvotāju interesēm, turklāt, ja viņus pašus tas neuztrauc. Labs piemērs – Eiropas piespiestās direktīvas, kas atspoguļojas Lisabonas Līgumā, kuru vajadzēja parakstīt visām Es dalībvalstīm. Un otrs spilgts piemērs- Otrais Pasaules karš un latviešu noslaucīšana no Latvijas zemes. Un tas ir tikai Dieva brīnums un Viņa žēlastība, ka Latvijā vēl ir latvieši.
Otrie, naivi domāt, ka Jūs būsiet pasargāti savās darba vietās, vai arī savās mājās. Vienmēr atradīsies stiprāki un spējīgāki par Jums, kas ieņems Jūsu vietas.
Trešie, naivi domāt, ka esat pasargāti baznīcu sienās un ar to izdabājat Dievam.
Jūs esat zemes sāls! Bet vai jūs dalāt to brīvības cīnītājiem – leģionāriem, lai Jūs par tādiem varētu nosaukt?
Jūs esat pasaules gaišums! Bet vai Jūs ejat gājienā pa priekšu, lai latviešu tautai rādītu ceļu?

Patiesībā, Jūs esat odžu dzimums! Kas slapstās pa baznīcu kaktiem, slēpjaties aiz altāra un acis vērsdami Bībelē saucat uz Dievu un apliecināt, ka esat Dieva kalpi. Jums, kas nedarāt Dieva darbu un necīnāties par zemi, kuru Viņš Jums ir piešķīris, bet citējat no galvas Bībeles pantus, bez jēgas. Skan šis vārds! Un tā saka tas Kungs! „Mene, mene, tekel, upharsin.”
Dievs tavas valstības dienas ir skaitījis un tās izbeidzis tu esi svērts svaru kausā un atrasts par vieglu. Tava valsts ir dalīta un atdota mēdiešiem(Krievijai) un persiešiem(ES un musulmaņiem).”

Atgādinājums

Pirmie, neaizmirstiet, ka Jūsu alkatības, skaudības, nenovīdības un t.t. dēļ, ciešat tikai Jūs paši. Jūsu mazdūšību izmatos stiprie un Jūs pašus izmetīs kā pierakstītu papīru miskastē. Otrie, neaizmirstiet, ka Jūsu darba vietas atrodas uz Latvijas zemes un pateicoties tai Jums vispār ir darbs. Trešie, neaizmirstiet, ka par zemes sāli Jūs varat kļūt, ja ir zeme (Latvija) un augsne (cilvēki).

6 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

ASV draudze ziedo naudu iedzīvotāju parādu segšanai

ASV draudze ziedo naudu iedzīvotāju parādu segšanai(0)

ASV: Teksasas draudze Covenant Church vairāk nekā 4000 ģimenēm plāno ziedot naudu, lai tās varētu segt mājsaimniecību rēķinus un medicīniskos izdevumus. Ziedojumi būs vairāk nekā 10 miljonu dolāru apmērā, un daudzi ziedojumu saņēmēji būs kara veterāni,-ziņo spektrs.com/lkr.lv Draudzes mācītājs Stefans Hejs (Stephen Hayes) uzsver, ka apgabalā, kurā kalpo draudze, vairs nebūs neviens cilvēks ar parādu par medicīniskajiem

Aptauja: Latvijā Dievam tic 73% iedzīvotāju

Aptauja: Latvijā Dievam tic 73% iedzīvotāju(0)

Vairums Latvijas iedzīvotāju tic Dievam, tā liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Šogad martā iedzīvotājiem tika lūgts atbildēt, vai viņi tic Dievam, vai uzskata sevi par kristiešiem, vai arī netic Dievam,-ziņo spektrs.com/lkr.lv Vairums jeb 73% respondentu atzina, ka kopumā tic Dievam, taču viņu atbildes atšķīrušās saistībā ar uzskatiem par kristietību. 43% Latvijas iedzīvotāju saskaņā

Žurnāliste uzstraucas par Baznīcu ietekmi Latvijā parakstu vākšanas laikā aicinot nepievienoties “Stambulas konvencijai”

Žurnāliste uzstraucas par Baznīcu ietekmi Latvijā parakstu vākšanas laikā aicinot nepievienoties “Stambulas konvencijai”(1)

 „Es neesmu ne par, ne pret Stambulas konvenciju,” raksta Re:Baltica žurnāliste Inga Spriņģe facebook vietnē. Taču, kur ir problēma, par kuru uztraucas žurnāliste esot galvenokārt BAZNĪCAS LIELĀ IETEKME Latvijas politikā. Izmantojot sociālo tīklu analīzi, Re:Baltica atklāja, ka nepilna mēneša laikā Latvijas baznīcas spēja mobilizēt vairāk, nekā 8000 cilvēku, kas parakstījās pret konvenciju. Baznīcas spiediena rezultātā

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.