„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

12.03.2010. Latvija-Rīga, NACIONĀLĀ IDENTITĀTE: Vai es dzīvoju pakalpiņu valstī?

Šis raksts ir domāts latviešu tautai, kura patlaban nostājusies trīs frontēs. Pirmie ir tie, kas nosoda un cenšas izdzēst leģionāru varoņdarbus no Latvijas vēstures un pakļāvusies lielvaras Krievijas, Latvijas vēstures apmelošanas, politikai. Otri ir tie, kas iestājas par 16. marta atceres dienu, bet lai ierastos un kopā ar savu tautu pieminētu savus varoņus, attaisnojas, ka nav laika. Bet savukārt trešie ir mūžīgi „pareizie” kristieši, kuri iet „lēnprātībā” un neiesaistās Latvijai nozīmīgos pasākumos, jo ir iestājušies par kristīgām vērtībām un attaisnojas, ka ir gatavi mirt Jēzus dēļ, par Dieva lietām, – ziņo spektrs.com

Jūs esat liekuļi!

Pirmie domā, ka klusējot un pakļaujoties lielvaras rīkojumam, būs pasargāti un varēs netraucēti turpināt savas sīkās noziedzīgās darbības. Otrie domā, ka attaisnojot savu slinkumu, tie darbā paveic vairāk, nekā atrodoties pie Brīvības pieminekļa, tādējādi nezaudē darbu. Savukārt trešie, savu bezdarbību attaisno ar vārdiem, par Debesu Valstību, aizmirstot, ka primāri dzīvo uz šīs Latvijas zemes.

Jūs esat zaudētāji!

Pirmie, naivi domāt, ka lielvalsts vara Jūs žēlos. Visiem neatkarīgi no tā, vai tie ir krievi, musulmaņi, amerikāņi, ir galīgi nospļauties par citas valsts pamatiedzīvotāju interesēm, turklāt, ja viņus pašus tas neuztrauc. Labs piemērs – Eiropas piespiestās direktīvas, kas atspoguļojas Lisabonas Līgumā, kuru vajadzēja parakstīt visām Es dalībvalstīm. Un otrs spilgts piemērs- Otrais Pasaules karš un latviešu noslaucīšana no Latvijas zemes. Un tas ir tikai Dieva brīnums un Viņa žēlastība, ka Latvijā vēl ir latvieši.
Otrie, naivi domāt, ka Jūs būsiet pasargāti savās darba vietās, vai arī savās mājās. Vienmēr atradīsies stiprāki un spējīgāki par Jums, kas ieņems Jūsu vietas.
Trešie, naivi domāt, ka esat pasargāti baznīcu sienās un ar to izdabājat Dievam.
Jūs esat zemes sāls! Bet vai jūs dalāt to brīvības cīnītājiem – leģionāriem, lai Jūs par tādiem varētu nosaukt?
Jūs esat pasaules gaišums! Bet vai Jūs ejat gājienā pa priekšu, lai latviešu tautai rādītu ceļu?

Patiesībā, Jūs esat odžu dzimums! Kas slapstās pa baznīcu kaktiem, slēpjaties aiz altāra un acis vērsdami Bībelē saucat uz Dievu un apliecināt, ka esat Dieva kalpi. Jums, kas nedarāt Dieva darbu un necīnāties par zemi, kuru Viņš Jums ir piešķīris, bet citējat no galvas Bībeles pantus, bez jēgas. Skan šis vārds! Un tā saka tas Kungs! „Mene, mene, tekel, upharsin.”
Dievs tavas valstības dienas ir skaitījis un tās izbeidzis tu esi svērts svaru kausā un atrasts par vieglu. Tava valsts ir dalīta un atdota mēdiešiem(Krievijai) un persiešiem(ES un musulmaņiem).”

Atgādinājums

Pirmie, neaizmirstiet, ka Jūsu alkatības, skaudības, nenovīdības un t.t. dēļ, ciešat tikai Jūs paši. Jūsu mazdūšību izmatos stiprie un Jūs pašus izmetīs kā pierakstītu papīru miskastē. Otrie, neaizmirstiet, ka Jūsu darba vietas atrodas uz Latvijas zemes un pateicoties tai Jums vispār ir darbs. Trešie, neaizmirstiet, ka par zemes sāli Jūs varat kļūt, ja ir zeme (Latvija) un augsne (cilvēki).

6 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu(0)

Ukrainas prezidents Petro Porošenko uzsvēra Ukrainas Pareizticīgās Baznīcas neatkarības nozīmi un paskaidroja, ka „valstij nevajadzētu iejaukties Baznīcas darbībā”, -ziņo spektrs.com/risu.org.ua „Jo īpaši, ja tā ir ārvalsts. Ukrainas baznīcu nevar kontrolēt no Maskavas, laikā, kad Krievija mums uzbrūk, okupē Krimu, izraisa agresiju pret mūsu valsti austrumos, nogalina ukraiņus. Un tagad, izmantojot dažādus hibrīda kara elementus, tostarp

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu(0)

Pirms dažiem gadiem sensacionāla ziņa ir aplidojusi visu pasauli. To izveidojis viens no svētceļniekiem, kurš atbrauca uz Atonas svēto kalnu Grieķijas austrumos. Pēc pētnieku domām ierakstā dzirdama eņģeļu dziedāšana. . Materiāls sagatavots, izmantojot РЕН ТВ Странное дело un ХВ СОЮЗ Tulkoja: spektrs.com

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”(0)

Dokumentālā filmā „Latvijas simtgades lāpu gājiens” piedalījās lāpu gājiena dalībnieki, daloties ar savu piedzīvoto gājiena laikā. Filmas ievadā uzrunāja Ivo Pavlovičs, Saulkrastu un Skultes luterāņu baznīcu mācītājs. Filmas dalībnieki: Elīna Boguša, Vladislavs Ķīselis, Rūdolfs Kreislers, Juris Dobelis, Visvaldis Freidenfelds, Ritvars Eglājs, Ādams Lipinskis- Polijas partijas “Likums un taisnīgums” vicepriekšsēdētājs.  

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    No malas Lasot latviešu patriotu rakstus bieži vai nu jālasa kādas no dzīves atrautas teorijas, vai arī raksti, kuros, kā mēdz teikt datorspeciālisti «pēc noklusējuma» mums automātiski pienākas tas un tas, tiek piesauktas dažādas konvencijas un pat ANO dokumenti.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.