„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

12.03.2010. Latvija-Rīga, NACIONĀLĀ IDENTITĀTE: Vai es dzīvoju pakalpiņu valstī?

Šis raksts ir domāts latviešu tautai, kura patlaban nostājusies trīs frontēs. Pirmie ir tie, kas nosoda un cenšas izdzēst leģionāru varoņdarbus no Latvijas vēstures un pakļāvusies lielvaras Krievijas, Latvijas vēstures apmelošanas, politikai. Otri ir tie, kas iestājas par 16. marta atceres dienu, bet lai ierastos un kopā ar savu tautu pieminētu savus varoņus, attaisnojas, ka nav laika. Bet savukārt trešie ir mūžīgi „pareizie” kristieši, kuri iet „lēnprātībā” un neiesaistās Latvijai nozīmīgos pasākumos, jo ir iestājušies par kristīgām vērtībām un attaisnojas, ka ir gatavi mirt Jēzus dēļ, par Dieva lietām, – ziņo spektrs.com

Jūs esat liekuļi!

Pirmie domā, ka klusējot un pakļaujoties lielvaras rīkojumam, būs pasargāti un varēs netraucēti turpināt savas sīkās noziedzīgās darbības. Otrie domā, ka attaisnojot savu slinkumu, tie darbā paveic vairāk, nekā atrodoties pie Brīvības pieminekļa, tādējādi nezaudē darbu. Savukārt trešie, savu bezdarbību attaisno ar vārdiem, par Debesu Valstību, aizmirstot, ka primāri dzīvo uz šīs Latvijas zemes.

Jūs esat zaudētāji!

Pirmie, naivi domāt, ka lielvalsts vara Jūs žēlos. Visiem neatkarīgi no tā, vai tie ir krievi, musulmaņi, amerikāņi, ir galīgi nospļauties par citas valsts pamatiedzīvotāju interesēm, turklāt, ja viņus pašus tas neuztrauc. Labs piemērs – Eiropas piespiestās direktīvas, kas atspoguļojas Lisabonas Līgumā, kuru vajadzēja parakstīt visām Es dalībvalstīm. Un otrs spilgts piemērs- Otrais Pasaules karš un latviešu noslaucīšana no Latvijas zemes. Un tas ir tikai Dieva brīnums un Viņa žēlastība, ka Latvijā vēl ir latvieši.
Otrie, naivi domāt, ka Jūs būsiet pasargāti savās darba vietās, vai arī savās mājās. Vienmēr atradīsies stiprāki un spējīgāki par Jums, kas ieņems Jūsu vietas.
Trešie, naivi domāt, ka esat pasargāti baznīcu sienās un ar to izdabājat Dievam.
Jūs esat zemes sāls! Bet vai jūs dalāt to brīvības cīnītājiem – leģionāriem, lai Jūs par tādiem varētu nosaukt?
Jūs esat pasaules gaišums! Bet vai Jūs ejat gājienā pa priekšu, lai latviešu tautai rādītu ceļu?

Patiesībā, Jūs esat odžu dzimums! Kas slapstās pa baznīcu kaktiem, slēpjaties aiz altāra un acis vērsdami Bībelē saucat uz Dievu un apliecināt, ka esat Dieva kalpi. Jums, kas nedarāt Dieva darbu un necīnāties par zemi, kuru Viņš Jums ir piešķīris, bet citējat no galvas Bībeles pantus, bez jēgas. Skan šis vārds! Un tā saka tas Kungs! „Mene, mene, tekel, upharsin.”
Dievs tavas valstības dienas ir skaitījis un tās izbeidzis tu esi svērts svaru kausā un atrasts par vieglu. Tava valsts ir dalīta un atdota mēdiešiem(Krievijai) un persiešiem(ES un musulmaņiem).”

Atgādinājums

Pirmie, neaizmirstiet, ka Jūsu alkatības, skaudības, nenovīdības un t.t. dēļ, ciešat tikai Jūs paši. Jūsu mazdūšību izmatos stiprie un Jūs pašus izmetīs kā pierakstītu papīru miskastē. Otrie, neaizmirstiet, ka Jūsu darba vietas atrodas uz Latvijas zemes un pateicoties tai Jums vispār ir darbs. Trešie, neaizmirstiet, ka par zemes sāli Jūs varat kļūt, ja ir zeme (Latvija) un augsne (cilvēki).

6 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”(0)

Doma baznīcā atklāj jauno vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”, kas veltīta 1991.gada barikādēm un Latvijas neatkarībai,- ziņo spektrs.com/la.lv/vsm.lv Doma baznīcai bija sevišķa nozīme 1991. gada janvāra barikāžu laikā, kad tā pārvērtās par sava veida kaujas nometni, kur neatkarības aizstāvji smēlās garīgo spēku un saņēma gan emocionālo mierinājumu, gan medicīnisko palīdzību. Lai godinātu barikāžu laiku

Juridiskas sarunas par Satversmi

Juridiskas sarunas par Satversmi(0)

Reizi piecos gados Satversmes pieņemšanas gadadienā apspriežam tās iespējamos pilnveidojumus. Piedalīsies: LU docents Jānis Pleps; tiesībsargs Juris Jansons; Latvijas pārstāvis starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Kristīne Līce. dalība brīva bez maksas vēlama iepriekšēja pieteikšanās:[email protected] Laiks: 15 februārī, 13:00; Adrese: Raiņa būlvārī 4.

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts(0)

Artūrs Irbe – Ne tikai NHL hokeja leģenda, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, vārtsargs, bet arī vīrietis, tēvs un kristietis. 3. februārī bezmaksas sarunu pasākums, kurā Artūrs dalīsies ar savu stāstu par pārbaudījumiem un uzvarām un šajā ceļā iegūtajam atziņām. Saturs ar uzsvaru vīriešiem, taču aicināts ikviens. 3. februārī Rīgā, Rīgas Vasarsvētku draudzē “Cerība”, Nometņu ielā

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu(0)

Rīgas Ebreju kopiena uzsāk jaunu projektu jauniešiem ar ebreju saknēm un vēlmi iepazīt ebreju kultūru un labi pavadīt laiku kopā ar interesantiem cilvēkiem. Aicinām uz pirmo pasākumu svētdien, 21. janvārī plkst. 12:00! Pasākuma laikā iepazīsim Rīgas Ebreju kopienas namu (Skolas iela 6) – kultūras pieminekli un kādreizējo Ebreju teātra ēku: ielūkosimies, kas notiek aiz “slēgtām

Juris Rubenis par pravietiskā vārda JAUNS būtību mūsdienu laikmetā

Juris Rubenis par pravietiskā vārda JAUNS būtību mūsdienu laikmetā(0)

Pirms dažiem gadiem SPEKTRS.COM publicēja jaunā gada pravietojumu „Jaunas lietas un vietas Tavā dzīvē.”  Taču lasītāju atsaucība bija krasi dažāda. Vieni nosodīja pašu pravieti, bet kāds lasītājs tikai gada baigās atsūtīja e-pastu ar atzinumu, ka pravietiskais vēstījums ir izprasts, tikai gada noslēguma posmā. Kaut arī pravieša uzdevums nav vēsti pasniegt saprotami, izskaidrojoši un atbilstoši pielāgojoties

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.