„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

12.03.2010. Latvija-Rīga, NACIONĀLĀ IDENTITĀTE: Vai es dzīvoju pakalpiņu valstī?

Šis raksts ir domāts latviešu tautai, kura patlaban nostājusies trīs frontēs. Pirmie ir tie, kas nosoda un cenšas izdzēst leģionāru varoņdarbus no Latvijas vēstures un pakļāvusies lielvaras Krievijas, Latvijas vēstures apmelošanas, politikai. Otri ir tie, kas iestājas par 16. marta atceres dienu, bet lai ierastos un kopā ar savu tautu pieminētu savus varoņus, attaisnojas, ka nav laika. Bet savukārt trešie ir mūžīgi „pareizie” kristieši, kuri iet „lēnprātībā” un neiesaistās Latvijai nozīmīgos pasākumos, jo ir iestājušies par kristīgām vērtībām un attaisnojas, ka ir gatavi mirt Jēzus dēļ, par Dieva lietām, – ziņo spektrs.com

Jūs esat liekuļi!

Pirmie domā, ka klusējot un pakļaujoties lielvaras rīkojumam, būs pasargāti un varēs netraucēti turpināt savas sīkās noziedzīgās darbības. Otrie domā, ka attaisnojot savu slinkumu, tie darbā paveic vairāk, nekā atrodoties pie Brīvības pieminekļa, tādējādi nezaudē darbu. Savukārt trešie, savu bezdarbību attaisno ar vārdiem, par Debesu Valstību, aizmirstot, ka primāri dzīvo uz šīs Latvijas zemes.

Jūs esat zaudētāji!

Pirmie, naivi domāt, ka lielvalsts vara Jūs žēlos. Visiem neatkarīgi no tā, vai tie ir krievi, musulmaņi, amerikāņi, ir galīgi nospļauties par citas valsts pamatiedzīvotāju interesēm, turklāt, ja viņus pašus tas neuztrauc. Labs piemērs – Eiropas piespiestās direktīvas, kas atspoguļojas Lisabonas Līgumā, kuru vajadzēja parakstīt visām Es dalībvalstīm. Un otrs spilgts piemērs- Otrais Pasaules karš un latviešu noslaucīšana no Latvijas zemes. Un tas ir tikai Dieva brīnums un Viņa žēlastība, ka Latvijā vēl ir latvieši.
Otrie, naivi domāt, ka Jūs būsiet pasargāti savās darba vietās, vai arī savās mājās. Vienmēr atradīsies stiprāki un spējīgāki par Jums, kas ieņems Jūsu vietas.
Trešie, naivi domāt, ka esat pasargāti baznīcu sienās un ar to izdabājat Dievam.
Jūs esat zemes sāls! Bet vai jūs dalāt to brīvības cīnītājiem – leģionāriem, lai Jūs par tādiem varētu nosaukt?
Jūs esat pasaules gaišums! Bet vai Jūs ejat gājienā pa priekšu, lai latviešu tautai rādītu ceļu?

Patiesībā, Jūs esat odžu dzimums! Kas slapstās pa baznīcu kaktiem, slēpjaties aiz altāra un acis vērsdami Bībelē saucat uz Dievu un apliecināt, ka esat Dieva kalpi. Jums, kas nedarāt Dieva darbu un necīnāties par zemi, kuru Viņš Jums ir piešķīris, bet citējat no galvas Bībeles pantus, bez jēgas. Skan šis vārds! Un tā saka tas Kungs! „Mene, mene, tekel, upharsin.”
Dievs tavas valstības dienas ir skaitījis un tās izbeidzis tu esi svērts svaru kausā un atrasts par vieglu. Tava valsts ir dalīta un atdota mēdiešiem(Krievijai) un persiešiem(ES un musulmaņiem).”

Atgādinājums

Pirmie, neaizmirstiet, ka Jūsu alkatības, skaudības, nenovīdības un t.t. dēļ, ciešat tikai Jūs paši. Jūsu mazdūšību izmatos stiprie un Jūs pašus izmetīs kā pierakstītu papīru miskastē. Otrie, neaizmirstiet, ka Jūsu darba vietas atrodas uz Latvijas zemes un pateicoties tai Jums vispār ir darbs. Trešie, neaizmirstiet, ka par zemes sāli Jūs varat kļūt, ja ir zeme (Latvija) un augsne (cilvēki).

6 komentāri

#1latvisMarch 12, 2010, 4:09 pm

Ļoti dedzīgs raksts, un tur ir daudz patiesības.
Par 16. martu gan nav tik vienkārši, jo lielākā daļa leģionāru paši neiet un lūdz arī citus to nedarīt. Jo Krievijai katra tāda latviešu akcija ir kā medusmaize, un to ir ļoti viegli visai Rietumu pasaulei pasniegt kā “fašistu manifestāciju”.
Un tur mēs neko nevaram mainīt, jo LV ārpolitika ir bijusi par mīkstu un tas vilciens ir jau aizgājis. Ir bezcerīgi cerēt atmazgāt starptauriskās sabiedrības acīs 16. martu. Tādēļ, mums ir tikai 2 iespējas:

1/ neskatoties ne uz ko 16tajā iet, bet apzināties, ka tas katru reizi postoši grauj Latvijas tēlu pasaulē, vai -

2/ atdot godu Leģionāriem 11. novembrī.

#2ievaMarch 12, 2010, 11:01 pm

adm. raksts radikāls, bet skarba patiesība vien ir.
Trūkst vārdu, lai izteiktu to, ko sirds jūt, valsts iet bojā un cilvēki bēg prom, nevis to aizstāv, tas man nav saprotams.

Par leģionāriem piekrītu latvim, tiem vecīšiem, kas tur iet un pienapuikām patiešām neinteresē, kādas būs sekas viņu akcijām, viņieminteresē tikai savas izjūtas, savu subjektīvo v+ēlmju piepildīšana par jebkuru cenu, kaut vai riskējot ar Krievijas iebrukumu Latvijā! Ja jau viņi ir tādi patrioti, tad lai dara to, kas Latvijai nāk par labu, nevis savu svatīgo ineterešu dēļ lai cieš visa valsts. Un protams, tas ir arguments, ka liela adaļa paši karavīri aicina 16tajā nekur nedemonstrēt.

#3KristīneMarch 13, 2010, 9:41 am

Vēstures avoti apstiprina, ka leģions, kuru sāka formēt 1943. gada sākumā, nav bijis iesaistīts nedz ebreju masveida iznīcināšanā, nedz kara noziegumos pret cilvēci. Leģiona karavīri nepiedalījās represīvajās pret civiliedzīvotājiem. Leģions cīnījās austrumu frontē pret sarkanarmiju.
Diemžēl, Latvijas valstij un latviešu tautai naidīgi spēki vienmēr ir centušies izmantot leģionu kā pierādījumu latviešu brīvprātīgai sadarbībai ar nacistiskās Vācijas okupācijas režīmu. To cītīgi darīja padomju propaganda, tagad līdzīgu ceļu iet arī Krievijas attiecīgās institūcijas.

#4JānisMarch 13, 2010, 10:34 am

Pēc Satversmes augstākā vara valstī pieder tautai, tātad tauta ir varas subjekts, bet valsts – objekts jeb instruments tautas gribas īstenošanai. Pareizi Jūs raktat, ka tauta nav organizēta, patiecoties tam lomas samainījušās.

#5latvis_KristīneiMarch 15, 2010, 11:27 am

Protams, var jau teikt, ka redzi, Ārlietu ministrija neskaidro pasaulei, kas īsti leģions bija, viņi redz vainīgi!
Bet tas jau SEKAS nemaina!
Ja pirms 10 gadiem 16-martieši būtu domājuši stratēģiski, patriotiski un valstiski atbildīgi, tad vajadzēja vispirms ar masveida akcijām pašu mājās piespiest Ārlietu ministriju plaši skaidrot šīs lietas un PANĀKT, ka pasaule tās saprot. Un TIKAI TAD, varēja atļauties sākt pubilskas akcijas 16tajā.
Pie tam, šī pārgalvīgā lāča tracināšana var beigties vēl traģiskāk. Ja Krelim kādā brīdī liksies nepieciešams Latvijā sākt vērienīgas sadurmes, tad viņi to varētu atļauties tikai tādā veidā, lai Rietumi(ES un ASV) to nenosoda. Un atkal, 16tais ir latviešu pašu pasniegta dāvana saviem apspiedējiem – uztaisīt tādu provokāciju, lai saceltu kājās krievu kopienu, parādītu kā “fašisti sit krievus Latvijā”, to nodemonstrēt ar asinīm, jebkurā 16. martā it vieglāk par vieglu. Ļoti pieļauju, ka tieši tas arī notiks, ja ne šogad, tad citu gad…

#6Kristīne latvimMarch 16, 2010, 11:53 am

Kāpēc, tad Ārlietu ministrija to nadarīja 5 gadus atpakaļ 2 gadus atpakaļ vai arī tagad? Kapē tautai jārāda kas jādara? Vai tad paši nesaprot, kas viņiem bija un ir jādara? Tad prieškā viņi tur vajadzīgi? Tad, lai tauta ir valdība.

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.