„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Līgo vakars Mežaparkā ar biedrību “Atver acis – patiesība par okultismu” (foto/audio/video)

Līgo vakarā, 23.jūnijā, Mežaparka estrādē no plkst.16 00 – 21 00 norisinājās “Latvijas garīgai un morālai atdzimšanai veltīts slavēšanas un pielūgsmes dievkalpojums” Tās galvenais organizators -biedrība “Atver acis – patiesība par okultismu”. Pasākumu vadīja biedrības “Atver acis” īpašniece Eva Ālere. Par foto un videointervijām rūpējās spektrs.com

Par pasākumu

Pasākums Mežaparkā 23. jūnijā bija domāts kristīgai sabiedrības daļai, kura vēlējās “alternatīvu šajā vakarā, bez alkohola un pasaulīgām dziesmām”. Tāpēc šī pasākuma statuss ir kristīgais dievkalpojums, norādīja E.Ālere.

Pasākuma dalībnieki bija mūziķi Aivars Osis, Aigars Ābelītis, dziedātāja no grupas Jūras akmentiņi.

Tas bija starpkonfesionāls kristīgs pasākums, neuzsverot konfesionālo piederību un tautību. Ievadvārdus teica 8. un 9. Saeimas deputāte Inta Feldmane Skaidrīte Troška no ebreju kalpošanas draudzē „Jaunā paaudze” un citi.

 

8. un 9. Saeimas deputāte Inta Feldmane teica, ka Latvijai nepieciešams turēties pie nacionālām vērtībām. Jo globālisms izārda robežas, tai vērtības nav aktuālas, arī kristīgās.”

Ebreju kalpošanas vadītāja un draudzes „Jaunā Paaudze” mācītāja Skaidrīte Troška lasīja Dieva Vārdu no Psalmiem lūdzot tos mutiski apliecināt klātesošajiem.  Skaidrīte Troška teica:

„Jāņu laikā cilvēki meklē sev prieku. Bet, kad prieku meklē radījumā, nevis Radītājā, tad paši sev izraugās sodu.”

Grupas „Deal” vadītājs Aivars Osis spektrs.com dalījās ar himnas dziesmas “Mūsu zeme” tapšanu viņš teica: „Es redzēju vīziju. Ka latviešu tauta Mežaparka estrādē „Dziesmu un deju svētkos” slavē Dievu. Man radās vēlēšanās uzrakstīt vienojošu dziesmu latviešu tautai. Prieks, ka dziesma tiek izmantota „Ģimenes svētkos.”

Biedrības „Atver acis– patiesība par okultismu” vadītāja Eva Ālere akcentēja: „Tur, kur sperta Dieva bērnu kāja un tur, kur notiek slavēšana, tas izraisa pretinieku nometnē sajukumu. Tiek padzīti burvju, šamaņu, raganu un citu elku kalpību gari no mūsu zemes.”

Par biedrību „Atver acis”

Biedrība “Atver acis – patiesība par okultismu ir kalpošana, kas tika aizsākta 2006. gadā un šobrīd notiek visā Latvijā ar dažādiem dievkalpojumiem, semināriem, individuālām aizlūgšanām un atbrīvošanas kalpošanām. Īpašos evaņģelizācijas dievkalpojumos Atver acis – patiesība par okultismu Aizputē, Cēsīs, Kuldīgā, Ventspilī, Skrundā, Bauskā, Ludzā, Siguldā u.c. Latvijas pilsētās simtiem cilvēku pieņēmuši Jēzu par savu Glābēju, izsūdzējuši savus un senču okultos grēkus, saņēmuši dziedināšanu un atbrīvošanu no ļaunajiem gariem.

Pēc iknedēļas radio pārraidēm, dievkalpojumiem klātienē un video cilvēki no dažādiem Latvijas reģioniem, dažādām konfesijām un draudzēm, arī no vairākām ieslodzījumu vietām raksta atsauksmes un lūdz palīdzēt.”

FOTO/AUDIO/VIDEO

 

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.