„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Līgo vakars Mežaparkā ar biedrību “Atver acis – patiesība par okultismu” (foto/audio/video)

Līgo vakarā, 23.jūnijā, Mežaparka estrādē no plkst.16 00 – 21 00 norisinājās “Latvijas garīgai un morālai atdzimšanai veltīts slavēšanas un pielūgsmes dievkalpojums” Tās galvenais organizators -biedrība “Atver acis – patiesība par okultismu”. Pasākumu vadīja biedrības “Atver acis” īpašniece Eva Ālere. Par foto un videointervijām rūpējās spektrs.com

Par pasākumu

Pasākums Mežaparkā 23. jūnijā bija domāts kristīgai sabiedrības daļai, kura vēlējās “alternatīvu šajā vakarā, bez alkohola un pasaulīgām dziesmām”. Tāpēc šī pasākuma statuss ir kristīgais dievkalpojums, norādīja E.Ālere.

Pasākuma dalībnieki bija mūziķi Aivars Osis, Aigars Ābelītis, dziedātāja no grupas Jūras akmentiņi.

Tas bija starpkonfesionāls kristīgs pasākums, neuzsverot konfesionālo piederību un tautību. Ievadvārdus teica 8. un 9. Saeimas deputāte Inta Feldmane Skaidrīte Troška no ebreju kalpošanas draudzē „Jaunā paaudze” un citi.

 

8. un 9. Saeimas deputāte Inta Feldmane teica, ka Latvijai nepieciešams turēties pie nacionālām vērtībām. Jo globālisms izārda robežas, tai vērtības nav aktuālas, arī kristīgās.”

Ebreju kalpošanas vadītāja un draudzes „Jaunā Paaudze” mācītāja Skaidrīte Troška lasīja Dieva Vārdu no Psalmiem lūdzot tos mutiski apliecināt klātesošajiem.  Skaidrīte Troška teica:

„Jāņu laikā cilvēki meklē sev prieku. Bet, kad prieku meklē radījumā, nevis Radītājā, tad paši sev izraugās sodu.”

Grupas „Deal” vadītājs Aivars Osis spektrs.com dalījās ar himnas dziesmas “Mūsu zeme” tapšanu viņš teica: „Es redzēju vīziju. Ka latviešu tauta Mežaparka estrādē „Dziesmu un deju svētkos” slavē Dievu. Man radās vēlēšanās uzrakstīt vienojošu dziesmu latviešu tautai. Prieks, ka dziesma tiek izmantota „Ģimenes svētkos.”

Biedrības „Atver acis– patiesība par okultismu” vadītāja Eva Ālere akcentēja: „Tur, kur sperta Dieva bērnu kāja un tur, kur notiek slavēšana, tas izraisa pretinieku nometnē sajukumu. Tiek padzīti burvju, šamaņu, raganu un citu elku kalpību gari no mūsu zemes.”

Par biedrību „Atver acis”

Biedrība “Atver acis – patiesība par okultismu ir kalpošana, kas tika aizsākta 2006. gadā un šobrīd notiek visā Latvijā ar dažādiem dievkalpojumiem, semināriem, individuālām aizlūgšanām un atbrīvošanas kalpošanām. Īpašos evaņģelizācijas dievkalpojumos Atver acis – patiesība par okultismu Aizputē, Cēsīs, Kuldīgā, Ventspilī, Skrundā, Bauskā, Ludzā, Siguldā u.c. Latvijas pilsētās simtiem cilvēku pieņēmuši Jēzu par savu Glābēju, izsūdzējuši savus un senču okultos grēkus, saņēmuši dziedināšanu un atbrīvošanu no ļaunajiem gariem.

Pēc iknedēļas radio pārraidēm, dievkalpojumiem klātienē un video cilvēki no dažādiem Latvijas reģioniem, dažādām konfesijām un draudzēm, arī no vairākām ieslodzījumu vietām raksta atsauksmes un lūdz palīdzēt.”

FOTO/AUDIO/VIDEO

 

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.