„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Universālais likums

Pets Robertsons

Protams, Dievs nav radījis likumus tā, lai bagāti kļūtu bagātāki un nabagi nabadzīgāki, lai tie aizvien dziļāk kristu nabadzībā. Nē! Viņš ir atvēris mums garīgo darbību principus, pēc kuriem vadās visa pasaule. 

Salīdzinājumam pielietosim piemēru ar lidojošu lidmašīnu.
Ja izlidošanas ceļa trajektorija nebūs pietiekami augsta, tad lidmašīna cietīs avāriju. Vai nu arī paceļoties nepietiekami ātri uzņems ātrumu, tad cietīs avāriju aizķerot koku galotnes vai celtnes.
Ar cilvēkiem notiek analoģiski. Ja viņu mērķi nav pietiekami augsti un vēlēšanās ir primitīvas vai nu tās pārāk ir iztieptas laika periodā, tad viņi nesasniegs neko ievērojamu savā dzīvē. No otras puses, ja lidmašīnas pilots izvēlēsies pārāk asu pacelšanās trajektoriju tādējādi lidmašīna pārāk ātri pacelsies gaisā un kādā brīdi apstājoties kritīs lejā.
Arī cilvēku dzīvēs notiek līdzīgi. Pamēģiniet sasniegt strauju ekonomisko uzplaukumu un jūs „iesprūdīsiet”; Pamēģiniet savu bērnu sākt mācīt pārāk intensīvi un jūs atņemsiet vēlēšanos mācīties; Pamēģiniet izpildīt piecdesmit piepumpēšanās vingrinājumus bez sagatavošanās un jums piemetīsies infarkts. Un tā, kaut arī debesīs ir tikai laimes sajūta un nav nekas neiespējams tiem, kuri savas dzīves veltījuši Dievam, tomēr arī garīgie likumi mūs aicina pieņemt reālistiskus uzdevumus un pildīt tos atbilstoši savām spējām un izmantot to, kas mums dotajā brīdi ir pieejams.
Viņš vēlas, lai mums būtu tādi dzīves mērķi, kuru pildīšanā mās negrautu savu veselību un spēkus un atdotu tam tik daudz laika, kamēr neieraudzītu redzamus rezultātus.
(Mat. 13:31-32) līdzība vēstī: „Vēl citu līdzību viņš tiem stāstīja un sacīja: „Debesu valstība līdzinās sinepju graudiņam, ko kāds cilvēks ņēma un iesēja savā tīrumā. Šī gan ir mazāka par visām sēklām, bet, kad tā uzaug, tad tā ir lielāka par citiem dārza stādiem un top par koku, tā ka putni apakš debess nāk un taisa ligzdas viņa zaros.”
Austrumu augs „melnā sinepe” – šis mazais graudiņš iekļūstot augsnē, vēlāk izaug liels un kupls krūms, kas izaugot sniedzās cilvēka augumā vai pat lielāks. Šis dabas brīnums ir labs salīdzinājums, tam, kas var notikt ar iesāktajiem Dieva talantiem.
Mums vajadzētu cienīt jebkuru iesākumu. Sākotnēji izaugsme nebūs tik ļoti pamanāma, bet kādā momentā notiks negaidīts izrāviens un nobriešanas laiks. Tas ir augļu saņemšanas laiks.
Neaizmirsti: Katram cilvēkam ir kaut kas dots. Vienam – muzikālais dotums, citam – kādā sporta veidā, trešajam – dotības tehniskajā nozarē.
Pat paralizētajam cilvēkam gultā nevajadzētu justies noslēgti, jo arī viņš var izmantos šo brīnišķo universālo likumu. Kas lai to zina, varbūt viņam ir dota spēja lūgt par citiem un attīstoties šajā sfērā ietekmēt pasauli.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.