„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Pirmo soli sper VIŅA!

Autors: Natālija Bļinova

Pastāv viedoklis, ka vīrs izvēlas sev sievu. Tāpēc daudzas sievietes baidās izrādīt iniciatīvu attiecībā pret vīriešiem. Viņas domā, ka tas ir nepieņemami. Tā tas ir vai nē- dzīve pierāda savu.
     Dzīves virpulis mūs ierauj ikdienas rūpēs. Bet ir kāda vērtība, kura spārno un iedvesmo, rodot dzīves jēgu. Tā ir MĪLESTĪBA.
     Tā dara brīnumus un mūs pārvērš par mīļiem zaķīšiem, pūkainiem kaķīšiem un brīnišķīgām zivtiņām. Ar divām tādām zivtiņām es arī vēlos Jūs iepazīstināt.

Deniss un Nadja Moškanovi laulībā jau ceturto gadu, bet kā izrādās viņiem bija iespēja apprecēties jau agrāk. Kādu reizi, kopīgo draugu kompānijā, viņi devās uz kristīgo diskotēku.
Atpakaļ brauca vienā automašīnā un iepazinās tuvāk. Izrādījās, ka viņus vieno kopīgas intereses-  svešvalodu zināšanas, vienas firmas apģērbu valkāšana un pat darbs mārketinga sfērā. Tāpēc nolēma uzjautrināt draugus un sāka tēlot līgavu un līgavaini. Draugiem pat izdevās tādu satraucošu momentu nofotografēt.

Nadja Denisu nosauca par samiņu, bet viņš Nadju par zivtiņu. Visi smējās līdz vēdera sāpēm. Neviens pat iedomāties nespēja, ka atrodas uz Moškānovu ģimenes kāzu ģenerālmēģinājumu.  Vēlāk zivtiņa sāka iemīlēties….
Bet viņš nolēma: paspēlējāmies un pietiek, un turpināja dzīvot savu dzīvi. Kas bija tālāk?
Pēc šīm savdabīgajām kāzām, parādījās stipra draudzība, kura pēc Nadjas vārdiem nospēlēja lielu lomu viņu attiecībās.

Lai parādītos mīlestība,  nevis simpātijas, kuras kā zināms atnāk un aiziet, nepieciešams noteikti iepazīt cilvēku un viņa iekšējo stāvokli. Jo bieži vien notiek tā, ka iekšējais stāvoklis un raksturs ir pilnīgi atšķirīgi viens no otra!

Draudzība ilga ilgu, bet varbūt arī neilgu laiku (spriest jums) -pusgadu.
Šajā laikā mūsu zivtiņa turpināja pārsteigt samiņu ar skaistiem un negaidītiem pārsteigumiem. Piemēram, ar kulinārijas prasmi. Viņa sekoja bauslim  „Ceļš līdz vīrieša sirdij nāk caur vēderu”. Šis „ceļš” atstāja uz Denisu lielu iespaidu arī tāpēc, ka Nadja gatavo ļoti garšīgi, neuzbāzās un neprasīja neko pretī. Viņa eksperimentēja, gan ēdienā, gan dzīvē!
Par sirds ciešanām zināja tikai māte un Dievs.
Tikai Dieva mīlestība dod tik daudz pacietības un gudrības, lai radītu pārliecību sev un, neskatoties ne uz ko, tiekties pēc sava mērķa. Nadja sāka nodarboties ar sportu un notievēja par 12 kg. Lai atkal pārsteigtu Denisu. Protams, viņš bija sajūsmināts, bet turpināja attiekties pret viņu kā pret mīlošu, gādīgu un pret brāļa pārkāpumiem iecietīgu māsu . Vēl kāds pašaizliedzīgs solis no mūsu zivtiņas puses (kurš meklē tas noteikti atradīs) kļuva piedāvājums samiņam braukt  uz viņas draugu kāzām Daugavpilī. (Nadja dzimusi šajā pilsētā). Būt par personīgo vadītāju un, pie reizes, sastādīt kompāniju. Pēc ilgām pārdomām un iekšējas pretošanās  Deniss piekrita. Šis ceļojums palika viņu atmiņā uz ilgu laiku.
Lieta  tāda, ka mūsu pavadoņa mašīnai bija pieradums noslāpēt,  motoram apstājoties. Tādu pārsteigumu automašīna sagādāja divas reizes pēc kārtas: braucot cauri Jēkabpilij, atzīmējoties uz galvenā krustojuma (labi, ka tur nebija pazīstamo) un uz trases. Nadjai uz augstiem papēžiem un skaistā, līdz potītēm garā linu kleitā nācās stumt automašīnu, bet Denisam vajadzēja paspēt lekt pie stūres, lai to iedarbinātu. Ne jau velti zivtiņa lūdza un ticēja: mans būs mans!
Pamazām, samiņa acis uz „māsu” sāka skatīties savādāk, sirds kusa un Nadja ar katru dienu kļuva tuvāka un dārgāka. Izrādot rūpes un uzmanību Deniss dāvināja ziedus, dāvaniņas un neparastus pārsteigumus.
Pēc Denisa viedokļa, meitenēm, kuras nebaidās spert pirmo soli pretī savam iemīļotajam, ir lielākas iespējas iegūt sev draugu vai līgavaini. Tādu iespēju izmantoja mūsu varoņi un iemantoja sev laimīgu nākotni.

Kāzas
Deniss lūdza Nadjas roku un sirdi 2003. gada 17. augustā un notika grandiozs pasākums-  kāzas. Viņi gandrīz neuztraucās, jo aiz pleciem ir labs, pirms  pusgada  veiktais mēģinājums.

Moškānovu ģimene iesaka:

Draudzējaties, taisiet viens otram dāvaniņas (tortīti,  gaļu pēc garšas);
Meitenes, nenēsājiet savas domas sevī, nedomājiet, ka puiši nodarbosies ar jūsu domu minēšanu. Jo daudzus „dzīves mezglus” ir iespējams atsiet ar atklātas sarunas palīdzību.

Mīliet un esiet mīlēti!

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.