„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Jauniešu pasaule

Kas būtisks noticis šajā mēneša laikā jauniešu pasaulē?

Elīna Bērziņa

16. aug. HEART on FIRE komanda rīkoja otro pasākumu brīvā dabā un PIRMOpasākumu ar nakšņošanu. Jau pirms 10:00 pirmie cilvēki tuvojās reģistrācijas galdiņam. Pasākumā bija diezgan precīzi 100 dalībnieku vecumā no 10 līdz 36 gadiem. Statistika liecina, ka lielākā daļa dalībnieku bija vecumā no 15 līdz 17 gadiem.
Pasākumu vadīja neaizstājamie un lieliskie vadītāji Agija un Kristaps! Manuprāt, pasākuma nosaukums liecina par kaut ko īpaši aktīvu. Tā arī bija – netradicionālais sports un jautrā orientēšanās, kas balstījās uz komandas sadarbību! Šajās aktivitātēs noteica uzvarētājus, kuri diplomu vietā saņēma diplomus,

:)

taču NEVIENS nepalika bez balvas!

VAKARA PROGRAMMA.

                Slavēšanu iesildīja grupa „The One” no Jēzus draudzes. Nākamie bija slavētāji no Kroņauces draudzes „Kristus Gaisma”. Slavēšana bija neaprakstāma. Paldies Dievam, ka tā turpinājās! Kā trešie šajā vakarā muzicēja vietējie slavētāji no Dobeles Kristus draudzes, kuri aicināja visus sanākt draudzīgā čupiņā un dziedāt „Ja Tu laimīgs esi augstu palecies…”! Šīs dziesmas laikā jauniešu acīs parādījās svaigs mirdzums, un tā vien šķita, ka ap viņu ausīm ir aptinies smaids!

:)

)

            Tas bija fantastiski, pie tam, slavēšana notika zem klajas zvaigžņu debess ar mēness aptumsumu! Pat Tildes sinonīmu vārdnīcā nespētu atrast piemērotus vārdus, lai aprakstītu to, kas tur bija!!! Pēc šīs superīgās slavēšanas ar vārdu dalījās Kristaps, nē, viņš vēl nav mācītājs, taču jauniešu sirdis atkal un atkal tika uzrunātas. Bija jaunieši, kuri tajā naktī ieaicināja Jēzu savās sirdīs! Ak, kādsPRIEKS par viņiem, sevišķi jau debesīs!
Dieva klātbūtne bija tik spēcīga, ka augusta nakts vēsumā, ap vieniem naktī, dūņaina dīķa seklumā, neskatoties uz auksto ūdens temperatūru, 8 smaidīgi cilvēki slēdza derību ar Jēzu. Notika ūdens kristības – jaunieši uz mirkli tika pagremdēti ūdenī! Iedomājies – zvaigznes, mēness aptumsums, apkārt priekpilni cilvēki… Ak… Nekādas Tildes!!!

Vēlāk varēja uzkost SILTAS desiņas, un jauki pavadīt laiku DJ Lite (Aigars Vančenko) mūzikas vadībā! Gulēšana bija teltīs, taču, AK VAAAI! No rīta bija rīta rosme! Kaulu locīšanas tērpi un vingrinājumi bija oriģināli!

:)

P.S. HEART on FIRE komanda apsolījās rīkot šāda veida pasākumus vēl un vēl!

:)

Ar LIELU pacietību gaidam nākamos pasākumus, vai ne? Ceru, ka vismaz nedaudz ieintriģēju ierasties uz HEART on FIRE komandas rīkotajiem pasākumiem!

Aplausi RE: active pasākuma organizatoru komandai, taču vislielākie sirdsaplausi ir mūsu Tētim, Kurš neiespējamo padarīja par iespējamo, labu padarīja par izcilu, pie tam, Viņš bija Tas, Kurš kontrolēja laikapstākļus! Thanks!

:)

VĪZIJA

Kristaps Āboltiņš

  HEART on FIRE vadītājs

Šodien pasaulē daudzas lietas ir samākslotas un neīstas. Cilvēki spēlē dažādas „spēlītes” un izliekas par tiem, kas viņi nav. Taču brīdī, kad cilvēks sastopas ar kaut ko reālu, patiesu un taustāmu, tā viņš nespēj palikt pret to vienaldzīgs. Ikviens jaunietis dziļi sirdī meklē kaut ko vairāk, kaut ko reālu, kaut ko taustāmu. Tad nu šīs dienas mērķis bija ļaut jaunietim nobaudīt no taustāmas Dieva klātbūtnes. Neviena cita lieta mūsu dzīvē nav ar augstāku vērtību kā pats Dievs un Viņa klātbūtne. Tikai tā var izmainīt dzīves. Tā dziedina salauztas sirdis, atbrīvo saistītos un dod prieku skumju vietā. Tieši tas arī notika. Mēs ar atvērtām mutēm skatījāmies tajā, kā pats Dievs atnāk „Reķos” un uzliek savu roku uz daudziem jauniešiem. Man liekas, ka neviens nevarēja aiziet vienaldzīgs. Ikviens izbaudīja no Dieva tuvuma.

Dievs grib aizskart tūkstošiem jauniešu Latvijā, dziedināt viņu sirdis, atbrīvot no sāpēm un ciešanām. Viņš vēlas šos jauniešus piepildīt ar savu mīlestību, cerību un prieku. Kad tūkstošiem šādi jaunieši parādīsies Latvijā – es saku – tā būs jauna diena Latvijai un visai pasaule. Jaunieti – Dievam ir plāns tavai dzīvei! Un tu vari to īstenot! Nekad nepadodies!

Es zinu, ka Latvijas nākotne ir uz jauniešu pleciem! Ir laiks tai sastapties nevis ar baznīcu, doktrīnām, liturģiju un reliģiju, bet gan ar pašu Dievu. Tikai viens skats Jēzus acīs – un šī zeme nekad vairs nebūs tāda!

Pēcāk…

Gunārs Trimda

Par pasākumu uzzināju no sava drauga, abi esam no Lutera draudzes. Tā kā sen kristīgus pasākumus nebiju apmeklējis, tad ar prieku piekritu doties. Dievs sūtīja siltu un saulainu laiku, bet par to vēlāk. Mēs ieradāmies ap plkst.10 iem no rīta, kur mūs jau laipni uzņēma un piereģistrēja. Bija stunda laika līdz sākumam. Domājām – ko varētu iesākt darīt. Izstaigājām plašo ”Reķu” muižas teritoriju un mūsu uzmanību pievērsa volejbola tīkls, kas atradās uz pussalas. Divreiz nebija jāsaka, kad jau bijām sadalījušies divās komandās un spēlējām volejbolu. Dažam tas nāca par labu, ar to es domāju sevi. Rīta rosme bija tieši laikā

:)

.

Ap plkst.11iem uzkalnā atskanēja sirēnas skaņas. Sabijāmies, bet bez pamatota iemesla. Visi ar rupora palīdzību tikām sasaukti vienkopus. Ar aizturētu elpu gaidījām, kas nu būs. Mēs tikām sadalīti komandās, katram ap roku tika apsieta attiecīgas krāsas lentīte. Tikām iepazīstināti ar pasākuma programmu, kas tika uzklausīta ar ovācijām.

Pēcāk trīs stundas aktīvi piedalījāmies dažādās veiklības un izturības sporta spēlēs. Tā kā jau bijām iesildījušies, tās sagādāja tikai spirgtumu un krietnu enerģijas devu!!! Tad visi devāmies pusdienās. Bija iespēja saņemt arī papildporcijas, ko daudzi arī izmantoja. Augošam organismam jau tas par labu vien nāk.

:)

Mīlestība un piedošana

Pēc nelielas pauzes pienāca arī diskusijas daļa, kur runājām par mīlestību un piedošanu. Pēc tam sekoja orientēšanās spēle ar humora pieskaņu, kurā izpelnījāmies godpilno pirmo vietu. Mjā – rīta volejbols bija nācis par labu!

:)

Pēc vakariņām sekoja muzikālā daļa, kur visi vienojāmies populāru kristīgu dziesmu izpildīšanā. Bijām pārņemti ar Dieva neizmērojamo un bezgalīgo mīlestību. Pēcāk varēja arī saņemt ūdens kristības un ieaicināt Jēzu personīgi savā dzīvē, ko daudzi arī izmantoja, to skaitā arī es. Tik ļoti izjutu Dieva pieskārienu un klātbūtni, ka aiz prieka raudāju kā mazs bērns. Dievs kārtējo reizi apliecināja, ka mīl mūs un ir noraizējies par mums. Dievs pārveido mūs lēnām kā mālu mīcot savās rokās. Viņš to dara tik pacietīgi, protams, ka bieži vien mēs tam pretojamies, bet nav taču vērts – Beigu beigās taču no māla izveidojas skaists trauks, vai ne?

:)

No rīta pēc vingrošanas un brokastīm, visi apmierināti un Dieva mīlestības pārņemti, devāmies mājās. Gribētos arī, lai turpmāk tiktu organizēti šāda veida pasākumi, jo atpakaļceļā mēs jau bijām mainījušies, kaut nedaudz, bet mainījušies. Tikām stiprināti ticībā un paļāvībā uz to Kungu mūsu Debesu Tēvu!

:)

DRAUGS

 Emīlija Leiškalne

 

Pirms pasākuma ticēju Dievam. Zināju, ka ir Kāds, kurš sēžot kaut kur augšā mūs vēro.
Pēc pasākuma sapratu, ka Viņš nav tikai Radītājs, bet arī Draugs, kurš vienmēr mums ir līdzās! Zinu, ka  Viņa
m es varu stāstīt VISU un VIENMĒR, jo Viņš ir daudz vairāk kā tikai Radītājs!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

VAIRĀK

Elīna Vītola

   RE: active –  tas bija īpašs laiks neaprakstāmi skaistā vietā kopā ar jaukiem cilvēkiem. Tā bijadiena, ko man tiešām negribētos aizmirst! Diena, kura bija pilna ar piedzīvojumiem un pārsteigumiem!Diena, kurā Dievs tiešām bija kopā ar IKVIENU!!!
Šī diena bija kā atspēriena solis turpmākajam laikam, jo ilgu laiku es domāju par to, ka gribu kaut ko vairāk. Šajās dienās es tiešām piedzīvoju to, ka bez Dieva es nespēju neko. Man Viņu vajag ļoti, ļoti, un man ir jāiet pašai soli tuvāk, lai kaut kas mainītos. Tik daudzas vienkāršas lietas aizkāra manu sirdi un tagad esmu uzkāpusi uz jauna pakāpiena attiecībās ar Dievu.
Šis nebija no tiem pasākumiem, kad „ah.. viss beidzās.. jābrauc atkal mājās, cik nejauki..” Šoreiz bija savādāk, protams, vienmēr ir nedaudz grūti atgriezties mājās no skaistas vietas… bet šoreiz es zināju to, ka es gribu vairāk! Es gribu piedzīvot Dievu ik dienas, nevis tikai laiku pa laikam, aizejot uz kādu pasākumu. Es gribu iet kopā ar Viņu! Man nevajag neko citu –  tikai vairāk un vairāk Viņu! Es ieguvu to mieru, to lielo mieru, ko Viņš ir apsolījis. Tā ir tik brīnišķīga sajūta –  beidzot sajust to, ka visas manas problēmas Jēzus ir paņēmis savās rokās, un es zinu, ka Viņš visu nokārtos daudz, daudz labāk nekā es pati to jebkad spētu!
“Dzenieties vispirms pēc Debesu valstības, pārējais jums tiks piemests.” Tagad es beidzot esmu sapratusi kā tas ir!

:)

  Tagad es esmu atdevusi ne tikai savas domas un nelielu sirds daļiņu Jēzum, bet visu, pilnīgi visu (un tāds pamatīgs uzsvars uz vārdu visu), jo, skatoties atpakaļ, es redzu, ka atdodot nelielu daļiņu no sevis,  tā īsti nav iespējams neko piedzīvot.
Tas bija lielu un dažādu emociju laiks, tāpēc to visu ir TIK grūti ielikt vārdos. Tās bija emocijas, kuras grūti aprakstīt (tāpēc tas VIENS vārds ar ko aprakstīju šo pasākumu bija undescribable)!

Jā un atmosfēra pasākumā bija ļoti, ļoti, ļoti, ļoti jauka!

:)

Riktīgs prieks būt kopā ar cilvēkiem no kuriem plūst mīlestība!

:)

 Jauka sajūta, kad pat 3os naktī cilvēks ir gatavs ar tevi parunāt, vai tad, kad pašā vakarā, slavēšanas laikā, kad man palika vēsi, jo stāvēju T-krekliņā un šortos, man pilnīgi svešs cilvēks piedāvāju savu jaku!

:)

  Jā – ATMOSFĒRA tiešām tur bija lieliska – tās dēļ vien tur vērts būt!

:)

XXL sievasmāte

Spulga Rumpe

Man tur ļoti, ļoti patika. Tur bija dažāda veida sporta aktivitātes, tāpēc vienaldzīga palikt nevarēju!
Visvairāk man patika jautrā orientēšanās. Viennozīmīgi tas bija komandas darbs, un tā kā mēs nebijām īsti iepazinušies, tad šajās sporta aktivitātēs bija tieši tas, kas vajadzīgs! Sevišķi iepazīšanās bija vajadzīga pie XXL sievasmātes!!! (Ģērbušies viņi bija pēc “svaigākās” modes, nerunājot jau par citiem uzdevumu vadītājiem)

:)

 

 

 

 

 


CILVĒKS

Deivija Zeifarte

  Neaizmirstams pasākums, kur ieguvu jaunus draugus un varēju ļoti labi atpūsties!
Spēles bija ļoti interesantas! Man ļoti patika „jautrā orientēšanās”, kur vislabāk man patika tas „punkts”, kura nosaukums bija „cilvēks”! Šajā punktā bija jāsēž un mierīgi jārunā, un, zinot, ka jāsteidzas tālāk, tas lika padomāt par to, ka arī dzīves steigā mums ir jāatrod mirklis, lai ar kādu kopā mierīgi pasēdētu un parunātu. Es zinu, ka ļoti labs sarunu biedrs ir Dievs!
Dienas laikā bija pārrunas par dažādām tēmām, kur visvairāk mani aizskāra tēma par piedošanu. Tas, ko es noteikti neaizmirsīšu no pasākuma, ir vakars, kur saņēmu spēcīgu Dieva pieskārienu! Domāju, ka daudzi to vakaru neaizmirsīs!
Milzīgs paldies visiem, kuri šo pasākumu rīkoja. Paldies par pacietību, ka izturējāt to dieniņu! Īpaši liels paldies vakara vadītājiem! Tas bija unikāli – tik smaidīgi un pozitīvi visa vakara garumā!
Paldies jums visiem!
Tā tik turpināt!

„The One”

Elīza Godiņa (grupas „The One” soliste)

Jau tad, kad mūsu grupai, „The One”, piedāvāja spēlēt Dobelē, mēs visi sajutām, ka tas būs kāds īpašs pasākums. Protams, ka īpašs ir jebkurš pasākums, kurā kā galvenais viesis tiek uzaicināts Dievs, bet šoreiz arī paši sajutām, ka varēsim ne tikai dot, bet arī iegūt. Protams, kā jau tas notiek, kad strādā Dievs, strādā arī sātans. Neilgi pirms Dobeles, man, kā solistei, iznāca negadījums, kā rezultātā traumēju abas kājas, un paliku uz kruķiem. Izskatījās, ka nekur netikšu. Pēc pāris dienām mūsu ģitāristu ievietoja slimnīcā. Sapratām, ka jāmaina ne tikai repertuārs, bet arī jāpieļauj doma, ka mēs netiksim! Bet, kur mēs tikai domājam, tur Dievs rīkojas. Kā rezultātā tikām uz Dobeli, kaut arī viens no mūsējiem palika slimnīcā. 

Aizbraucot uz Dobeli, priekšā pavērās brīnišķīgs skats. Vieta bija vienreizēja! Jutāmies pārsteigti, ka tur bija samērā daudz cilvēku! Uzreiz varēja arī manīt, ka cilvēki jūtas brīvi, kā savējie, kaut arī daudzi redzējās viens ar otru pirmo reiz mūžā.
Man, kā solistei, bija bailes, ka tā kā esam nepilnā sastāvā, nevarēsim parādīt un dot cilvēkiem tik daudz, cik mēs to varam. Vienmēr ir vēlēšanās, lai cilvēki ne tikai redzētu un dzirdētu, bet arī personiski piedzīvotu to, kādēļ mēs spēlējam un tas ir-Dievu. Jo Viņš ir mūsu galvenais loceklis mūsu grupā, Viņš veido dziesmas, Viņš dod mūziku un idejas, kā arī Viņš tās padara par daudz ko vairāk kā vienkāršām dziesmām. Bet, kad sākās koncerts, un visa vakara garumā izjutām nu tādu Dieva klātbūtni, kādu nebijām jutuši vēl nekad spēlējot. Dievs runāja ne tikai uz citiem, bet arī tieši uz mums, mūsu sirdīm, un jau atkal apstiprinot Savus Vārdus: „Manā nespēkā Dieva spēks parādās.” 
Pēc uzstāšanās bija iekšā tukšuma sajūta, sajūta, ka esam devuši visu, ko spējām, un tā vietā ieguvuši vēl daudz ko vairāk! 
Dieva mīlestība vieno, daudz spēcīgāk un ciešāk kā spējam to iedomāties.
Tā visus cilvēkus savieno vienā cilvēkā un viņa pielūgsmē un pateicībā uz Dievu, radot divvientulību starp radību un Radītāju.
Es domāju, ka mēs katrs piedzīvojām ko īpašu un neaizmirstamu šai pasākumā, ko tādu, ko var līdzdalīt un ko tādu, kas paliek anonīms, starp tevi un Dievu.
Jo šis bija tas, ko mēs varējām līdzdalīt ar citiem!
KĀJĀM GAISĀ Dmitrijs Kuzmins

Sestdien es visu dienu biju laimīgs, patiesībā, jau tad, kad viss tikai sākās. RE: active laikā es piedzīvoju to, ko vārdiem izteikt nav iespējams, taču varu mēģināt!

:)

Pirms šī pasākuma manā galvā šaudījās visādas domas, taču es tiešām sajutu Dieva pieskārienu savā sirdī. Viņš mainīja mani – noskumuša cilvēka vietā es kļuvu laimīgs!!! Pasākumā ieguvu daudzus draugus. Es tiešām varu teikt, ka mana dzīve ir apgriezusies kājām gaisā! Dievs man deva to, kas ir Viņam! Es jūtos ļoti priecīgs par to, ka Viņš ik uz soļa ir man līdzās! Tiešām, saku paldies Dievam par to, ka Viņš man ir palīdzējis tad, kad man bija grūts laiks.

Pēc ūdens kristībām mana sirds sajuta Tēvu, Dēlu un Svēto Garu! Es ticu, ka Dievs īstenos to, ko es vēlos dzīvē sasniegt! Viņš ir Tas, kurš padara mūs par laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē!!!

Lai augtu ticībā

Daina Mangulsone

            Biju pirmo reizi uz šādu pasākumu. Iespaidi kolosāli. Sadraudzība un pārrunas ar citiem jauniešiem, ka visi esam līdzvērtīgi. Bija patīkami iepazīt viens otru un iegūt jaunus draugus, runāt par Jēzu arī ar cilvēciņiem, kuri  neko daudz par Viņu nezin. Tas tiešām ir tik kolosāli, sevišķi jau vakars pēc aktīvā sporta, lūgšana un slavēšana,. Katrs vārds, kas tika teikts, dziļi aizskāra manu sirdi, asaras pašas no sevis acīs rosījās no lielās laimes, ka es pazīstu Jēzu, un par to, cik daudz laba Viņš mūsu labā darījis. Tiešām fantastisks vakars! Prieks par to, ka visi bija tik draudzīgi un sirsnīgi savā starpā!

:)

)
Jau otro gadu man ir ļoti grūts laiks dzīvē, tāpēc tiecos pēc šādiem pasākumiem, lai augtu ticībā!
Dienas laikā bija pārrunas par dažādām tēmām. Viena no tēmām, kas mani uzrunāja bija piedošana. Es ieguvu patiesi daudz, ka tagad tajā varu dalīties ar citiem, kā arī iegūto izmantot savā dzīvē, protams. Bieži vien ir tā, ka tieši tad, kad man rodas dažādi jautājumi, uz kuriem pati varbūt netieku skaidrībā, pēkšņi tiek rīkoti pasākumi, kā šis. Tieši tur es saņēmu atbildes uz dažādiem jautājumiem! Ļoti, ļoti vēlētos apmeklēt vēl kādu tamlīdzīgu pasākumu!

:)

Esmu Dievam pateicīga, ka Viņš man šādu iespēju ir devis, ka varēju piedzīvot tādu atklāsmi!

ĪPAŠA PĒRLE

Dace (movie)


SKEČS, ko rādīja draudzes „Cerība” jaunieši Henrija vadībā aizskāra ļoti daudzus. Parādītais, kā cilvēks sapinas visādos grēkos un netiek ar to pats galā, vienā dienā atnāk Jēzus un paņem visus grēkus. Viņš mira mūsu dēļ! Skeča laikā, kad Jēzu sita krustā, likās, ka manī notiek kaut kas īpašs – es pēkšņi sajutu to nebeidzamo mīlestību, ko Dievs izjūt pret mums!

Arī SLAVĒŠANAS laikā varēja sajust Dieva klātbūtni. Likās – tu aizmirsti pilnīgi visu, kas ir apkārt, visas ikdienas lietas. Esi tikai Tu un Dievs. Manuprāt, tas ir fantastiski.

Visbeidzot arī KRISTĪBAS… To pat nevar aprakstīt ar vārdiem! Sajūtras kopumā ļoti pozitīvas! Es zinu, ka es nekad to neaizmirsīšu! Gribētos izjust to vēl un vēl .

KO ES AR TO VISU GRIBU TEIKT? Laikam jau to, ka šis pasākums bija tik īpašs. Tajā bija viss ko vien varēja vēlēties – Sports, jauki cilvēki apkārt un pats galvenais – Dievs! Ar katru, kurš bija RE:active pasākumā, notika kaut kas īpašs… tas katrā cilvēkā izmainīja kaut ko… arī manī!

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.