„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Jauna interešu grupa – KRISTIEŠI vai FARIZEJI

Internetā, dažādās iepazīšanās un bildīšu apmaiņu mājas lapās, ir paredzēti atsevišķi profili – reliģija, kristietība vai ticība, kurās veidojās atsevišķas interešu grupas.

Saprotams, ka tajās rosās kristieši un kristiešiem lojāli interesenti, bet ir novērota tāda īpatnēja parādība, pirmkārt – neiecietība, egoisms, sevis pierādīšana. Vienu vārdu sakot akmeņu mētāšana pretēja viedokļa dārziņā. Ja kāds nav kristieti „noglaudījis pa spalvai” un izteicies kristīgā terminoloģijā, tad momentāli tiek izdzēsts nelabvēļa komentārs vai arī persona tiek izdzēsta no grupas vispār.

Varbūt vispirms jāatgriežas pie pamatjautājuma, kādēļ domātas šāda veida interešu grupas? Vai kristiešu savstarpējai evanģelizēšanai, vai arī lai norobežotos no ārpasaules? Taču patiesība ir zināma, bet kas tālāk?

Tālāk tā jāietērpj „tusiņa” formātā, jāieslēdz važās un nevienam nav jādod. Ja kāds centīsies uz to uzglūnēt, tad ietērpties visos Dieva ieročos –„gurnus apjožot ar patiesību,” jo mēs taču esam patiesības nesēji,  paņemt „ticības vairogu”, neļaujot pretējam spēkam izteikties. Bet ar „Gara zobenu, tas ir Dieva Vārds” rokās jānocērt pretinieka izteikšanās gribēšana.

Interesanti, tad ar ko mēs atšķiramies no musulmaņiem – islāma? Stāv rakstīts: Patiesība dara brīvus. Vai mūsu patiesība dara brīvus?

Otrkārt – kristīgais tusiņš jaunā gaismā, tas ir, kristīgā publika īpaši ir iecienījusi spēles. Paskaidrošu spēļu būtību. Viens saka vārdu, bet citam jāturpina teikums, vai arī viens saka jautājumu, bet otrs atbild ar pretjautājumu, ja vien Jūs zinātu, kāda šīm spēlēm ir popularitāte, jāatdzīst milzīga.

Paradoksāli, ka kristieši labprāt tērē savu Dieva doto dārgo laiku, lai to lietotu „tukšās runās” un nenozīmīgā laika tērēšanā. Nevis sekot Dieva aicinājumam – mīlestībā un žēlastībā ganīt Viņa avis. Tas tik tiešām ir pārsteidzoši. Bet, kad kādam no diskutētājiem, kāds kaut ko palūdz, piemēram, pakalpojot Dieva darbā, teiksim tā, kas nebūtu grūti izpildāms, tad seko atbilde: ”Man nav laika!” un turpina „tusēt”.

Pretreakcija

Iespējams tieši tādēļ „atstumtie” veido savas interešu grupas ar gluži līdzīgiem interešu grupu nosaukumiem, vienīgi, lai noniecinātu kristīgās vērtības, apspriestu kristiešus un jautājumus saistītus ar ticību, kā vien paši to izprot. Runā par dažādām anomālijām. Dalās ar savu personīgo pieredzi sastopoties ar eņģeļiem vai NLO. Vienīgi šīs parādības aicina cilvēkus uz kādām ne tik labām rīcībām, vai arī lietot narkotiskās vielas, lai vairāk iedziļinātos un labāk redzētu šo garīgo pasauli. Diemžēl šajās diskusijās nepiedalās tie Patiesības paudēji, kuri „ar putām uz lūpām” savus spriedelējumus aizstāv kristīgajās domu grupās.

Kur tad Jūs esat taisnības mīļotāji? Kāpēc nelaimīgajiem sātana tīklos sapinušajiem netiek teikts, ka NLO ir sātana dēmoniskā ietekme uz cilvēku apziņu un, ka redzētie eņģeļi nav Dieva sūtņi cilvēka dzīvē, bet gan dēmoni, kuru uzdevums ir zagt un nogalināt.

Kur jūs esat kristieši?

Kur jūs esat gaismā staigātāji?

Kādu ceļu labprātīgi izvēlaties Jūs Patiesības zinātāji, šauro vai plato?

Padomājiet par to!

Veidojas apburtais loks – viņējie un savējie. Vienīgi vai tie savējie nav tie paši farizeji, liekuļi un meļi?

Ja Jums nav laika ieskatīties drukātā Bībelē, tad varbūt liksies interesantāk uzklikšķināt uz www.bibele.lv un ieskatīties, ko šajā lietā saka Jēzus?

„Un Levijs taisīja Viņam lielu mielastu savā namā, un tur bija liels pulks muitnieku un citu, kas kopā ar viņiem sēdēja pie galda. Un rakstu mācītāji un farizeji kurnēja pret Viņa mācekļiem un sacīja: “Kāpēc jūs ēdat un dzerat ar muitniekiem un grēciniekiem?” Un Jēzus atbildēja un tiem sacīja: “Veseliem ārsta nevajag, bet slimiem.

Nevis taisnus esmu nācis aicināt uz atgriešanos no grēkiem, bet grēciniekus.” (Lūkas 5:29-32)

Draudzes jauniešu mācītājs teica patiesus un dziļus vārdus. Viņš ar asarām acīs sacīja, ka vērojot draudzes jauniešus ir pamanījis, cik ļoti daudz starp tiem ir „tukšu” cilvēku. Vārdi bez seguma, rīcība bez rezultāta, dzīve bez jēgas un sirds bez Dieva. Viņi iet uz draudzi, bet nepiepildās ar Dieva atziņām. Ja vien draudzes mācītājs būtu apmeklējis šos interneta „tušiņus” viņam nāktos raudāt, gluži kā Jēzum par savu tautu, atklājot, ka „tukšie” ir ne tikai starp draudzes jauniešiem, bet ar tādiem ir pilns internets.

Jautājums „Tusētājiem”

Jūs lūdzat Dievu, lai Viņš dotu veselību, svētību, panākumus, algas palielināšanu un dažādas lietas. Vai esat pārliecināti, ka Dievs Jums to dos? Dievs runā skaidri: „Gani manas avis!” Kāda ir Jūsu reakcija? Es lieki neapgrūtināšu un atbildēšu Jūsu vietā: ”Nē, Dievs, es viņas padzenu no patiesības ceļa, lai atbrīvotu to sev.” Vai Jūs joprojām esat pārliecināti, ka Dievs atbildēs Jūsu lūgšanā un dos to, ko Jūsu sirds kāro?

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.