„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

INCIDENTS VAI PLĀNOTA PROVOKĀCIJA?

29. maijā pie Rīgas domes plkst. 14: 00 Rātslaukumā notika protesta akcija „NoPride”.

        Protesta akcijā pret homoseksuāļiem aktīvi piedalījās gan jaunieši, gan vecāka gadagājuma cilvēki. Demonstrācijas laikā sākās negaiss, tomēr tas protestētājus neatturēja.

Vai man par visiem vairāk vajag?

             Protesta akcijas „NoPride” oficiālie rīkotāji bija organizācija „NoPride” un „Nacionālās Spēku Savienības” dalībnieki. Protesta akcijā pievienojās arī draudze „Jaunā paaudze” un dziedātāja Kaspara Dimitera sieva Līga Dimitere. Bet kur biji tu? Vai tā ir tikai viņu lieta un sāpes? Domāju, ka galvenokārt tā ir mūsu tautas lieta – mūsu nākotnes lieta. Mēs esam atbildīgi – vai pakļaut mūsu valsti izmiršanai, vai tomēr nē. Tu biji pirmais, kurš lietoji apkārtējiem lidojoši spārnotās frāzes „Nē – nāves kultūrai!”; „Nē izvirtībai!”; „Nē otrreizējai okupācijai!”, bet kur biji tu?

Kad sirds plosošos vārdus pie Rīgas domes skandēja „NoPride”; „Nacionālā Spēku Savienība” un „Jaunā paaudze” Vai viņiem par visu vairāk vajag? Šaubos.. Es zinu, ko tu man teiksi „APSTĀKĻI”. Vai tu nebaidies par to, ka nāks Jēzus otro reizi un teiks: „Es tevi nepazīstu” jeb „Man arī ir savi apstākļi, lai tu nenokļūtu debesīs”. Nebaidies? Es gan! Nu, bet, protams, mācītāji man atbildēs „Ne pēc darbiem, bet pēc Dieva žēlastības,” ceru, ka dziļi sirdī viņi tomēr jūt, ka tās ir tikai un vienīgi atrunas.

Incidents vai plānota provokācija?

         Gardi smējos, kad lasīju avīzi „Diena”, lai salīdzinātu reālos faktus, kas notika Rātslaukumā un kā to atspoguļo „Dienas” žurnālists Ivo Leitāns. Piedāvāju izvilkumu no „Diena” un iekavās salīdzinājumu ar patiesībā manis redzēto.
„…Vēlāk dziesminieka Kaspara Dimitera sieva Līga Dimitere ieķērās matos kādai sievietei par to, ka viņa pasākuma dalībnieku priekšā skūpstījās ar savu draudzeni.
(Abas meitenes izsmēja demonstrantus un provocēja tos aizkarot viņu goda jūtas un demonstratīvi skūpstījās dažu soļu attālumā).
„Operatīvi iejaucās policisti, kas Līgu Dimiteri un abas meitenes ieveda Rīgas domē apstākļu noskaidrošanai”.
(Iejaucās policisti un aicināja abas vaininieces iet līdzi uz Rīgas domi, savukārt Līgai Dimiterei piedāvāja palikt demonstrācijas vietā, taču dziedātāja sieva uzstāja, ka arī dosies līdzi, lai pārliecinātos par to, ka tiks sastādīts protokols).
”Kā viņas vēlāk paskaidroja „Dienai”, viņas rokās sadevušās gājušas pa Rātslaukumu, jo nezināja par notiekošo protesta akciju. „ Pēkšņi ieraudzījām šos cilvēkus, kas ļoti negatīvi izturējās pret mums”. (Kā varēja neredzēt demonstrantus, ja neskaitāmu metru attālumā skaidri bija pārredzami plakāti ar ļoti pat nepārprotamu simboliku, turklāt visa Vecrīga dimdēja no demonstrantu balsīm, kuri sāpēs par Latvijas nākotni skandēja „No – Pride!”; „Nē otrreizējai okupācijai!” un „Nē – nāves kultūrai!”) 


„Pienāca viena sieviete un sāka raut manu draudzeni aiz matiem pa bruģi. Labi, ka policisti ātri dabūja viņu projām”…”

Pārdomām: Kā meitenes bija iedomājušās? Ka demonstrantiem būtu bezjūtīgi jānoraugās uz viņu abu atklātiem nievājošiem smiekliņiem un orģijas uzsākšanu cilvēku priekšā, aizskarot viņu goda jūtas, turklāt abas bija manāmi iereibušas. Līga Dimitere nespēja vienaldzīgi uz to noskatīties un jautāja meitenēm: „Kā jums nav kauna?” bet meitenes uz vārdiem nereaģēja un tikai tad, dziedātāja K. Dimitera sieva satvēra vienu no viņām aiz matiem. Lai meiteni, kura bija augumā garāka par Līgu varētu izvazāt pa bruģi, tad Līgas miesas būvei jābūt salīdzinoši lielākai, turklāt vajadzētu pārzināt, kaut vai nedaudz austrumu cīņu pamatus.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.