„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Charged piedzīvojumi David Hathaway konferencē

No 19. – 21. sept. Igaunijā, Tallinā notika fantastiska konference, kur piedalījās sludinātājs David Hathaway, kā arī muzikas grupas Hearts on Fire (LV) un Hillsong (UK). Būtu loģiski SPEKTRS.COM redakcijai turp doties! Tā arī darījām!

D. Hartaway runāja par dziedināšanu un par to – kāds ir Jēzus! Sapulču laikā DAUDZI saņēma dziedināšanas! Es dzirdēju tik spilgtas liecības gan no jauniešiem, gan no
ne-jauniešiem, piemēram, cilvēks, kurš dzirdēja tikai ar diviem ausu aparātiem, sapulces laikā varēja droši izņemt tos aparātus ārā, jo lieliski dzirdēja bez tiem; kādam puisim kauli krakšķēja – pēc lūgšanas krakšķēšana pazuda; jaunietim no Latvijas lūgšanas laikā strauji uzlabojās redze; Sapulces laikā cilvēks piecēlās no ratiņkrēsla, jo saņēma dziedināšanu! DIEVS IR TIK GĀDĪGS!!! 
Konferencē bija cilvēki no kaimiņvalstīm, Anglijas, Vācijas, Austrijas, Ukrainas, Īrijas, pat no Kamčatkas, kā arī no citām valstīm. Dievkalpojumi notika 3 valodās – angļu val., igauņu val. un krievu val.. Zini, katrs tur pavadīts mirklis bija neparasti svētīgs, jo, galu galā, mūsu Tētis zina  mūs iepriecināt līdz pat sīkumiem. Tas, ko Viņš ir ieplānojis darīt Tavā dzīvē – ir pats, pats, pats superīgākais, kas ar Tevi var notikt!!! Svarīgi ir – vai Tu esi ar Dievu zem viena lietussarga, vai esi paņēmis savējo? Zini, Dieva lietussargs ir daudz drošāks un izturīgāks par Tavējo, tāpēc droši met ārā savējo un pieķeries Dievam 100 % –tīgi, tad Tu piedzīvosi kapitālas izmaiņas. Tas ir normāli!

Elīna.
—————————————————————————

 Konferences laikā Charged ievēroja kādu neparasti enerģisku, atsaucīgu un skaļu jauniešu bariņu. Precīzāk – viņus nevarēja neievērot. Charged nolēma viņus iepazīt – KAS viņi ir? No KURIENESviņi atnākuši? PAR KO viņi ir? Zini, viens no pirmajiem jautājumiem bija: „Kāds ir iemesls tam, ka jūs esat tik nenogurdināmi slavēšanā?” Atbilde bija negaidīta, kad viņi reizē kliedza: „It’s JESUS!!!” Tas ir JĒZUS!!!>>>>

Loģiski, ka Charged tas pārsteidza, tāpēc vēlējāmies arī Tevi iepazīstināt ar šiem neparasti šiverīgiem Jesus freaksiem!

PAR DRAUDZI

Šīs draudzes mācītāji ir  Roberts un Melinda Menčaka.

PAR JAUNIEŠIEM

Jauniešu darba vadītāja ir Rosalie Chavez. Aptuveni 90% cilvēku draudzē ir jaunieši. Katru ceturtdienu plkst. 19:00 draudzē notiek Bībeles pārdomas jauniešiem. 

Intervija ar  „Praise Chapel Chula Vista” (Igaunija) jaunieti Klariku Feldbergu.

– Kādas aktivitātes ir jūsu draudzes jauniešiem?
– Mūsu draudzē ir daudzi, kuri nodarbojas ar dziedāšanu vai kada mūzikas instrumenta spēlēšanu, taču pie mums notiek arī dažādas sporta aktivitātes, piemēram, teniss, basketbols u.c.

– Kā jūs nododat degsmi par Jēzu citiem jauniešiem?

– Mēs dalāmies ar to, kas noticis mūsu dzīvēs. Mēs lūdzam par viņiem. Mēs lūdzam par UGUNI, par PRIEKU Jēzū! Ja Tu esi patiesi laimīgs, tad cilvēki redz, ka ar Tevi ir kaut kas savādāks. Viņi arī vēlēsies to, kas ir TEV! Tāpēc pat sarunās ar Tevi jaunieši viņi tiek aizdedzināti un sāk sekot… Sekot JĒZUM!!!

– Kā jūs sadarbojaties ar citām draudzēm?

– Mūsu draudzē notiek slavēšanas vakari, kur piedalās dažādas slavēšanas grupas no dažādām draudzēm.

– Pastāsti, lūdzu, kā jūs izturieties pret jaunpienācējiem draudzē? Kā jūs ieteiktu citām draudzēm izturēties pret tādiem?

– Cilvēki, kuri atnāk uz draudzi, grib DAUDZ zināt par Dievu, tāpēc viņiem rodas jautājumi. Mēs tur esam, lai viņiem atbildētu un palīdzētu viņiem augt! Kad piedzimst jaunie “kristiešu mazuļi”, mums vajag viņus pieskatīt. Viņi nezin ko un kā darīt. Tev tādiem ir jāpalīdz, piemēram, viņiem rodas jautājumi – kā un cik reizes viņiem jālasa Bībele. Šī ir tā vieta, kur Tu vari palīdzēt “jaunpiedzimušajiem” kristiešiem, parādīt īsto ceļu!

–Kādu mūziku Tu klausies?

– Mūzikā esmu izvēlīga! Es neklausos sekulāro mūziku. Ļoti iecienījusi esmu rock worship un hardcore, bet vispār man patīk vienkārša slavēšanas mūzika!
________________________________________________

 

Charged novērojums: konferencē, sapulču un koncertu laikā, pastāvīgi mums aiz muguras sēdēja ļoti dedzīgas un interesantas personības, ar kurām mēs, protams, iepazināmies.Konferencē visvairāk jauniešu bija tieši no šīs draudzes – „Dieva Vārds”

PAR DRAUDZI
Draudzē īpaša uzmanība tiek veltīta slavēšanai, jo slava un pielūgsme veicina Dieva klātbūtni mūsu sirdīs. Draudzes mācītājs ir Vladimirs Sednevs. 

PAR JAUNIEŠIEM

Katru piektdienu plkst. 19:00 šajā draudzē notiek jauniešu dievkalpojums, kur jaunieši pulcējas, lai sadraudzētos, kopīgi slavētu un, lai dalītos ar to, ko Dievs dara viņu dzīvēs. Taču pirmdienās plkst. 19:00 notiek jauniešu Bībeles stundas.

Pašlaik jaunieši lūdz par cilvēku (sevišķi jauniešu) glābšanu Narvas pilsētā, kā arī visā Igaunijā. Viņi tic, ka drīzumā Svētais Gars izliesies pār zemi, sevišķi par jauniešiem. Jau tagad tas notiek! Ikdienas viņi redz, kā Dievs strādā pie šīs draudzes jauniešiem. 2 mēnešu laikā viņi piedzīvoja to, ko gaidīja ilgu laiku – jauniešu ATMODU draudzē! Ap 40 cilvēkiem saņēma Svētā Gara kristību, ap 30 cilvēkiem izlēma kristīties, kur daļa no viņiem bija 13–15 gadīgi – viņu sirdis tik ļoti deg Jēzum!

Tiešām, notikumi ir pārsteidzoši, taču viņi zina, ka svarīgākais vēl ir priekšā – UGUNS Narvas pilsētas JAUNIEŠOS!!!

Sarunā ar Mariju Demešenko, kura draudzē ir jau 16 gadus, mēs uzzinājām, ka draudzē nesen uzcēla jauniešu centru, kur jaunieši var pavadīt brīvo laiku spēlējot mini futbolu, pin-pongu, biljardu, galda spēles u.c. interesantas lietas, taču ar to viņu jauninājumi nav beigušies. Pirms kāda laika tika uzcelta jauniešu kafejnīca, kur meitenes pašas gatavo ēst. „Tā ir īstākā mājas virtuve,” apgalvo Marija. Šajā kafejnīcā parasti notiek sadraudzība pēc jauniešu vakariem. 
Tādi lūk ir šie jaunieši, kuri stingri stāv par savu pilsētu un valsti. Viņi ir par atmodu tajā. Viņi lūdz par savu pilsētu, viņi evanģelizē tur. Viņi patiesi grib redzēt masām atgriezušos jauniešus! Neapšaubāmi Dievs tur īpaši parādīs Savu spēku!

Draudzes adrese: Tiimani, 21004 Narva, Igaunija, e-pasts: [email protected]______________________________________

Konferences noslēgumā lūgšanas laikā es novēroju tādu ainu – stāvēja trīs jaunieši – puisis un divas meitenes. Par vienu no meitenēm tika aizlūgts. Puisis, Svētā Gara skarts, gulēja kādu zināmu laiku, bet meitenes stāvēja ar aizvērtām acīm, meitenes rokas, par kuru lūdza, trīcēja, bet otra bija nekustīga. Pēc zināma laika puisis piecēlās un meitene nomierinājās, bet gandrīz vienlaicīgi viņi abi piegāja pie trešās meitenes, un, uzliekot rokas, lūdza Dievu. Es izjutu lielu garīgās pasaules koncentrāciju ap viņiem. 

Dieva vadīta, es viņus sāku fotografēt. Man visu laiku bija vēlēšanās turpināt fotografēt, ko es arī darīju. Kāpēc tā notika, nezinu, bet ticu, ka Dievs zina un vedina cilvēkus uz darbībām. Ja cilvēks pakļaujas, tad Dievs caur viņu var strādāt. Ne vienmēr ir vajadzīgas atbildes un analīzes, dažreiz tās tikai traucē Dieva vadībai. Nu, lūk, abi jaunieši aizrautīgi aizlūdza par savu draudzeni, kura stāvēja kā sāls stabs un raudāja. Lūgšana notika ilgu laiku. Dievs ir pacietīgs un iejūtīgs Viņš veltīja šai meitenei ilgu laiku, lai varētu nonākt līdz viņas visdziļākajiem sirds nostūrīšiem. Pēc lūgšanas es piegāju pie viņiem un prasīju, lai pastāsta par to ko viņi piedzīvoja lūgšanas laikā.

Izrādījās, ka abi jaunieši bija uzaicinājuši savu nekristīgo draudzeni, kura nebija īsti sajūsmā par atnākšanu, bet Dievs darīja tā, ka viņa nav bijusi spējīga dievkalpojuma laikā piecelties, lai aizietu. Lūgšanas laikā draudzene esot sapratusi, ka Dievs IR REĀLS un Viņš ir spējīgs atbildēt viņas lūgšanām.

Abi jaunieši ļoti SPĒCĪGI izjuta Dieva klātbūtni un pat nevēlējās beigt lūgšanu. Cik ļoti bija izteikta vēlēšanās būt VIŅA TUVUMĀ! Aleluja!
Fotogrāfs.
__________________________________________ 

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.