„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

BŪLTAS SOMĀ

No konferences „SARDZE UZ SIENĀM”

Olga Ļedajeva

 Tēma „BŪLTAS SOMĀ” un mērķis: iedrošinājums vīrietim.

Vīrietis sabiedrībā

               Ja Dievs dod atklāsmi vīrietim, tad no viņa tiek prasīta darbība – virzība. Un tiem, kas stāv pozīcijas priekšgalā, vai tas būtu vīrs ģimenē, draudzes mācītājs vai apustulis, no viņa tiek prasīts virziens.
Dievs dod piemēru kā to darīt, starp citu vecajā derībā visvairāk Dievam kalpojuši tieši vīrieši. Bībelē teikts, ka seko baušļiem un mātes pamācībai. Tātad ģimenes galva vīrs virza ģimeni, bet sieva palīgs.

Ģimene

     Tu vari nodarboties ar biznesu, bet ja ģimenē ir vētra, tad ģimene brūk un bizness nonāk bankrotā. Dieva mērķis ir tevi atgriezt mājās, lai tur iedibinātu kārtību, tu nevari virzīt lietas ārpus tās, ja tavā personīgā mājā ir nekārtība. Tas ir labi, ja tu iestājies cīņā par pilsētu, bet ja tu necīnies par ģimeni, tad tam nav nekādas vērtības. Man sāp sirds par to, ka vīrieša līdera pozīcijas cieš sakāvi. Homoseksuālisms nevar plaukt vienkārši tāpat vien, ir jāieskatās vīrieša sirdī dziļāk. Tas notiek tādēļ, ka tiek pazaudētas savas pozīcijas. Mums nepieciešams atgriezties pie Dieva. Es neesmu vērts, ja mana ģimene nekalpo Dievam. Esmu dzirdējusi atrunas no tēviem un mātēm, ka bērniem jādod brīva izvēle, lai viņi paši izvēlās ticēt Dievam vai nē. Es jums gribu pateikt, mums ir jāatsakās no savas vecāku egoisma. Bērni ir mūsu nākotne. Dievs mums neko neliek darīt to, ko pats nedara. Skaties uz Dievu un mācies būt par vīrieti – galvu.


Bulta ir mūsu bērni. Bērni vai nu turpinās mūsu ceļu vai nu ies savu ceļu. Bet mēs esam tie, kas virza bērnus. Bultai nav iespējas doties tur, kur vēlas, bet tā tiek izšauta tā kā šāvējs ir virzījis. Dievs gatavo bultas, lai trāpītu mērķī. Tev ir jāiegulda un jāgatavo savus bērnus. No tevis kā no vīrieša ir atkarīgs virziens. Tev ir jābūt līderim, tad kad tu dzirdi Dieva balsi un virzies pareizajā virzienā, tad sieva būs gatava tev doties līdz. Nēsāt medaļu „esmu tēvs”, tas vēl nenozīmē būt tēvam. Vīri Dievs skatās uz jums, jums jāņem atbildība par savām ģimenēm un sabiedrību. Dievam tu esi vajadzīgs, lai ar tavu palīdzību nestu svētības šai pasaulē. Dievs staigā pa zemi un meklē līderi, kurš uzņemsies atbildību. No tevis ir atkarīgs pieteikties un teikt: „Lūk es esmu Tēvs ņem un izmanto mani”.

No tevis ir atkarīgs kāds izveidosies tavi bērni. Iemāci bērniem staigāt Dieva ceļu. Dievs nav nomainījis iedibināto kartību. Tēvam ir jābūt līderim. Paskaties uz draudzi. Cik daudz vīriešu ir draudzē? Man sāp sirds par to. Saproti, kamēr bērns ir maziņš tu vari paņemt viņu aiz rociņas un atvest uz draudzi, bet kad viņš ir izaudzis un tu līdz šim neesi viņam iemācījis Dieva baušļus, tad tu viņu vairs neatvedīsi uz draudzi. Kad lamā bērnus par viņu kļūdām, kritizē un pacel roku, tad neprasi pēc tam cieņu pret sevi, tikai tāpēc, ka esi tēvs. Cieņu vajag nopelnīt. Iemācies atzīt savas kļūdas arī bērnu priekšā, jo tad kad tev nav taisnība bērni to redzot nocietina sirdis un šīs sāpes viņos augs gadiem un vēlāk viņi darīs tāpat kā tu.Viņi izauguši savu sāpi izbļaus uz saviem bērniem un ne par ko viņiem būs jāsaņem rājieni un kliedzieni. Nožēlo savu netaisnību Dieva un bērnu priekšā, jo bērni jūtās vainīgi par tām lietām par kurām nav viņu vainas. Asini savas bultas ar pareizām lietām, lai vēlāk tās varētu izšaut pareizā virzienā un iegūtu savstarpēju uzvaru.


Mums saviem bērniem jāparāda Dievs pareizā gaismā nevis dusmu izvirdumi, sitieni un skandāli. Tāds nav Dievs. Lai vēlāk bērniem nebūtu jākaunas par saviem vecākiem. Un tad, kad vēlāk viņi no tevis izvairīsies un aizies, tad nesaki tiem, kādi viņi ir nepateicīgi. Nav viņu vaina, jo tu viņus virzīji, tu asināji savas bultas. Tu prasi no bērniem to, ko pats nedari, tad vēlāk nebrīnies, ka bērni to nedara, jo viņi nav akli, viņi ļoti labi redz tavu būtību. Pats melo tad neprasi, lai bērni tev nemelotu.
Vīrieši saka, es tāds esmu un pieņēmi mani tādu kāds esmu, nē! tu esi kļuvis par kristieti nevis tāpēc, lai paliktu ar savu ļauno raksturu un egoismu. Tev ir jāmainās nebojā savu bērnu likteņus.
Īsts vīrietis savu miesu pienaglo pie krusta, lai nav jācieš citiem.
Pārstāj kritizēt savus bērnus, ja tev kaut kas nepatīk viņos tad paskaties uz sevi, jo viņi ir tavs atspulgs.
Kāpēc tēvam nav labas attiecības ar dēlu, tēvs – ragainis un blakus aug tāds pats ragainis, tad pienāk laiks, kad viņu ragi krustojas. Mainies pats un tavi bērni būs pateicīgi tev.Arī sātanam ir savas bultas. Homoseksuālisti pieprasa cilvēktiesības. Neviens viņus nav apspiedis, bet tie runā par to – meli. Viņi jau paceļ savas balsis un saka, bērnu likteņi ir mūsu rokās. Esi uzmanīgs, runa iet par tavu pašu bērnu, ja tu nevirzīsi pareizā virzienā, tad viņus virzīs šāda veida cilvēki piedāvājot narkotikas, alkoholu, nešķīstību.


Tevī ir daudz kas ieguldīts un no tevis tiek daudz prasīts. Lai vēlāk nevajadzētu uztraukties par bērnu likteņiem, jo tu esi viņos ieguldījis pareizas vērtības un Dieva baušļus. Viņus grēks neskars jo viņi ir tīri. Tu esi atbildīgs par saviem bērniem. Pārdomā kādas ir bultas tavā somā. Ja tu skrien pakaļ naudai un mājās ir runas nevis par Dievu, bet gan tikai par naudu – momona iezogas ģimenē un tas ir bīstami. Mums ir jānožēlo Dieva priekšā par to, ka tavi bērni ir pasaulē. Mūsdienās tik daudzi jaunieši dara pašnāvību un mirst, kādēļ? Jo tu neesi iemācījis Dieva baušļus.
Dārgie tēvi un vīri atmetiet grēku un atgriezieties pie Dieva un ģimenes. Ja tev kaut kas neapmierina savos bērnos vai sievā lūdz par tiem ņem atbildību, gavē un lūdz Dievu par tiem. Tikai nesaki, ka tas nepalīdz atmetot ar roku, nē! Lūdz tik ilgi, kamēr saņem atbildi un ieraugi izmaiņas. Tēvi neuzbudiniet savus bērnus, lai viņi nekļūtu bēdīgi.
Kad sievas dzen no mājas vīru un saka es pati izaudzināšu bērnu, tad nav jābrīnās kāpēc puiši kļūst sievišķīgi, jo viņus ir audzinājusi māte, viņi nezin kādam ir jābūt vīrietim.
Homoseksuālisms plaukst, jo nav Dievišķas kārtības ģimenēs.
Ieguldi savos bērnos, lai vēlāk saņemtu no viņiem labo. Mums jāiemāca saviem bērniem Dieva baušļus, nožēlo grēkus un maini vispirms savu virzību tēvs, ņemot atbildību par sevi un ģimeni. Esi paklausīgs Dievam. Viņš tevi darīs spēcīgu. Ņem revanšu, ja tev ir problēmas ar savu dēlu, nožēlo savu netaisnību Dieva un Viņa priekšā un tu redzēsi izmaiņas un Dieva svētības.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.