„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

29.06.2010. Latvija-Rīga: Par labu Latviju vai par sātana bībeli?

Nils Sakss kopš 15 gadu vecuma tulkoja un 2008.gada Kristus piedzimšanas svētkos klubā “Melnā piektdiena” prezentēja Antona Laveja “Sātana bībeli”. Šim mērķim N.Sakss izveidoja pat speciālu izdevniecību “Severīns”, piesakot, ka plāno tās paspārnē izdot vēl “savu tēmu” grāmatas par pedofiliju un holokaustu, – spektrs.com ziņo Kaspars Dimiters

Par “Sātana bībeli” pats autors izsakās šādi: „Pirmā lieta, kā to tajā laikā Amerikā izdarīt, bija sākt klausīties Merilinu Mensonu. Es nopirku viņa disku. Tas bija pirmais solis. Tajos apstākļos pat nepieminēt Sātana vārdu bija kaut kas neiedomājams, tāpēc sāku interesēties par Sātana baznīcu un lasīju Sātana Bībeli”.

Kristiešu denomināciju vadītāji par šo Latvijas sabiedrībai ar “Sātana bībeles” izdošanu nodarīto ļaunumu klusēja un klusē joprojām. Mēmi paliek arī šo denomināciju vadītāju ganāmie locekļi. Es tomēr nespēju palikt mēms un savā blogā uz šo Latvijas kristiešu piesmiešanu reaģēju (ŠEIT) . Par cēloņiem un sekām arī nācās liecināt (ŠEIT).

Apvienības Par Labu Latviju pamatu pamats ir Latvijas Pirmās Partijas kā “mācītāju” partijas parādīšanās uz politiskās skatuves. Šo partiju atbalstīju arī es un mana ģimene. Par tās līderi toreiz kļuva mana dēla krusttēvs mācītājs Ēriks Jēkabsons. Kopā ar LPP reklāmas kampaņas veidotāju Ēriku Stendzenieku strādājām pie reklāmām. Partija sevi pozicionēja kā kristīgu, uz Bībeles morāles pamatotu (LPP dibināta uz Jaunās kristīgās partijas bāzes).

2010.gada 14.jūnijā N.Sakss oficiāli kļuva par politiskās apvienības Par Labu Latviju (PLL) portāla redaktoru. 17.jūnijā pēkšņā nāvē mira šīs apvienības idejas tēvs un, kā izteicās paši apvienības ļaudis, šīs idejas “motors” Georgs Lansmanis.
N.Sakss PLL portāla redaktora slejā raksta: “Šeit būs stingri subjektīvs, reizēm pat neiecietīgs viedoklis – konservatīvs, labēji noskaņots, Vakareiropas vērtībās un katoļticībā (kurai esmu piederīgs kopš divdesmit gadu vecuma) sakņots skatījums uz dzīvi mums apkārt.”
Vai cilvēks, kas atļāvies gandrīz pusi savas dzīves tulkot sātana rakstus, var sevi dēvēt par “katoli”? Atbildes nav, jo Latvijas katoļi klusē. Vai LPP, kas dibināta uz Dieva bībeles pamatvērtībām, var sadzīvot ar Sātana bībeles tulka “radošo” klātbūtni labās Latvijas veidošanā? Arī LPP klusē.
Pat ja N.Saksa dzīvē un dvēselē notikušas intīmas un vien Dievam zināmas metamorfozes Dieva bībeles virzienā, sātana rakstu tulkošana un izdošana tomēr nekļūst par viņa intīmu vai privātu grēku, kad pietiek ar intīmu vai privātu nožēlu. Tas ir smags, publisks un morāls noziegums pret tūkstošiem cilvēku dvēseļu.
Lai arī bieži un sīvi konfliktējām, Ēriku Stendzenieku redzēju kā vienu no saviem nedaudzajiem draugiem. Taču pēc šīs atbildes sapratu, ka viņš PLL shēmā ir gatavs kalpot diviem kungiem – “mācītājpartijas” bibliskajam un N.Saksa sātaniskajā tulkojumā “pagodinātajam”. Ērika atbilde bija šāda: “Ja man jāizvēlas starp Pujata tēzēm un Nila Saksa tēzēm, es simtreiz labāk sevi redzu ar Nilu Saksu, nekā ar Pujatu.”

Vai viss “kristīgums” degradēts līdz nullei? “Mācītājpartijas” pāris ierindā palikušie mācītāji klusē.
Latvijas kristieši! Diviem kungiem kalpot nevar. Kristus sātanu nosaucis par “slepkavu un melu tēvu”.

1 komentārs

#1AgrisNovember 1, 2010, 11:04 am

J.Pujata teiktais. J.Pujatam nav pieņemams, ka PLL interneta portālu vada redaktors Nils Sakss jeb īstajā vārdā Nils Konstantinovs, kurš, viņaprāt, «ir sātanisma piekritējs», turklāt vēl reklamējas kā katolis. «Mēs absolūti norobežojamies no tādiem, kam sātaniskās idejas ir tuvas un reklamējamas! Ja tajā partiju apvienībā ideoloģija jau brāļojas ar sātanisma idejām, mēs nevaram uz to paļauties,» skarbi saka J.Pujats.

Turklāt PLL vēlēšanu reklāmas kampaņas vadītāja mājas lapā mooz.lv, kur reklamē savus pakalpojumus, «ir parodija par Svēto vakarēdienu», sašutis ir J.Pujats, uzskatot to par zaimošanu.

Kardināls nav kavējies zvanīt tieši Rīgas vicemēram Aināram Šleseram.
Tas kardinālam atjautājis – kas tas Sakss tāds ir. «Zināms, Šleseram jau pietiek citu klapatu. Domāju, ka arī Ulmanis par to nezina. Pa to laiku tie, kas vidū, spēlē savu spēli pavisam šķībi,» teic kardināls.

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.