„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

24.08.2012. Latvija: Eva Ālere/”Atver acis”: biļete uz Lady Gaga ir pienesums velna altārim

Šīs dziedātājas uzstāšanās Latvijā ir mūsu garīgās atmosfēras piesārņošana – šādi šonedēļ gaidāmās skandalozās 26 gadīgās amerikāņu dziedātājas Lady Gaga koncertēšanu Rīgā redz biedrības “Atver acis” vadītāja Eva Ālere,-ziņo spektrs.com/maranathamusic.lv

Dziedātāja Latvijā koncertēs pirmo reizi un tiek prognozēts, ka viņas pasaules koncerttūres «The Born This Way Ball» jaunais šovs Mežaparka Lielajā estrādē pulcēs 40 000 skatītāju un kļūs par vienu no visu laiku iespaidīgākajiem ārvalstu mūziķu koncertšoviem.

Protesti pasaulē pret Lady Gagas mūziku

Kopš ekscentriskās dziedātājas šīs tūres pirmās uzstāšanās, kas noritēja 27. aprīlī Dienvidkorejā, mediji nenogurstoši seko līdzi gan koncertu biļešu pārdošanas panākumiem, gan valstu amatpersonu reakcijai un sabiedrības noskaņojumam pret šīs mūzikas zvaigznes ierašanos. Visur, kurp vien dodas, Lady Gaga saceļ ažiotāžu šķiet par visu – gan saviem izteikumiem, gan skatuves tērpiem un sadarbību ar pasaules zīmoliem un ievērojamiem dizaineriem, gan ievērīgajiem koncertšoviem, kas bieži raksturoti kā ticīgo jūtu aizskaroši un svētumu zaimojoši. Jau sākot savu šī gada koncerturneju, dziedātāja piedzīvojusi vairākus protestus un pat savas mūzikas atskaņošanas aizliegumus.

Maija beigās tika atcelts Lady Gagas koncerts Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā, jo radikālie musulmaņi draudēja sarīkot nekārtības un haosu, ja skandalozā dziedātāja ieradīsies viņu valstī. Indonēzijas koncerta organizatori mēģināja rast kompromisu un vienošanos, ka dziedātāja piekristu padarīt mērenāku savu vētraino uzstāšanās, bet “Lady Gaga” menedžments atteicās no kompromisa, lai izpatiktu, viņuprāt, reliģiskajiem cenzoriem.

Protestētāji, kuru vidū galvenokārt bija kristieši, ar vairākām demonstrācijām iestājās pret dziedātājas ierašanos arīFilipīnās. Protestētāji no kristiešu jauniešu organizācijas sacīja, ka viņus aizskar dziedātājas mūzika un reklāmas. Jaunieši norādīja, ka īpaši dziesmu “Judas” uzskata par zaimojošu. Kā vēsta mediji, koncerts tika atļauts, bet dziedātājai no varasiestādēm tika lūgts iztikt bez jebkāda veida atkailināšanās vai neķītrām darbībām, kas nonāk pretrunās ar morāli un labiem tikumiem. Savukārt, Dienvidkorejā tika noteikts, ka viņas uzstāšanos varēs apmeklēt tikai pilngadīgie fani.

Savu attieksmi pret šokējošo popdīvu izteikusi arī Libāna. Tur jūnijā jaunais albums “Born This Way” tika aizliegts un pamatojums, kādu sniedza varasiestādes īss un konkrēts – aizskar kristiešus. Šīs valsts radiostacijās līdzīga iemesla dēļ arī aizliegts atskaņot albuma otro singlu “Judas”. Savukārt albuma pirmo singlu “‘Born This Way” aizliegts atskaņot Malaizijas radiostacijās, jo, , pēc varasiestāžu domām, dziesmas vārdi popularizē homoseksualitāti.

Ķīnas Kultūras ministrija izveidojusi 100 aizliegto populāro dziesmu sarakstu, kuru starpā iekļautas arī Lady Gagas kompozīcijas, jo arī tās varot kaitēt valsts kultūrai. Kā formālus iemeslus šādas cenzūras ieviešanai Ķīnas Kultūras ministrija minējusi nepieciešamību “sakārtot un noteikt likumos” to mūzikas saturu, kas tiek ievietots Ķīnas globālajā tīmeklī. “Melnajā sarakstā” iekļuvušas Lady Gaga jaunā albuma “Born This Way” dziesmas – “The Edge of Glory”, “Hair”, “Marry the Night” un “Bloody Mary”.

Un arī tepat kaimiņos - Lielbritānijā popmūzikas zvaigznes video “Telephone” ticis aizliegts valsts televīzijā. Deviņas minūtes garo video eposu, kurā māksliniece attēlota kā noziedzniece cietumā, atteikušās demonstrēt ne tikai konservatīvās britu televīzijas, bet arī MTV un MTG.

Lady Gaga no piederības katoļu ticībai uz reliģijas atklātu zaimošanu

Biedrības Atver acis vadītāja Eva Ālere atklāti pauž satraukumu, ka dziedātājas ierašanās Latvijā nopietni apdraud mūsu garīgo atmosfēru, par kuru tik daudz tiek lūgts visu konfesiju kristiešu starpā. ”Mēs visi nemitīgi lūdzam Latvijā pēc atmodas un svētībām no Tā Kunga, tiek rīkotas veselas lūgšanu ķēdes, bet šeit šādā atklātā veidā nāk iekšā sātanisms. Vārdam ir spēks! Eksorcists Bobs Larsons ir teicis, ka ja esat dzirdējis Lady Gaga, jūs noteikti gribēsiet atpakaļ Madonnu, jo, ja līdz šim Madonnas mūzika kādam šķitusi dēmoniska, tad Gagas mūzika ir vēl jo smagāka,”portālam Maranathamusic.lv stāsta Eva Ālere.

Kopš 2008. gada, kad iznāca Stefānijas Džermanotas jeb Lady Gaga pirmais albums, šobrīd visā pasaulē ir pārdotas jau 23 miljonu viņas albuma kopijas un 64 miljoni singli. Savā nepārāk garajā mūziķes karjerā viņa jau paspējusi iegūt piecas «Grammy» balvas un 13 MTV Video Mūzikas balvas. Kopš Lady Gaga sevi pieteica mūzikas industrijā, viņas vārds nepazūd no mediju uzmanības centra – regulāri viņa šokē gan ar tērpiem, kuri darināti tikuši pat no jēlas gaļas, gan asiņainiem skatiem savos priekšnesumos un protams arī ar izdarībām uz skatuves, kuras neiekļaujas vispārzināmajās morāles kategorijās un ir raksturojamas kā perversija un piedauzība.

“Es domāju, ka velns arī šodien dara to, ko viņš darīja Jēzus laikā, uzvedot pašu Kristu kalnā un kārdinot, ka varot visu tam dot, ja vien Viņš pielūgs to. Tā nav vienkārši uzstāšanās, bet tā ir noslēgta derība ar pašu sātanu, kurš viņai ir izteicis reālu piedāvājumu,” tā Eva Ālere komentē faktu, cik īsā periodā jaunā dziedātāja iemantojusi pārsteidzošo slavu un ietekmi.

Interesanti, ka Lady Gaga augusi Romas katoļu ticības ietekmē, no 11 gadu vecuma viņa Manhetenā apmeklēja Romas katoļu privātskolu meitenēm. Vairākās intervijās dziedātāja neslēpj, ka atrašanās šādā mācību iestādē viņai bijusi visai grūta viņas ekscentriskuma dēļ un viņa visbiežāk jutusies kā frīks.

Lai arī dziedātājai ir šīs reliģiskās audzināšanas pieredze, šodien tieši Baznīca un kristīgā sabiedrība ir visvairāk paudusi iebildumus pret viņas daiļradi un publisko darbību. Protesti ir pret dziesmu lirikās paustajiem uzskatiem, popularizēto dzīvesveidu un dziedātājas neierobežoto uzdrīkstēšanos pārkāpt visas līdz šim pieņemtās normas.

Biļete par Lady Gagu Latvijā ir pienesums velna altārim

Lady Gaga ir satricinājusi visus tradicionālos priekšstatus par popmūziķes imidžu un kā ārvalstu mediji raksta, viņa ir radījusi jaunu paaudzi ar sekotājiem, ko pati dēvē par “mazajiem monstriem”.

Kas norisināsies 23. augusta koncerttūres «The Born This Way Ball» (interesanti, ka tieši prezentētā albuma “Born this Way” ieraksts tapis izmantojot Latvijā ražotos un jau vairāku pasaules slavenību iecienītos mikrofonus “JZ Microphones”) šova laikā Mežaprakā, to ar satraukumu gaida tie, kas jau iegādājušies biļetes un ar bažām kristīgā sabiedrība. No Latvijas amatpersonām nekādi publiski pausti iebildumi vai ierobežojumi nav bijuši.

Eva Ālere gan uzsver, ka jebkura mūzika atstāj iespaidu uz tās klausītāju un nav mazsvarīga tā informācija un tas gars, ko mūzika sevī nes. “Ietekme nāk no dažādām sfērām un protams, viena no tām ir mūzika. Biļete par ieeju Lady Gagas koncertā ir nolikta nauda uz velna altāra. Un viņas mūzika nav tik nevainīga, caur to klausītājs reāli piedzīvo garīgu dēmonisku klātbūtni,” ir pārliecināta E. Ālere.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.