„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

20.11.220. Latvija- SABIEDRĪBA-PRETESTĪBA: Pujats un Vecāku padome „pret” „Papardes zieda” filmas „Tava dzīve – Tava izvēle” izplatīšanu skolās (vēstules saturs).

Mēdijos jau tika ziņots par „Papardes zieds” filmas „Tava dzīve – Tava izvēle” izplatīšanas plāniem skolās, kuras mērķis ir mācīt bērnus iestāties par drošu seksu. Drošs sekss – prezervatīvu lietošana,-ziņo spektrs.com
Tomēr daudzus bērnu vecākus uztrauc fakts, ka skolās nepievērš tik daudz uzmanības matemātikas, fizikas un citu priekšmetu mācīšanu, kas ir skolas programmas veidotāju tiešs pienākums, kā dažādu nevalstisku organizāciju propagandas izplatīšanu.
Tāpēc vecāki aktīvi iesaistījušies pret propagandas izplatīšanu, uzskatot, ka šāda veida filmas, kā arī citu materiālu izplatīšana, nevis bērnus attur no seksuālās dzīves, bet gan rada gluži pretēju efektu, drošu seksu bez atbildības, prezervatīvu formā, kaut gan ikkatrs vecāks saprot, ka prezervatīvs lietu neatrisina. Tas ir morāles jautājums, kuru bieži vien skolās nemāca.
Neapmierinātie vecāki ar kardinālu Jāni Pujata atklātā vēstulē, Latvijas Valsts prezidentam, Latvijas Republikas Saeimai un LR Izglītības un zinātnes ministrijai, aicina aizliegt skolās demonstrēt informatīvi izglītojošo īsfilmu „Tava dzīve – Tava izvēle”.
Katoļu baznīcas kardināls Jānis Pujats vēsta, ka ir saņēmis apmēram 1700 vecāku parakstus, kuri lūdz aizliegt „Papardes zieda” izplatīto filmu „Tava dzīve, tava izvēle”.
„ „Papardes zieds” biežāk māca nevis atturību, bet māca drošu seksu. Tā ir seksa propaganda, un, ja rezultātā simti meiteņu gadā izdara abortus, tā nav normāla lieta ne pēc kādiem kritērijiem,” komentē kardināls.
Vēstules saturs:

Latvijas Republikas Satversmē lasām ”Valsts atbalsta un aizsargā laulību – savienību starp vīrieti un sievieti, ģimeni, vecāku un bērnu tiesības” kā arī tikumību” (110 un 116 pants).
Tātad valsts ir ieinteresēta, lai ģimenes neizirstu, lai laulātie būtu viens otram uzticīgi un laimīgi, kā arī lai bērniem būtu veselīga vide, kurā viņi savējo mīlēti sasniegtu pilngadību.
Bez šaubām, ka skolai mācot bērnus, ir jārespektē Satversmē paredzētās vecāku un bērnu tiesības.
Tāpēc mēs, bērnu vecāki, pieprasām:
1.    atbalstīt un organizēt skolās lekcijas un filmas, kas veicinātu ģimenes vērtību apzināšanos;
2.    mācīt skolu jaunatnei, ka seksuālā atturība jāsaglabā līdz pat laulībai;
3.    publiski nosodīt seksuālo dzīvi starp skolniekiem, kā bīstamu netikumu;
4.    nepieļaut skolās demonstrēt filmas un piedāvāt citus materiālus, kas PROVOCĒ skolēnus priekšlaicīgi uzsākt seksuālo kopdzīvi;
5.    nesagraut skolēnos pašu galveno morāles pamatprincipu, kas ir šķirtne starp pozitīvo un negatīvo cilvēka dzīvē, šķirtne starp labu un ļaunu, starp taisnību un netaisnību, starp tikumu un netikumu un t.t. Pat mazs bērns labi saprot kad viņš saka taisnību un kad melo. Ja šķirtne starp tikumu un netikumu tiek nojaukta, tad sākas haoss vērtību sistēmā.

Mēs kategoriski noraidām „Papardes zieda” plānu skolām dāvināt 1000 filmas komplektus un citus materiālus, kas veicina seksuālo izlaidību.
Ar šo mēs vēlamies vērst Valdības vadītāju uzmanību uz morālo stāvokli skolās. Jaunieši tajās vairs nerunā par seksuālo atturību, toties runā par kontraceptīviem līdzekļiem un drošu seksu. Bet rezultātā simti abortu gadā skolniecēm.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.