„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

18.05.2011. Latvija-Rīga: „Mozaīka” partnerattiecību likumā grib risināt mantiskos jautājumus; Ainārs Šlesers un „No pride” iebilst

Satversmes likums nosaka, ka ģimene ir starp vīrieti un sievieti, taču seksuālās minoritātes Latvijā ir iecerējuši veidu, kā kārtējo reizi popularizēt savas nedabiskās tieksmes atļaujoties pat ietekmēt Latvijas valsts likumus un iespaidot politiķus,-ziņo spektrs.com

Piedāvātajā partnerattiecību likumprojektā pagaidām netiek runāts par bērniem un adopciju, jo saprotams, ka jāizvirza vismaz kāds likumprojekts, lai varētu īstenot tālākos mērķus.

Seksulās minoritētes „nevainīgo” likumprojektu nosaukušas par mantiskām tiesībām, trešdien raidījumā “Labrīt, Latvija” uzsvēra Lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu apvienības “Mozaīka” vadītāja Linda Freimane.

Viņa norādīja, ka laulības institūts Latvijā ir novecojis! Piemēram, Civillikumā pieminēta pūra došana. Savukārt partnerattiecību likumprojektā runa ir par “mantošanu, sociālo aprūpi, drošību, ka šiem cilvēkiem jārūpējas vienam par otru”.

Raidījuma gaitā Freimane nejauši izlika savu trumpi – izsakot iespēju ar likumprojekta palīdzību panākt arī homoseksuālajiem pāriem pāriet arī vienā uzvārdā. Kaut gan raidījuma sākumā teica, ka jaunais likumprojekts neskar Latvijas satversmē noteikto.

Freimane centās pārspīlējot uzsvērt, ka jautājumu loku par bērniem un adopciju tas [pašreiz] neskar. Tādējādi raidījumā Freimane centās novērst sakarsušo spriedzi auditorijā, tā teikt, ka nepastāvot nekādi draudi sabiedrībai.

“Mozaīkas” vadītāja ambiciozi sacīja, ka apvienība ir gatava runāt ar visām Saeimas frakcijām, tai skaitā ar “Par labu Latviju”. “Mums nav svarīgi, kā juridiskais akts saucas, svarīgi, lai valsts atzīst šo savienību starp diviem cilvēkiem”.

“Attiecībā uz politiķiem, īpaši, runājot divatā, daudzi atzīst, ka ir skaidrs, ka vajag sakārtot jautājumu par mantiskām attiecībām.

Sarunās ar “Vienotības” frakciju valda pozitīvs noskaņojums,” skaidro “Mozaīkas” vadītāja.

Freimane lika nojaust, ka, ja reiz „Vienotība” ir pozitīvi noskaņota, tad pārējām frakcijām nebūs kur likties, kā vien atbalstīt.

Raidījuma gaitā Freimane, gluži kā bērnu nama vadītāja centās operēt arī ar skatītāju jūtām un cenšoties ietekmēt auditoriju žēlojoties, cik ļoti lielā mērā Latvijas sabiedrība ir noliedzoša un ar pasīvu attieksme pret apstākļiem, kādos atrodas bērni (homoseksuāļi) bērnu namos (Latvijas sabiedrības telpā).

Homoseksuāļu vīzija –Latvijā rīkot praidu

Freimane uzskata, ka nākamgad Baltijas praida gājiens notiks Rīgā, jo pērn tas notika Viļņā, bet šogad iecerēts Tallinā.

Ainārs Šlesers iebilst pret likumprojektu

“Par labu Latviju” Saeimas frakcijas deputāts, partijas LPP/LC priekšsēdētājs Ainārs Šlesers raidījumā sacīja, ka viņš iebilst pret šādu likumprojektu. “Man tas rada bažas, jo es uzskatu, ka vajag stiprināt konservatīvas ģimenes vērtības, jo laikā, kad demogrāfija ir slikta, stiprināt viendzimuma partnerattiecības nav pieļaujami,” sacīja Šlesers.

Viņš arī uzskata, ka tas esot tikai pirmais solis tam, lai vēlāk viendzimuma partneri varētu panākt arī bērnu adopciju. “Tas, kas nostiprināts Satversmē, nav interpretējams,” uzsvēra Šlesers, kurš uzskata, ka “nevajag kaut kādā veidā pacelt šos jautājumus un legalizēt, kā tas noticis citās valstīs; mēs esam kategoriski pret”.

Šī iniciatīva jau izpelnījusies biedrības “No pride” protestu.

Sarunas ar Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem iecerēts pabeigt vasarā. Freimane iepriekš informēja, ka apvienība ir izstrādājusi partnerattiecību reģistrēšanas likumprojektu un izmaiņas arī vairākos citos likumos, kurus tas skar.

Replika:

Freimane, tiecoties veicināt politiskās varas likumu ietekmēšanu, aizmirsusi, ka visas šīs viņas uzskaitāmās, it kā problēmas ir atrisināmas notāru birojos, nomaksājot apkalpošanas un dokumentu noformēšanas izmaksas, saņemot dažnedažādus pakalpojumu veidus, kā atrisināt mantiskos jautājumus. Piemēram, pilnvaras, testamenti, dāvinājumi un līgumi, kas stājās spēkā pie noteiktiem apstākļiem. Kā arī sastādot vienkāršu Līgumu starp diviem cilvēkiem.

Bet, ja homoseksuāļi uzskata, ka nevēlas maksāt par notāru pakalpojumiem, tad ir izprotama nepārvaramā vēlme ietekmēt Latvijas likumdošanu savu savtīgo interešu apmierināšanā.

Aicinājums kristiešiem:

Homoseksuāļu vīzija –Latvijā rīkot praidus, taču par cik maija mēnesis Latvijā ir veltīts ģimenei, tā ir fantastiska iespēja pastiprināti lūgt Dievu, lai Latvijas bērniem nekad nepienāktos vērot tādus pret ģimenes institūciju ņirgājošos, draudošos un nāciju iznīcību gājienus, kā praidi -Pride.

Lūdz Dievu par konservatīvām vērtībām un tās nostiprināšanu Latvijā.

Lai Dievs svētī Latviju!

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.