„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili aicina neuzstādīt biotualetes un teltis „Normandijas četrinieka” tikšanās laikā, bet lūgt Dievu

Parīzē paredzētās Ukrainas, Krievijas, Francijas un Vācijas līderu tikšanās laikā, Krievijas prezidents Vladimirs Putins un Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, ir vienojušies par pilnīga pamiera panākšanu Ukrainas austrumos līdz šā gada beigām un jaunu spēku atvilkšanu no konflikta zonām līdz 2020.gada martam.

Pirms Parīzes sarunām Ukrainas televīzijas pārraidē „Vārda brīvība ar Saviku Šusteru” (Свободи слова з Савіком Шустером) bijušais Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili Mikheil Saakashvili (2004-2013) aicināja būt vienotiem ar Ukrainas prezidentu, kā arī neuzstādīt biotualetes un teltis, bet lūgt Dievu par veiksmīgām sarunām,- ziņo un tulko spektrs.com

„Man ar Krievijas prezidentu Putinu ir bijušas sarunas 30 reizes. Tāpēc varu droši apliecināt to, ko vēlas Putins. No vienas puses mēs redzam Putinu, kurš vēlas atjaunot PSRS. Viņš ir ietekmējis Moldāviju, kurā valda pro-Krievijas vara. Praktiski iedzinis stūrī Baltkrievijas prezidentu Lukašenko. Viņš ļoti vēlas turpināt atslābināt Ukrainu, tas ir visiem skaidrs. Bet no otras puses mēs redzam Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, kuram ir tautas vairākums. Un Ukrainas prezidents dodas ceļā uz Parīzi. VIDEO pieejams šeit>>

Kas mums ir jādara šādā gadījumā? Vai mēs viņu atbalstām, vai arī pirms laika apliecinām, ka vienalga ko darīs Zelenskis, tas būs slikti Ukrainai. Viņš nodos nacionālās intereses. Esmu dzirdējis pat vārdus „Stop kapitulācijai”, tātad pirms laika mēs šaubāmies un paužam vārdu KAPITULĀCIJA. Mēs šodien dzirdējām Volodimira Zeļenska runu, kurā nebija neviena vārda par kapitulāciju, vai nacionālu interešu nodošanu. Iedomājieties situāciju, no vienas puses Putins, kuram ir formāls tautas atbalsts, un no otras puses Zelenskis, aiz kura muguras parādās kaut kādi cilvēki, uzstādot biotualetes un teltis pareģojot, to, ka viss būs slikti. Rodas jautājums, vai šāda aina nostiprina Ukrainas pozīciju vai atslābina? Es vēlos pajautāt šiem cilvēkiem, vai viņi justos laimīgāki no tā, ka viņu pareģojums piepildītos? Viņi vēlas Ukrainas uzvaru vai sakāvi? Es vairākkārt vadīju Maidānu un Porošenko mani dzenāja pa jumtiem, bet es nevienu reizi nekritizēju viņu, jo es zinu, ka nedrīkst savstarpējās ķildas nodot tautai. Tauta no tā tikai cietīs. Mēs nedrīkstam pieļaut situāciju, ka mūsu Ukrainas ienaidnieki un Putins pasmietos par mūsu savstarpējo ķildošanos. Kad Putins ieraudzītu aiz Zelenska muguras biotuletes ar teltīm, viņam atliktu vien pasmieties un rast pārliecību, ka viņš runās ar nokautu prezidentu. Tāpēc mans ieteikums būtu ieklausīties, ko mums teica Slava Kadarčuks, ka plāns ir saskaņots un noteiktajam piekrītam. Ja ir norunāts, tad kāda kapitulācija?

Pirms pirmās sarunas ar Putinu man bija ilūzija, tāpēc es ļoti saprotu Zeļenska motivāciju, iestājoties par Ukrainas mātēm, kurām jāatlaiž savus dēlus karot. Tā ir motivācija, kas vēlas mieru.

Pirms pirmās sarunas ar Putinu es aizgāju uz vietējo draudzi un lūdzu Dievu. Es ilgi lūdzu Dievu, lai gaidāmā tikšanās būtu veiksmīga.
Es vēlos teikt, ka nevis, pirms noteiktā laika jārīko Maidāns, bet kopā jāiet uz baznīcu lūgt Dievu, lai gaidāmā tikšanās būtu veiksmīga. (Zālē ilgi aplausi).

Ja pirms gaidāmajām tikšanām Putins redzēs, ka visi Ukrainas opozicionāri un iepriekšējie prezidenti stāv kopā pie altāra baznīcā un lūdz Dievu par veiksmīgām pārrunām, tad Putins ieraudzīs, ka viņam ir darīšana ar spēcīgu, starptautisku, ukraiņu nāciju.

Nevajag baidīties no tā, ka Zelenskis ir nepieredzējis, tāpēc viņu noteikti apmānīs. Neizskatās Zelenskis pēc tāda, kuru viegli var iespaidot un apmānīt. Pieredzes trūkums, tas pat ir labi, jo es esmu redzējis tos pieredzējušos, kuri Putina priekšā stāv uz aizmugurējām ķepiņām un pat pieredzējušie Eiropas līderi. Vai mēs varējām iedomāties, ka Ukrainas prezidenta vēlēšanās varētu uzvarēt nepieredzējušais? Zelenskim ir izteikts instinkts, tāpat arī ir ar Putinu.

Kā sveikā iziet no šādas situācijas? Viss ir ļoti vienkārši. Ukrainai ir prioritātes, kuras ir jāizmanto. Piemēram, 5.miljonu ukraiņu ir aizbraukuši strādāt Polijā. Ko dara Zelenskis, lai atgrieztu ukraiņus? Viņš piedāvā izdevīgu kredītu un citas lietas. Tas ir mijiedarbīgs process, kad Ukraiņi atgriezīsies savā zemē, tad mēs arī atgriezīsim Ukrainas okupētās zemes teritorijas. Kad ukraiņi nevēlēsies izbraukt no valsts, tad zemes teritorijas atgriezīsies.

Ukrainas veiksme ir, pirmkārt, garīga valsts, kāda nav Krievijā. Otrkārt, aizsardzība. Ukrainas veiksme ir laimīga sabiedrība. Nodokļu sistēmas samazinājums, nevis paaugstinājums. Pārliecināti jaunieši. Jānodrošina pensijas sistēma, lai neskrietu pakaļ Krievijas pensijām.

Mēs dzirdējām jaunumus, ka atsevišķas vietās, kurās parādās Zelenskis nešauj, tas taču ir labi, tad Zeļenskim katru dienu jāapmeklē piecas dažādas vietās un tajās nešaus un tas nozīmē, ka dienas laikā mēs būsim glābuši Ukrainas karavīra dzīvību. Tas arī nozīmēs, ka Zelenskis pilnībā izpildīs savu prezidenta funkciju.

Ukrainai jaunām un ātrām reformām ir nepieciešama atelpa. Runājot par pus-partneriem, es teikšu tā, Putins nevēlas mieru, es viņu pārāk labi pazīstu. [Francijas prezidents Emanuels Makrons] tic, ka Putins vēlas mieru. Viņam gribas tā ticēt, jo ir komercijas intereses. Tas ir saprotams. Taču Ukrainai ir jāparāda visai pasaulei, ka tiešām vēlas mieru un ka nav problēmu avots. Viņi vienmēr ir gatavi vainot upuri, nevis agresoru. Tāpēc upurim ir jāmāk uzvesties ideāli. Tāpēc es uzskatu, ka Zelenskis atrodas uz pareizā ceļa. Un mums viņš ir jāatbalsta.

Ja arī notiktu kaut kas šausmīgs, tad arī ir vērts runāt, bet pašlaik es neredzu tam iemesla. Kaut arī nenotiks viss gludi un pareizi, taču mēs būsim mēģinājuši visu darīt pareizi. Tāpēc es ticu Ukrainas prezidentam Zelenskim. Viss!

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija

Kārlis Krēsliņš : Mūsdienu valsts militārā stratēģija(0)

Kādas ir valsts nelikumīgas darbības, lai paplašinātu savu ietekmi pasaulē? Moldova, kad sabruka PSRS, Gruzijā, kur bija iekšējais konflikts, miera uzturētāji no Krievijas un ar to aizstāvēšanu pamatots iebrukums Gruzijā. Ukrainā anektēt Krimu un izveidot militāro konfliktu Doņeckas un Luganskas novados. Vai tas vismaz daļēji neatgādina to, kā attīstījās notikumi pirms II pasaules kara? Nākamais

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām

Leonards Inkins: Par “Krievu pasaules” smaku un pašsaprotamām lietām(0)

Leonards Inkins: Biedrības “Latvietis” biedrs, grāmatu autors: Neizmantoto iespēju laiks: daļa. Atgriešanās, Neizmantoto iespēju laiks Smēķētāji Kāds mans draugs publicējot facebūkā dažus teikumus, par krieviem un Krieviju, ar zemtekstu – nu kā tā var, tas taču nav normāli, mani rosināja rakstīt par to, kas ir pats par sevi saprotams, kas neprasa padziļinātas izglītības un skaistus diplomus. Šeit

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana

“Brīvības konvojs” 2022, Perona un Filmiha prognozes, kā arī Krievijas uzmākšanās nenovērtēšana(0)

  Sarunu “Nacionālā drošība” vada Ģenerālis Kārlis Krēsliņš, Ģenerālmajors Juris Maklakovs, Pulkvedis Raimonds Rublovskis, Marlēna Pirvica un Ekonomiste, lektore, pētniece un uzņēmēja Līga Leitāne.   YouTube/biedrība Latvietis YouTube/spektrs.com Facebook/ Demokrātijas aizsardzības biedrība, DAB   Luksemburgas Deputātu palātā 12.janvārī notika diskusija par petīciju pret vakcīnas mandātiem. Franču imunoloģijas speciālista Prof. Kristians Perons  Christiane Perronne viedoklis. Profesors Kristians Perons bija Eiropas

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.