„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Vēzis – nāve, vai vēzis – iespēja dziedināties?!

Autors: Gaļina Frolova

No 1994. gada es esmu bijusi uzkaitē onkoloģiskajā nodaļā. Mani operēja un katrus 3 – 6 mēnešus gāju pie ārsta veikt pārbaužu analīzes. Pēc 6 ārstēšanās gadiem asins analīzes strauji pasliktinājās, sāpēja mugura un ātri noguru. Ārsti veica punkciju, bioķīmisku asins analīzi un mugurkaula skanēšanu. Diagnozes bija vairākas, viena no pēdējām – mugurkaula metastāze (vēzis). 2001. gada aprīlī ārstēšanā pielietoja starošanu un ķīmijas terapiju. Ārsti darīja visu ko varēja, es viņiem pateicos par to.
1999. gadā es sāku apmeklēt draudzi „Dzīvā ticība” un sāku lūgt Dievu par dziedināšanu. Lūgšanā pievienojās arī draudzes mācītājs Oļegs Serevs. Mēs zinām, ka Bībelē Jēzus darīja neticamus brīnumus, pat cēla no mirušajiem. Arī es ticēju, ka Dievs ir spējīgs mani dziedināt no vēža.Neskatoties uz grūtībām es jutu spēcīgu atbalstu no draudzes locekļiem, jo praktiski visa draudze par mani lūdza.

2002. gadā ārsti mani skanēja atkal. Rezultāti uzrādīja, ka lielākā daļa mugurkaula skriemeļi ir attīrījušies un metastāzes beigušās. Arī onkoloģiskie radītāji uzrādīja tādus pašus rezultātus. Tā bija gaisma slimības tumsā.
Nesen tika veikta atkārtota pārbaude un ārstu slēdziens – pilnīgi vesela. Esmu pateicīga Dievam par pārdabisku dziedināšanu.
Citiem iesaku, atcerēties, ka Dievs teica: „Es esmu Tavs dziedinātājs.” Viņš ir uzticīgs teiktajam vārdam. Es ticu Dievam un par to nebiju apkaunota. Nekad nezaudē cerību, paļaujies uz Dievu. Tici ar visu savu sirdi un Dievs Tev atbildēs.
Lai Dievs mūs visus svētī!

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Svētā inkvizīcija

Leonards Inkins: Svētā inkvizīcija(0)

Inkvizicija. Māslinieks: Joseph Nicolas Robert-Fleury. Avots: Wikipedia Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas? Pat ja netici maģiskām, darbībām, ja netici, ka kāds ar maģijas palīdzību spēj ietekmēt tevi un citus, arī tad ir iemesls

Trauksmes vēstule par bezprecedenta draudiem latviešu valodas nākotnei

Trauksmes vēstule par bezprecedenta draudiem latviešu valodas nākotnei(0)

Priekšlikumu izstrāde jaunam doktora līmeņa studiju un promocijas sistēmas modelim ministrijas darba grupā tika sākta jau pavasarī, bet tieši valsts svētku nedēļā iekšējai lietošanai tika izplatīts šī darba melnraksts – konceptuālais ziņojums Par konceptuāli jauna doktorantūras ietvara un jauna promocijas procesa ieviešanu Latvijā. Runa ir par visaugstākās raudzes zinātniskajiem darbiem – promocija ir šo darbu

Leonards Inkins: Ticība rituāla spēkam

Leonards Inkins: Ticība rituāla spēkam(0)

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē. Jānis valkāja kamieļa vilnas drēbes un bija apjozies ar ādas jostu, viņš ēda siseņus un savvaļas bišu medu.

Leonards Inkins: Izdzīvošana mēslu mucā

Leonards Inkins: Izdzīvošana mēslu mucā(0)

Sarunā „Cīņai sveiks!”  ar NA RD deputātu Daini Loci un Leonardu Inkinu, sarunas vadītāja Marlēna stāstīja par latviešu nodevību nerunājot latviski Latvijā. „Es aicinu latviešus Latvijā runāt latviski,” pauda Marlēna. Leonards Inkins piebilda: „Vai Jūs saprotat, ko šāds aicinājums dažkārt nozīmē latvietim?”.. Marlēna: „Pazemojumu?” Leonards: „Bieži arī pazemojumu..” Sarunas „Cīņai sveiks!” ierobežotā laika dēļ nav

Leonards Inkins: Runā, ka…

Leonards Inkins: Runā, ka…(0)

Cilvēce vēl nav noskaidrojusi kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja? Daudzi vēl šodien strīdas, kur un kā radās dzīvība un no kā ir cēlies cilvēks. Ir tādi, kuri uzskata, ka Radītājs radīja Visumu, Zemi, cilvēku un to, kas plaši aprakstīts un vēl neminēts Vikipēdijā.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.