„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Vasarsvētku draudzes 100 gadu jubilejas svinības ar Reinhardu Bonke

No 18 – 23 septembrim Oslo pilsētā notika piecdesmitnieku  jeb vasarsvētku draudzes 100 gadu jubileja. Pasākumu rīkoja „Eiropas kustības komiteja”. Šajā kustības komitejas sastāvā ir arī loceklis no Latvijas draudzes „Patiesības vārds” bīskaps un mācītājs Nikolajs Gribs. Šajā gadā jubileja tika svinēta Norvēģijā Oslo pilsētā, jo tieši tur 1907. gadā piecdesmitnieku jeb vasarsvētku  kustība bija atceļojusi no Los-Andželosas. Nedaudz vēlāk tā izplatījās pa visu Eiropu. Pasākumā piedalījās vairāk kā 4000 mācītāju no visas pasaules. Konferences laikā mācītāji dalījās pieredzē un Dieva atklāsmēm. Piemēram, Reinhards Bonke – daudzus gadus dzīvo Āfrikā un ir atvedis Dievam vairāk kā 44 miljonus cilvēku. Viņš saņēmis atklāsmi, ka 10 gadu laikā nepieciešams atvest vēl 100 miljonu cilvēku.

Spektrs: Vai Jums bija tāda iespēja aprunāties ar Reinhardu Bonke (Reinhard Bonnke)  VIDEO konferences laikā?

Nikolajs Gribs: Man izdevās aprunāties ar viņa aizvietotāju Zigfrīdu Timoševski un piedāvāju Reinhardam Bonke ieplānot apmeklēt Latviju. Bet konferences laikā Reinhards Bonke runāja par ugunīgu atmodu un Svētā Gara kristībām, kas sadedzina visu nevajadzīgo cilvēka personīgajā dzīvē, tā padarot kalpotāju par Dieva liecinieku un evaņģēlija sludinātāju, kas spēj pretoties sātanam. Tas ir svarīgi, jo pret Dieva spēku nespēj pretoties neviens dēmons.
 
Spektrs: Konference notika Eiropā, vai tika pievērsta uzmanība arī Eiropas jautājumā?
 
Nikolajs Gribs: Jā! Eiropai nepieciešama Svētā Gara izliešanās, lai Svētā Gara piepildīti kalpotāji vestu cilvēkus pie Dieva. Patiesības atklāsme vispirms kristalizējas cilvēku prātos. Savukārt šis patiesības vārds cilvēkus izved no grēka verdzības un tas ir svarīgi.

 
Spektrs: Notiek liela musulmaņu ielaušanās Eiropā…
 
Nikolajs Gribs: Tika runāts arī par to. Pastāv problēma musulmaņu evaņģelizēšanā. Starp citu, ja mēs nedodamies evaņģelizēt musulmaņu zemē, tad Dievs viņus ved uz Eiropu, lai tādējādi būtu iespēja dzirdēt Dieva Vārdu. Tāds ir Dieva plāns. Dotajā brīdī jau ir pestīti 10 tūkstošu musulmaņu. Tas ir pietiekami liels zaudējums dēmonu valstībai. Bet neizpaliek jautājums par musulmaņu evanģelizēšanu musulmaņu zemē. Tas ir radikāls evaņģēlijs, cīņā par cilvēku dzīvībām.
 
Spektrs: Piemēram, Beļģijā 11. septembrī cilvēki centās protestēt manifestācijā pret islamizēšanu Eiropā, bet policija viņus aizturēja un aizliedza neatļauto manifestu. Turklāt daudzi bīstas dēmonisko ietekmi caur musulmaņiem…
 
Nikolajs Gribs: Pirmām kārtām, cilvēkiem jāsludina mīlestībā un līdzjūtībā. Jo mūsu ieroči nav pret miesu un asinīm, bet pret ļaunajiem gariem pasaules telpā. Otrām kārtām, kristiešiem jāpiepildās ar Dieva spēku un jābūt Viņa apsardzībā. Piemēram, Reinhardam Bonke nav miesassargu, neskatoties uz to, ka ir bijuši nogalināšanas mēģinājumi. Mūsu miesassargs ir augšām cēlies Jēzus. Mūsu aizsardzība ir Jēzus dotie ieroči, lūgšana un svēta dzīve. Nepieciešama radikāla un tīra kalpošana, pretējā gadījumā kristieši cietīs sakāvi.
 
Spektrs: Kāda tēma konferences laikā īpaši ir iespiedusies Jūsu atmiņā?
 
Nikolajs Gribs: Lielu iespaidu atstājis, kāds mācītājs no Ķīnas vārdā Jans. Viņš dalījās ar savu pestīšanas stāstu. Nokļūstot ieslodzījumā viņš zināja Mateja evaņģēliju no galvas un pateicoties tam, ļoti liels skaits ieslodzīto tika pestīti. Vēlāk brīnumainā kārtā tika atbrīvots no ieslodzījuma un dziedināts. Tagad viņš dzīvo Vācijā. Arī viņu mēs esam aicinājuši uz Latviju nākošgad un būsim priecīgi viņu sagaidīt.
 
Spektrs: Pēc Jūsu domām, kāpēc tik maz cilvēku Latvijā nožēlo grēkus?
 
Nikolajs Gribs: Paaugstinājies dzīves līmenis. Arī paši kristieši atdziest un kļūst pašpārliecināti. Bet mums vajadzētu pareizi izvēlēties prioritātes un būt nomodā.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    No malas Lasot latviešu patriotu rakstus bieži vai nu jālasa kādas no dzīves atrautas teorijas, vai arī raksti, kuros, kā mēdz teikt datorspeciālisti «pēc noklusējuma» mums automātiski pienākas tas un tas, tiek piesauktas dažādas konvencijas un pat ANO dokumenti.

Inteliģences atklātā vēstule valdībai iestājoties PRET ANO migrācijas pakta parakstīšanu

Inteliģences atklātā vēstule valdībai iestājoties PRET ANO migrācijas pakta parakstīšanu(0)

Latvijas Republikas Ministru prezidentam Mārim Kučinskim, Latvijas Republikas Ministru kabinetam, Saeimas deputātiem Godājamais Ministru Prezidenta kungs! Godātie ministri un cienījamās ministres! Godātie Saeimas deputāti un cienījamās deputātes! Mēs aicinām Jūs iestāties PRET Apvienoto Nāciju Organizācijas vienošanos „Par Globālo kompaktu par drošu, sakārtotu un regulētu migrāciju” (turpmāk – Kompakts) atbalstīšanu Marokā šā gada 10. un 11.

Leonards Inkins par ārpolitikas procesiem: Brāķis

Leonards Inkins par ārpolitikas procesiem: Brāķis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Ir lietas, kuras nav iespējams aprakstīt īsi. Ja tā nebūtu, tad vidusskolas vai augstskolas programma ietilptu tvitera ziņojumā. Zinām, ka tā nav. Arī šie nopietnie notikumi neietilpst vienā lapaspusē. Tāpēc saņemieties, lapaspuses būs trīs. Šā gada 30. novembrī Argentīnas

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO(0)

Rinta Bružēvica :Pāri mums pašiem Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās. “Mēs nākam no saknēm, un vainagu visa pasaule sauc par Latviju. Mēs to apdzīvojam un piepildām. Te noris mūsu dzīves ar to priekiem un skumjām. Uz mums guļ seno laiku svētība. Tāpēc mēs esam. Un esam tik gudri, talantīgi, varoši,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.