„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Vasarsvētku draudzes 100 gadu jubilejas svinības ar Reinhardu Bonke

No 18 – 23 septembrim Oslo pilsētā notika piecdesmitnieku  jeb vasarsvētku draudzes 100 gadu jubileja. Pasākumu rīkoja „Eiropas kustības komiteja”. Šajā kustības komitejas sastāvā ir arī loceklis no Latvijas draudzes „Patiesības vārds” bīskaps un mācītājs Nikolajs Gribs. Šajā gadā jubileja tika svinēta Norvēģijā Oslo pilsētā, jo tieši tur 1907. gadā piecdesmitnieku jeb vasarsvētku  kustība bija atceļojusi no Los-Andželosas. Nedaudz vēlāk tā izplatījās pa visu Eiropu. Pasākumā piedalījās vairāk kā 4000 mācītāju no visas pasaules. Konferences laikā mācītāji dalījās pieredzē un Dieva atklāsmēm. Piemēram, Reinhards Bonke – daudzus gadus dzīvo Āfrikā un ir atvedis Dievam vairāk kā 44 miljonus cilvēku. Viņš saņēmis atklāsmi, ka 10 gadu laikā nepieciešams atvest vēl 100 miljonu cilvēku.

Spektrs: Vai Jums bija tāda iespēja aprunāties ar Reinhardu Bonke (Reinhard Bonnke)  VIDEO konferences laikā?

Nikolajs Gribs: Man izdevās aprunāties ar viņa aizvietotāju Zigfrīdu Timoševski un piedāvāju Reinhardam Bonke ieplānot apmeklēt Latviju. Bet konferences laikā Reinhards Bonke runāja par ugunīgu atmodu un Svētā Gara kristībām, kas sadedzina visu nevajadzīgo cilvēka personīgajā dzīvē, tā padarot kalpotāju par Dieva liecinieku un evaņģēlija sludinātāju, kas spēj pretoties sātanam. Tas ir svarīgi, jo pret Dieva spēku nespēj pretoties neviens dēmons.
 
Spektrs: Konference notika Eiropā, vai tika pievērsta uzmanība arī Eiropas jautājumā?
 
Nikolajs Gribs: Jā! Eiropai nepieciešama Svētā Gara izliešanās, lai Svētā Gara piepildīti kalpotāji vestu cilvēkus pie Dieva. Patiesības atklāsme vispirms kristalizējas cilvēku prātos. Savukārt šis patiesības vārds cilvēkus izved no grēka verdzības un tas ir svarīgi.

 
Spektrs: Notiek liela musulmaņu ielaušanās Eiropā…
 
Nikolajs Gribs: Tika runāts arī par to. Pastāv problēma musulmaņu evaņģelizēšanā. Starp citu, ja mēs nedodamies evaņģelizēt musulmaņu zemē, tad Dievs viņus ved uz Eiropu, lai tādējādi būtu iespēja dzirdēt Dieva Vārdu. Tāds ir Dieva plāns. Dotajā brīdī jau ir pestīti 10 tūkstošu musulmaņu. Tas ir pietiekami liels zaudējums dēmonu valstībai. Bet neizpaliek jautājums par musulmaņu evanģelizēšanu musulmaņu zemē. Tas ir radikāls evaņģēlijs, cīņā par cilvēku dzīvībām.
 
Spektrs: Piemēram, Beļģijā 11. septembrī cilvēki centās protestēt manifestācijā pret islamizēšanu Eiropā, bet policija viņus aizturēja un aizliedza neatļauto manifestu. Turklāt daudzi bīstas dēmonisko ietekmi caur musulmaņiem…
 
Nikolajs Gribs: Pirmām kārtām, cilvēkiem jāsludina mīlestībā un līdzjūtībā. Jo mūsu ieroči nav pret miesu un asinīm, bet pret ļaunajiem gariem pasaules telpā. Otrām kārtām, kristiešiem jāpiepildās ar Dieva spēku un jābūt Viņa apsardzībā. Piemēram, Reinhardam Bonke nav miesassargu, neskatoties uz to, ka ir bijuši nogalināšanas mēģinājumi. Mūsu miesassargs ir augšām cēlies Jēzus. Mūsu aizsardzība ir Jēzus dotie ieroči, lūgšana un svēta dzīve. Nepieciešama radikāla un tīra kalpošana, pretējā gadījumā kristieši cietīs sakāvi.
 
Spektrs: Kāda tēma konferences laikā īpaši ir iespiedusies Jūsu atmiņā?
 
Nikolajs Gribs: Lielu iespaidu atstājis, kāds mācītājs no Ķīnas vārdā Jans. Viņš dalījās ar savu pestīšanas stāstu. Nokļūstot ieslodzījumā viņš zināja Mateja evaņģēliju no galvas un pateicoties tam, ļoti liels skaits ieslodzīto tika pestīti. Vēlāk brīnumainā kārtā tika atbrīvots no ieslodzījuma un dziedināts. Tagad viņš dzīvo Vācijā. Arī viņu mēs esam aicinājuši uz Latviju nākošgad un būsim priecīgi viņu sagaidīt.
 
Spektrs: Pēc Jūsu domām, kāpēc tik maz cilvēku Latvijā nožēlo grēkus?
 
Nikolajs Gribs: Paaugstinājies dzīves līmenis. Arī paši kristieši atdziest un kļūst pašpārliecināti. Bet mums vajadzētu pareizi izvēlēties prioritātes un būt nomodā.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā(0)

Guntis Kalme, teoloģijas doktors, Lutera akadēmijas docents, mācītājs, grāmatu autors: “Durvis uz mājām”; „Pēdas” un „Latviešu karotprasme 1944-1945 desmit sarunas ar Latviešu leģionu”  Pasaulē ir vairāki tūkstoši tautu, taču ir tikai 196 valstis, tātad – tikai mazākumam ir sava valsts. Mēs, latvieši, esam starp tiem, kuriem tā ir! Mēs gan to nez kāpēc sākam uztvert

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis 2018. gada 14. augustā Aglonā. Pierakstīja katolis.lv Dārgie svētceļnieki! Šogad pulcējamies Aglonā īpašā kontekstā. Šis ir gads, kad svinam Latvijas simtgadi. Šis ir gads, kad pāvests Francisks ierodas pie mums kā svētceļnieks, lai stiprinātu mūsu tautā ticību un cerību, lai būtu kopā ar mums šai svarīgajā vēstures posmā. Pirms

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…(0)

Teici to Kungu, to godības Ķēniņu svētu, Dvēsele mīļā, kaut teikt Viņu cienīgi spētu! Pulkiem lai nāk, Kokles lai skandināt sāk, Visi lai slavē to Svētu! Teici to Kungu, kas visu ar gudrību rada, Tevi uz spārniem kā ērglis Viņš sargādams vada! Bēdas kad māc, Žēlīgs vēl Viņam ir prāts, Sargājot gadu pēc gada. Paldies

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!(3)

Raksta autors: Evaņģēlisko Kristiešu Draudzes «Kristus Pasaulei» vecākais mācītājs Mārcis Jencītis   Tuvojas vēlēšanas, un savu darbību atkal aktivizējuši antisektanti. Jāteic gan, ka darbība ir vārga, un tomēr tā nes negatīvas sekas mūsu valstij. Jau gadu simtiem Latvijas teritorijā ir bijis ieinteresēts Latvijas austrumu kaimiņš – Krievija. Latvijas tauta ir pārdzīvojusi masveida slepkavošanas, izsūtīšanas, paverdzināšanu,

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts(0)

Bijušais Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis sociālajos tīklos paziņojis, ka atsauc dalību 13.Saeimas vēlēšanās, kā arī nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts. “Pateicoties par man izrādīto cieņu, es nolieku savu Valsts prezidenta kandidāta nomināciju un atsaucu savu piedalīšanos vēlēšanās. Paldies visiem par izrādīto atbalstu! Peteris Sprogis“ Šodien ir mana dzimšanas diena. Man paliek 45.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.