„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Vasarsvētku draudzes 100 gadu jubilejas svinības ar Reinhardu Bonke

No 18 – 23 septembrim Oslo pilsētā notika piecdesmitnieku  jeb vasarsvētku draudzes 100 gadu jubileja. Pasākumu rīkoja „Eiropas kustības komiteja”. Šajā kustības komitejas sastāvā ir arī loceklis no Latvijas draudzes „Patiesības vārds” bīskaps un mācītājs Nikolajs Gribs. Šajā gadā jubileja tika svinēta Norvēģijā Oslo pilsētā, jo tieši tur 1907. gadā piecdesmitnieku jeb vasarsvētku  kustība bija atceļojusi no Los-Andželosas. Nedaudz vēlāk tā izplatījās pa visu Eiropu. Pasākumā piedalījās vairāk kā 4000 mācītāju no visas pasaules. Konferences laikā mācītāji dalījās pieredzē un Dieva atklāsmēm. Piemēram, Reinhards Bonke – daudzus gadus dzīvo Āfrikā un ir atvedis Dievam vairāk kā 44 miljonus cilvēku. Viņš saņēmis atklāsmi, ka 10 gadu laikā nepieciešams atvest vēl 100 miljonu cilvēku.

Spektrs: Vai Jums bija tāda iespēja aprunāties ar Reinhardu Bonke (Reinhard Bonnke)  VIDEO konferences laikā?

Nikolajs Gribs: Man izdevās aprunāties ar viņa aizvietotāju Zigfrīdu Timoševski un piedāvāju Reinhardam Bonke ieplānot apmeklēt Latviju. Bet konferences laikā Reinhards Bonke runāja par ugunīgu atmodu un Svētā Gara kristībām, kas sadedzina visu nevajadzīgo cilvēka personīgajā dzīvē, tā padarot kalpotāju par Dieva liecinieku un evaņģēlija sludinātāju, kas spēj pretoties sātanam. Tas ir svarīgi, jo pret Dieva spēku nespēj pretoties neviens dēmons.
 
Spektrs: Konference notika Eiropā, vai tika pievērsta uzmanība arī Eiropas jautājumā?
 
Nikolajs Gribs: Jā! Eiropai nepieciešama Svētā Gara izliešanās, lai Svētā Gara piepildīti kalpotāji vestu cilvēkus pie Dieva. Patiesības atklāsme vispirms kristalizējas cilvēku prātos. Savukārt šis patiesības vārds cilvēkus izved no grēka verdzības un tas ir svarīgi.

 
Spektrs: Notiek liela musulmaņu ielaušanās Eiropā…
 
Nikolajs Gribs: Tika runāts arī par to. Pastāv problēma musulmaņu evaņģelizēšanā. Starp citu, ja mēs nedodamies evaņģelizēt musulmaņu zemē, tad Dievs viņus ved uz Eiropu, lai tādējādi būtu iespēja dzirdēt Dieva Vārdu. Tāds ir Dieva plāns. Dotajā brīdī jau ir pestīti 10 tūkstošu musulmaņu. Tas ir pietiekami liels zaudējums dēmonu valstībai. Bet neizpaliek jautājums par musulmaņu evanģelizēšanu musulmaņu zemē. Tas ir radikāls evaņģēlijs, cīņā par cilvēku dzīvībām.
 
Spektrs: Piemēram, Beļģijā 11. septembrī cilvēki centās protestēt manifestācijā pret islamizēšanu Eiropā, bet policija viņus aizturēja un aizliedza neatļauto manifestu. Turklāt daudzi bīstas dēmonisko ietekmi caur musulmaņiem…
 
Nikolajs Gribs: Pirmām kārtām, cilvēkiem jāsludina mīlestībā un līdzjūtībā. Jo mūsu ieroči nav pret miesu un asinīm, bet pret ļaunajiem gariem pasaules telpā. Otrām kārtām, kristiešiem jāpiepildās ar Dieva spēku un jābūt Viņa apsardzībā. Piemēram, Reinhardam Bonke nav miesassargu, neskatoties uz to, ka ir bijuši nogalināšanas mēģinājumi. Mūsu miesassargs ir augšām cēlies Jēzus. Mūsu aizsardzība ir Jēzus dotie ieroči, lūgšana un svēta dzīve. Nepieciešama radikāla un tīra kalpošana, pretējā gadījumā kristieši cietīs sakāvi.
 
Spektrs: Kāda tēma konferences laikā īpaši ir iespiedusies Jūsu atmiņā?
 
Nikolajs Gribs: Lielu iespaidu atstājis, kāds mācītājs no Ķīnas vārdā Jans. Viņš dalījās ar savu pestīšanas stāstu. Nokļūstot ieslodzījumā viņš zināja Mateja evaņģēliju no galvas un pateicoties tam, ļoti liels skaits ieslodzīto tika pestīti. Vēlāk brīnumainā kārtā tika atbrīvots no ieslodzījuma un dziedināts. Tagad viņš dzīvo Vācijā. Arī viņu mēs esam aicinājuši uz Latviju nākošgad un būsim priecīgi viņu sagaidīt.
 
Spektrs: Pēc Jūsu domām, kāpēc tik maz cilvēku Latvijā nožēlo grēkus?
 
Nikolajs Gribs: Paaugstinājies dzīves līmenis. Arī paši kristieši atdziest un kļūst pašpārliecināti. Bet mums vajadzētu pareizi izvēlēties prioritātes un būt nomodā.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”(0)

Aktieris Džeimss Kevizels, kurš populārajā Mela Gibsona filmā “Kristus ciešanas” atveidojis Jēzu Kristu, ir nācis klajā ar savu liecību  ASV Katoļu universitāšu studentu asociācijas forumā, kas janvāra sākumā norisinājās Čikāgā. Viņš pastāstīja par savu aicinājumu, par to, kā Gibsona filmas uzņemšanā gūtā pieredze ir ietekmējusi viņa garīgo dzīvi, un aicināja jauniešus kļūt par bezbailīgiem Kristus

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu(0)

„Valmieras – Valmiermuižas draudzes mācītājs un vēlākais Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Voldemārs Beldavs  Būdams 4. Saeimas deputāts, Kārlis Beldavs piedzīvos zvaigžņu stundu. Visai negaidīti tiek piedāvāts izglītības ministra portfelis. Viņš, protams, pagodināts, piekrīt, lai gan amatā sabūt iznāk pavisam īsu laiku, no 1934. gada 18. marta līdz 15. maijam. Pēc valsts apvērsuma un trīs dienu iepauzēšanas,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.