„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Vai MOZUS bija narkomāns?

Lieldienu priekšvēstnesis

Droši vien katrs no mums ir izjutis pirmsvēlēšanu solījumu sindromu un pēc vēlēšanu klusumu. Arī to, ka pirms kāda nozīmīga politiska lēmuma risināšanas, pateicoties masu medijiem, tiek palaista „pīle”, lai aizmiglotu tautas apziņu ar nevērtīgu informāciju, arī  tas mums ir zināms.
Bet kā ir ar garīgo informāciju? Vai arī garīgā pasaulē notiek cīņa, lai nepamanītu galveno? Jā! Noteikti.

Piemēram, kāds ir Lieldienu centrālais notikums? Jēzus Kristus augšāmcelšanās! Ar ko Viņš tiek aizstāts? Ar Lieldienu zaķi. Ja Lieldienu zaķim mūsdienu civilizācija vairs netic, tad jāņem palīgā kāds radikālāks arguments. Tātad, ar ko atkal aizstāsim Jēzus Kristus augšāmcelšanās notikumu?

Protams, gluži kā pirmsvēlēšanu solījumos, nomelnojot politisko konkurentu, ja reiz Kristu vairs tik vienkārši nomelnot neizdodas, tad paņirgāsimies par kādu citu vēsturisku personu, teiksim Mozu.

Pārāk spilgta personība, vai ne?! Izveda ebreju tautu no Ēģiptes, nonesa no Sināja kalna 10 baušļus, kuriem tic lielākā daļa no planētas zeme iedzīvotājiem un, pārbaudot savā garīgā dzīvē, ir atzinusi to par labu esam.

Tāpēc steidzīgi jāsabiezē krāsas. Un jā, ir! Ir atrasts kāds, kurš palīdzēs sajaukt krāsu gammu. „spics” psiholoģijas „guru”- lieldienu priekšvēstnesis. „Guru” pasaka skaidrā valodā, ka lielākā daļa no planētas zeme iedzīvotājiem ir muļķi, bet viņš vienīgais ir tas gudrais. Uzjautrinoši novērot, ka atrodas tādi „pakaļdancotāji”, kuri nepārbaudot faktus, labprāt piebalso.

Psiholoģijas „guru”

 

Foto: Sinaja kalns

Jeruzalemes ebreju universitātes psiholoģijas profesors Benijs Šanons ir izteicis pieņēmumu, kuru Amerikas prese un arī Latvijas „pakaļdancotāji” ir uztvēruši kā sensacionālu pierādījumu. Lieliem uzrakstiem informācija tiek pasniegta apgalvojuma formā. Viss nokārtots! Žurnālisti gluži kā profesora advokāti piebalso: „Jā, tā bija. Mēs pārbaudījām un notikuma laikā svecīti turējām rokās, lai labāk redzētu. Un tagad, lūdzu, kur ir mans honorārs?” Tā rezultātā profesors, izmantojot masu mēdijus, saņem savu vēlamo, nepelnīto uzmanību, gozējoties TV kameru priekšā, ar viltīgu smīniņu izteikdams, savu pompozo jaunatklājumu, kuram jāpiezīmē nav nekāda reāla seguma.

Sensācija vai izdomājums?

Centrālā doma, kuru ir izdvesis psihologs, skan šādi: „Bībeles pravietis Mozus, Sīnāja kalnā nav saņēmis desmit baušļus no Dieva, bet gan ar saviem sekotājiem šajā brīdī atradās halucinogēno vielu ietekmē.” Psihologs pat droši piebilst, ka Sīnāja kalna apvidū ir sastopami divu veidu augi ar halucinogēno vielu ietekmi, kurus 1991. gadā pašam nācies lietot.
Tad, varbūt kāds varētu atbildēt, kurš īsti ir bijis narkomāns? Mozus vai skaudīgais psihologs, kurš lietojot halucinogēnus, tomēr jaunus 10 baušļus no Dieva nav saņēmis? Un vēl jo vairāk, man būtu interesanti uzzināt, kāpēc citi narkomāni, lietojot halucinogēnus un narkotikas degradē, nevis progresē, paši saņemot atklāsmes no Dieva, spējot ietekmēt daudzas nācijas pagātnē, tagadnē un nākotnē?

Starp citu, arī Latvijas laukos ir sastopami magoņu lauki, bet vai tāpēc varam apgalvot, ka Latvijas tauta dzīvo narkotisko vielu ietekmē? Nu, ja reiz ir apmierināta ar patreizējo politisko krīzi un inflāciju Latvijā, turpinot iepirkties veikalos par nereāli pārspīletām cenām. Droši vien aiz veikala stūra ieēd magoņu devu un tad sev iegalvo: „Uz priekšu, iepirkties!” Un turpina dzīvot dēmoniskā iedomu pasaulē klusējot…

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Intervija ar Raivi Zeltītu: Par Latvijas nacionālas valsts nozīmi 21. gadsimtā

Intervija ar Raivi Zeltītu: Par Latvijas nacionālas valsts nozīmi 21. gadsimtā(0)

Par nacionālas valsts nozīmi 1904. gadā formulēja Miķelis Valters (Latvijas Republikas iekšlietu ministrs, (1918—1919) jaunstrāvnieks, jurists, politiķis, diplomāts un sabiedrisks darbinieks, viens no Satversmes izstrādātājiem.): „Tēvu zeme kā politisks jēdziens ir organizācija, kuru sauc par valsti. Šī organizācija pastāv no trim daļām: zemes, uz kuras zināma tauta dzīvo, pašas tautas un valsts varas, zem kuras

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca

Aidis Tomsons: Oligarhi, Šlesers un Baznīca(0)

Vai atceramies, kas pirms 15 gadiem Ainaram Šleseram palīdzēja iegūt kāroto varu un deva iespējas piedalīties Latvijas īpašumu sadalē? Tās bija kristīgās baznīcas. Mācītāju partija – tā neformāli žurnālisti nosauca Latvijas Pirmo partiju, kuras priekšgalā kopā ar Šleseru nostājās vairāki pazīstami mācītāji,-ziņo spektrs.com/blogs.adventistiem.lv Kristiešu pienākums ir iesaistīties politikā un ietekmēt likumu pieņemšanu no iekšpuses –

Līgo un Jāņu kults – kas tas ir?

Līgo un Jāņu kults – kas tas ir?(0)

“Kristus pasaulei”:  Līgo un Jāņu kults – kas tas ir? Mācītāja Mārča Jencīša svētrunas iztirzājumu rakstīja Pārsla Jankovska, Daila Lielbārde un Ilze Drātniece Es par to dažas reizes esmu mācījis un ne tikai šeit, mūsu draudzē. Man tika uzdoti jautājumi no cilvēkiem –„Kas ir līgo kults? Kāpēc mācītājs ir teicis, ka nevajag piedalīties šajos svētkos?” Lūk, tāpēc

“Kristus pasaulei”: Dziedināta caur kalpošanu cilvēkiem

“Kristus pasaulei”: Dziedināta caur kalpošanu cilvēkiem(1)

Juvenīlais artrīts ir slimība, kas var parādīties bērniem līdz 16 gadu vecumam. Tas ir locītavu iekaisums, kā rezultātā veidojas pietūkums, sāpes un kustību ierobežojumi. Šīs slimības cēloņi vēl nav īsti noskaidroti,-ziņo spektrs.com/draudze “Kristus paaulei”, Vēsmas Lazdiņas liecību pierakstīja Kristīne Krapāne Vēsmai artrīts nebija nekāds jaunums – viņas ģimenē tas pāriet no paaudzes paaudzē, arī mammai

Teoloģijas elks Lielajā talkā

Teoloģijas elks Lielajā talkā(0)

Latvijas simtgades gaidās sirds priekā līksmo, ka mēs, Latvijas tauta, dažādos valsts nostūros piedalāmies „Lielajā talkā”. Talkošana vieno un ir lielisks iemesls izjust kopības sajūtu. Cenšoties ātrāk sākt un ātrāk pabeigt ieplānoto Lielās talkas laikā, pie manis pienāca kāda sieviete, uzsākot sarunu. Protams, ka darbs apstājās. Nespējot koncentrēties darbam, jo tēma -garīga, iekarsām diskusijā. Uzzinot,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.