„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Vai MOZUS bija narkomāns?

Lieldienu priekšvēstnesis

Droši vien katrs no mums ir izjutis pirmsvēlēšanu solījumu sindromu un pēc vēlēšanu klusumu. Arī to, ka pirms kāda nozīmīga politiska lēmuma risināšanas, pateicoties masu medijiem, tiek palaista „pīle”, lai aizmiglotu tautas apziņu ar nevērtīgu informāciju, arī  tas mums ir zināms.
Bet kā ir ar garīgo informāciju? Vai arī garīgā pasaulē notiek cīņa, lai nepamanītu galveno? Jā! Noteikti.

Piemēram, kāds ir Lieldienu centrālais notikums? Jēzus Kristus augšāmcelšanās! Ar ko Viņš tiek aizstāts? Ar Lieldienu zaķi. Ja Lieldienu zaķim mūsdienu civilizācija vairs netic, tad jāņem palīgā kāds radikālāks arguments. Tātad, ar ko atkal aizstāsim Jēzus Kristus augšāmcelšanās notikumu?

Protams, gluži kā pirmsvēlēšanu solījumos, nomelnojot politisko konkurentu, ja reiz Kristu vairs tik vienkārši nomelnot neizdodas, tad paņirgāsimies par kādu citu vēsturisku personu, teiksim Mozu.

Pārāk spilgta personība, vai ne?! Izveda ebreju tautu no Ēģiptes, nonesa no Sināja kalna 10 baušļus, kuriem tic lielākā daļa no planētas zeme iedzīvotājiem un, pārbaudot savā garīgā dzīvē, ir atzinusi to par labu esam.

Tāpēc steidzīgi jāsabiezē krāsas. Un jā, ir! Ir atrasts kāds, kurš palīdzēs sajaukt krāsu gammu. „spics” psiholoģijas „guru”- lieldienu priekšvēstnesis. „Guru” pasaka skaidrā valodā, ka lielākā daļa no planētas zeme iedzīvotājiem ir muļķi, bet viņš vienīgais ir tas gudrais. Uzjautrinoši novērot, ka atrodas tādi „pakaļdancotāji”, kuri nepārbaudot faktus, labprāt piebalso.

Psiholoģijas „guru”

 

Foto: Sinaja kalns

Jeruzalemes ebreju universitātes psiholoģijas profesors Benijs Šanons ir izteicis pieņēmumu, kuru Amerikas prese un arī Latvijas „pakaļdancotāji” ir uztvēruši kā sensacionālu pierādījumu. Lieliem uzrakstiem informācija tiek pasniegta apgalvojuma formā. Viss nokārtots! Žurnālisti gluži kā profesora advokāti piebalso: „Jā, tā bija. Mēs pārbaudījām un notikuma laikā svecīti turējām rokās, lai labāk redzētu. Un tagad, lūdzu, kur ir mans honorārs?” Tā rezultātā profesors, izmantojot masu mēdijus, saņem savu vēlamo, nepelnīto uzmanību, gozējoties TV kameru priekšā, ar viltīgu smīniņu izteikdams, savu pompozo jaunatklājumu, kuram jāpiezīmē nav nekāda reāla seguma.

Sensācija vai izdomājums?

Centrālā doma, kuru ir izdvesis psihologs, skan šādi: „Bībeles pravietis Mozus, Sīnāja kalnā nav saņēmis desmit baušļus no Dieva, bet gan ar saviem sekotājiem šajā brīdī atradās halucinogēno vielu ietekmē.” Psihologs pat droši piebilst, ka Sīnāja kalna apvidū ir sastopami divu veidu augi ar halucinogēno vielu ietekmi, kurus 1991. gadā pašam nācies lietot.
Tad, varbūt kāds varētu atbildēt, kurš īsti ir bijis narkomāns? Mozus vai skaudīgais psihologs, kurš lietojot halucinogēnus, tomēr jaunus 10 baušļus no Dieva nav saņēmis? Un vēl jo vairāk, man būtu interesanti uzzināt, kāpēc citi narkomāni, lietojot halucinogēnus un narkotikas degradē, nevis progresē, paši saņemot atklāsmes no Dieva, spējot ietekmēt daudzas nācijas pagātnē, tagadnē un nākotnē?

Starp citu, arī Latvijas laukos ir sastopami magoņu lauki, bet vai tāpēc varam apgalvot, ka Latvijas tauta dzīvo narkotisko vielu ietekmē? Nu, ja reiz ir apmierināta ar patreizējo politisko krīzi un inflāciju Latvijā, turpinot iepirkties veikalos par nereāli pārspīletām cenām. Droši vien aiz veikala stūra ieēd magoņu devu un tad sev iegalvo: „Uz priekšu, iepirkties!” Un turpina dzīvot dēmoniskā iedomu pasaulē klusējot…

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība(0)

Pieminot 1941.gada ebreju masu slepkavības, 30. novembrī Latvijā, Rīgā, kino “K Suns” norisinājās Izraēlas un Latvijas pārstāvja Borisa Mafcira aizkustinošās dokumentālās filmas “Atmiņu lādes” 6.daļa prezentācija. Pēc filmas demonstrācijas Izraēlas vēstniecības organizatori aicināja klātesošos nolikt sveces pie Brīvības pieminekļa, pieminot Rumbulā noslepkavotos Latvijas ebrejus. Uzvelkot virsdrēbes īpaši steidzīgie aši devās ceļā pie Brīvības pieminekļa, taču

Kāpēc kristietība nav savienojama ar citām reliģijām un garīgām praksēm

Kāpēc kristietība nav savienojama ar citām reliģijām un garīgām praksēm(1)

Ilze Eris: Mīlestības Skolas lektore. Četru bērnu mamma. Aizlūdzēja, kalpotāja. Ilze ir ieguvusi augstāko izglītību valodniecības jomā, kas palīdz viņai labāk izprast Dieva vārdu. Viņa ir arī studējusi teoloģiskās zinības. Precoties, ar ko mēs rēķināmies? Ar mīlestību. Ar uzticību. Ar to, ka dzīvosim visu atlikušo dzīvi ar šo cilvēku un viņš/viņa ar mums. Mēs rēķināmies,

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?(0)

“Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?” (LELB Arhibīskaps Jānis Vanags)  “Raksti Efesas draudzes eņģelim: tā saka tas, kas tur septiņas zvaigznes savā labajā rokā un kas staigā starp septiņiem zelta gaismekļiem: es zinu tavus darbus un tavus pūliņus, un tavu izturību, un to, ka tu nespēj paciest ļaunos

Latvijas valsts svētkos/ Mārcis Jencītis: Kāpēc LATVIESU tauta ir pazaudējusi privilēģiju valdīt pār savu zemi?

Latvijas valsts svētkos/ Mārcis Jencītis: Kāpēc LATVIESU tauta ir pazaudējusi privilēģiju valdīt pār savu zemi?(0)

„Visai Bībelei vijas cauri fakts, ka tad, kad tauta paklausa Dievam, tad valsts ir svētīta. Kad tauta atkāpjas no Dieva, tad tauta bauda okupāciju, lāstus, nabadzību un zaudē neatkarību.” Mārcis Jencītis Es jūs, apsveicu 18. novembra svētkos, mūsu mīļās Latvijas valsts dibināšanas dienā. Tā ir mūsu valsts proklamēšanas diena. Proklamēšana ir svinīgs paziņojums, ka mēs

Mēbeļu Bode starp mēbeļu tirdzniecības centru gigantiem

Mēbeļu Bode starp mēbeļu tirdzniecības centru gigantiem(0)

Mūsdienu pasaulē cenšoties viens otru pārsteigt un cīnoties par labāku sniegumu, labāku rezultātu, augstākiem reitingiem un lielāku ietekmi, mēs varam arī paskriet garām kaut kam, kas var būt dažkārt svarīgāks, nekā – augstāk, tālāk un ātrāk. Dzenoties izgudrot, kaut ko jaunu, sasniedzot ātrāku progresu, ne reti par upuri liekot godpilnu konkurenci, cilvēcīgumu un cēlsirdību darbā

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.