„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Vai MOZUS bija narkomāns?

Lieldienu priekšvēstnesis

Droši vien katrs no mums ir izjutis pirmsvēlēšanu solījumu sindromu un pēc vēlēšanu klusumu. Arī to, ka pirms kāda nozīmīga politiska lēmuma risināšanas, pateicoties masu medijiem, tiek palaista „pīle”, lai aizmiglotu tautas apziņu ar nevērtīgu informāciju, arī  tas mums ir zināms.
Bet kā ir ar garīgo informāciju? Vai arī garīgā pasaulē notiek cīņa, lai nepamanītu galveno? Jā! Noteikti.

Piemēram, kāds ir Lieldienu centrālais notikums? Jēzus Kristus augšāmcelšanās! Ar ko Viņš tiek aizstāts? Ar Lieldienu zaķi. Ja Lieldienu zaķim mūsdienu civilizācija vairs netic, tad jāņem palīgā kāds radikālāks arguments. Tātad, ar ko atkal aizstāsim Jēzus Kristus augšāmcelšanās notikumu?

Protams, gluži kā pirmsvēlēšanu solījumos, nomelnojot politisko konkurentu, ja reiz Kristu vairs tik vienkārši nomelnot neizdodas, tad paņirgāsimies par kādu citu vēsturisku personu, teiksim Mozu.

Pārāk spilgta personība, vai ne?! Izveda ebreju tautu no Ēģiptes, nonesa no Sināja kalna 10 baušļus, kuriem tic lielākā daļa no planētas zeme iedzīvotājiem un, pārbaudot savā garīgā dzīvē, ir atzinusi to par labu esam.

Tāpēc steidzīgi jāsabiezē krāsas. Un jā, ir! Ir atrasts kāds, kurš palīdzēs sajaukt krāsu gammu. „spics” psiholoģijas „guru”- lieldienu priekšvēstnesis. „Guru” pasaka skaidrā valodā, ka lielākā daļa no planētas zeme iedzīvotājiem ir muļķi, bet viņš vienīgais ir tas gudrais. Uzjautrinoši novērot, ka atrodas tādi „pakaļdancotāji”, kuri nepārbaudot faktus, labprāt piebalso.

Psiholoģijas „guru”

 

Foto: Sinaja kalns

Jeruzalemes ebreju universitātes psiholoģijas profesors Benijs Šanons ir izteicis pieņēmumu, kuru Amerikas prese un arī Latvijas „pakaļdancotāji” ir uztvēruši kā sensacionālu pierādījumu. Lieliem uzrakstiem informācija tiek pasniegta apgalvojuma formā. Viss nokārtots! Žurnālisti gluži kā profesora advokāti piebalso: „Jā, tā bija. Mēs pārbaudījām un notikuma laikā svecīti turējām rokās, lai labāk redzētu. Un tagad, lūdzu, kur ir mans honorārs?” Tā rezultātā profesors, izmantojot masu mēdijus, saņem savu vēlamo, nepelnīto uzmanību, gozējoties TV kameru priekšā, ar viltīgu smīniņu izteikdams, savu pompozo jaunatklājumu, kuram jāpiezīmē nav nekāda reāla seguma.

Sensācija vai izdomājums?

Centrālā doma, kuru ir izdvesis psihologs, skan šādi: „Bībeles pravietis Mozus, Sīnāja kalnā nav saņēmis desmit baušļus no Dieva, bet gan ar saviem sekotājiem šajā brīdī atradās halucinogēno vielu ietekmē.” Psihologs pat droši piebilst, ka Sīnāja kalna apvidū ir sastopami divu veidu augi ar halucinogēno vielu ietekmi, kurus 1991. gadā pašam nācies lietot.
Tad, varbūt kāds varētu atbildēt, kurš īsti ir bijis narkomāns? Mozus vai skaudīgais psihologs, kurš lietojot halucinogēnus, tomēr jaunus 10 baušļus no Dieva nav saņēmis? Un vēl jo vairāk, man būtu interesanti uzzināt, kāpēc citi narkomāni, lietojot halucinogēnus un narkotikas degradē, nevis progresē, paši saņemot atklāsmes no Dieva, spējot ietekmēt daudzas nācijas pagātnē, tagadnē un nākotnē?

Starp citu, arī Latvijas laukos ir sastopami magoņu lauki, bet vai tāpēc varam apgalvot, ka Latvijas tauta dzīvo narkotisko vielu ietekmē? Nu, ja reiz ir apmierināta ar patreizējo politisko krīzi un inflāciju Latvijā, turpinot iepirkties veikalos par nereāli pārspīletām cenām. Droši vien aiz veikala stūra ieēd magoņu devu un tad sev iegalvo: „Uz priekšu, iepirkties!” Un turpina dzīvot dēmoniskā iedomu pasaulē klusējot…

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu(0)

„Valmieras – Valmiermuižas draudzes mācītājs un vēlākais Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Voldemārs Beldavs  Būdams 4. Saeimas deputāts, Kārlis Beldavs piedzīvos zvaigžņu stundu. Visai negaidīti tiek piedāvāts izglītības ministra portfelis. Viņš, protams, pagodināts, piekrīt, lai gan amatā sabūt iznāk pavisam īsu laiku, no 1934. gada 18. marta līdz 15. maijam. Pēc valsts apvērsuma un trīs dienu iepauzēšanas,

Saeimā pirmajā lasījumā atbalsta brīvdienas noteikšanu pareizticīgo Ziemassvētkos

Saeimā pirmajā lasījumā atbalsta brīvdienas noteikšanu pareizticīgo Ziemassvētkos(0)

Lai arī Saeimas Sabiedrisko lietu komisijā deputātu vairākums likumprojektu noraidīja, un Atzinumos par likumprojektu Tieslietu ministrija, Ekonomikas ministrija, Finanšu ministrija, Latvijas darba devēju konfederācija, Kultūras ministrija, Latvijas brīvo arodbiedrību sabiedrība, (kaut ar niansēm), visi kā viens iestājušies PRET brīvdienas piešķiršanu Pareizticīgo Ziemassvētkiem, Saeima ceturtdien, 8.martā, pirmajā lasījumā atbalstīja priekšlikumu noteikt brīvdienu pareizticīgo Ziemassvētkos 7.janvārī. Par

Mārcis Jencītis: Dievs, svētī Latviju!

Mārcis Jencītis: Dievs, svētī Latviju!(0)

“Kristus pasaulei” draudzes mācītājs- Mārcis Jencītis Viss, ko es vēlos, ir lūkoties Dieva sejā, jo nav nekā labāka. Es nezinu, kā tas ir tev, bet manā dzīvē nav nekā labāka par būšanu Dieva klātbūtnē. Pats labākais ir būt vienatnē ar Viņu. Arī dievkalpojumā, kaut arī visi esam kopā, tomēr mēs katrs individuāli, personīgi sastopamies ar

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa(1)

„Tad Viņš tiem teica: “Tad dodiet ķeizaram, kas ķeizaram pieder, un Dievam, kas Dievam pieder.”” (Mat. 22: 22)   No jauna sabiedrībā uzvirmojusi diskusija par jaunajām Latvijas pasēm, aktualizējoties jautājumam, Vai kristieši reliģiskās pārliecības dēļ ir tiesīgi atteikties no jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm?  Lai rastos skaidrība par to, kāda ir kristīgi- politiska nostāja

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.