„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Tējas nauda

E. Luis Kouls

Tomam bija viss, lai sasniegtu veiksmes virsotnes. Bet viņš piedzīvoja vienas neveiksmes.
„Nezinu ko lai saku, Tom. Nezinu ko lai daru tavā labā. Es vēlos tev palīdzēt, bet nezinu kādu iemesla pēc tu netici, ka Dievs spēj atbildēt tavām lūgšanām”.- teicu viņam tajā vakarā. 

Es centos viņam dot kādu padomu, kas varētu viņam palīdzēt nākotnē, lai saprastu šo neveiksmju virkni un mainītu viņa dzīvi.
Dažas dienas vēlāk viņš uzaicināja mani un manu sievu pie viņa uz pusdienām.
Tieši tur noslēpumainā mīkla sāka atšķetināties.
Sju klāja bagātīgu galdu. Es viņu paslavēju un teicu, ka jūtamies pagodināti uzaicinot mūs pusdienās.
„Jā, tas ir lieliski, ka jūs šodien esat atnākuši un pārmaiņu pēc varat labi paēst arī šeit”. Iejaucās Toms.
Mēs ar Nensiju saskatījāmies un turpinājām sarunu.
Pēc neilga laika pusdienas sākumā Sju aizgāja uz virtuvi, lai atnestu kausu sulas. Kad Sju atgriezās es pamanīju, ka viņa ļoti mīļi un jauki izskatījās ar sulas kausu rokās. Šajā mirklī nama saimnieks ar smīnu paziņoja: „Vai Jūs zināt, ka mana sieva ir no Arkanzas? Un šīs kurpes uzvilka pa godu Jums”.
Sju manāmi nosarka, bet neko neatbildēja.
Pusdienas turpinājās un Toma asās piezīmes attiecībā uz sievu turpinājās.
Beidzot nervozi smiekliņi izkliedēja gaisotni, bet Toms nerimās, viņš domāja, ka asās piezīmes ir uzjautrinošas. Viņš bija vienīgais kurš tā domāja. Atrasdamies šajā namā es sapratu kāpēc Tomam neveicas. Kāda iemesla dēļ lūgt Dievu viņam bija apgrūtinoši un kāpēc viņš nesaņēma svētības no Dieva. „Tāpat, vīri, sadzīvojiet prātīgi ar sievieti kā ar vājāko radījumu, godājiet viņas kā tādas, kas ir arī žēlastībā dotās dzīvības līdzmantinieces, lai jūsu lūgšanas netaptu traucētas”. (1.Pētera 3: 7)
Toms neņēma vērā šo stingro Pētera brīdinājumu. Tā iemesla dēļ Toms nesaņēma atbildes savām lūgšanām. Daudzi vīri žēlojas, ka nesaņem paaugstinājumu darba vietā, vai arī stāsta par kādu citu vīru, kurš it kā piesavinājies viņa paaugstinājumu, kaut arī patieso iemeslu viņiem vajadzētu saskatīt vispirms savā namā.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Ilmārs Hiršs par bijušā baptistu bīskapa Pētera Sproģa piesliešanos „Saskaņai”: “Pārsteigums un šoks”

Ilmārs Hiršs par bijušā baptistu bīskapa Pētera Sproģa piesliešanos „Saskaņai”: “Pārsteigums un šoks”(1)

“Vai Dievs sūta mani tieši šajā vidē darboties? Vidē, kuras pārstāvji pagātnē ir nodarījuši daudz posta un sāpju mūsu tautai. Pie ļaudīm, kur mana izvirzīšana tiek apstiprināta Krievijas Ārlietu ministrijā?” Prof. Ilmārs Hiršs,. Mg.sc.ing., Dr. theol. Šajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa par mūsu savienības bijušā bīskapa Pētera Sproģa pēkšņo un negaidīto iesaistīšanos politikā un vēl

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”(0)

Aktieris Džeimss Kevizels, kurš populārajā Mela Gibsona filmā “Kristus ciešanas” atveidojis Jēzu Kristu, ir nācis klajā ar savu liecību  ASV Katoļu universitāšu studentu asociācijas forumā, kas janvāra sākumā norisinājās Čikāgā. Viņš pastāstīja par savu aicinājumu, par to, kā Gibsona filmas uzņemšanā gūtā pieredze ir ietekmējusi viņa garīgo dzīvi, un aicināja jauniešus kļūt par bezbailīgiem Kristus

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.