„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

PASAULE PRET HOMOSEKSUĀLISMU!

Vērienīgs un grandiozi liels pasākums ar nosaukumu „Pasaule pret homoseksuālismu” notika svētdien 3. jūnijā 11. novembra krastmalā, to organizēja uzņēmējs un avīzes „Rītdiena” direktors Armands Stendzinieks. Pasākumu apmeklēja vadoties pēc apsardzes firmas „Jaguardia” datiem 50 – 70 tūkstoši cilvēku.
Šajā pašā dienā un laikā notika arī angļu mēlē runājošo homoseksuālistu pasākums Vērmaņdārzā, kuru apmeklēja daži ziņkāres vadīti interesenti, savukārt paši ārzemju sabraukušo homoseksuālistu bija aptuveni 150 cilvēku.
Kas tad ir šis cilvēks, kurš spēja savākt tik lielu skaitu cilvēku, bez nekādas lielās pasākuma reklamēšanas?
Armands Stendzinieks – uzņēmējs, kurš runā skaidru un atklātu valodu. Iestājās cīņā pret netaisnību un nodevību Latvijā un politiskajos ešelonos. Avīzē „Rītdiena” nepārtraukti atklāj aizvien šokējošākus faktus par homoseksuālās propagandas ieviešanu Latvijā. Šis cilvēks ir apveltīts ar cīnītāja garu un atvērtu dvēseli sabiedrībai.
Armands Stendzinieks īpaši žurnālam „SPEKTRS” atklāja pārsteidzoši optimisma pilno prognozi. Intervijā piedalījās arī pasākuma viesi “NACIONĀLO SPĒKU SAVIENĪBAS” priekšsēdētājs Viktors Birze un  mūziķis Niks Matvejevs.

SPEKTRS: Ar kādu mērķi Jūs Armands Stendzinieka kungs esat organizējis šo vērienīgi, grandiozo masu pasākumu „Pasaule pret homoseksuālismu”?

Armands Stendzinieks: Tāpēc, ka vairs nav kur iet. Šī ir pēdējā robeža. Cīņa ir liela. Vai, nu uzvarēs viņi vai nu mēs!

SPEKTRS: Es biju iegriezusies arī cilvēku pustukšajā parkā un no kāda angliski runājoša vīra uz estrādes skatuves dzirdēju, kā viņš iedrošināja sanākušos ar iedvesmojošiem vārdiem; „Tiksimies nākošgad!”

A. Stendzinieks: Nākošā gada tikšanās nenotiks. Tādēļ mēs parakstām tautas referendumu, lai izbeigtu šo homoseksuālo propagandu Latvijas zemē. Domāju, ka šis jautājums tiks atrisināts dažu mēnešu laikā.

SPEKTRS: Jūs esat tik pārliecināts, ka tautas balsi sadzirdēs valdībā?

A. Stendzinieks: Šis pasākums parādīja tautas attieksmi tik skaidri, ka skaidrāk nevar būt. Salīdziniet, cik atbalstītāju bija pie trīs žogu ieskautās parka sētas un cik cilvēku bija šeit. Krasa atšķirība.
Prieks redzēt, ka tauta lepni staigā mūsu firmas krekliņos un ar cerību pilnu skatienu nākotnē paraksta memorandumu un bērnu sirdis līksmo par iegūtiem uzpūšamiem baloniņiem. Nav svarīgi vai tu esi latvietis vai krievs, turks vai baltkrievs. Šodienas cīņā mēs esam vienoti. Man nav nekas pret „pederastiem”, bet lai viņi neuzspiež savu propagandu citiem. Šī graujošā propaganda skolās ir šausmīga. Bērniem māca, ka homoseksuālisms ir elitāra padarīšana. Ko bērns spēj analizēt, kā vienīgi ticēt pieaugušo teiktajam. Un kad pie 12 – 13 gadīga puisīša pienāk vecais „pediņš” un aicina viņu nākt līdzi un pamēģināt to, par ko citi saka, ka tas ir mūsdienīgi un labi, tad bērns arī aiziet līdzi un liksies ar veci gultā. Un tikai tāpēc, ka šī propaganda tiek iepotēta mazā cilvēciņa apziņā. Ja par homoseksuālo izvirtību iestājās politiskās partijas, jo tāda, lūk, ir Eiropas Savienība, tādi politiķi būs zaudētājos.

Saruna ar „NSS” priekšsēdētāju Viktoru Birzi.

Kāpēc Jūs Viktor atrodaties šajā avīzes „Rītdiena” rīkotajā akcijā?

Viktors Birze: Tāpēc, ka es iestājos par eiropiskām kristīgām vērtībām un par veselu sabiedrību. Par latvisku identitāti. Mēs nenostājāmies pret cittautiešiem, bet mērķis ir palīdzēt viņiem integrēties Latvijā.

SPEKTRS: Pašlaik daudz dzirdēts, ka krieviski runājošiem iedzīvotājiem ir radusies nepatika pret latviešu valodu un nevēlas to mācīties, jo it kā, tā tiek uzspiesta, ko darīt?

Viktors Birze: Šīs emocijas uzskurina tie politiķi, kuriem tas ir izdevīgi, rīdīt tautu pret tautu. Nav jau daudz tādu. Neesmu pats saskāries ar antagonismu pret latviešiem. Mums būtu jāstrādā ar tādiem, kuri būtu gatavi integrēties un tas jau būtu prāvs solis uz priekšu.
Esmu šeit ari tāpēc, ka vēlos pasargāt savu ģimeni. Uzskatu, ka tas būtu kaut kas briesmīgs, ja skolas programmā tiktu iekļauta mācība par „nāves kultūru”.Uzspiežot bērniem to, kā pamat programmu. Ilgtermiņā šie cilvēki ir bīstami sabiedrībai. Homoseksuālisms nespēj eksistēt civilizētā formā, jo tā apdraud mūsu sabiedrību. Ņemot vērā, ka viņi nespēj vairoties ir nepieciešams aizvien vairāk piesaistīt citus cilvēkus no malas. Tādēļ es stingri paužu savu nostāju šajā pasākumā un esmu gatavs cīnīties radikālāk. Tādēļ uzstājoties uz skatuves es mūsu tautai uzdevu jautājumus, vai tauta vēlētos, lai mūsu mācību programmās tiktu ieviesta mācība par homoseksuālismu un potē mūsu bērnu apziņu? Atskanēja skaidra atbilde – Nē! Vai tas būtu pieņemami, ka mazākuma uzspiestais agresīvā propoganda uzbrūk mūsu pieņemtajām vērtībām, piemēram, izvirtības parādes veidā? No jauna atskanēja atbilde – Nē! Vai ir pieņemami, ka Latvijas bērnu preses izdevumos tiek šīs nejaucības regulāri sludinātas un tas viss tiek darīts nesodāmi? – Nē! Un vēlreiz Nē! Vai Latvija ir gatava „Sorosa” diktatūrai? – Viennozīmīgi Nē! Redzot tautas negatīvo reakciju, saprotu, ka vienīgais ceļš ir TAUTAS REFERENDUMS! Tādējādi beidzot politiskā līmenī ir iespējams izcīnīt sabiedrības interešu aizstāvību.

Saruna ar mūziķi Niku Matvejevu

SPEKTRS: Kāpēc Jūs esat ņēmis līdzdalību piedaloties šajā „Rītdienas” pasākumā ar savu balsi, veltījot tautai šīs skaistās dziesmas?

 

Niks Matvejevs: Es neesmu pret homoseksuālismu, bet pret šāda veida reklamēšanos. Ārzemēs pie viņu parādēm iedzīvotāji ir pieradināti un skatītājiem kopumā ir vienalga vai viņi tur ir vai nē. Bet mūsu tauta to nepieņem un nepieņems, tad kāpēc ar varu to uzspiest?!
Turklāt nostājos kategoriski pret bērnu adoptāciju homoseksuāļiem. Ja šādos tempos šī legalizācija notiek, tad nākamais posms būs adoptācijas atļaušana. Esmu kategoriski pret. Loģiski, ka šie bērni tiks audzināti savā garā. Mūzikas un mākslas pasaulē personīgi esmu pazīstams ar homoseksuālistiem un viņi paši negatīvi atsaucās sakarā par šāda vaidu reklāmu parādes veidā.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Ilmārs Hiršs par bijušā baptistu bīskapa Pētera Sproģa piesliešanos „Saskaņai”: “Pārsteigums un šoks”

Ilmārs Hiršs par bijušā baptistu bīskapa Pētera Sproģa piesliešanos „Saskaņai”: “Pārsteigums un šoks”(1)

“Vai Dievs sūta mani tieši šajā vidē darboties? Vidē, kuras pārstāvji pagātnē ir nodarījuši daudz posta un sāpju mūsu tautai. Pie ļaudīm, kur mana izvirzīšana tiek apstiprināta Krievijas Ārlietu ministrijā?” Prof. Ilmārs Hiršs,. Mg.sc.ing., Dr. theol. Šajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa par mūsu savienības bijušā bīskapa Pētera Sproģa pēkšņo un negaidīto iesaistīšanos politikā un vēl

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”(0)

Aktieris Džeimss Kevizels, kurš populārajā Mela Gibsona filmā “Kristus ciešanas” atveidojis Jēzu Kristu, ir nācis klajā ar savu liecību  ASV Katoļu universitāšu studentu asociācijas forumā, kas janvāra sākumā norisinājās Čikāgā. Viņš pastāstīja par savu aicinājumu, par to, kā Gibsona filmas uzņemšanā gūtā pieredze ir ietekmējusi viņa garīgo dzīvi, un aicināja jauniešus kļūt par bezbailīgiem Kristus

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.