„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

MATRIX efekts – nav nekādas karotes

Latvijas inflācijas un ekonomiskās krīzes stāvoklī, nākas dzirdēt briesmu stāstus uzņēmumdarbības jomā. Pēdējos mēnešos ir aizvērušies vairāk uzņēmumu, nekā atvērušies. Bankrots, neapmaksātas kredītsaistības un t.t. Protams, nav nekā iepriecinoša, arī žurnāls SPEKTRS” to ļoti labi izjūt uz savas ādas, viegli nav.

Kāds draugs šādos apstākļos nenogurst atgādināt: „Mēs nevaram neko citu darīt, kā vien lūgt.” Lūgšanai ir spēks, viennozīmīgi, bet ko darīt, kad ticība nav „sinepju graudiņš?” Arī attiecībā par to viņam ir atbilde: „Tieši tagad, mēs varam ietekmēt mūsu nākotni!” Shēma skaidra uz priekšu! Lūdz un ietekmē savu nākotni. Nospļaujies uz inflāciju! Jo nevis no inflācijas līmeņa ir atkarīga uzņēmējdarbība, bet gan no Dieva. Un no mums. No Dieva ir atkarīgs dot spējas – vadīt uzņēmumu, cilvēkus un maksāt algas, bet no mums, gudri izmantot savas dotības. Kā tas iespējams? Elementāri… Uzņēmējs no Krievijas Anatolijs Tihomirovs iesaka tā…

Piedāvāju parunāt par neierastu un neparastu dzīves skatījumu. Mēs visi dzīvojam matricā! Tu to nezināji? Tad pirms lasi tālāk – norij  sarkano tableti. Jo atpakaļ ceļa vairs nebūs. Ja kas esi brīdināts.

Cilvēks ir nedaudz vairāk, nekā viņa fiziskais ķermenis, apņemšanās un domu spēka koncentrētājs. Cilvēks ir spēcīgāks par “fundamentālās fizikas” likumiem. Par to es kārtējo reizi pārliecinājos pagājušo nedēļu enerģētiskās terapijas seminārā. Semināru vadīja Živorads Slavinskis no Serbijas, viņš ir “garīgās tehnoloģijas” autors.

Pēdējā semināra dienā mēs izklaidējāmies un nodarbojāmies ar absolūti bezjēdzīgām lietām, bet tas bija interesanti: mēs liecām karotes un likām olas vertikālā līmenī uz dažādām virsmām.

Tāpēc iedomājos, ka varbūt tas palīdzēs stiprināt arī tavu ticību, un mainīt domāšanas veidu.

Plastilīna karotes

Pirmais eksperiments tika saistīts ar domu spēku pielietošanu un iedarbošanos fiziskā līmenī. 30 minūtes mēs (16 cilvēku grupa) veicām vingrinājumu ciklu: elpošana, vizualizēšana un uzmanības koncentrēšana.

Grūti teikt, kas nostrādā visefektīvāk, vai tā ir cilvēku grupas kopējā enerģija, kas tiek raidīta uz karotēm un dakšām, “prāta atslēgšana”, vai kas cits, bet vienā momentā mana karote kļuva gluži kā no plastilīna un viņu praktiski varēja siet mezglos. Bet dažas sekundes vēlāk viņa atkal kļuva ar parastu karoti.

Kolumba ola

No Kristofora Kolumba laikiem eksistē viens interesants stāsts par olu. Reiz galma viesībās Kolumbs apgalvoja, ka viņš varot olu nolikt vertikāli un tā stāvēs. Neviens nav varējis nolikt olu vertikālā stāvoklī – un tad, visbeidzot, pienāca Kolumba kārta. Viņš ņēma olu un to iesita pret galdu vertikāli. Čaumala ieplīsa, bet ola sastinga vertikālā stāvoklī. Kopš tā laika šo stāstu bieži stāsta, lai veicinātu radošo domāšanu un palīdzētu iziet no ierastā rāmīša, jeb stereotipiskās domāšanas veida. (Jo taču Kolumbs neteica, ka olu nedrīkst dauzīt).

 

Bet no Kolumba laika cilvēku apziņā vēl aizvien ir dziļa pārliecība, ka jēlu olu nav iespējams nolikt vertikāli nesadauzot to. Izrādās, ka tas ir iespējami. Pietiekami pielietot domu spēku – vai arī “vienoties” ar olu – un to ir iespējams nolikt vertikālā stāvoklī.  

Kad es liku olu uzreiz pēc karošu locīšanas – man no uztraukuma trīcēja rokas, bet tas netraucēja izanalizēt un atrast olas smagumcentru burtiski dažās sekundēs. Kad olu izdevās novietot vertikālā stāvoklī, tā netraucēti uz galda stāvēja vairākas dienas bez izmaiņām.

Lūk, ko spēj ticība, par kuru runā arī Jēzus.

Bet Jēzus tiem saka: “Jūsu mazticības dēļ; jo patiesi Es jums saku: ja jums ticība ir kā sinepju graudiņš, tad jūs sacīsit šim kalnam: pārcelies no šejienes uz turieni, – un tas pārcelsies, un nekas jums nebūs neiespējams. (Mat 17: 20)

Tagad sākas pats interesantākais. Ja agrāk atkārtot triku ar olu praktiski nebija iespējams, tad tagad dažiem cilvēkiem pietiek šo fenomenu redzēt vienu reizi, lai iemācītos likt olu vertikāli. Apmēram tādu pašu ainu iespējams novērot arī cilvēku staigāšanā pa oglēm basām kājām.

Ja pagājušā gadsimta sākumā cilvēki mēģināja iet pa oglēm basām kājām izglītojoties pie skolotāja-meistara un apdedzinoties biežāk nekā kaut kas varēja sanākt, tad tagad pēc divdienu semināriem šādu iemaņu māca gandrīz ar 100% varbūtību.

Šo tendenci var novērot attīstot cilvēku spējas dažādos virzienos un arī apziņas attīstības sfērā.

Garīgas tehnoloģijas

Būtība. Seminārs tika veltīts vienai no enerģētiskās terapijas tehniskiem veidiem – “garīgās tehnoloģijas”.

Progresīvā cilvēce pastāvīgi izgudro jaunas tehnoloģijas, kuras paātrina personisko attīstību. Laika pārvaldes (time-management), laika plānošana, mērķu nospraušana, un prioritāšu definēšana.

Un lūk, tehnoloģijas nonākušas jaunā sfērā. Šobrīd mūsu sabiedrība izdarījusi kārtējo lēcienu kvantu tehnoloģijas virzienā. Tas nozīmē, ka vairs nav nepieciešams gadiem ilgi mācīties dažādas garīgās gudrības pie mūkiem vai garīgiem skolotājiem. Tagad garīgas attīstības un apziņas paplašināšana ir pieejama ikvienam interesentam un tās kļūst daudz vienkāršākas, solot ātrus un efektīvus rezultātus.

Ja ticības koncentrācija un izmantošana savā labā ir pieejama neticīgam cilvēkam uzrādot augstus un efektīvus rezultātus, tad iedomājies, ko spēj Jēzus piedāvātā shēma „sinepju graudiņš?”

Īsumā, mums jāsaprot, ka domas materializējas. Viss jaunais ir aizmirstais vecais, arī Dievs radīja zemi „ne no kā!”, kas ir šis „ne no kas?” neredzamā matērija-Dieva un tagad arī mūsu domas. MATRIX efekts – nav nekādas karotes.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība

Saruna ar Dr.h.hist Leo Dribinu: Redziet, un citas tautas arī atzina, ka viendievība ir vislabākā ticība(0)

Pieminot 1941.gada ebreju masu slepkavības, 30. novembrī Latvijā, Rīgā, kino “K Suns” norisinājās Izraēlas un Latvijas pārstāvja Borisa Mafcira aizkustinošās dokumentālās filmas “Atmiņu lādes” 6.daļa prezentācija. Pēc filmas demonstrācijas Izraēlas vēstniecības organizatori aicināja klātesošos nolikt sveces pie Brīvības pieminekļa, pieminot Rumbulā noslepkavotos Latvijas ebrejus. Uzvelkot virsdrēbes īpaši steidzīgie aši devās ceļā pie Brīvības pieminekļa, taču

Kāpēc kristietība nav savienojama ar citām reliģijām un garīgām praksēm

Kāpēc kristietība nav savienojama ar citām reliģijām un garīgām praksēm(1)

Ilze Eris: Mīlestības Skolas lektore. Četru bērnu mamma. Aizlūdzēja, kalpotāja. Ilze ir ieguvusi augstāko izglītību valodniecības jomā, kas palīdz viņai labāk izprast Dieva vārdu. Viņa ir arī studējusi teoloģiskās zinības. Precoties, ar ko mēs rēķināmies? Ar mīlestību. Ar uzticību. Ar to, ka dzīvosim visu atlikušo dzīvi ar šo cilvēku un viņš/viņa ar mums. Mēs rēķināmies,

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?(0)

“Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?” (LELB Arhibīskaps Jānis Vanags)  “Raksti Efesas draudzes eņģelim: tā saka tas, kas tur septiņas zvaigznes savā labajā rokā un kas staigā starp septiņiem zelta gaismekļiem: es zinu tavus darbus un tavus pūliņus, un tavu izturību, un to, ka tu nespēj paciest ļaunos

Latvijas valsts svētkos/ Mārcis Jencītis: Kāpēc LATVIESU tauta ir pazaudējusi privilēģiju valdīt pār savu zemi?

Latvijas valsts svētkos/ Mārcis Jencītis: Kāpēc LATVIESU tauta ir pazaudējusi privilēģiju valdīt pār savu zemi?(0)

„Visai Bībelei vijas cauri fakts, ka tad, kad tauta paklausa Dievam, tad valsts ir svētīta. Kad tauta atkāpjas no Dieva, tad tauta bauda okupāciju, lāstus, nabadzību un zaudē neatkarību.” Mārcis Jencītis Es jūs, apsveicu 18. novembra svētkos, mūsu mīļās Latvijas valsts dibināšanas dienā. Tā ir mūsu valsts proklamēšanas diena. Proklamēšana ir svinīgs paziņojums, ka mēs

Mēbeļu Bode starp mēbeļu tirdzniecības centru gigantiem

Mēbeļu Bode starp mēbeļu tirdzniecības centru gigantiem(0)

Mūsdienu pasaulē cenšoties viens otru pārsteigt un cīnoties par labāku sniegumu, labāku rezultātu, augstākiem reitingiem un lielāku ietekmi, mēs varam arī paskriet garām kaut kam, kas var būt dažkārt svarīgāks, nekā – augstāk, tālāk un ātrāk. Dzenoties izgudrot, kaut ko jaunu, sasniedzot ātrāku progresu, ne reti par upuri liekot godpilnu konkurenci, cilvēcīgumu un cēlsirdību darbā

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.