„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

MATRIX efekts – nav nekādas karotes

Latvijas inflācijas un ekonomiskās krīzes stāvoklī, nākas dzirdēt briesmu stāstus uzņēmumdarbības jomā. Pēdējos mēnešos ir aizvērušies vairāk uzņēmumu, nekā atvērušies. Bankrots, neapmaksātas kredītsaistības un t.t. Protams, nav nekā iepriecinoša, arī žurnāls SPEKTRS” to ļoti labi izjūt uz savas ādas, viegli nav.

Kāds draugs šādos apstākļos nenogurst atgādināt: „Mēs nevaram neko citu darīt, kā vien lūgt.” Lūgšanai ir spēks, viennozīmīgi, bet ko darīt, kad ticība nav „sinepju graudiņš?” Arī attiecībā par to viņam ir atbilde: „Tieši tagad, mēs varam ietekmēt mūsu nākotni!” Shēma skaidra uz priekšu! Lūdz un ietekmē savu nākotni. Nospļaujies uz inflāciju! Jo nevis no inflācijas līmeņa ir atkarīga uzņēmējdarbība, bet gan no Dieva. Un no mums. No Dieva ir atkarīgs dot spējas – vadīt uzņēmumu, cilvēkus un maksāt algas, bet no mums, gudri izmantot savas dotības. Kā tas iespējams? Elementāri… Uzņēmējs no Krievijas Anatolijs Tihomirovs iesaka tā…

Piedāvāju parunāt par neierastu un neparastu dzīves skatījumu. Mēs visi dzīvojam matricā! Tu to nezināji? Tad pirms lasi tālāk – norij  sarkano tableti. Jo atpakaļ ceļa vairs nebūs. Ja kas esi brīdināts.

Cilvēks ir nedaudz vairāk, nekā viņa fiziskais ķermenis, apņemšanās un domu spēka koncentrētājs. Cilvēks ir spēcīgāks par “fundamentālās fizikas” likumiem. Par to es kārtējo reizi pārliecinājos pagājušo nedēļu enerģētiskās terapijas seminārā. Semināru vadīja Živorads Slavinskis no Serbijas, viņš ir “garīgās tehnoloģijas” autors.

Pēdējā semināra dienā mēs izklaidējāmies un nodarbojāmies ar absolūti bezjēdzīgām lietām, bet tas bija interesanti: mēs liecām karotes un likām olas vertikālā līmenī uz dažādām virsmām.

Tāpēc iedomājos, ka varbūt tas palīdzēs stiprināt arī tavu ticību, un mainīt domāšanas veidu.

Plastilīna karotes

Pirmais eksperiments tika saistīts ar domu spēku pielietošanu un iedarbošanos fiziskā līmenī. 30 minūtes mēs (16 cilvēku grupa) veicām vingrinājumu ciklu: elpošana, vizualizēšana un uzmanības koncentrēšana.

Grūti teikt, kas nostrādā visefektīvāk, vai tā ir cilvēku grupas kopējā enerģija, kas tiek raidīta uz karotēm un dakšām, “prāta atslēgšana”, vai kas cits, bet vienā momentā mana karote kļuva gluži kā no plastilīna un viņu praktiski varēja siet mezglos. Bet dažas sekundes vēlāk viņa atkal kļuva ar parastu karoti.

Kolumba ola

No Kristofora Kolumba laikiem eksistē viens interesants stāsts par olu. Reiz galma viesībās Kolumbs apgalvoja, ka viņš varot olu nolikt vertikāli un tā stāvēs. Neviens nav varējis nolikt olu vertikālā stāvoklī – un tad, visbeidzot, pienāca Kolumba kārta. Viņš ņēma olu un to iesita pret galdu vertikāli. Čaumala ieplīsa, bet ola sastinga vertikālā stāvoklī. Kopš tā laika šo stāstu bieži stāsta, lai veicinātu radošo domāšanu un palīdzētu iziet no ierastā rāmīša, jeb stereotipiskās domāšanas veida. (Jo taču Kolumbs neteica, ka olu nedrīkst dauzīt).

 

Bet no Kolumba laika cilvēku apziņā vēl aizvien ir dziļa pārliecība, ka jēlu olu nav iespējams nolikt vertikāli nesadauzot to. Izrādās, ka tas ir iespējami. Pietiekami pielietot domu spēku – vai arī “vienoties” ar olu – un to ir iespējams nolikt vertikālā stāvoklī.  

Kad es liku olu uzreiz pēc karošu locīšanas – man no uztraukuma trīcēja rokas, bet tas netraucēja izanalizēt un atrast olas smagumcentru burtiski dažās sekundēs. Kad olu izdevās novietot vertikālā stāvoklī, tā netraucēti uz galda stāvēja vairākas dienas bez izmaiņām.

Lūk, ko spēj ticība, par kuru runā arī Jēzus.

Bet Jēzus tiem saka: “Jūsu mazticības dēļ; jo patiesi Es jums saku: ja jums ticība ir kā sinepju graudiņš, tad jūs sacīsit šim kalnam: pārcelies no šejienes uz turieni, – un tas pārcelsies, un nekas jums nebūs neiespējams. (Mat 17: 20)

Tagad sākas pats interesantākais. Ja agrāk atkārtot triku ar olu praktiski nebija iespējams, tad tagad dažiem cilvēkiem pietiek šo fenomenu redzēt vienu reizi, lai iemācītos likt olu vertikāli. Apmēram tādu pašu ainu iespējams novērot arī cilvēku staigāšanā pa oglēm basām kājām.

Ja pagājušā gadsimta sākumā cilvēki mēģināja iet pa oglēm basām kājām izglītojoties pie skolotāja-meistara un apdedzinoties biežāk nekā kaut kas varēja sanākt, tad tagad pēc divdienu semināriem šādu iemaņu māca gandrīz ar 100% varbūtību.

Šo tendenci var novērot attīstot cilvēku spējas dažādos virzienos un arī apziņas attīstības sfērā.

Garīgas tehnoloģijas

Būtība. Seminārs tika veltīts vienai no enerģētiskās terapijas tehniskiem veidiem – “garīgās tehnoloģijas”.

Progresīvā cilvēce pastāvīgi izgudro jaunas tehnoloģijas, kuras paātrina personisko attīstību. Laika pārvaldes (time-management), laika plānošana, mērķu nospraušana, un prioritāšu definēšana.

Un lūk, tehnoloģijas nonākušas jaunā sfērā. Šobrīd mūsu sabiedrība izdarījusi kārtējo lēcienu kvantu tehnoloģijas virzienā. Tas nozīmē, ka vairs nav nepieciešams gadiem ilgi mācīties dažādas garīgās gudrības pie mūkiem vai garīgiem skolotājiem. Tagad garīgas attīstības un apziņas paplašināšana ir pieejama ikvienam interesentam un tās kļūst daudz vienkāršākas, solot ātrus un efektīvus rezultātus.

Ja ticības koncentrācija un izmantošana savā labā ir pieejama neticīgam cilvēkam uzrādot augstus un efektīvus rezultātus, tad iedomājies, ko spēj Jēzus piedāvātā shēma „sinepju graudiņš?”

Īsumā, mums jāsaprot, ka domas materializējas. Viss jaunais ir aizmirstais vecais, arī Dievs radīja zemi „ne no kā!”, kas ir šis „ne no kas?” neredzamā matērija-Dieva un tagad arī mūsu domas. MATRIX efekts – nav nekādas karotes.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO(0)

Rinta Bružēvica :Pāri mums pašiem Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās. “Mēs nākam no saknēm, un vainagu visa pasaule sauc par Latviju. Mēs to apdzīvojam un piepildām. Te noris mūsu dzīves ar to priekiem un skumjām. Uz mums guļ seno laiku svētība. Tāpēc mēs esam. Un esam tik gudri, talantīgi, varoši,

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā(0)

Guntis Kalme, teoloģijas doktors, Lutera akadēmijas docents, mācītājs, grāmatu autors: “Durvis uz mājām”; „Pēdas” un „Latviešu karotprasme 1944-1945 desmit sarunas ar Latviešu leģionu”  Pasaulē ir vairāki tūkstoši tautu, taču ir tikai 196 valstis, tātad – tikai mazākumam ir sava valsts. Mēs, latvieši, esam starp tiem, kuriem tā ir! Mēs gan to nez kāpēc sākam uztvert

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis 2018. gada 14. augustā Aglonā. Pierakstīja katolis.lv Dārgie svētceļnieki! Šogad pulcējamies Aglonā īpašā kontekstā. Šis ir gads, kad svinam Latvijas simtgadi. Šis ir gads, kad pāvests Francisks ierodas pie mums kā svētceļnieks, lai stiprinātu mūsu tautā ticību un cerību, lai būtu kopā ar mums šai svarīgajā vēstures posmā. Pirms

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…(0)

Teici to Kungu, to godības Ķēniņu svētu, Dvēsele mīļā, kaut teikt Viņu cienīgi spētu! Pulkiem lai nāk, Kokles lai skandināt sāk, Visi lai slavē to Svētu! Teici to Kungu, kas visu ar gudrību rada, Tevi uz spārniem kā ērglis Viņš sargādams vada! Bēdas kad māc, Žēlīgs vēl Viņam ir prāts, Sargājot gadu pēc gada. Paldies

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!(3)

Raksta autors: Evaņģēlisko Kristiešu Draudzes «Kristus Pasaulei» vecākais mācītājs Mārcis Jencītis   Tuvojas vēlēšanas, un savu darbību atkal aktivizējuši antisektanti. Jāteic gan, ka darbība ir vārga, un tomēr tā nes negatīvas sekas mūsu valstij. Jau gadu simtiem Latvijas teritorijā ir bijis ieinteresēts Latvijas austrumu kaimiņš – Krievija. Latvijas tauta ir pārdzīvojusi masveida slepkavošanas, izsūtīšanas, paverdzināšanu,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.