„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Konference ar Nikkiju Krūzu- „Viens Dievs! Viena tauta! Viena ticība!” (Fotoreportāža-video)

No 15 – 17 maijam Rīgā notika konference „Viens Dievs! Viena tauta! Viena ticība!” Galvenais konferences viesis Nikkijs Kruzs aizlūdza pret vientulību un pēc viņa dzīves stāsta liecības grēkus nožēloja aptuveni 200 cilvēku.

Konferenci „Viens Dievs! Viena tauta! Viena ticība!” organizēja Latvijas Vasarsvētku Draudžu Centrs sadarbībā ar draudzi „Maizes nams” no Amerikas. Konferences spīkeri- Aleksandrs Ševcenko, Džordžs Davidjuks un  Nikkijs Krūzs. Kā arī  brīnišķīgā slavēšanas komanda no draudzes „Maizes Nams”.

Konference „Viens Kungs! Viena tauta! Viena ticība!» noteica mērķi ne tikai kalpot ar sludināšanu tiem, kuri pieder Jēzus Kristus draudzei, bet arī sasniegt ar Evaņģēliju tos, kuri Viņu nezin.

Pagājušajā gadā, apmeklējot vairākas valstis ar konferencēm, Aleksandrs Ševcenko saņēma Vārdu no Dieva, par to cik svarīgi ir būt Kristus centrētiem mūsu dzīvē un kalpošanā. Šis Vārds no Dieva kļuva par galveno vēstījumu konferencei, kuru draudze „Maizes Nams” novadīja kopīgiem spēkiem ar Vasarsvētku Draudzēm ASV, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Latvijā.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, kad šāda veida konferencē draudzē „Patiesības Vārds” pietrūka sēdvietu, un cilvēkiem nācās drūzmēties starp sēdvietu rindām, tad šoreiz organizētāji nolēma konferenci vadīt lielākā telpā – draudzē „Labā vēsts”.

Piektdienas un sestdienas dienās notikta semināri par interesējošām tēmām, kuras vadīja Anna Manzjuk, jauniešu līderis no draudzes „Maizes Nams”, Bībeles skolas direktors Valērijs Himič, un televīzijas raidījuma „Orientieris” diktors Viktors Kostrub.

Dažādu draudžu mācītāji apvienojās nopietnās diskusijās Lielajā zālē, savukārt Konferenču zālē pulcējās evaņģēlisti ar Džordžu Davidjuku , bet otrā stāva vienā telpā notikta seminārs jauniešiem, kuru vadīja Anna Manzjuka un citā seminārs kristīgajiem uzņēmējiem ar Viktoru Kostrubu.

Visas sēdvietas zālē un balkonā bija aizņemtas. Daudz kristiešu bija no dažādām draudzēm, bet netrūka arī nepazīstamu un iepriekš neredzētu seju, kuri atnāca pirmo reizi, patiecoties izdalītajiem reklāmas bukletiem un reklāmām masu mēdijos.

Konferences noslēgumā svētdienas vakarā plkst. 17 00 notika evaņģelizācijas dievkalpojums ar Nikkiju Krūzu. 1958. gadā Nikkijs Krūzs vairāk zināms, ka Мау Мауs, nosaukts, ka asinskārīgas Āfrikas cilts vārdā, vadīja lielāko bandu Ņujorkas pilsētā turot tās ielas savā varā. Мау Мауs atšķīrās ar savu drausmīgu nežēlību un varmācību; viena no viņa iemīļotajām nodarbībām iedzīt nažus zem cilvēka lāpstiņām un skatīties, kā tas lēnām nomirst mocībās. Likās, nekas nevarēja izmainīt tādu cilvēku… un pēkšņi viņš sastapa ielu sludinātāju Davidu Vilkersonu… un šodien „Wall Street Journal” ir nodēvējis Nikkiju Krūzu par „Ielu Billiju Grēmu”.

Galvenais viesis Nikkijs Krūzs dievkalpojumā stāstīja par vientulības nozīmi viņa dzīvē. Ar vientulību, nesapratni un pazemošanu viņš iepazinās jau dziļā bērnībā. Viņa vecāki praktizēja okultismu, tēvs sātana mācītājs, bet māte – ragana. Māte sita bērnu tik ilgi, kamēr Nikkijs zaudēja samaņu. Viņa lamāja savu dēlu un teica, ka viņu nemīl un neieredz. Acīm redzot māte saprata un juta, ka tieši Nikkijs starp visiem pārējiem sešpadsmit dzemdētajiem bērniem ir savādāks par pārējiem – debesīm iezīmogots. Deviņu gadu vecumā, Nikkija apziņā notikta lūzums un viņš vēlējās izdarīt pašnāvību. Viss bija sagatavots virve, koks atlika tikai pakārties, bet viņa brālis atturēja.

 

Tas ir brīnums, ka Nikkijs nemira, bet dzīvoja un atkal cēlās no savas asiņainās peļķes. Kārtējo reizi zilumi, nobrāzumi, salauzts deguns un uzpampušas acis. Bet droši vien māte pat nebija iedomājusies, ka Nikkijs kādreiz kļūs par Dieva kalpu – evaņģēlistu. Nikkijs izauga un kļuva par bandas vadoni Amerikā, viņš bija labi pazīstams visā apkaimē ar savu cietsirdību, bet kādu dienu viņš sastapa mācītāju Deividu Vilkersonu, kurš Dieva spēkā spēja izmainīt Nikkija dzīvi uz visiem laikiem. Tagad Nikkijs ir Deivida Vilkersona kalpošanā braucot pa dažādām pasaules valstīm sludinot Dieva Vārdu.

Noslēgumā Nikkijs teica: „Konference Latvijā ir rīkota ar vienu vienīgu mērķi, lai TU iepazītu Jēzu.” Nikkijs ir pārliecināts, ja Dievs ir spējis glābt – noziedznieku, narkomānu, huligānu un varmāku vienā personā, tad Viņš ir spējīgs izmainīt arī klātesošo sirdis neatkarīgi no tā, kādā dzīves situācijā arī neatrastos.

 

Uz Nikkija Krūzu aicinājumu iznāca zāles priekšā un grēkus nožēloja aptuveni 200 cilvēku.

EKSKLUZĪVA VIDEO INTERVIJA ar Nikiju Krūzu

 

 

 

 

 

 

 

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO(0)

Rinta Bružēvica :Pāri mums pašiem Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās. “Mēs nākam no saknēm, un vainagu visa pasaule sauc par Latviju. Mēs to apdzīvojam un piepildām. Te noris mūsu dzīves ar to priekiem un skumjām. Uz mums guļ seno laiku svētība. Tāpēc mēs esam. Un esam tik gudri, talantīgi, varoši,

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā(0)

Guntis Kalme, teoloģijas doktors, Lutera akadēmijas docents, mācītājs, grāmatu autors: “Durvis uz mājām”; „Pēdas” un „Latviešu karotprasme 1944-1945 desmit sarunas ar Latviešu leģionu”  Pasaulē ir vairāki tūkstoši tautu, taču ir tikai 196 valstis, tātad – tikai mazākumam ir sava valsts. Mēs, latvieši, esam starp tiem, kuriem tā ir! Mēs gan to nez kāpēc sākam uztvert

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis 2018. gada 14. augustā Aglonā. Pierakstīja katolis.lv Dārgie svētceļnieki! Šogad pulcējamies Aglonā īpašā kontekstā. Šis ir gads, kad svinam Latvijas simtgadi. Šis ir gads, kad pāvests Francisks ierodas pie mums kā svētceļnieks, lai stiprinātu mūsu tautā ticību un cerību, lai būtu kopā ar mums šai svarīgajā vēstures posmā. Pirms

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…(0)

Teici to Kungu, to godības Ķēniņu svētu, Dvēsele mīļā, kaut teikt Viņu cienīgi spētu! Pulkiem lai nāk, Kokles lai skandināt sāk, Visi lai slavē to Svētu! Teici to Kungu, kas visu ar gudrību rada, Tevi uz spārniem kā ērglis Viņš sargādams vada! Bēdas kad māc, Žēlīgs vēl Viņam ir prāts, Sargājot gadu pēc gada. Paldies

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!(3)

Raksta autors: Evaņģēlisko Kristiešu Draudzes «Kristus Pasaulei» vecākais mācītājs Mārcis Jencītis   Tuvojas vēlēšanas, un savu darbību atkal aktivizējuši antisektanti. Jāteic gan, ka darbība ir vārga, un tomēr tā nes negatīvas sekas mūsu valstij. Jau gadu simtiem Latvijas teritorijā ir bijis ieinteresēts Latvijas austrumu kaimiņš – Krievija. Latvijas tauta ir pārdzīvojusi masveida slepkavošanas, izsūtīšanas, paverdzināšanu,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.