„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Konference ar Nikkiju Krūzu- „Viens Dievs! Viena tauta! Viena ticība!” (Fotoreportāža-video)

No 15 – 17 maijam Rīgā notika konference „Viens Dievs! Viena tauta! Viena ticība!” Galvenais konferences viesis Nikkijs Kruzs aizlūdza pret vientulību un pēc viņa dzīves stāsta liecības grēkus nožēloja aptuveni 200 cilvēku.

Konferenci „Viens Dievs! Viena tauta! Viena ticība!” organizēja Latvijas Vasarsvētku Draudžu Centrs sadarbībā ar draudzi „Maizes nams” no Amerikas. Konferences spīkeri- Aleksandrs Ševcenko, Džordžs Davidjuks un  Nikkijs Krūzs. Kā arī  brīnišķīgā slavēšanas komanda no draudzes „Maizes Nams”.

Konference „Viens Kungs! Viena tauta! Viena ticība!» noteica mērķi ne tikai kalpot ar sludināšanu tiem, kuri pieder Jēzus Kristus draudzei, bet arī sasniegt ar Evaņģēliju tos, kuri Viņu nezin.

Pagājušajā gadā, apmeklējot vairākas valstis ar konferencēm, Aleksandrs Ševcenko saņēma Vārdu no Dieva, par to cik svarīgi ir būt Kristus centrētiem mūsu dzīvē un kalpošanā. Šis Vārds no Dieva kļuva par galveno vēstījumu konferencei, kuru draudze „Maizes Nams” novadīja kopīgiem spēkiem ar Vasarsvētku Draudzēm ASV, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Latvijā.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, kad šāda veida konferencē draudzē „Patiesības Vārds” pietrūka sēdvietu, un cilvēkiem nācās drūzmēties starp sēdvietu rindām, tad šoreiz organizētāji nolēma konferenci vadīt lielākā telpā – draudzē „Labā vēsts”.

Piektdienas un sestdienas dienās notikta semināri par interesējošām tēmām, kuras vadīja Anna Manzjuk, jauniešu līderis no draudzes „Maizes Nams”, Bībeles skolas direktors Valērijs Himič, un televīzijas raidījuma „Orientieris” diktors Viktors Kostrub.

Dažādu draudžu mācītāji apvienojās nopietnās diskusijās Lielajā zālē, savukārt Konferenču zālē pulcējās evaņģēlisti ar Džordžu Davidjuku , bet otrā stāva vienā telpā notikta seminārs jauniešiem, kuru vadīja Anna Manzjuka un citā seminārs kristīgajiem uzņēmējiem ar Viktoru Kostrubu.

Visas sēdvietas zālē un balkonā bija aizņemtas. Daudz kristiešu bija no dažādām draudzēm, bet netrūka arī nepazīstamu un iepriekš neredzētu seju, kuri atnāca pirmo reizi, patiecoties izdalītajiem reklāmas bukletiem un reklāmām masu mēdijos.

Konferences noslēgumā svētdienas vakarā plkst. 17 00 notika evaņģelizācijas dievkalpojums ar Nikkiju Krūzu. 1958. gadā Nikkijs Krūzs vairāk zināms, ka Мау Мауs, nosaukts, ka asinskārīgas Āfrikas cilts vārdā, vadīja lielāko bandu Ņujorkas pilsētā turot tās ielas savā varā. Мау Мауs atšķīrās ar savu drausmīgu nežēlību un varmācību; viena no viņa iemīļotajām nodarbībām iedzīt nažus zem cilvēka lāpstiņām un skatīties, kā tas lēnām nomirst mocībās. Likās, nekas nevarēja izmainīt tādu cilvēku… un pēkšņi viņš sastapa ielu sludinātāju Davidu Vilkersonu… un šodien „Wall Street Journal” ir nodēvējis Nikkiju Krūzu par „Ielu Billiju Grēmu”.

Galvenais viesis Nikkijs Krūzs dievkalpojumā stāstīja par vientulības nozīmi viņa dzīvē. Ar vientulību, nesapratni un pazemošanu viņš iepazinās jau dziļā bērnībā. Viņa vecāki praktizēja okultismu, tēvs sātana mācītājs, bet māte – ragana. Māte sita bērnu tik ilgi, kamēr Nikkijs zaudēja samaņu. Viņa lamāja savu dēlu un teica, ka viņu nemīl un neieredz. Acīm redzot māte saprata un juta, ka tieši Nikkijs starp visiem pārējiem sešpadsmit dzemdētajiem bērniem ir savādāks par pārējiem – debesīm iezīmogots. Deviņu gadu vecumā, Nikkija apziņā notikta lūzums un viņš vēlējās izdarīt pašnāvību. Viss bija sagatavots virve, koks atlika tikai pakārties, bet viņa brālis atturēja.

 

Tas ir brīnums, ka Nikkijs nemira, bet dzīvoja un atkal cēlās no savas asiņainās peļķes. Kārtējo reizi zilumi, nobrāzumi, salauzts deguns un uzpampušas acis. Bet droši vien māte pat nebija iedomājusies, ka Nikkijs kādreiz kļūs par Dieva kalpu – evaņģēlistu. Nikkijs izauga un kļuva par bandas vadoni Amerikā, viņš bija labi pazīstams visā apkaimē ar savu cietsirdību, bet kādu dienu viņš sastapa mācītāju Deividu Vilkersonu, kurš Dieva spēkā spēja izmainīt Nikkija dzīvi uz visiem laikiem. Tagad Nikkijs ir Deivida Vilkersona kalpošanā braucot pa dažādām pasaules valstīm sludinot Dieva Vārdu.

Noslēgumā Nikkijs teica: „Konference Latvijā ir rīkota ar vienu vienīgu mērķi, lai TU iepazītu Jēzu.” Nikkijs ir pārliecināts, ja Dievs ir spējis glābt – noziedznieku, narkomānu, huligānu un varmāku vienā personā, tad Viņš ir spējīgs izmainīt arī klātesošo sirdis neatkarīgi no tā, kādā dzīves situācijā arī neatrastos.

 

Uz Nikkija Krūzu aicinājumu iznāca zāles priekšā un grēkus nožēloja aptuveni 200 cilvēku.

EKSKLUZĪVA VIDEO INTERVIJA ar Nikiju Krūzu

 

 

 

 

 

 

 

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu(0)

„Valmieras – Valmiermuižas draudzes mācītājs un vēlākais Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Voldemārs Beldavs  Būdams 4. Saeimas deputāts, Kārlis Beldavs piedzīvos zvaigžņu stundu. Visai negaidīti tiek piedāvāts izglītības ministra portfelis. Viņš, protams, pagodināts, piekrīt, lai gan amatā sabūt iznāk pavisam īsu laiku, no 1934. gada 18. marta līdz 15. maijam. Pēc valsts apvērsuma un trīs dienu iepauzēšanas,

Saeimā pirmajā lasījumā atbalsta brīvdienas noteikšanu pareizticīgo Ziemassvētkos

Saeimā pirmajā lasījumā atbalsta brīvdienas noteikšanu pareizticīgo Ziemassvētkos(0)

Lai arī Saeimas Sabiedrisko lietu komisijā deputātu vairākums likumprojektu noraidīja, un Atzinumos par likumprojektu Tieslietu ministrija, Ekonomikas ministrija, Finanšu ministrija, Latvijas darba devēju konfederācija, Kultūras ministrija, Latvijas brīvo arodbiedrību sabiedrība, (kaut ar niansēm), visi kā viens iestājušies PRET brīvdienas piešķiršanu Pareizticīgo Ziemassvētkiem, Saeima ceturtdien, 8.martā, pirmajā lasījumā atbalstīja priekšlikumu noteikt brīvdienu pareizticīgo Ziemassvētkos 7.janvārī. Par

Mārcis Jencītis: Dievs, svētī Latviju!

Mārcis Jencītis: Dievs, svētī Latviju!(0)

“Kristus pasaulei” draudzes mācītājs- Mārcis Jencītis Viss, ko es vēlos, ir lūkoties Dieva sejā, jo nav nekā labāka. Es nezinu, kā tas ir tev, bet manā dzīvē nav nekā labāka par būšanu Dieva klātbūtnē. Pats labākais ir būt vienatnē ar Viņu. Arī dievkalpojumā, kaut arī visi esam kopā, tomēr mēs katrs individuāli, personīgi sastopamies ar

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa

Kristīgie deputāti un Kristīgo juristu asociācija: jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm ir „ķeizara” daļa(1)

„Tad Viņš tiem teica: “Tad dodiet ķeizaram, kas ķeizaram pieder, un Dievam, kas Dievam pieder.”” (Mat. 22: 22)   No jauna sabiedrībā uzvirmojusi diskusija par jaunajām Latvijas pasēm, aktualizējoties jautājumam, Vai kristieši reliģiskās pārliecības dēļ ir tiesīgi atteikties no jaunās Latvijas pases ar pagānu zīmēm?  Lai rastos skaidrība par to, kāda ir kristīgi- politiska nostāja

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.