„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Hačersona karš ar “Microsoft” sācies!

“Microsoft” ne tikai atbalsta homoseksuāļu propagandu, bet arī pieprasa pilnu kontroli par cilvēka apziņu. Izstrādājot jaunu tehnoloģiju, kas kontrolēs darbinieku produktivitāti un darba spējas, ne tikai fiziskā formā, bet arī kontrolējot cilvēka apziņu.

“Microsoft” rīcībām praktiskā veidā pretojas kristīgās kustības vadītājs Dr. Kenets Hačersons no Amerikas – uzpērkot “Microsoft” akciju kontrolpaketi.

Evaņģēlija mega-draudzes mācītājs no Redmondes ASV, Kenets Hačersons (Kennet Hatcherson) sācis kampaņu pret „Microsoft”. Ar akcionāru palīdzību mācītājs grib ietekmēt kompānijas politiku attiecībā par homoseksuālistu tiesību atbalstu un likt pārtraukt sponsorēt vērtības, kuras ir pretrunā ar ģimeniskām vērtībām un Dieva principiem.

Ar pazīstamu un ietekmīgu kristīgu līderu palīdzību K. Hačersons organizēja jaunu organizāciju – „Antiohas globālais finansiālais tīkls.” (Antioch Global Financial Network) 

Kenets Hačersons, ir viens no cilvēktiesības aizsardzības organizācijas līderiem „Sardze uz sienām” (Watchmen on the Walls), kā arī draudzes mācītājs „Antiohas Bībeles baznīca” Redmondē (Antioch Bible Church Redmonde.).

Kompānijas akcionāru sanāksmē Hačersons sacīja, ka viņš kļūs par „sliktākajiem nakts murgiem”  ja “Microsoft” turpinās viņu ignorēt.

Hačersons jau ir iesaistījis miljons evaņģēlija aktīvistus un citu apvienību pārstāvjus, lai tie sāktu uzpirkt „Microsoft” kompānijas akcijas un tai pieprasīt atgriešanos pie tradicionālām vērtībām.

„Microsoft” ir pirmā kompānija, pret kuru ir uzsākta šāda veida cīņa. Kristieši taisās turpināt cīņu par ASV morālisku sabiedrību. „Sociālās vērtības pārliecināšana – nav „Microsoft” uzdevums, bet gan kristiešu mērķis», – uzskata K. Hačersons.

„Īstenībā 256 kompānijas no „Fortune 500” (lielāko rūpniecisko ASV kompāniju saraksts.) tērē miljonus un miljardu dolāru homoseksuālisma propagandēšanai. Es sevi uzskatu par Kristus karavīru. Un „Microsoft” mani nebiedē. Jo ar mani ir Dievs. Kompānija mēģina uzspiest grēka ceļus citiem ļaudīm.” – teica Hačersons.

„Mēs negrasāmies nest kompānijai kaitējumus un zaudējumus, neaicinām arī  boikotēt, mēs mēģinām organizēt kristiešus, lai tie uzpirktu „Microsoft” akcijas un spētu ietekmēt kompānijas politiku.” – sacīja Denis Sulivans (Dennis Sullivan) „AGN Financial.” pārstāvis.

„Microsoft” kompānijā strādā aptuveni 79,000 līdzstrādnieku no 102 pasaules valstīm. Tās ienākumi ir vairāk nekā 500 miljardi ASV dolāru gadā. „Man nav svarīgi, cik dižena ir šī kompānija. Tā ir niecība attiecībā pret Dievu. Goliafs bija milzis, bet viņu uzveica Dāvids. Un viņš ticēja tam pašam Dievam, kuram ticu arī es. Es grasos uzstāties pret jauno Golifu un ar mazā akmens palīdzību ar nosaukumu – akcija to uzvarēt”. – sacīja Hatčersons.

„Microsoft” kļuva viena no pirmajām kompānijām, kura homoseksuālistiem piešķīra īpašas privilēģijas.

Kenets Hačersons tica, ka homoseksuālisms ir grēks, nevis bioloģisks fenomens. Viņš noraida salīdzinājumus starp kustību par civiltiesībām melnādainajiem un aicinājumiem pret geju tiesību aizsargāšanu. „Es nekad neesmu redzējis bijušo melnādaino. Pat Maikls Džeksons nav varējis to sasniegt. Bet es esmu redzējis bijušos homoseksuālistus. Mēs tiem kalpojam katru dienu. Mēs palīdzam tiem atbrīvoties no šī grēka.”- sacīja Hačersons.

“Microsoft” pieprasa pilnu kontroli par apziņu

Homoseksuāļu atbalstītājam “Microsoft” nepietiek ar to, ka lielāko pasaules daļu cilvēku kļuvuši par kopjuter-fobiem, tagad kompānija vēlas cilvēci padarīt par robotiem, kuru darba produktivitāti un spējas noteiks jaunais „izsekošanas” produkts. Interesanti, ko darīs ar tiem, kas neapmierinās jaunās prasības? Vai neatbilstošās pielietotās detaļas varēs nomainīt pret jaunākām un funkcionālākām? Bet ja tomēr nē, tad nederīgo robota-cilvēku izmetīs miskastē?

„The Times” rīcībā nokļuvusi informācija par to, ka „Microsoft” ir iesniedzis patentu pieteikumu programmas nodrošinājuma izstrādāšanā. Šis produkts „unikālā izsekošanas sistēma”, ļaus izsekot līdzstrādnieku produktivitāti, to fizisko formu un atbilstību profesionālām prasībām. Programma spēs sekot darbinieka ķermeņa kustībai, analizēt sirdspukstu biežumu, ķermeņa temperatūru, mīmiku un arteriālo spiedienu.

Arodbiedrībās tomēr uztraucas par to, lai šīs programmas dēļ nekļūtu pamats darbinieku atlaišanai.

Kaut kas līdzīgs bija pielietojams „NASA” astronautu novērtēšanai.

Sistēma varēs automātiski atklāt darbinieku frustrācijas un stresu stāvokli programma novērtēs arī cilvēka fizisko (veselības), emocionālo stāvokli, kā arī spēs noteikt vecumu un svaru.” Apkopojot datus par darbinieku, par izmaiņām ziņojot priekšniecībai, lai tā varētu rīkoties un sniegt darbiniekam atbilstošu palīdzību.

Interesanti, kādā veidā tiktu aizstāvētas darbinieku intereses? Kādu palīdzību šādā gadījumā varētu sniegt, ja ņem vērā, ka tieši priekšniecība nav ieinteresēta apmaksāt slimības lapas, daļu algas sniegt konvertos, par kaitīgu darbu neapmaksāt dubultā.

Vienīgais loģiskais risinājums, atlaist darbinieku no darba. Piespiedu kontrole var panākt pretēju reakciju.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā

Guntis Kalme: Nezaudēt valsti informatīvajā karā(0)

Guntis Kalme, teoloģijas doktors, Lutera akadēmijas docents, mācītājs, grāmatu autors: “Durvis uz mājām”; „Pēdas” un „Latviešu karotprasme 1944-1945 desmit sarunas ar Latviešu leģionu”  Pasaulē ir vairāki tūkstoši tautu, taču ir tikai 196 valstis, tātad – tikai mazākumam ir sava valsts. Mēs, latvieši, esam starp tiem, kuriem tā ir! Mēs gan to nez kāpēc sākam uztvert

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”

Arhibīskaps: “Dieva atziņa bija klāt pie Latvijas valsts dibināšanas”(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis 2018. gada 14. augustā Aglonā. Pierakstīja katolis.lv Dārgie svētceļnieki! Šogad pulcējamies Aglonā īpašā kontekstā. Šis ir gads, kad svinam Latvijas simtgadi. Šis ir gads, kad pāvests Francisks ierodas pie mums kā svētceļnieks, lai stiprinātu mūsu tautā ticību un cerību, lai būtu kopā ar mums šai svarīgajā vēstures posmā. Pirms

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs: Dzied mana tauta…(0)

Teici to Kungu, to godības Ķēniņu svētu, Dvēsele mīļā, kaut teikt Viņu cienīgi spētu! Pulkiem lai nāk, Kokles lai skandināt sāk, Visi lai slavē to Svētu! Teici to Kungu, kas visu ar gudrību rada, Tevi uz spārniem kā ērglis Viņš sargādams vada! Bēdas kad māc, Žēlīgs vēl Viņam ir prāts, Sargājot gadu pēc gada. Paldies

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!

Mārcis Jencītis: Uzmanību – Krievijas antisektanti!!!(3)

Raksta autors: Evaņģēlisko Kristiešu Draudzes «Kristus Pasaulei» vecākais mācītājs Mārcis Jencītis   Tuvojas vēlēšanas, un savu darbību atkal aktivizējuši antisektanti. Jāteic gan, ka darbība ir vārga, un tomēr tā nes negatīvas sekas mūsu valstij. Jau gadu simtiem Latvijas teritorijā ir bijis ieinteresēts Latvijas austrumu kaimiņš – Krievija. Latvijas tauta ir pārdzīvojusi masveida slepkavošanas, izsūtīšanas, paverdzināšanu,

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts

Pēteris Sproģis atsauc dalību vēlēšanās un nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts(0)

Bijušais Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis sociālajos tīklos paziņojis, ka atsauc dalību 13.Saeimas vēlēšanās, kā arī nebūs “Saskaņas” izvirzītais Valsts prezidenta kandidāts. “Pateicoties par man izrādīto cieņu, es nolieku savu Valsts prezidenta kandidāta nomināciju un atsaucu savu piedalīšanos vēlēšanās. Paldies visiem par izrādīto atbalstu! Peteris Sprogis“ Šodien ir mana dzimšanas diena. Man paliek 45.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.