„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Hačersona karš ar “Microsoft” sācies!

“Microsoft” ne tikai atbalsta homoseksuāļu propagandu, bet arī pieprasa pilnu kontroli par cilvēka apziņu. Izstrādājot jaunu tehnoloģiju, kas kontrolēs darbinieku produktivitāti un darba spējas, ne tikai fiziskā formā, bet arī kontrolējot cilvēka apziņu.

“Microsoft” rīcībām praktiskā veidā pretojas kristīgās kustības vadītājs Dr. Kenets Hačersons no Amerikas – uzpērkot “Microsoft” akciju kontrolpaketi.

Evaņģēlija mega-draudzes mācītājs no Redmondes ASV, Kenets Hačersons (Kennet Hatcherson) sācis kampaņu pret „Microsoft”. Ar akcionāru palīdzību mācītājs grib ietekmēt kompānijas politiku attiecībā par homoseksuālistu tiesību atbalstu un likt pārtraukt sponsorēt vērtības, kuras ir pretrunā ar ģimeniskām vērtībām un Dieva principiem.

Ar pazīstamu un ietekmīgu kristīgu līderu palīdzību K. Hačersons organizēja jaunu organizāciju – „Antiohas globālais finansiālais tīkls.” (Antioch Global Financial Network) 

Kenets Hačersons, ir viens no cilvēktiesības aizsardzības organizācijas līderiem „Sardze uz sienām” (Watchmen on the Walls), kā arī draudzes mācītājs „Antiohas Bībeles baznīca” Redmondē (Antioch Bible Church Redmonde.).

Kompānijas akcionāru sanāksmē Hačersons sacīja, ka viņš kļūs par „sliktākajiem nakts murgiem”  ja “Microsoft” turpinās viņu ignorēt.

Hačersons jau ir iesaistījis miljons evaņģēlija aktīvistus un citu apvienību pārstāvjus, lai tie sāktu uzpirkt „Microsoft” kompānijas akcijas un tai pieprasīt atgriešanos pie tradicionālām vērtībām.

„Microsoft” ir pirmā kompānija, pret kuru ir uzsākta šāda veida cīņa. Kristieši taisās turpināt cīņu par ASV morālisku sabiedrību. „Sociālās vērtības pārliecināšana – nav „Microsoft” uzdevums, bet gan kristiešu mērķis», – uzskata K. Hačersons.

„Īstenībā 256 kompānijas no „Fortune 500” (lielāko rūpniecisko ASV kompāniju saraksts.) tērē miljonus un miljardu dolāru homoseksuālisma propagandēšanai. Es sevi uzskatu par Kristus karavīru. Un „Microsoft” mani nebiedē. Jo ar mani ir Dievs. Kompānija mēģina uzspiest grēka ceļus citiem ļaudīm.” – teica Hačersons.

„Mēs negrasāmies nest kompānijai kaitējumus un zaudējumus, neaicinām arī  boikotēt, mēs mēģinām organizēt kristiešus, lai tie uzpirktu „Microsoft” akcijas un spētu ietekmēt kompānijas politiku.” – sacīja Denis Sulivans (Dennis Sullivan) „AGN Financial.” pārstāvis.

„Microsoft” kompānijā strādā aptuveni 79,000 līdzstrādnieku no 102 pasaules valstīm. Tās ienākumi ir vairāk nekā 500 miljardi ASV dolāru gadā. „Man nav svarīgi, cik dižena ir šī kompānija. Tā ir niecība attiecībā pret Dievu. Goliafs bija milzis, bet viņu uzveica Dāvids. Un viņš ticēja tam pašam Dievam, kuram ticu arī es. Es grasos uzstāties pret jauno Golifu un ar mazā akmens palīdzību ar nosaukumu – akcija to uzvarēt”. – sacīja Hatčersons.

„Microsoft” kļuva viena no pirmajām kompānijām, kura homoseksuālistiem piešķīra īpašas privilēģijas.

Kenets Hačersons tica, ka homoseksuālisms ir grēks, nevis bioloģisks fenomens. Viņš noraida salīdzinājumus starp kustību par civiltiesībām melnādainajiem un aicinājumiem pret geju tiesību aizsargāšanu. „Es nekad neesmu redzējis bijušo melnādaino. Pat Maikls Džeksons nav varējis to sasniegt. Bet es esmu redzējis bijušos homoseksuālistus. Mēs tiem kalpojam katru dienu. Mēs palīdzam tiem atbrīvoties no šī grēka.”- sacīja Hačersons.

“Microsoft” pieprasa pilnu kontroli par apziņu

Homoseksuāļu atbalstītājam “Microsoft” nepietiek ar to, ka lielāko pasaules daļu cilvēku kļuvuši par kopjuter-fobiem, tagad kompānija vēlas cilvēci padarīt par robotiem, kuru darba produktivitāti un spējas noteiks jaunais „izsekošanas” produkts. Interesanti, ko darīs ar tiem, kas neapmierinās jaunās prasības? Vai neatbilstošās pielietotās detaļas varēs nomainīt pret jaunākām un funkcionālākām? Bet ja tomēr nē, tad nederīgo robota-cilvēku izmetīs miskastē?

„The Times” rīcībā nokļuvusi informācija par to, ka „Microsoft” ir iesniedzis patentu pieteikumu programmas nodrošinājuma izstrādāšanā. Šis produkts „unikālā izsekošanas sistēma”, ļaus izsekot līdzstrādnieku produktivitāti, to fizisko formu un atbilstību profesionālām prasībām. Programma spēs sekot darbinieka ķermeņa kustībai, analizēt sirdspukstu biežumu, ķermeņa temperatūru, mīmiku un arteriālo spiedienu.

Arodbiedrībās tomēr uztraucas par to, lai šīs programmas dēļ nekļūtu pamats darbinieku atlaišanai.

Kaut kas līdzīgs bija pielietojams „NASA” astronautu novērtēšanai.

Sistēma varēs automātiski atklāt darbinieku frustrācijas un stresu stāvokli programma novērtēs arī cilvēka fizisko (veselības), emocionālo stāvokli, kā arī spēs noteikt vecumu un svaru.” Apkopojot datus par darbinieku, par izmaiņām ziņojot priekšniecībai, lai tā varētu rīkoties un sniegt darbiniekam atbilstošu palīdzību.

Interesanti, kādā veidā tiktu aizstāvētas darbinieku intereses? Kādu palīdzību šādā gadījumā varētu sniegt, ja ņem vērā, ka tieši priekšniecība nav ieinteresēta apmaksāt slimības lapas, daļu algas sniegt konvertos, par kaitīgu darbu neapmaksāt dubultā.

Vienīgais loģiskais risinājums, atlaist darbinieku no darba. Piespiedu kontrole var panākt pretēju reakciju.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Nazis pret kodolieročiem (Nelieši)

Leonards Inkins: Nazis pret kodolieročiem (Nelieši)(0)

Pamācības Laikam nav neviena vīriešu kārtu un bieži vien arī sieviešu kārtu dzimuma cilvēku, kuri jaunībā nebūtu, kaut dienu nodarbojušies ar kādu no cīņas veidiem. Nav neviena, kurš nebūtu kaut pagalma līmenī mācījies atvairīt sitienu, sist tā lai krīt un, dažādus paņēmienus pret uzbrucēju ar nazi. Divdesmit pirmajā gadsimtā ir gana daudz tīmeklī dažādu video

Leonards Inkins par ārpolitikas prognozēm: Kas gaidāms Jaunajā 2019.gadā?

Leonards Inkins par ārpolitikas prognozēm: Kas gaidāms Jaunajā 2019.gadā?(0)

Pagājušā 2018. gada nogalē bija skaidrs, ka Amerikas Savienoto Valstu prezidenta rīcība labvēlīgi ietekmēja ASV ekonomiku un tika radīts vairāk nekā četri miljoni jaunu darbavietu kopš 2017. gada janvāra. Tas ir gandrīz trīs Latvijas apmēros, ieskaitot pensionārus un zīdaiņus. Tajā skaitā vairāk nekā četri simti tūkstošu jaunu darbavietu ražošanā. Šādas tendences nebija vērojamas ASV sen.

Guntis Kalme: Janvāra barikādes un šodienas hibrīdkarš

Guntis Kalme: Janvāra barikādes un šodienas hibrīdkarš(0)

Noslēdzas 1991. gada Janvāra barikāžu aizstāvju kalendārā atcere. Mēdz sacīt, ka no vēstures jāmācās, visbiežāk gan diemžēl nepasakot, ko tieši. Ko varam secināt no šīs savas vēsturiskās pieredzes? Toreiz, pirms 28 gadiem mūsu stratēģiski svarīgo infrastruktūru – valdības iestādes, TV, Daugavas tiltus, uc. izgāja sargāt daudzi tūkstoši brīvprātīgo aizstāvju kailām rokām. Tika veikts milzu organizatoriskais

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Svētā vakarēdiena brīnums: Vīns pārvēršas asinīs jeb pret faktiem nav argumentu

Svētā vakarēdiena brīnums: Vīns pārvēršas asinīs jeb pret faktiem nav argumentu(1)

Raksta autori: Miezislavs Piotrovskis (ks. Mieczysław Piotrowski TChr);  Miroslavs Ruckis (dr hab. inż. Mirosław Rucki) ; “Mīliet viens otru!” Euharistijas brīnums Sokulkā, tāpat kā citi Euharistijas brīnumi, kas notikuši Baznīcas vēsturē, ir visvarenā Dieva īpašas zīmes, kas aicina mūs uz grēku nožēlu, kā  arī māca un audzina mūs. Caur šīm zīmēm – Euharististijas brīnumiem – Kristus apstiprina, ka

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.